LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,568,510 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Korupcja
PrzemekK
wnerwia mnie to że w naszym ,,pięknym" kraju nie ma klubu pierwszo i drugoligowego który by nie był zamieszany w jakąś aferę. Uszami mi już to wychodzi. Minister Sportu i PZPN powinni dawno zadzialać ale nie chce im się dupy ruszyć!

CO SIĘ TU K.......A DZIEJĘ!!!!!????

MOŻE MI KTOŚ POWIE???!!!Shock
 
http://przemexer.fotosik.pl/
BNS
korupcja była,jest i będzie zawsze. tego patologicznego zjawiska nie da się wyeliminować ze sportu bo niestety sport to pieniądze. nie tylko 1 i 2 liga sa skorumpowane. podobnie jest nawet w c klasie gdzie można kupić mecz za skrzynkę winaSmile KOrupcja występuje nawet w rozgrywkach na szczeblu juniorskim.
 
rkula
Jaki jest sens kibicowania druzynie ktora kupila mecz? Gdzie jest sens kibicowania druzynie, ktora mecz sprzedala?

Skoro mecz jest ustawiony to doping nie jest potrzebny. Po co zdzierac gardlo i odpalac saletre na trybunie? Po co robic zaklady u bukmachera, jezeli Twoja znajomosc pilki noznej, formy druzyn, mocnych i slabych punktow poszczegolnych pilkarzy jest bezuzyteczna w sytuacji gdy sedzia wzial kase?

Korupcja niszczy sport.

Korupcja wypacza glowna zasade rywalizacji sportowej "Niech wygra lepszy".

Nie wiem czy korupcje mozna zwalczyc ale wiem, ze bez korupcji sport moze istniec, zobacz przyklad ligi angielskiej, zobacz NBA, zobacz F1 - wielkie pieniadze, owszem, ale nie ma ustawiania wynikow.
 
Przejdź do forum: