LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,647,492 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wisła a ewentualny awans do I ligi
Piotrek
Co sądzicie o tej sprawie??? Czy Wisłę stać na awans do I ligi??? Czekamy na wasze opinie i ciekawą dyskusję.
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
Wisłę w sensie sportowym stać na awans
niestety nie tylko od poziomu sportowego czy organizacyjnego to zależy.

dziś w sporcie "kwalifikowanym" wszystko weryfikuje zasobność klubowej kasy czytaj zaangażowanie solidnego sponsora.
obecnie takiego mamy i chyba wszyscy jesteśmy za to wdzięczni.
nie wiemy na tę chwilę czy to właśnie on czyli ZAP są zainteresowane awansem i wspieraniem klubu i drużyny w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi.
 
Piotrek
nie wiemy na tę chwilę czy to właśnie on czyli ZAP są zainteresowane awansem i wspieraniem klubu i drużyny w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi.


No wiesz tego my kibice nie wiemy. Ale myślę, że warto by było przeprowadzić rozmowy np podczas przerwy zimowej, żeby w razie konieczności wzmocnić drużynę przed wiosną. Ja mimo wszystko chciałbym, aby miasto włączyło się w pomoc dla klubu, nie tylko grupy młodzieżowe ale i seniorska Wisła.
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
napisałem:

nie wiemy na tę chwilę

Prezes Nowosadzki w ostatnim wywiadzie wyraźnie powiedział, co nie dziwi, że rozmowy ze sponsorem czy może szerzej, ze sponsorami przeprowadzi w stosownym czasie
od niego i zarządu Klubu zależy kiedy ten czas uznają za stosowny.

wierzę że decyzje będą optymalne dla drużyny jak i całego Klubu.
 
Piotrek
I bardzo dobrze, że takie rozmowy zostaną przeprowadzone. Pozycja klubu w tabeli stanowi podstawę do takich rozmów.
 
www.wislapulawy.pl
tomek1982-29
Dla mnie nie jest to normalną sytuacją aby klub był gotowy do awansu pod względem sportowym i nie był pod względem finansowym, ale rozumiem to.
O ile droższy jest udział w I lidze niż w II?
Mi przychodzi do głowy wzrost takich kosztów:
- wynagrodzenie dla sędziów
- koszty podróży (chociaż i teraz czasem trzeba na mecz daleko pojechać)
- ewentualne wzmocnienia lub podwyżki dla piłkarzy (zawsze można pozostać przy pensjach i składzie z II ligi, a nawet jak część piłkarzy odejdzie i spadniemy z I do II ligi to chyba nic się nie stanie)
 
Piotrek
tomek1982-29 napisał(a):
Dla mnie nie jest to normalną sytuacją aby klub był gotowy do awansu pod względem sportowym i nie był pod względem finansowym, ale rozumiem to.
O ile droższy jest udział w I lidze niż w II?
Mi przychodzi do głowy wzrost takich kosztów:
- wynagrodzenie dla sędziów
- koszty podróży (chociaż i teraz czasem trzeba na mecz daleko pojechać)
- ewentualne wzmocnienia lub podwyżki dla piłkarzy (zawsze można pozostać przy pensjach i składzie z II ligi, a nawet jak część piłkarzy odejdzie i spadniemy z I do II ligi to chyba nic się nie stanie)


Tomku to teraz ja nie rozumiem Twojego rozumowania. Nic się nie stanie jak wejdziemy do I ligi i spadaniemy do II ligi po sezonie??? No nie wiem o co Ci chodzi. Jak możesz wytłumacz mi to. Bo mi się wydaje, że swoje ambicje trzeba mieć. Jeśli wchodzić to nie po to żeby dostawać po 4:0, 5:0 i robić sobie obiciach. A jeśli chce się skutecznie walczyć w I lidze na pewno ten zespół trzeba wzmocnić.
 
www.wislapulawy.pl
tomek1982-29
Wolę aby przegrywali mecz za meczem w I lidze niż przegrywali specjalnie w drugiej lidze aby tylko nie awansować. Bo jak według Ciebie miała by wyglądać gra Wisły w tym sezonie jeżeli okazało by się, że nie ma kasy na wzmocnienie zespołu w przyszłym sezonie. Mieli by grać na pół gwizdka, sprzedawać mecze, czy zająć pierwsze miejsce i zrezygnować z awansu?
 
Piotrek
Ja wolę, żeby w II lidze grali do końca. Zawsze można nie skorzystać z prawa awansu albo coś. Ale warto poczekać na rozmowy Zarządu Wisły ze sponsorem głównym.
 
www.wislapulawy.pl
Vegeta849
Wydaje mi sie ze z takimi rozmowami warto wstrzymać sie do zakończenia rundy, zobaczymy jakie miejsce w tabeli będziemy mieli i wtedy prezes może rozmawiać z azotami i innymi sponsorami o zwiększeniu wkładu z klub. Jeżeli będą pieniądze na 1 ligę to i pewnie w przerwie wzmocnimy drużynę jeżeli pieniędzy nie będzie to wystarczy ze odejdzie 3,4 kluczowych zawodników i możemy zapomnieć o 1 lidze. Takie jest moje zdanie.
 
Piotrek
Rozmowy będą ponoć prowadzone na przełomie stycznia i lutego 2013. Wtedy myślę dowiemy się co dalej.
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: