Terminarz
|
23.03.2000
|
Sandecja Nowy Sacz - LKS II Lodz
|
|
KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn
|
|
Olimpia Grudziadz - Radunia Stezyca
|
|
22.09.2022
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Lech II Poznan
|
2-2
|
21.07.2023
|
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stezyca
|
0-1
|
Pogon Siedlce - LKS II Lodz
|
1-1
|
22.07.2023
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Chojniczanka Chojnice
|
1-0
|
Hutnik Kraków - Skra Czestochowa
|
3-0
|
Kotwica Kolobrzeg - Polonia Bytom
|
0-1
|
Olimpia Elblag - Lech II Poznan
|
2-2
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Stal Stalowa Wola
|
0-0
|
Olimpia Grudziadz - Sandecja Nowy Sacz
|
3-1
|
23.07.2023
|
Stomil Olsztyn - Zaglebie II Lubin
|
1-2
|
28.07.2023
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - LKS II Lodz
|
3-1
|
Skra Czestochowa - Sandecja Nowy Sacz
|
1-0
|
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznan
|
1-0
|
29.07.2023
|
Pogon Siedlce - Stal Stalowa Wola
|
2-0
|
Kotwica Kolobrzeg - Olimpia Elblag
|
2-0
|
Olimpia Grudziadz - Polonia Bytom
|
1-0
|
30.07.2023
|
Zaglebie II Lubin - KKS 1925 Kalisz
|
0-0
|
Radunia Stezyca - Hutnik Kraków
|
1-1
|
31.07.2023
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Stomil Olsztyn
|
1-2
|
04.08.2023
|
KKS 1925 Kalisz - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
3-1
|
Skra Czestochowa - Polonia Bytom
|
1-0
|
05.08.2023
|
Lech II Poznan - Kotwica Kolobrzeg
|
1-5
|
LKS II Lodz - Chojniczanka Chojnice
|
3-2
|
Stomil Olsztyn - Pogon Siedlce
|
0-0
|
Olimpia Elblag - Olimpia Grudziadz
|
1-0
|
06.08.2023
|
Hutnik Kraków - Zaglebie II Lubin
|
1-1
|
Radunia Stezyca - Sandecja Nowy Sacz
|
1-1
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Stal Stalowa Wola
|
1-1
|
11.08.2023
|
Skra Czestochowa - Olimpia Elblag
|
1-2
|
12.08.2023
|
Pogon Siedlce - KKS 1925 Kalisz
|
0-2
|
Zaglebie II Lubin - Sandecja Nowy Sacz
|
2-1
|
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kolobrzeg
|
1-1
|
13.08.2023
|
LKS II Lodz - Stal Stalowa Wola
|
3-0
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Hutnik Kraków
|
1-0
|
Radunia Stezyca - Polonia Bytom
|
1-1
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Stomil Olsztyn
|
2-1
|
Olimpia Grudziadz - Lech II Poznan
|
1-2
|
19.08.2023
|
KKS 1925 Kalisz - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
1-0
|
Hutnik Kraków - Pogon Siedlce
|
1-1
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Sandecja Nowy Sacz
|
0-0
|
Zaglebie II Lubin - Polonia Bytom
|
3-0
|
Olimpia Elblag - Radunia Stezyca
|
0-1
|
Kotwica Kolobrzeg - Olimpia Grudziadz
|
1-2
|
Stal Stalowa Wola - Chojniczanka Chojnice
|
5-2
|
20.08.2023
|
Lech II Poznan - Skra Czestochowa
|
1-1
|
Stomil Olsztyn - LKS II Lodz
|
0-1
|
25.08.2023
|
Radunia Stezyca - Lech II Poznan
|
1-0
|
Skra Czestochowa - Kotwica Kolobrzeg
|
1-0
|
26.08.2023
|
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz
|
1-1
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Polonia Bytom
|
4-2
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Hutnik Kraków
|
0-1
|
Pogon Siedlce - Sandecja Nowy Sacz
|
3-0
|
Zaglebie II Lubin - Olimpia Elblag
|
2-1
|
Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn
|
0-1
|
27.08.2023
|
LKS II Lodz - KKS 1925 Kalisz
|
3-0
|
02.09.2023
|
Olimpia Grudziadz - Skra Czestochowa
|
0-0
|
Sandecja Nowy Sacz - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
1-2
|
Olimpia Elblag - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
2-1
|
Polonia Bytom - Pogon Siedlce
|
1-1
|
KKS 1925 Kalisz - Stal Stalowa Wola
|
1-0
|
03.09.2023
|
Lech II Poznan - Zaglebie II Lubin
|
2-1
|
Hutnik Kraków - LKS II Lodz
|
4-1
|
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
|
2-1
|
04.09.2023
|
Kotwica Kolobrzeg - Radunia Stezyca
|
1-1
|
08.09.2023
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Lech II Poznan
|
0-1
|
Chojniczanka Chojnice - Skra Czestochowa
|
0-0
|
09.09.2023
|
Radunia Stezyca - Olimpia Grudziadz
|
5-1
|
10.09.2023
|
LKS II Lodz - Sandecja Nowy Sacz
|
1-0
|
Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków
|
2-1
|
11.09.2023
|
Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz
|
0-3
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Polonia Bytom
|
0-0
|
15.09.2023
|
Skra Czestochowa - Radunia Stezyca
|
1-1
|
Olimpia Elblag - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
3-2
|
16.09.2023
|
Olimpia Grudziadz - Zaglebie II Lubin
|
0-2
|
Sandecja Nowy Sacz - Stal Stalowa Wola
|
2-0
|
Kotwica Kolobrzeg - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
2-0
|
17.09.2023
|
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
|
0-1
|
Lech II Poznan - Pogon Siedlce
|
0-4
|
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn
|
2-1
|
Polonia Bytom - LKS II Lodz
|
2-1
|
20.09.2023
|
Olimpia Elblag - Pogon Siedlce
|
1-0
|
Zaglebie II Lubin - Kotwica Kolobrzeg
|
2-3
|
22.09.2023
|
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stezyca
|
5-1
|
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
|
3-0
|
23.09.2023
|
Zaglebie II Lubin - Skra Czestochowa
|
0-2
|
Pogon Siedlce - Kotwica Kolobrzeg
|
3-3
|
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sacz
|
1-0
|
24.09.2023
|
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom
|
1-0
|
LKS II Lodz - Olimpia Elblag
|
1-1
|
25.09.2023
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Olimpia Grudziadz
|
3-2
|
30.09.2023
|
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
|
0-2
|
Sandecja Nowy Sacz - KKS 1925 Kalisz
|
0-2
|
Lech II Poznan - LKS II Lodz
|
0-3
|
Olimpia Elblag - Stal Stalowa Wola
|
0-0
|
Skra Czestochowa - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
0-0
|
01.10.2023
|
Radunia Stezyca - Zaglebie II Lubin
|
3-0
|
Kotwica Kolobrzeg - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
3-2
|
Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce
|
2-3
|
02.10.2023
|
Polonia Bytom - Stomil Olsztyn
|
4-3
|
06.10.2023
|
LKS II Lodz - Kotwica Kolobrzeg
|
2-3
|
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznan
|
3-1
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Radunia Stezyca
|
1-1
|
07.10.2023
|
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sacz
|
1-2
|
Pogon Siedlce - Skra Czestochowa
|
2-1
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Olimpia Grudziadz
|
3-1
|
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie II Lubin
|
2-1
|
08.10.2023
|
Stomil Olsztyn - Olimpia Elblag
|
1-1
|
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom
|
0-0
|
13.10.2023
|
Olimpia Elblag - KKS 1925 Kalisz
|
0-0
|
Skra Czestochowa - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
4-1
|
14.10.2023
|
Polonia Bytom - Hutnik Kraków
|
0-1
|
15.10.2023
|
Radunia Stezyca - Pogon Siedlce
|
1-2
|
16.10.2023
|
Olimpia Grudziadz - LKS II Lodz
|
1-1
|
18.10.2023
|
Sandecja Nowy Sacz - Chojniczanka Chojnice
|
1-1
|
Kotwica Kolobrzeg - Stal Stalowa Wola
|
1-0
|
20.10.2023
|
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznan
|
2-1
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Radunia Stezyca
|
0-1
|
21.10.2023
|
Hutnik Kraków - Olimpia Elblag
|
1-0
|
Stomil Olsztyn - Kotwica Kolobrzeg
|
2-1
|
Sandecja Nowy Sacz - Polonia Bytom
|
3-2
|
22.10.2023
|
LKS II Lodz - Skra Czestochowa
|
1-3
|
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
1-0
|
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziadz
|
2-0
|
23.10.2023
|
Pogon Siedlce - Zaglebie II Lubin
|
2-1
|
26.10.2023
|
Zaglebie II Lubin - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
1-1
|
27.10.2023
|
Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
|
1-2
|
28.10.2023
|
Olimpia Elblag - Sandecja Nowy Sacz
|
4-1
|
Kotwica Kolobrzeg - KKS 1925 Kalisz
|
2-1
|
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
|
1-1
|
Olimpia Grudziadz - Stomil Olsztyn
|
3-0
|
29.10.2023
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Pogon Siedlce
|
2-1
|
Lech II Poznan - Hutnik Kraków
|
4-3
|
Radunia Stezyca - LKS II Lodz
|
0-0
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Zaglebie II Lubin
|
3-3
|
03.11.2023
|
Polonia Bytom - Olimpia Elblag
|
2-1
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
2-2
|
04.11.2023
|
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziadz
|
2-2
|
Sandecja Nowy Sacz - Lech II Poznan
|
0-0
|
Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce
|
1-2
|
Stomil Olsztyn - Skra Czestochowa
|
2-1
|
05.11.2023
|
Hutnik Kraków - Kotwica Kolobrzeg
|
3-5
|
Stal Stalowa Wola - Radunia Stezyca
|
1-2
|
06.11.2023
|
LKS II Lodz - Zaglebie II Lubin
|
2-1
|
08.11.2023
|
Lech II Poznan - Stomil Olsztyn
|
1-0
|
10.11.2023
|
Kotwica Kolobrzeg - Sandecja Nowy Sacz
|
2-1
|
11.11.2023
|
Olimpia Grudziadz - Hutnik Kraków
|
0-2
|
Olimpia Elblag - Chojniczanka Chojnice
|
2-1
|
12.11.2023
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - LKS II Lodz
|
3-2
|
Radunia Stezyca - Stomil Olsztyn
|
1-0
|
Lech II Poznan - Polonia Bytom
|
1-0
|
Pogon Siedlce - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
2-2
|
Zaglebie II Lubin - Stal Stalowa Wola
|
4-0
|
13.11.2023
|
Skra Czestochowa - KKS 1925 Kalisz
|
4-1
|
18.11.2023
|
Zaglebie II Lubin - Stomil Olsztyn
|
2-1
|
Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz
|
1-0
|
Polonia Bytom - Kotwica Kolobrzeg
|
3-3
|
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
3-1
|
Chojniczanka Chojnice - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
1-1
|
19.11.2023
|
Radunia Stezyca - KKS 1925 Kalisz
|
1-4
|
20.11.2023
|
LKS II Lodz - Pogon Siedlce
|
1-2
|
24.11.2023
|
Olimpia Elblag - Kotwica Kolobrzeg
|
2-3
|
25.11.2023
|
Lech II Poznan - Chojniczanka Chojnice
|
1-2
|
Hutnik Kraków - Radunia Stezyca
|
3-1
|
Polonia Bytom - Olimpia Grudziadz
|
2-1
|
KKS 1925 Kalisz - Zaglebie II Lubin
|
3-1
|
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
2-0
|
Sandecja Nowy Sacz - Skra Czestochowa
|
2-2
|
26.11.2023
|
LKS II Lodz - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
2-1
|
27.11.2023
|
Stal Stalowa Wola - Pogon Siedlce
|
2-1
|
29.11.2023
|
Skra Czestochowa - Hutnik Kraków
|
1-2
|
02.12.2023
|
Zaglebie II Lubin - Hutnik Kraków
|
2-0
|
Chojniczanka Chojnice - LKS II Lodz
|
3-2
|
03.12.2023
|
Stal Stalowa Wola - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
|
Kotwica Kolobrzeg - Lech II Poznan
|
1-2
|
17.02.2024
|
Polonia Bytom - Skra Czestochowa
|
2-2
|
23.02.2024
|
Stal Stalowa Wola - LKS II Lodz
|
1-0
|
Polonia Bytom - Radunia Stezyca
|
2-1
|
24.02.2024
|
Olimpia Elblag - Skra Czestochowa
|
2-1
|
Lech II Poznan - Olimpia Grudziadz
|
0-0
|
Kotwica Kolobrzeg - Chojniczanka Chojnice
|
3-0
|
Hutnik Kraków - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
1-1
|
KKS 1925 Kalisz - Pogon Siedlce
|
5-1
|
Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie II Lubin
|
1-1
|
25.02.2024
|
Stomil Olsztyn - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
1-1
|
28.02.2024
|
Lech II Poznan - Olimpia Elblag
|
2-1
|
01.03.2024
|
Pogon Siedlce - Hutnik Kraków
|
1-1
|
02.03.2024
|
Radunia Stezyca - Olimpia Elblag
|
1-1
|
Sandecja Nowy Sacz - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
1-3
|
Skra Czestochowa - Lech II Poznan
|
0-2
|
Olimpia Grudziadz - Kotwica Kolobrzeg
|
0-0
|
Polonia Bytom - Zaglebie II Lubin
|
3-1
|
03.03.2024
|
Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola
|
1-1
|
04.03.2024
|
LKS II Lodz - Stomil Olsztyn
|
2-0
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - KKS 1925 Kalisz
|
1-1
|
05.03.2024
|
Sandecja Nowy Sacz - Radunia Stezyca
|
2-1
|
06.03.2024
|
Olimpia Grudziadz - Olimpia Elblag
|
3-0
|
08.03.2024
|
KKS 1925 Kalisz - LKS II Lodz
|
2-2
|
Polonia Bytom - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
0-0
|
09.03.2024
|
Sandecja Nowy Sacz - Pogon Siedlce
|
2-3
|
Hutnik Kraków - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
1-1
|
Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola
|
0-1
|
10.03.2024
|
Lech II Poznan - Radunia Stezyca
|
1-2
|
Olimpia Elblag - Zaglebie II Lubin
|
1-2
|
Kotwica Kolobrzeg - Skra Czestochowa
|
0-1
|
Olimpia Grudziadz - Chojniczanka Chojnice
|
0-1
|
13.03.2024
|
Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn
|
1-0
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - KKS 1925 Kalisz
|
1-1
|
15.03.2024
|
Skra Czestochowa - Olimpia Grudziadz
|
0-0
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Sandecja Nowy Sacz
|
1-3
|
16.03.2024
|
Zaglebie II Lubin - Lech II Poznan
|
1-1
|
17.03.2024
|
Pogon Siedlce - Polonia Bytom
|
3-3
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Olimpia Elblag
|
1-2
|
Radunia Stezyca - Kotwica Kolobrzeg
|
1-1
|
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
|
1-0
|
Stal Stalowa Wola - KKS 1925 Kalisz
|
0-1
|
18.03.2024
|
LKS II Lodz - Hutnik Kraków
|
0-0
|
20.03.2024
|
Stal Stalowa Wola - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
2-2
|
22.03.2024
|
Skra Czestochowa - Chojniczanka Chojnice
|
0-0
|
Pogon Siedlce - Olimpia Elblag
|
1-0
|
23.03.2024
|
Sandecja Nowy Sacz - LKS II Lodz
|
0-1
|
Olimpia Grudziadz - Radunia Stezyca
|
1-1
|
KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn
|
0-0
|
24.03.2024
|
Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola
|
1-1
|
Polonia Bytom - Wisla Grupa Azoty Pulawy
|
2-2
|
28.03.2024
|
Wisla Grupa Azoty Pulawy - Olimpia Elblag
|
4-0
|
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sacz
|
2-1
|
GKS Jastrzebie-Zdroj - Kotwica Kolobrzeg
|
3-1
|
09.04.2024
|
Lech II Poznan - GKS Jastrzebie-Zdroj
|
|
Kotwica Kolobrzeg - Zaglebie II Lubin
|
|