LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,651,890 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Polska - Kazachstan
apm19
Już po ciężkich meczach wyjazdowych. Zacznijmy się szykować do podróży do Warszawy a później do Chorzowa. Nie może być nic innego jak 6 pkt.
 
prlk
a wybiera się ktos od nas ? jakie koszty?
 
apm19
Wybieram się z kilkoma kolegami (łącznie najprawdopodobniej 5 osóCool własnym samochodem. Koszt biletu na mecz pewnie ok. 100 zł. Powyższe koszty będą więc nie wyższe niż 120 - 130 zł. Plus koszty ewentualnego świętowania wygranej!Grin
 
MrMargol
obawiam sie ze tak wysokimi cenami biletów PZPN kolejny raz skutecznie odstraszył kibiców od stadionu przy Łazienkowskiej. wielu moich kolegów z którymi wiernie kibicujemy kadrze od lat i to nie tylko w Polsce na ten mecz nie jedzie. na pewno natomiast spotkamy sie wszyscy w Chorzowie aby podjąc Belgów.
 
kopia
no ja na Belgie sie rownież wybieram. Na Kazachstan być może pójdę - choć cena 100 złotych ( bo na łuku za 50 zł nic nie widać) powoduje, że stało się jakoś daleko. Poprostu smierć frajerom - nie zapłacę takiej sumy za takiego przeciwnika na kiepskim stadionie...
 
Piotrek
No jestem zdzwiony cenami biletów. Czy Kazachstan to aż taki atrakcyjny rywal zeby 100 płacić na Żylete??? Bez komentarza
 
www.wislapulawy.pl
apm19
pomimo cen jedziemy!!! wypatrujcie flagi Puławy! może tym razem uda nam się powiesić w lepszym miejscu!
na Belgię bileciki również już zarezerwowane!
Do zobaczenia na meczu!
 
PrzemekK
3 pkt - plan wykonany. Ale awria oświetlenia to obciach na całą Europę. Brawo EBI Brawo POLSKA!!!Grin
 
http://przemexer.fotosik.pl/
prlk
a kto wam zabronił i z jakiego powodu? na której trybunie byliście ?
 
BNS
flaga bardzo dobrze widoczna przez cały mecz. ładnie się też prezentowała podczas przedmeczowego studia ze stadionu...Smile
 
prlk
kto był od nas?
 
Przejdź do forum: