LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,569,664 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
Portal Kibiców Dumy Powiśla » www.wislapulawy.pl » Strona www
 Drukuj temat
problem z avatarem
ostek
mam problem przy dodaniu avata. W profilu jest pole "Przegladaj" a potem "Aktualizuj..." Jak dodac avatar? :/
 
el_dzi
Jest to dosyć proste. Po zalogowaniu wchodzisz w Zmień dane a następnie odnajdujesz tam Awatary. Wybierasz Choose i z dysku lokalnego komputera wybierasz plik graficzny który chcesz ustawić jako avatarek. Po tej operacji wystarczy kliknąć Akyualizuj profil.
Są oczywiście ograniczenia jeśli chodzi o parametry pliku ale na pewno obrazek 100x100 px spokojnie ustawisz.
Jeśli chcesz usunąć wchodzisz ponownie w Zmień dane i tam zaznaczasz Usuń obraz a następnie zapisz zmiany.
Mam nadzieję, że w miarę prosto wytłumaczyłem.
Daj znać czy ci się udało.
Edytowane przez el_dzi dnia 20/04/2006 23:08
 
kopia
El DZi cos nieklawo z tym avatarem bo jak pamietasz ja tez mialem z tym problemy, cos pokombinuj
 
el_dzi
ale jaki macie konkretnie problem?
 
AniaE
Ja również mam problemik, plik ze zdjęciem ma ok 10k, ładuję go, aktualizuję profil ale niestety brak zmian i brak avatara, pozdrawiam
 
AniaE
Juz ok, nie chodzi o wielkość pliku tylko o pikseloze, zmieniłam na 100 i jest ok pozdrawiam
 
el_dzi
widzicie chłopaki, dziewczyna dała radę a wy nie??? do dzieła Smile

wymagania dal avatara:
- plik .gif,.jpg,.png
- rozmiar max. 100x100 px
- wielkość pliku (jaknajmniejsza Wink ), na pewno do 20kB


to chyba tyle
zamykam temat
Edytowane przez el_dzi dnia 21/04/2006 11:16
 
Przejdź do forum: