Arbiter: Artur Szelc ( Krościenko Wyżne)

Socha- Barański, Poznański, Litwniuk, Sulkowski, Kobiałka, Supryn, Zmorzyński, Żelisko, Puton, Mażysz Pietras- M.Zawadzki, Skrzypek, Cedro, Jeziorski, Ł.Zawadzki, Paprocki, Wołowiec, Boksiński, Krzeszowski, Brożyn

Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek
 I dialog kibiców z zawodnikami WISŁA WISŁA WISŁA. BRAWO PANOWIE!!!!!
 Idą zawodnicy podziękować kibicom za doping
 Po arcytrudnym spotkaniu Wisła pokonuje dziś zespół Spartakusa Daleszyce 1:0. Złotą bramkę w 88 minucie zdobył Szymon Stanisławski
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
90+4' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
90+3' Panie sędzio!!!!!!!!
90+2' Co ciekawe Spartakus teraz atakuje.
90+1' Leży Sulkowski bardzo brutalnie potraktowany przez rywala....
90' +3
 Ależ szczęście wiślaków!!!!! Fatalny błąd Pietrasa, który wybił piłkę prosto pod nogi Stanisławskiego, a ten z około 30 metrów przelobował bramkarza Spartakusa!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
88' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!! BRAWO STASIEK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Poznański i kolejny róg
 Jeszcze corner dla gości
85' Fatalna postawa arbitra niestety.
 Parodia na boisku w wykonaniu gości.
 Kładą się gracze gości....
83' WISŁA WISŁA WISLA na trybunach
82'  Maciejski za Boksińskiego
 Faul był ewidentny. O czym myślał arbiter to nie wiemy.
81'  Zmorzyński za protesty
80' Faulowany w polu karnym Stanisławski i nie ma karnego!!!!!!!!!!!
79'  Sitarz za brutalny faul na Królu
77' Jeziorski fauluje Króla w ataku
 Nie śpiesz się Brożynowi
75'  Wołowiec za Brożyna
73' Wiślacy w ataku ale kapitalnie bronią się przyjezdni
 Do gry gotowy Daniel Wołowiec
73' Głową w mur wiślacy. Coraz częściej Wisła w polu karnym rywali i nie ma efektu bramkowego
72'  Sitarz za Paprockiego
71' Wrzutka z lewej strony i kolejny raz pewnie Pietras
69' Wrzutka Sulkowskiego piłka trafia pod nogi Adriana Popiołka ale ten uderza źle i piłka leci obok bramki...
68' Wpadł w pole karne Zmorzyński podał do Popiołka ten uderzył ale broni to Pietras. N=
 Wrzutka Sulkowskiego głową Poznański i pewnie broni Pietras
 Sulkowski wrzuca i obrońcy z Daleszyc na róg...
67'  Skrzypek za faul na Stanisławskim
66'  Popiołek za Kobiałkę
64' Uderzenie Kobiałki zbyt lekkie.
63'  Kacprzycki za Barańskiego
 Poznański głową na rzut rożny. Źle to wygląda.
62' Ej krzyknął Łukasz Zawadzki i sędzia Szelc dyktuje rzut wolny dla gości
 Piąstkowanie Sochy
61' Paprocki nabił Barańskiego i goście mają rzut rożny
60'  Stanisławski za Mażysza
 Do gry przygotowany Szymon Stanisławski
58' Uderzenie Króla ale obok bramki. Michał dzisiaj na prawej pomocy
57' Strata wiślaków w ataku
55'  Król za Żeliskę
 Do gry gotowy Michał Król.
54' Będzie zmiana w Wiśle
 Z dystansu Barański ale daleko od bramki Pietrasa
52' Dużo walki w środku pola.
50' Za mocne podanie Barańskiego do Żeliski. Od bramki Pietras, któremu się nie śpieszy
49' Krzeszowski z dystansu ale niecelnie.
47' Padolino jednego z graczy Spartakusa w polu karnym Wisły bez kartki. Dziwne
46'  Zaczyna Spartakus
 Bez zmian w obu ekipach
 Tutaj uwagi na pewno były.
 Są i wiślacy powitani brawami.
 Bardzo szybko na placu gry pojawili się gracze z Daleszyc. Nie miał uwag do ich trener gości
 Oby druga połowa spotkania była dla wiślaków lepsza. Wracamy za kilka minut.
 Nie zobaczyliśmy w pierwszej połowie bramek przy Hauke-Bosaka. Wiślacy mieli dwie bardzo dobre okazje bramkowe, ale niestety ich nie wykorzystała. Goście skupieni na grze w obronie i kontrach tylko raz zagrozili bramce Pawła Sochy
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
43' Trudny mecz Spartakus mądrze się broni. Dla nich remis w Puławach to bardzo dobry wynik
41' Wpadł w pole karne gości Żelisko był faulowany ale nasz zawodnik utrzymał się na nogach chciał grać i sędzia nie podyktował rzutu karnego.
36' Wrzutka Barańskiego prosto w ręce Pietrasa
36' Za mocne podanie Putona do Żeliski
33' Jeziorski uniknął spalonego wpadł w pole karne, ale uderzył w boczną siatkę. To ostrzeżenie dla wiślaków.
33' Pogubił się w polu karnym Wisły Łukasz Zawadzki bo mogło być groźnie
30' Wiślacy coraz częściej na połowie rywali, ale co z tego jak biją głową w mur...
 Złe rozegranie wiślaków, ale jeszcze aut dla Dumy Powiśla
 I kolejny corner dla Wisły...
 Piłka mija rywali centruje Barański, ale Pietras ofiarnie uprzedza Mażysza.
27' Krystian Puton nabija rywala i wywalcza rzut rożny.... Może teraz??
26' Wrzutka Zmorzyńskiego wyłapana pewnie przez Pietrasa
24' Po solowej akcji z dystansu uderza Krystian Puton, ale piłka niestety leci nad bramką gości
22' Boksiński ale do nikogo. Od bramki Paweł Socha
19' Z dystansu teraz Krzeszowski, ale pewnie łapie Paweł Socha.
 Goście mają prosty plan. Uważnie w obronie i długie wrzutki w pole karne Wisły. Ciężko się gra wiślakom.
18' Wrzutka do Mateusza Zawadzkiego ale pewnie Paweł Socha
16' Przewinił w ataku Supryn. Od bramki Pietras
15' Z dystansu uderza Michał Kobiałka. Nad bramką Spartakusa
 Zerwał się doping WISŁA WISŁA.
 To powinna być bramka dla Wisły. Z rzutu wolnego bardzo dobrze dograł piłkę Bartosz Sulkowski uderzał głową Jakub Poznański, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Dobitka Poznańskiego leci już nad bramką
13' Rzut wolny dla Wisły. Może teraz??
12' Zablokowane podanie Zmorzyńskiego.
11' Wołowiec podaje do nikogo i łapie piłkę Paweł Socha
9' To powinno być 1:0 dla Wisły. Wrzutka z lewej strony bardzo niepewnie piąstkuje piłkę Pietras ta trafia do Żeliski, który jednak zwlekał zbyt długo z oddaniem strzału i został zablokowany.
8' Na razie w Puławach dużo gry w środku pola.
6' Trafiony w twarz piłką Mażysz. To było groźne bo Jakub nadal gra w masce po złamaniu nosa
4' Bardzo dużo gry w środku pola. Widać, że Spartakus skupiony na grze w obronie
 Na spalonym Żelisko.
2' Faulowany Kobiałka. Wisła od wolnego.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Spartakus gra z klatki. Na prostej bęben i nieśmiałe Wisła
1'  Zaczyna Wisła
 Po hymnie i zaraz gramy. Co niektórzy czuli się jak na meczu kadry.
 Zaczynamy od hymnu.
 Wisła w pasiakach, Spartakus żółte koszulki niebieskie spodenki
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!
 Obie ekipy w szatniach słuchają ostatnich uwag trenerów. Ale zaraz wielkie emocje w Puławach.
 Jak informuje kibiców Paweł Nowosadzki mecz rozpoczniemy od odśpiewania hymnu naszego kraju. To wszystko spowodowane jest jutrzejszą 100- rocznicą odzyskania niepodległości
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Około 1o fanów Spartakusa w klatce.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Jupitery już rozpalone. W klatce kilku fanów z Daleszyc
 Piotrek już delektuje się popołudniową kawą dostępną dla prasy a w głośnikach Dragostea din teï
 Czas na popołudniową kawę. Piotrek oddaje głos do studia. Zaraz wracamy
 Na ławce Spartakusa zasiedli dziś Alessandro Magini, Mariusz Maciejski, Wiktor Rosół, Antoni Zdeb, Kacper Kobryń, Daniel Wołowiec, Robert Sitarz
 Wybiegli powitani brawami wiślacy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Szymon Stanisławski, Michał Król, Łukasz Kacprzycki, Łukasz Dębowski, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 Mamy już składy. Są niespodzianki.
 Rozpalają się jupitery nad stadionem
 Skoczna muzyka w głośnikach. Idealne warunki do rozegrania spotkania. Aż szkoda, że runda jesienna się już powoli kończy. Oby wiosną organizatorzy czyli Małopolski Związek Piłki Nożnej nie mieli problemów z grą
 Na stadionie niewiele osób. Mamy nadzieję, że zmieni się to zaraz. Nie mamy jeszcze składów.
 Piękna pogoda w Puławach. 14 stopni ciepła. Ciepło słoneczko w pełnej krasie. Jupitery na razie zgaszone. Ale dziś gramy przy światłach.
 14:14 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Już w sobotę 10 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zagra na stadionie MOSIR-u ze Spartakusem Daleszyce. Początek naszej relacji od 14:45.