Borusiński- Wątróbski, Załucki, Witek, Misiak, Misztal, Janiec, Karólak, Tetlak, Krępa, Buczek
Socha- Barański, Poznański, Skałecki, Król, Kobiałka, Maksymiuk, Zmorzyński, Kacprzycki, Zuber, Stanisławski

Wyganiają mnie już. Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA na środku boiska. Brawo Panowie!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
 Cieszą się wiślacy kółeczko na środku!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!!. Ależ to nas kosztowało nerwów. Okropnie trudny mecz, ale zakończony wygraną puławskiej Wisły. Zasłużoną wygraną.
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
90+4' Panie sędzio!!!!
90+3' Wiślacy walczą jak lwy!!!!.
 Źle wiślacy. Od bramki Borusiński
90+2' Faulowany Stanisławski. Od wolnego Wisła
90+1' Kacprzycki nabija rywala. Od autu zaczniemy
90+1' Jakie tu dziś nerwy. Niech to się skończy!!!!!!
90' +3
 Meszek z wolnego pewnie Paweł Socha broni!!!!
 Jeszcze rzut wolny dla Czarnych....
89' Patrzą wszyscyibice Wisły na zegar.
 Mądrze przy chorągiewce bocznej wiślacy trzymają piłkę
88' Kacprzycki i obrona gospodarzy na róg...
 Z rzutu wolnego Kacprzycki, ale piłka daleko od bramki Borusińskiego. Ale czas leci
87' Wrzutka Litwniuka za krótka. Pewnie obrońcy gospodarzy
 Wrzutka Załuckiego łapie Socha. Leż Paweł leż!!!!!
 Wyjaśniają to wiślacy wybiciem w aut
85' Musimy bronić. Rzut wolny dla Czarnych
83' Zerkam na zegar, ale to jeszcze bardzo długo. 7 minut plus czas doliczony!!!!
82'  Popiołek za Zmorzyńskiego
 Będzie zmiana. Do gry gotowy Adrian Popiołek
81' Za mocne podanie do Stanisławskiego
80' Jakiś uraz Pawła Sochy, którego nasz bramkarz nabawił się chyba przy wybiciu piłki głową.
79'  Meszek za Krępe
78' Kolejny raz kocioł pod bramką Pawła Sochy, ale chorągiewka sędziego asystenta w górze. Spalony
77' Dwóch zawodników Czarnych zwija się z bólu. Męska twarda gra
75' Kolejny raz zakotłowało się pod bramką Wisły. Wybijają wiślacy
74' Wpadł w pole karne Czarnych Zmorzyński piłka w siatce, ale niestety gola nie ma. Spalony
73'  Bawor za Misiaka
 Kacprzycki z wolnego ale obok bramki Borusińskiego
70' Kolejny faul. Tym razem faulowany był Karol Barański. Dobra okazja do wrzutki
69' Kontra Wisły Kacprzycki faulowany w środku boiska. Od wolnego Wisła
68' Tym razem uderzenie Zmorzyńskiego. Za bardzo się odchylił pomocnik Wisły i piła leci nad bramką.
67' Uderza Litwniuk ale piłka obok bramki. Dobra próba Ivana
67' Dużo walki i dużo nerwów w Połańcu
65'  Ryguła za Jańca
 Piąstkowanie Borusińskiego piłka trafia do Maksymiuka ten przewrotka, ale obok bramki gospodarzy
63' Zuber i mamy rzut rożny
61' Głową Witek pewnie Socha.
 Zakotłowało się pod bramką Wisły ale Skałecki wyjaśnia sytuację
60' Gospodarze zaczną od rzutu rożnego
54' Uderza Stanisławski ale obok bramki
 Ogromne zamieszanie po centrze Litwniuka, ale Stasiek trącił chyba piłkę. Brawo!!!!! Bronimy!!!!!
 Uff!!!. Brawo Wisła. Bardzo ładne uderzenie Stanisławskiego i mamy prowadzenie. Teraz bronić!!!!
51' GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!!! BRAWO WISŁA. BRAWO STASIEK!!!!!!!!!!
50' Kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
48'  Skałecki za przerwanie kontry gospodarzy
47' Zmorzyński wywalcza róg
 Spokojny początek spotkania.
46'  Supryn za Kobiałkę
Litwniuk za Króla
46'  Zaczynają gospodarze
 Do gry gotowi Mateusz Supryn i Ivan Litwniuk
 A nawet dwie zmiany
46' Będzie zmiana w Wiśle
 Są i wiślacy!!!!!!
 Wybiegli gospodarze. Oni są zadowoleni
 Do przerwy w Nowym Targu Podhale prowadzi z Wisłą Sandomierz 4:0 a Chełmianka przegrywa z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:0
 Puławianie mają tutaj więcej z gry, ale tradycyjnie brakuje wykończenia. Oby w drugiej połowie wiślacy zagrali lepiej i uważniej w obronie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kilka minut przerwy
 Niestety po pierwszych 45 minutach nie możemy mieć dobrych nastrojów. Wiślacy remisują bowiem z Czarnymi Połaniec 2:2. Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla puławian, którzy przegrywali po samobójczej bramce Jakuba Poznańskiego. Kolejne dwie bramki dały Dumie Powiśla prowadzenie, ale niestety po kolejnym błędzie puławskiej obrony gospodarze wyrównali na 2:2
45+2'  Koniec pierwszej połowy
45+1' Nie pokazał arbiter z Krakowa ile gramy dalej.
 Kulejąc opuszcza plac gry Stanisławski... Czy da radę grać dalej??
45' Tym razem na placu gry Stanisławski. Brzydki faul obrońcy Czarnych
 Wstał Królik. Oddają miejscowi piłkę. Gramy dalej
43' Źle to wygląda.
42' Leży Król Przerwa w grze
40' Rzut wolny dla Czarnych
39'  Król
 Szalony mecz w Połańcu.
37' Uderza bardzo niecelnie Janiec. Od bramki Socha
 Nie nacieszyli się wiślacy prowadzeniem. Czarni szybko doprowadzają do remisu.
33'  Wątróbski
 Uderzenie Stanisławskiego broni Borusiński piłka trafia do Kacprzyckiego, który z bliska pakuje piłkę do siatki!!!.
31' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL Łukasz KACPRZYCKI!!!!! BRAWO MAŁY BRAWO WISŁA!!!!!!!!
30' Kontra Czarnych Barański uprzedza Jańca i róg dla gospodarzy
 Znowu piłka trafiła do Przemysława Skałeckiego, ale tym razem uderzenie wiślaka za lekkie i łapie je bramkarz
28' Zmorzyński zatrzymany i mamy róg...
 Brawo Wisła!!!!!. Bardzo dobra centra Michała Zubera z rzutu rożnego piłka trafia do Przemysława Skałeckiego a ten wolejem po długim rogu. Walczymy!!!!!!
26' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!! BRAWO SKAŁA!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!
25' Uderzenie Barańskiego i Borusiński na rzut rożny!!!!!!!!
22'  Karólak
23' Wiślacy częściej przy piłce lepsze wrażenie sprawiają, ale jeden błąd i przegrywamy. Ile jeszcze braku szczęścia
21' Uderza głową Skałecki po centrze z rzutu rożnego, ale wysoko nad bramką
19' Z dystansu uderza Maksymiuk ale nad bramką Borusińskiego
16' Strata wiślaków w ataku. No taka jest piłka nożna, ale kolejny raz błąd ekipy Wisły i przegrywamy mecz, który powinniśmy wygrywać
15'  Poznański.
Niestety nie możemy cieszyć się bo to bramka samobójcza. Wrzutka w pole karne Wisły piłka pechowo trafia Jakuba Poznańskiego w głowę i ląduje w siatce.... Dramat
12' Uderza Buczek w boczną siatkę
12' To powinno być 0:1. Błąd przy piąstkowaniu Borusińskiego piłka trafia do Zubera ten uderza prosto w obrońcę, który stał na linii i głową wybił zmierzającą do bramki piłkę
11' Kolejna okazja dla Wisły. Centra Zmorzyńskiego i uderzenie Kobiałki, ale nad bramką gospodarzy
 Zablokowany Stanisławski. Bardzo ofiarnie gracze Czarnych
8' Tym razem faulowany Zuber
8' Z rzutu wolnego uderza Janiec, ale wysoko nad bramką.
7' Zakotłowało się pod bramką Czarnych, ale żaden z wiślaków nie zdołał dotknąć piłki, która przetoczyła się wzdłuż bramki
6' Z dystansu Janiec ale piłka wysoko nad bramką
5' Uderzenie Kobiałki i bardzo dobrze Borusiński na róg...
3' Przewinili wiślacy w ataku.
 Dużo walki i dużo nerwów.
 Nie zdołał uderzyć Barański
2 ' Zuber wywalcza rzut rożny
1'  Zaczyna Wisła
 Kapitanem Wisły dziś Arkadiusz Maksymiuk
 Wisła dziś na czerwono, Czarni zgodnie z nazwą na czarno
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Jeszcze chwila bo obie ekipy w szatniach
 No nie tylko nazwiska zawodników ale i niektóre słowa sprawiły problemy spikerowi
 Oj problemy sprawiły nazwiska wiślaków spikerowi.
 Może 50 fanów gospodarzy na trybunach
 Obie ekipy już w szatniach. Zaraz ostatnie uwagi trenerów i gramy. Mamy nadzieję, że tym razem wygramy i do domu wrócimy w bardzo dobrych nastrojach
 Jakieś pościelówki w głośnikach
 Ostatnie minuty rozgrzewki. Jest dyrektor sportowy Wisły Kamil Dylda. Sporo twarzy z Puław. Można powiedzieć, że ludzi z Puław więcej niż miejscowych fanów
 Dzisiejsze spotkanie z trybun obejrzy Marcin Popławski. To efekt kary z Sandomierza, gdzie nas drugi trener został wyrzucony z ławki przez arbitra
 Uprzedzając pytania nic się nie pali. To pomoc przy organizacji spotkania ochotników z Rudników.
 Na obiekt wjeżdża zastęp OSP Rudniki
 Na ławce Czarnych zasiedli dziś Piotr Gnatek, Paweł Medzek, Sebastian Dereń, Damian Bawor, Jakub Wiszniewski, Oskar Łąk
 Są już wiślacy na rozgrzewce. Na trybunach pusto
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Kusal, Krystian Żelisko, Mateusz Supryn, Ivan Litwniuk, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 10 stopni ciepła na niebie słońce, ale mocni wieje w Połańcu. Mamy już składy
 Obiekt nie jest rewelacyjny, ale mamy prąd to najważniejsze. Przypomina nam ten stadion obiekt w Wejherowie
 13:35 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Połańcu
 Już w sobotę 16 marca puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Połańcu z Czarnymi. Początek naszej relacji od 13:45