LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,654,652 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
www.koniecITI.pl
mlodyL
www.koniecITI.pl
 
Piotrek
Gdyby nie to ITI to oglądał byś Legie w okręgówce albo i warszwskiej klasie A to troszkę szacunku dla firmy, która uratowała klub.
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Piotrek nałykałeś się czegoś?Szacunku?Shock O jakim szacunku piszesz?Powiedz to tym,którzy dostali bana na stadion Legii z rękawa.Zresztą nie bedę pisał o wszystkich wybrykach tej firmy.Ten kto się tym interesuje chociaż w części wie co tam się dzieje.Pojechałeś bo bandzie i powiem koledzę,że jestem oburzony tym,że redaktor tej strony pisze takie bzdury.Nie zgadzam sie z tym kompletnie.
 
el_dzi
Anti Red łączenie tego co napisał Piotrek i bycia redaktorem tej strony nie jest trafione, bo to strona Wisły Puławy a nie Legii. Trzeba oddzielić te sprawy, bo dojdzie do sytuacji, że bycie redaktorem nie pozwoli na posiadanie swojego zdania na tematy nie związane z KSW.

Piotrek może nie chodzi na Legię i nie wie co się tam dzieje, w C+ nic na ten temat nie mówią ... a może stara się o posadę w ITI i chce być ok w stosunku do przyszłych pracodawców ;-)

Mnie zastanawia jedno, jak iti chce zapełnić nowy stadion odstraszając kibiców. Akurat osobiście za rzadko chodzę na Ł3 aby się więcej wypowiadać na ten temat.
 
Piotrek
Moim zdaniem mogę mieć swoje zdanie dotyczące tej sprawy. Nie jestem wielkim fanem ITI bo owszem ceny biletów nie są trafione, ale np skandowanie jeszcze jeden jeszcze jeden po śmierci Wejcherta to moim zdaniem skandal. Jakaś kulturę dla rodziny zmarłego mieć trzeba.
A co do kibiców zawsze uważałem kibiców (L) za najlepszych w Polsce.
 
www.wislapulawy.pl
janek
Piotrek o czym Ty piszesz, tu nie chodzi już nawet o ceny biletów, choć i to jest paranoją.
Żeby wejść na mecz, trzeba mieć kartę klubu kibica, co jest rzadko, a nawet w ogóle nie spotykane to raz, dwa, że nawet za przesunięcie się ze swojego siedziska od razu można zostać wyłapanym przez ochronę. jak im się zechce to i zakaz Ci wkleją. i jest jeszcze wiele spraw, o których długo by pisać.

a tak poza tym, to myślę, że większość kibiców Legii (nie sezonowców czy kibiców sukcesu) wolałaby aby Legia zaczynała od najniższej klasy, ale przynajmniej w normalnych warunkach i z normalnym herbem na piersi.
 
mlodyL
wolę Legię w 3 lidze bez iti !! niż z nimi w ekstraklasie ...
ITI patataj !
 
MrMargol
możecie przenieść tę dyskusję na forum klubu który kochacie.
mam nadzieję że nie wpadniecie na pomysł założenia strony www. koniecZAP.pl
 
Piotrek
Nie no moim zdaniem i tak tutaj spokój na tym forum więc przynajmniej niech tutaj będzie jakas dyskusja.
Wszyscy gadają, że nawet na A klasę chodziliby na Legię, ale patrząc na frekwencję innych sekcji Legii siatka, kosz, hokej mam inne odczucia.
 
www.wislapulawy.pl
mlodyL
siatka, ręka czy kosz nigdy nie będzie mieć takiego przebicia jak noga i nawet jakby pokazywali w tv 10 godzin dziennie. Tyle w tym temacie .
a tobie mrmargol nikt nie każe się udzielać w dyskusji . chcesz to piszesz nie chcesz to nie piszesz .
pozdro dla legijnej braci z Puław ! żyleta nigdy nie zginie iti się zwinie Legia to właśnie MY !
 
Piotrek
Moim zdaniem mylisz się troszkę. Zobacz na przykład siatkówki i PLUS Ligi gdzie na meczach są komplety widzów. Wszystko jest kwestią dobrej promocji dyscypilny. Komplety widzów są także na ręcznej w Kielcach czy Płocku a piłka ręczna nie jest tak wypromowana mimo wszystko.
 
www.wislapulawy.pl
kopia
Wypowiem się - bo akurat na Legię chodzę regularnie mam karnet i od 5 lat opuściłem 2 mecze włączając w to Ligę Puchar Polski Puchary Europejskie.


Wolałbym nie mieć takiego sponsora jak ITI - jest to grupa finansowa w mojej opinii należąca do kategorii psujących całe piękno futbolu i kibicowania w Polsce, Europie i na świecie. Finansowe motywy są ważniejsze niż jakiekolwiek inne - gdzie interes rządzi wszystkim -

Moim zdaniem wykoślawionym obrazem tego wszystkiego jest Liga Mistrzów i japońscy kibice z wycieczek na meczach tych drużyn, przekręty bukmacherów gdzie zaangażowane są miliardy i liczy się tylko zysk. W złym kierunku podąża piłka nożna. Dodatkowy smaczek to powiązania polityczne PO - ITI (HGW funduje stadion a TVN w zamian jest tubą propagandową PO) Szczerze to piszę. Na stadionie Legii 95% ludzi myśli jak ja dopingu niema. W internecie są różne opinie ale ludzie co je piszą na mecze Legii nie chodzą.

Śpiewa z nami cały kraj...................j....... j..........ć ITI
 
mlodyL
... i zamknęli stronkę Sad
prawda w oczy kole .
gw + iti + policja = j.... koalicja !!!
CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM !
 
mlodyL
już działa !!!
WWW.KONIECITI.PL
(L)
http://www.legia.net/wiadomosci,35672-wieszczycki:_kibice_byli_sila_legii.html
 
Piotrek
Kibice są zawsze siłą drużyny.
 
www.wislapulawy.pl
mlodyL
http://www.konieciti.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=3
 
olo
janek napisał/a:

a tak poza tym, to myślę, że większość kibiców Legii (nie sezonowców czy kibiców sukcesu) wolałaby aby Legia zaczynała od najniższej klasy, ale przynajmniej w normalnych warunkach i z normalnym herbem na piersi.


zatem zapraszam na mecze CWKS Legii w A klasie...
Nie podoba się sposób prowadzenia klubu przez ITI... można wybrać się na niższą ligę, a i herb na piersi normalny, atmosfera kibicowska jak za dawnych lat... (race które o dziwo nie lecą na murawę, flagi, śpiewy...)

pzdr,
(L)
 
mlodyL
****koniec-iti.eu
WRACAMY DO GRY !...
 
janek
olo wiem że tak się dzieje w A klasie, widziałem fotki z meczów CWKS. aż chce się patrzeć na ludzi, którym tęskno do takiej atmosfery na Łazienkowskiej, widać jaką pasją jest dla nich kibicowanie.
ale po ostatnich wybrykach grzelaka czy iwańskiego można zauważyć, że w tym klubie nie dzieje się dobrze, tylko i tak to pewnie nic nie da i iti nie zmieni swojego podejścia do kibiców.
 
olo
wiem, wiem.. ale na szczęście, zapowiadają zmiany od nowego sezonu, ale pożyjemy zobaczymy...
a tym czasem, nagle i drewniak i pączek zaczęli się starać... czyli jednak grac potrafią ... tylko im się nie chce...

pzdr
 
Przejdź do forum: