LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,542,638 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jak zwiększyć frekwencje ?
prlk
Piszczcie swoje pomysły jak polepszyć frekwencje na meczach u siebie a także na wyjazdach plakaty już są co jeszcze ?
 
lukasz
W TV i radiu powinni przypominać o meczach
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
ostek
dopoki nie podniesie sie poziom sportowy klubu nie ma co liczyc na znaczny wzrost frekwencji na stadionie
 
BNS
moim zdaniem obecnie ważna jest np godzina rozgrywania meczu.sobota 14 to taka sama pomyłka jak np czwartek 11. wiekszość ludzi jest wtedy w pracy, już nie długo urlopu mi zbraknie... a co do młyna to wydaje mi się że niektóre osoby "nie zachęcają" młodych do aktywnego dopingu.
 
Piotrek
No tak ale zauwaz ze teraz robi się coraz wcześniej ciemno i poźniej nie za bardzo da się grać chyba ze na sztucznym boisku przy światlach.
 
www.wislapulawy.pl
BNS
ale jest jeszcze niedziela. myśle że właśnie tego dnia było by więcej ludzi, a najwięcej przychodziłoby napewno w piatkowe lub sobotnie wieczory przy sztucznym oswietleniu
 
Piotrek
BNS napisał/a:
ale jest jeszcze niedziela. myśle że właśnie tego dnia było by więcej ludzi, a najwięcej przychodziłoby napewno w piatkowe lub sobotnie wieczory przy sztucznym oswietleniu

Z tego co pamiętam w Puławach nigdy nie bylo tradycji grania w niedziele i to dobrze moim zdaniem. W niedziele niech sobie na wsiach grają. Moim zdaniem dobrym rozwiazaniem jest gra przy świetle w soboty np 20:00
 
www.wislapulawy.pl
ostek
Piotrek napisał/a:
BNS napisał/a:
ale jest jeszcze niedziela. myśle że właśnie tego dnia było by więcej ludzi, a najwięcej przychodziłoby napewno w piatkowe lub sobotnie wieczory przy sztucznym oswietleniu

Z tego co pamiętam w Puławach nigdy nie bylo tradycji grania w niedziele i to dobrze moim zdaniem. W niedziele niech sobie na wsiach grają. Moim zdaniem dobrym rozwiazaniem jest gra przy świetle w soboty np 20:00


pytanie czy przyjdzie na tyle wiecej osób zeby gra przy swietle sie klubowi opłacała
 
BNS
Czyli wg Was niedziela odpada, sobota wieczór też, czyli rozumiem, że pora rozgrywania meczy jest odpowiednia i nie jest przyczyną niskiej frekwencji. a Wy macie jakieś propozycje?
 
Piotrek
BNS napisał/a:
Czyli wg Was niedziela odpada, sobota wieczór też, czyli rozumiem, że pora rozgrywania meczy jest odpowiednia i nie jest przyczyną niskiej frekwencji. a Wy macie jakieś propozycje?

Mówie sobota o 20:00 to dobry termin.
 
www.wislapulawy.pl
prlk
zapadła propozycja by przenieś młyn w miejsce gdzie był kiedyś , chodzi oczywiście na sektor pikników może część z nich by się przyłączyła do nas.

Wszelkie uwagi mile widziane Wink
 
Rudy
Dobry pomysł!!! Młyn uwazany jest teraz za huliganów, wszyscy boją się przyjść bo dostaną wpierd*l... A jak staniemy obok nich, zobaczą że jesteśmy tacy sami poprostu zorganizowani to napewno ktoś się włączy do szeregu!!!Grin
 
BNS
już dawno nad tym myślałem ale wątpie żeby wszyscy byli za... można by raz spróbować stanąć na środku głównej trybuny i się pokozać ale do tego trzeba ekipy prawdziwych kibiców a nie napinaczy....
 
prlk
kiedyś ktoś pisał by rozklejać plakaty nie tylko w Puławach , myślę że był to by dobry pomysł , niech klub o tym pomyśli , a co do naszych plakatów to pojawi się dopiero jutro
ponieważ nie mam czasu w dni pracujące zbytnio , chyba że mnie ktoś wyręczy.
A co myślicie o plakatach wyjazdowych ?
 
BNS
MYśLE że od plakatów wyjazdowych byłoby zorganizowanie w końcu jakiegoś wyjazdu, bo moim zdaniem to nasza pięta achillesowa że notujemy 0 (oczywiście dotyczy to zorganizowanej grupy bo pojedyncze osoby są zawsze) A co do plakatów po za miastem to jest to bardzo dobry pomysł ale chyba nasz klub się tym nie zainteresuje bo nawet na mieście jest tych plakatów śladowa ilość
 
Rudy
moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo sam jestem z janowca i jak próbowałem chłopaków z tąd na meczyk namówić to nikt nie chciał bo każdy chodzi na mecze swojej miejscowej drużyny, albo nie chce mu się jechać( i płacić!) do Puław.

Co do plakatów wyjazdowych to raczej trefny pomysł, jedziemy gdzieś i jak się zaprezentujemy jak połowa składu będzie pierwszy raz? piosenki nie beda wychodzic i wogule...

Najlepszy pomysł na zwiększenie frekwencji to branie ze sobą kolegi, na Stali ode mnie było aż 4 osoby i strasznie im sie spodobało. Może niech każdy spróbuje kogoś ze sobą przyprowadzić w sobotę Grin???
 
PrzemekK
Moim zdanie to godzina jest pop...........a. Najlepszza pora sobota godz. 15 albo 16.
Jeśli chodzi o branie kumpla to jak miało 5 ziomków ode mnie iść to poszedł jeden , a inni powiedzieli że im się nie chce jakiś dziadów oglądać. ja zawsze chodze z tym jednym kumplem. Zresztą namawianie nie ma sensu bo za niski poziom jest gry żeby się ktoś tym zainteresował.Mam nadzieję że jeśli WISŁA zajmie środek tabeli to więcej ludu przyjdzie na mecz i do młyna. A narazie mamy cała zimę na wymyślenie czegoś co by ludzi zachęciło do przyjściaq na stadion podopingowania naszej WISEŁKI!!!!Pfft
Edytowane przez PrzemekK dnia 04/11/2007 09:22
 
http://przemexer.fotosik.pl/
Rudy
albo wiem, oprawy meczoweGrin Napewno znajdzie się parę osób co przyjdzie po to, żeby obejżeć race, strobo itpGrin
 
prlk
trzeba pogadać z prezesem bo same plakaty nie wystarczą , np w Puławskiej reklamować.
 
PrzemekK
Rudy napisał/a:
albo wiem, oprawy meczoweGrin Napewno znajdzie się parę osób co przyjdzie po to, żeby obejżeć race, strobo itpGrin


Ale na race albo świece dymne trzeba kasy a ta z kolei nie zawsze jest.
Ale warto spróbować!!!


WYSILAĆ MÓZGOWNICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
http://przemexer.fotosik.pl/
Przejdź do forum: