Arbiter: Wojciech Myć( Lublin)

Olszewski- Kajpust, Swędrowski, Duda, Darmochwał, Cichocki, Bonin, Michota, Łukasik, Kruczkowski, Paluch Kurek -Pigiel, Pielach, Wolanin, Rogala, Kiczuk, Kobiałka, Zmorzyński, Zuber, K.Puton. Wojczuk

Za uwagę z Areny dziękuje smutny Piotrek
 Puławianie nie byli gorsi, ale niestety kolejny raz zabrakło skuteczności. Szkoda, ale cóż pozostaje nam liga i wiosenny rewanż.
 Niestety nie udało się wiślakom odczarować Areny Lublin. Po rzucie karnym wykorzystanym przez Dominika Kuncę ekipa puławskiej Wisły przegrała z Motorem 1:0.
122'  Koniec spotkania
  Rymek
120+1' Faulowany w ataku Rogala
120' Wojczuk nad bramką Olszewskiego
119' Faulował Swędrowski w ataku
119' Cudowne ozdrowienie Kumocha, który upadł i leżał z dobrą minutę
118' Barański uderzony w twarz!!!!!
117' Barański zatrzymuje Kuncę
116' Karny krzyczą już kibice na Arenie.
 W mur K.Puton.....
 Rzut wolny dla Wisły z około 20 metra od bramki Olszewskiego
113'  Kajpust za faul na wychodzącym sam na sam Wojczukiem
112' Niecelna próba Stanisławskiego
110' Pielach faulem zatrzymuje Swędrowskiego
109' Powinno być 1:1. Kapitalnie podawał Barański ale Wojczuk nie przeciął tego podania
 Tak to nie pomyłka. Można tutaj zmienić aż 7 zawodników
107'  Bernat za Pigiela
106'  Zaczyna Wisła
 Fatalnie rozpoczęła się dla puławian pierwsza część dogrywki od niepotrzebnego faulu i rzutu karnego. Puławianie mają 15 minut na zmianę niekorzystnego wyniku
105'  Koniec pierwszej części dogrywki
104' Rymek nad bramką Kurka
103' Kolejny z wiślaków na boisku. Sporo walki dzisiaj i sporo sił zostawili zawodnicy Dumy Powiśla
101' Wiślacy zaczną od rzutu rożnego
100' Na spalonym Wojczuk.
99' Złe uderzenie Stanisławskiego. Od bramki Olszewski
97' Zatrzymany K.Puton
 Niestety pewne uderzenie Kuncy, który strzelił lekko w środek bramki Krzysztof Kurek poszedł w prawą stronę.
93'  Kunca
 Wykonawcą jedenastki będzie Kunca
91' Będzie rzut karny dla Motoru!!!! Faulował jednego z rywali Piotr Rogala!!!!
90'  Zaczyna Motor
 Gramy dwa razy po 15 minut. Jeśli to nie przyniesie rozstrzygnięcia potrzebne będą karne.
 Na szczęście wiślakom udało się utrzymać bezbramkowy remis i czeka nas 30 minut dodatkowych emocji
90+7'  Koniec drugiej połowy
 Ciśnie Motor i Kurek na róg!!!!!
90+6' Rogala z linii bramkowej!!!!
90+5' Zablokowane uderzenie Kumocha...
90+4'  Nowak
 Olszewski ratuje Motor!!!! Głową Stanisławski broni to Olszewwski
90+3' Duda faulem zatrzymuje Stanisławskiego
90+2' Brzydkie zachowanie Cichockiego, który ciągnął za koszulkę Barańkiego
90+1'  Rymek za Darmochwała
90' +4
 Skurcze łapią Wojczuka. Nabiegał się Wojo
89' Mógł zostać bohaterem Wojczuk, ale uderzył zbyt lekko i broni Olszewski
88' Możliwe że potrzebna będzie tutaj dogrywka
87' Faulowany Szczotka i znowu gwizdek arbitra milczy
86'  K.Puton za protesty bo Krystian chwilę wcześniej był faulowany
85' Krzyczą jazda z k... kibice z Lublina
 Wulgaryzmy na Arenie Lublin
 Pajace Pajace z trybun.
 Faulował w ataku jeden z zawodników Motoru.
83' Kunca wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny dla Motoru
82' Uderzenie Pigiela ale tylko róg.....
81' Wiślacy od autu
80' Tym razem głową uderzał Pielach, ale piłka obok bramki Olszewskiego
 Zablokowany strzał Rogali
 Pigiel wywalcza rzut rożny....
79' Błąd puławskiej obrony w pole karne Wisły wpadł Darmochwał, ale uderzył nad bramką Kurka
76' Stanisławski wywalcza aut
75' Solowa akcja Stanisławskiego, ale piłkę łapie Olszewski
74'  Kumoch za Bonina
Nowak za Palucha
73'  Barański za Zubera
 Zakotłowało się pod bramką Wisły, ale kończy się to rzutem rożnym
 Będzie zmiana w Wiśle
 Opuszcza na chwilę plac gry Zuber. Ekipa Motoru od rzutu wolnego z 20 metra od bramki Kurka
 Kolejny uraz wiślaka
 Bardzo groźna okazja dla Motoru. Bronimy!!!!!!!!!!!
71'  Zuber
70'  Chudyba za Kiczuka
 Do gry gotowy Dawid Chudyba
 Uraz Kiczuka. Przerwa w grze.
68' Darmochwał po gwizdku odkopuje piłkę. Dziwne zachowanie eks-wiślaka
66' Dobra centra K.Putona, ale Olszewski piąstkuje
66'  Michota za faul na Stanisławskim
63' Uderzenie Wojczuka, ale za lekkie i pewnie broni Olszewski
61' Uderzenie Stanisławskiego ale pewnie Olszewski w bramce Motoru
60'  Stanisławski za Kobiałkę
60'  Kunca za Kruczkowskiego
 Do gry gotowy Dominik Kunca
57' Mamy tutaj Krzysztof Kurek show. Podaje Darmochwał sam na sam z Kurkiem Swędrowski i broni to Krzysiek!!!! Brawo!!!!
53' Padł w polu karnym Wisły Kruczkowski ale sędzia mówmy gramy dalej
52' Z dystansu Bonin, ale pewnie łapie piłkę Kurek
50' Brawo Krzysztof Kurek!!! Kapitalnie Kurek w sytuacji sam na sam zatrzymuje nogami strzał Palucha
49' 734 osoby ogląda ten mecz.
48' W środku boiska faulowany Wojczuk
47'  Swędrowski za bardzo brzydki faul na Krystianie Putonie
46'  Zaczyna Motor
46'  Włodzimierz Puton za Zmorzyńskiego
 Do gry przygotowany Włodzimierz Puton
 Wybiegają wiślacy.
 Nie doliczył ani sekundy sędzia Myć. Bardzo wyrównane spotkanie na Arenie Lublin. Zarówno lublinianie jak i wiślacy mieli swoje okazje ale póki co po 45 minutach bramek nie oglądaliśmy. Oby druga połowa dla puławian była lepsza i skuteczniejsza. Oddajemy głos do studia. Na Arenę wrócimy za chwilę
45'  Koniec pierwszej połowy
45' Na spalonym Paluch
 Piąstkowanie Kurka wyjaśnia sytuację.
42' Bonin wrzuca do Swędrowskiego, którego uprzedza w ostatniej chwili Kiczuk. Od rożnego Motor
41' Wiślacy zaczną grę od rzutu rożnego
40'  Szczotka za Wolanina
39' Do gry gotowy Konrad Szczotka
38' Faulował w ataku Zmorzyński.
37' Obie ekipy chcą wygrać. Bardzo dużo walki, ale to w meczach Wisły z Motorem norma
 Niezła centra K.Putona ale pewnie obrona Motoru
35' Brzydko fauluje Zubera Swędrowski. Od wolnego Wisła
34' Ależ postawa Kurka w bramce Wisły. Kruczkowski idealnie podał do Darmochwała ten sam na sam z Kurkiem i broni bramkarz Wisły!!!! Brawo Krzysiu
32' To powinno być 0:1 Marcin Pigiel kapitalnie wycofał do nadbiegającego Kiczuka, ale ten uderzył w obrońcę Motoru
31' Bonin z dystansu i Kurek na rzut rożny.
30' Uderzenie Palucha broni Kurek i gospodarze zaczną od rzutu rożnego. Wydawało się, że Paluch był na spalonym
 Wszyscy rezerwowi na rozgrzewce.
 Dobra centra Kobiałki, dwóch wiślaków padło w polu karnym ale sędzia Myć pokazuje gramy dalej
27' Zmorzyński wywalcza rzut rożny dla Wisły
25' Wolanin faulem zatrzymuje Cichockiego. Kibice domagają się kartki.
 Swędrowski i kolejny corner, ale z drugiej strony
23' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Centrował Bonin głową Darmochwał ale piłka trafiła w poprzeczkę a chwilę później uderzenie Michoty po plecach Pielacha wychodzi na rzut rożny
22' Cały czas na stojąco ogląda mecz trener Pawlak udzielając wskazówek wiślakom
 Zakotłowało się pod bramką Motoru, ale nie zdołał oddać strzału Wojczuk,
21' Bardzo zła centra Zmorzyńskiego. Od autu zacznie Motor
19' Zmorzyński do Pigiela, ale uderzenie tego drugiego zablokowane.
 Na dużo pozwala dziś sędzia Myć.
17' Brzydki faul Dudy na Kobiałce. Wiślacy od rzutu wolnego
16' Na spalonym po podaniu Bonina Kruczkowski
15' Swędrowski faulował Zmorzyńskiego ale sędzia Myć każe grać dalej.
13' Doświadczenie Bonina, który najpierw sfaulował Kobiałkę a potem odkopnął piłkę.
12' Bardzo dobra akcja wiślaków w pole karne Motoru wpadł Maciej Wojczuk ale uderzenie minęło bramkę Olszewskiego.
12' Bardzo uważnie obie ekipy.
 Wrzutka Swędrowskiego ale pewnie w bramce piąstkuje Kurek
8' Wolanin faulem zatrzymuje Kruczkowskiego. Od rzutu wolnego gospodarze. Trzeba uważać
7' Nad bramką Michota ale bez zagrożenia dla bramki Krzysztofa Kurka
 Widać, że obu ekipom zależy na wygranej. Wiślacy skupieni, aby nie popełnić błędu
6' Pierwsze minuty bardzo wyrównane. Sporo walki ww środku pola.
5' Zablokowana centra Zubera. Wisła od autu
4' Na spalonym Swędrowski.
3' Ładna akcja Wisły Pigiel do Zmorzyńskiego, ale ten nie opanował piłki. Od bramki Olszewski.
2' Faulowany K.Puton. Od wolnego Wisła
1'  Zaczyna Wisła
 Wisła na czerwono, Motor żółte koszulki, białe spodenki
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Spore korki w Lublinie to oznacza pustki na stadionie
 Obie ekipy zeszły do szatni
 Trwa rozgrzewka a my pijemy ciepłą herbatę.
 Na pewno będzie bardzo ciężko. Bardzo mocny skład Motoru.
 Na pewno trzeba przyznać, że to spotkanie ma odpowiednią oprawę. Mecz przy światłach na Arenie. Aż szkoda, że to nie jest finał rozgrywek. Ale mamy nadzieję, że Wisła wygra i w tym finale zagramy
 W składzie wiślaków dwie zmiany co do ligowego spotkania w Zabierzowie. W bramce Krzysztof Kurek a od pierwszej minuty Rafał Kiczuk. Nie ma dziś niestety Łukasza Kacprzyckiego
 Na ławce Motoru zasiedli dziś Rafał Strączek, Adam Nowak, Kamil Kumoch, Bartosz Rymek, Dominik Kunca, Dawid Brzozowski, Jakub Knap
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Karol Barański, Szymon Stanisławski, Włodzimierz Puton, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Damian Bernat
 Mamy składy. Bez zaskoczeń. Obie ekipy wystawiły dziś najmocniejsze składy jakimi dysponują aktualnie
 Jest Julka i jest Piotrek na meczu. Ponadto bardzo mało ludzi. Termin piątkowy na pewno nie jest korzystny, ale stawka meczu ogromna. Finał Pucharu Polski
 Jupitery na Arenie rozpalają się. Wiślacy na rozgrzewce
 Ostatni raz w 2019 roku. W Lublinie około 10 stopni, ale jak dojeżdżaliśmy rozpadało się
 16:18 Piotrek wita z Areny Lublin
 Już w piątek 29 listopada puławska Wisła rozegra ostatnie w tym roku spotkanie. Tym razem w ramach półfinału Pucharu Polski zmierzymy się na Arenie Lublin z miejscowym Motorem. Początek naszej relacji od 16:45.