LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,660,889 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kluby Git,Kluby Fuck.
Anti Red
W tym temacie chciałbym,aby bractwo Wisły wymieniło kluby które darzy szacunkiem,a także te kluby które ma głęboko w zadku.Proszę o uzasadnienie swoich wypowiedzi. Nie będę zaczynał,niech zacznie ktoś innySmile
 
kopia
Szacun dla Legii, Zagłębia Sosnowiec, szanuje tez Zagłębie Lubin i Naprzód Rydółtowy (1923)

Brak szacunku dla Arki, Korony i Widzewa ( nie to ze jestem legionistą, poprostu jak mialem parenascie lat to mnie opluł kibic Widzewa bo bylem w szalu Wisly i dzialo sie to w Łodzi)
 
MrMargol
RTS "Widzew" Łódź - bo jesteśmy razem od bardzo dawna
FKS "Avia" Świdnik - bo kiedy ja bawiłem sie w "kibicowanie aktywne" to kibice naszej Wisły mieli sztame z kibicami Avii - ale to było dawno i mało kto pamięta jak wygladały Puławy przed rokiem 1996 kiedy CWKS walczył w LM.
FC Liverpool - bo ma wielką historie, wspaniałe wyniki, doskonały stadion i genialnych kibiców.

nie powiem kogo nie lubie bo to jest zupełnie nieważne.
no chyba ze żle zrozumiałem intencje autora tego wątku.
 
prlk
MrMargol napisał/a:
RTS "Widzew" Łódź - bo jesteśmy razem od bardzo dawna
FKS "Avia" Świdnik - bo kiedy ja bawiłem sie w "kibicowanie aktywne" to kibice naszej Wisły mieli sztame z kibicami Avii - ale to było dawno i mało kto pamięta jak wygladały Puławy przed rokiem 1996 kiedy CWKS walczył w LM.
FC Liverpool - bo ma wielką historie, wspaniałe wyniki, doskonały stadion i genialnych kibiców.

nie powiem kogo nie lubie bo to jest zupełnie nieważne.
no chyba ze żle zrozumiałem intencje autora tego wątku.


Witam a możesz nam przestawić mniej wiecej jak to wyglądało , pytam z czystej ciekawości.Smile

sry za spam Grin
 
Anti Red
A w moim skromnym mniemaniu na wyróżnienie zasługują takie kluby jak GKS Katowice - zbeszcześcili im klub,a mimo to fani nadal są,zapełniają trybuny jak na ekstraklasie.Zajebiście mi się spodobał,i utkwił w pamięci "wodospad"z "Blaszoka",który zrobili ultrasi Gieksy.Mam nadzieję,że wejdą do drugiej ligi?To samo tyczy się Lechii Gdańsk - w 5 lidze wyjazdy po 800 głów.Na szczęście wrócili na zaplecze ekstraklasy.I może jeszcze wymienię Bałtyk,który nie ma za wesoło w Gdyni,a mimo tego daje rady.Nie toleruję klubów,które zabijają się na wzajem za barwy klubowe.Nawet nie wiem jak nazwać takie zjawisko?A jakie to kluby,to chyba każdy wie?Są jeszcze takie gówna,które nie powinny istnieć np.Hydrobudowa Bydgoszcz.Takich tworów też dla mnie nie ma na kibicowskiej mapie.Kopia a słyszałeś utwór Ramzesa "Naprzód 23 Rydułtowy"?Co do Avii to pamietam jak do nas przyjechali na halę,ale nie mogę sobie przypomnieć z kim Wisła wtedy grała?Pryty w przerwie łoili pod schodami.Dobrymi chlorami była ówczesna paka ze ŚwidnikaGrin
 
Anti Red
A,i jeszcze jedno.Kopia a Elite Boys "Miedziano Biało Zieloni" słyszałeś?Piłka nożna,przywiązanie do klubu,miasta,i gloryfikowanie klasy robotniczej.Sama tekstowa,i muzyczna esencja.Może reflektujesz na jeden z ich numerów?Jestem w stanie Ci go podesłać.Naprawdę kawał dobrej muzyki.
 
el_dzi
kopia to stary skinhead, miał nawet swój zespół Smile www.hydroboys.ovh...
 
Anti Red
Cover "Legiony"wymiata,wokale wymiatają,taśmowa kamera pogłosowa też wymiata.Na jakim gigu zagraliście utwór "Chaos"?Słychać tam jakąś zapowiedź,i prezentację?Macie smycze z logiem swojego zespołu?
 
szelak
no więc z tym kawałkiem "Chaos" było tak. Graliśmy na jakimś Dużym wzmacniaczu LDM z kilkoma kanałami, jakiś pogłoś ten wzmacniacz miał no i 2 kolumny estradowe też LDM i to wszystko w połączeniu z gitarami dawało dużo hałasu a że każdy chciał żeby go było najbardziej słychać potencjometrybyły odkręcona na maksa i w tle muzyki nie było słychać wokalu. Po paru latach gdy potrafiłem już trochę posługiwać się komputerem przerzuciłem utwory z kasety na komputer i dograłem do niektórych wokal przy pomocy programu Music Video Maker 6 gdzie dodałem pogłos do wokalu. W większości kawałków wokal jest dodany w domu i dodany jest pogłos. Smyczy jeszcze nie mamy ale czekamy na sponsorów.Wink
 
kopia
Rydułtowy, my i tak wygramy my nie oberwiemy bo my sie razem trzymamy...

Anti red jak masz mp3 tej piosenki o której mowisz podeslij na adresik

akopinski@wislapulawy.pl
 
kopia
apropos kawalka "chaos" to moj ulubiony numer
 
el_dzi
kopia zapytaj szelaka, pewnie ma wszystkie kawałki Smile
 
Anti Red
mp3 poszło.
 
Przejdź do forum: