LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,568,909 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jak zwiększyć frekwencje ?
lukasz
Reklamy meczu powinny być w prasie,tv puławskiej i radiu moze to przyciągnęło by troche osób.Jeśli nie podniesie sie poziom sportowy to nie ma co liczyc na znaczne podniesienie się frekwencjiSad
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Rudy
Ale nie patrz na to, robimy dobre oprawy >przychodzi więcej osób> robimy zbiórkę > hajs się zwraca > jest hajs na oprawę !

Można i kombinować z klubem, nawet podpisać coś, że zapewnimy większą widownię (więcej hajsu im w łapy wpadnie), w zamian za małe dofinansowanie oprawy
 
lukasz
Ale do zrobienia fajnej oprawy trzeba tez troche ludzi a ostatnio młyn jest strasznie mały.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
PrzemekK
Pytałem w tygodniku Powiśla. Dowiedziałem się że reklama formatu A5 kosztuje 50 zł. Więc można takie coś bez problemu zrobić.
Edytowane przez PrzemekK dnia 22/05/2008 08:51
 
http://przemexer.fotosik.pl/
lukasz
Juz niedługo runda wiosenna więc trzeba pomyslec juz teraz jak zwiększyc frekwencje na naszym stadionie i w młynie.Trzeba zaangażować w rozklejanie plakatów więcej osób nie tylko BNSaGrin i rozlepiac plakaty np na drzwiach wejściowych do klatek schodowych w blokach(po calutkich Puławach)mozna też pomyślec o zrobieniu jakiegoś graffiti Wisły(lub kilku) zeby ludzie wiedzieli ze w Puławach jest Wisła.Więcej pomysłów narazie nie mam.Niech kazdy wpisuje swoje to może razem dojdziemy do czegoś.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
BNS
problem z frekwencją polega głównie na tym że w naszym mieśćie nie ma mody na chodzenie na mecze... jak sie pochwalisz koledze że jesteś kibolem to co ci powie? obciach!!!! jakbyś mógł zjeść 3 piguły wtedy byś był kozak!!!!MOIM ZDANIEM ważne jest żeby każdy spróbował coś zrobić!!!! rozlepić jeden plakat, powiedzieć koledze jak zajebiście jest na meczach, to są podstawowe rzeczy które każdy może zrobić! wiecie ile jest młodych ludzi wśród pikników którzy mogli by brać aktywny udział w dopingu!!! ale stworzyliśmy wokół siebie pewną bariere... ilu kibiców przybyło w ostatniej rundzie??? 2??? wchodzimy oddzielnym wejściem, od pikników oddziela nas ochrona... ja pierwszy raz do młyna trafiłem 6 lat temu razem z trzema kolegami, wcześniej próbowałem ale czułem się tam nie potrzebny , raz nawet dostałem kopa od kolegi kumatego...i jak to się skonczyło? tak że ja jestem na każdym meczu i dopinguję z całego serca a moi trzej koledzy dalej są piknikami... i tu jest duży problem!!! bo od tamtego czasu nie wiele się zmieniło w podejściu kumatych kolegów. musimy zachęcić młodych ludzi a nie ich odstraszać. o ku***!!! ale mi się filozof właczył.Smile Łukasz-szacunek
 
lukasz
Teraz ogólnie mało ludzi chodzi na mecze piłki noznej.Kiedyś to był jeden z niewielu sposobów na spędzenie wolnej soboty.teraz ludzie maja dużo więcej rozrywek.Młodzi wolą pić,ćpać łazić chuj wie po co i na co do galerii zielonej a nie chodzic na mecze-niestety taka jest smutna prawda.Trzeba przypomniec ludziom że w Puławach istnieje Wisła,bo tylko z kilku osiedli chodzą większe grupy ludzi na mecze.Reszta nie wie,że w Puławach mamy klub sportowy.Trzeba rozlepiać plakaty po osiedlach,namawiac kumpli zeby przychodzili na mecze bo jak się przyjdzie raz na mecz i się spodoba to potem jest sie jest praktycznie na każdym meczu.Jak natakie miasto to wstyd ze mamy taki mały młyn.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
BNS
to wszystko prawda... tylko z tego co widzę to tylko paru osobom w ogóle zależy żeby coś zrobić! a co do chu** robią działacze???????? rozlepią 10 plakatów...
 
prlk
ta i napiszą mecz 5 ligi a my w 4 haha
 
lukasz
Nie ma co patrzeć na dzialaczy i ich plakaty.Sami możemy je wydrukowac i porozklejać.Można nie drukowac plakatów na konkretny mecz tylko zostawić wykropkowane miejsce na nazwe drużyny z która gramy,date i drukować,xerowac i odkladać naprzykład po 10-20 na tydzień i rozlepiac przed meczem.Pozatym przydały by się jakieś zbiórki pieniędzy na plakaty bo nie wszyscy chca rozlepiac je po miescie a tak to przynajmniej dali by kase na 10 plakatów.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
nie wiem czy wszyscy wiedzą ale sa zbierane pienidziądze

co miesiąc po 5zł

więcej na pw albo gg
 
lukasz
Starajcie się przyprowadzac na stadion nowe osoby bo niektórzy chcieliby kibicowac ale się boją reakcji innych kibiców.Śpiewanie,pomoc przyu oprawie i ogólnie kibicowanie jest lepsze niz palenie lolków i łykanie tabsów przed blokiem.Więc jeszcze raz zachęcam do przyprowadzanie nowych osób do młyna.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Rudy
Ci co ja znam to albo boją się - albo mówią oj 4 liga po co tu chodzic. Strasznie dużo młodzieży na ręcznej jest, trzeba by i ich moim zdaniem troche zachęcić.
 
Piotrek
Temat założony w 2008 roku a nadal aktualny Smile
 
www.wislapulawy.pl
jacko22
Może spróbujmy najpierw kibicować z domu?

Czekamy na Was!

Mapa kibiców pokaże ilu jest fanów naszej Wisły!http://mapakibico...pa_kibicow
 
DanielG
Ostatni mecz sezonu z gÓrnikiem, którego jako również kibice Legii nie trawimy - trybuny praktycznie przekazane pod ich kibiców. Grali u siebie. WSTYD. Powinni siedzieć na łuku, tam ich miejsce było ! dlaczego klub na to pozwolił ?!! Strzał w twarz dla kibiców Wisły. Szkoda.
 
Przejdź do forum: