LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,573,179 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
obchody 90 lecia
fantom
Witam!
Garść spostrzeżeń z meczu który miał być uświetnieniem obchodów 90 lecia klubu.
1. Brak chłopców do podawania piłki i bieganie graczy za piłkami to nie przystoi w takim meczu. Wstyd przed przyjezdnymi. Skoro mogą być chętni na ligę to i tu powinni się znaleźć. W ostateczności można było wykorzystać grupkę młodych fanów tłoczących się przy rozdającym upominki. Na pewno za koszulkę postali by za bramkami i podali piłkę starszemu koledze.
2. Druga uwaga to upominki. Myślę że klub stać na więcej. Kilka koszulek, kubków itp rzuconych na żer to myślę przy takim jubileuszu troszkę mało. Dodatkowo były one rozdawane dość tendencyjne, np. brane przez jednego z fotografów i rozdawane znajomym. To dość wstydliwe pokazywanie młodym ludziom że trzeba mieć znajomości żeby coś dostać.
3.Brawo dla naszych oldbojów. Wynik taki sobie ale brawo za chęci pokazania młodym ludziom że nie trzeba tylko grać o zwycięstwo ale ważny jest udział.

Mam nadzieje że jubileusz 100 lat obędzie się bez zgrzytów.
Smile
 
Piotrek
Niestety nie mogłem być, ale moim zdaniem fajnie że odbyły się takie obchody.
 
www.wislapulawy.pl
STARA EKIPA
Totalna masakra!!!! Bez pomyslu,jak na takie miasto to jest kpina co klub zorganizowal!brak mi slow.....
 
Przejdź do forum: