Arbiter: Łukasz Szczołko(Lublin)

Socha- Pigiel, Skałecki, Kiczuk,Wolanin, Kobiałka, W.Puton, Zuber, Kacprzycki,K.Puton, Wojczuk Osuch- Wołos, Warecki, D.Niewęgłowski, Uliczny, Wolski, Czułowski, Kocoł, Myszka, J.Niewęgłowski, Dobrzyński

Piotrek także dziękuje za uwagę.
 Idą smutni wiślacy podziękować kibicom za doping.
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać tego spotkania. Ekipa Dumy Powiśla była lepsza, ale zabrakło przełożenia tego na bramki. Cieszą się gracze Chełmianki, którzy wracają do domu z jednym cennym dla nich punktem. A my? A mamy niedosyt okropny
90+5'  Koniec spotkania
90+4' Uderza K.Puton broni to Osuch. Bohater Chełmianki Cezary Osuch
90+3' Faulowany Zmorzyński sędzia pokazuje rzut wolny dla ... Chełmianki....
90+2' Jeszcze jest chwila. Nie poddawaj się Wisło puławska
90+1' Próba Czulowskiego ale pewnie Socha
90' +4
90' Uderza Zmorzyński pewnie Osuch
89' Goście biją po autach
 Uliczny nad bramką
88'  Skałecki
 Zza pola karnego Krystian Puton ale Osuch to broni!!!!! Bohater Osuch
 Dobrze, że obaj gracze są twardzi bo gramy dalej.
 Zderzenie dwóch zawodników Przemysława Skałeckiego i napastnika gości. Przerwa w grze
87'  Szczotka za Kobiałkę
86' Zła centra Wolanina. Od bramki Osuch
 Nie śpieszy się zawodnikom gości
 Piąstkuje Socha.
 Znowu Kiczuk głową na rzut rożny.
83' Kiczuk zatrzymuje rywala, ale to goście zaczynać będą od rzutu rożnego
82' Groźnie Hladkyy ale ostatecznie kończy się na Skałeckim
 Kopnięty Krystian Puton. Od wolnego Wisła. Bez ceregieli obrona Chełmianki
 Brakuje wiślakom pewności w grze.
79' Zatrzymany Stanisławski.
78' Wrzutka Zmorzyńskiego uderzenie Stanisławskiego widzieli kibice tę piłkę w siatce, ale ta szybuje obok słupka bramki Osucha
77' Żelisko za mocno do Zmorzyńskiego
75'  Kwiatkowski za Kocoła
74' Przerwa na uzupełnienie płynów.
 Znowu próba Kiczuka i znowu niecelnie. Od bramki Osuch
 Kobiałka wywalcza rzut rożny... Może teraz??
73'  Żelisko za Kacprzyckiego
73'  Kraśniewski za Wareckiego
72' Zza pola karnego Kobiałka, ale pewnie Osuch.
 Centruje Warecki ale pewnie Socha. Odważniej goście
71' Uliczny uderza ale pewnie Paweł Socha
70'  Zmorzyński za Zubera
 Do gry przygotowany Piotr Zmorzyński
 Uliczny chciał strzelić ale podał piłkę Sosze
67' Piłka w siatce Wisły, ale strzelec na spalonym
 Głową Kiczuk po centrze Krystiana Putona ale znowu tylko jęk zawodu przy Hauke-Bosaka
66' Myszka wybija głową piłkę i mamy rzut rożny...
64' Chełmianie oby dalej.
 Myszka głową ale bardzo niecelnie. Od bramki Paweł Socha
63'  Kobiałka za faul na Dobrzyńskim
62'  Stanisławski za Wojczuka
 Do gry przygotowany Szymon Stanisławski
 Będzie zmiana w Wiśle.
60'  Hladkyy za Wolskiego
60' Za mocne podanie do Wolanina. Od bramki Osuch
 Do gry gotowy Volodymyr Hladkyy
57' Nie sięgnął piłki Wojczuk
56' Doping nie ustaje. Wisła gol Wisła gol na trybunach
55' Na spalonym Wojczuk
53' Wpadł w pole karne D. Niewęgłowski ale nie zdołał oddać czystego strzału i pewnie łapie piłkę Socha
52' Faulowany Kacprzycki. Od wolnego Wisła
 Uderza Kiczuk ale niecelnie.
50' Rzut rożny dla Wisły
 Cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
49' Z dystansu Michał Kobiałka piłka leci jednak po górnej siatce.
48' Trener Bożyk ogląda drugie 45 minut z wysokości trybuny VIP
47' Za mocne podanie Krystiana Putona do Kacprzyckiego łapie piłkę Osuch
46'  Zaczyna Wisła
 Obie ekipy już gotowe do gry. Żadnej zmiany.
 Za chwilę zaczynamy drugą połowę
 Wracamy za kilka minut
 Liczymy, że w drugich 45 minutach Wisła zagra skuteczniej i będziemy mogli cieszyć się z bramek
 Trudne 45 minut za Wisłą. Niby wiślacy posiadali optyczną przewagę niby więcej mieli z gry, ale bramki nie padły. Tak więc schodzimy na przerwę przy bezbramkowym remisie
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Osuch ratuje Chełmiankę po strzale Wojczuka. Tylko kolejny róg...
45' Wojczuk wywalczył jeszcze rzut rożny.
44' Wolanin w aut
 Dawid Niewęgłowski aby dalej.
42' Kiczuk głową niecelnie
41' Wołos uprzedza Kacprzyckiego. Od rogu Wisła
 Bardzo brzydkie zachowanie szkoleniowca z Chełma, który w bardzo brzydkich słowach odnosił się do sędziego
 Niewiele brakowało wrzutka Kacprzyckiego do Kiczuka ale szybszy Osuch
39'  Artur Bożyk trener Chełmianki.
38'  Wołos za brzydki faul na Zuberze
37' Skałecki ostro zatrzymuje Kocoła. Upomniany zawodnik Wisły
 Odchodzą spod stadionu kibice Chełmianki.
36' Uderzenie Zubera z 13 metra ale piłka mija bramkę Osucha
 Piłka nożna dla kibiców krzyczą fani z Chełma. Nie wiemy o co chodzi. Na boisku sporo walki.
 Sprzed stadionu jesteśmy zawsze tam.
34' Wrzutka Dobrzyńskiego i pewnie łapie Paweł Socha
33' Z rzutu wolnego uderza Krystian Puton ale pewnie broni to Osuch
32' Z lasu jest też doping zakazowiczów. Nie poddawaj się ukochana MA Wisło Puławska
 Pod stadionem kibice Chełmianki. Nie wiemy czego nie wchodzą do klatki
28' Chwila przerwa na uzupełnienie płynów
27' Tym razem zła centra Wolanina. Od bramki grę zacznie Osuch
 Z dystansu uderza Kacprzycki. Niecelnie ale brawo za strzał i decyzję.
 Piąstkuje Osuch
26' Wolanin centruje obrońcy Chełmianki głową i mamy róg...
25' Na spalonym Kacprzycki
 Źle wiślacy i nadal bez bramek przy HB-1
23' Wojczuk wywalcza rzut rożny
 I kolejny raz aut. Tym razem centrował Pigiel
22' Od autu Wisła
21' Nie będzie łatwo. Chełmianka bardzo twardo. Dla nich ten punkt to duża zdobycz
21' Bardzo dużo walki. Kolejny ciężki mecz dla Wisły
19' Wiślacy w ataku. Ale dobrze bronią się przyjezdni
 Już po pierwszych minutach widać, że Chełmianka schowana za podwójna gardą liczy na remis
17' Na trybunach o moja Wisełko nie zdradzę Cię
16' Brzydkie zachowanie Wołosa. Upomniany przez arbitra były zawodnik Motoru
 Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Kacprzyckiego. Od bramki zacznie Osuch
14' Faulowany Krystian Puton. Od wolnego Wisła
13' Wpadł w pole karne gości Wojczuk został pchnięty ale sędzia nakazuje grę dalej. Kontrowersja w Puławach
11' Piłka trafia na 12 metr do Michała Zubera ten uderza ale piłka mija słupek bramki rywali
10' Pigiel nabija rywala i kolejny corner
8' Uderzenie Wojczuka ale zbyt lekki i pewnie broni Osuch
7' Przewinił w ataku Krystian Puton. Od wolnego Chełmianka. Na trybunach kapitalna atmosfera
5' Centruje Pigiel ale do nikogo. Od bramki Osuch
3' Ufff!!! Kocoł głową w poprzeczkę. Mieliśmy dużo szczęścia
 Pojawia się doping. Na trybunach Wisła Puławy, Pogoń Siedlce i Legia Warszawa
 Przy próbie główki faulowany bramkarz Cezary Osuch i od bramki zaczną goście
2' Kacprzycki wywalcza rzut rożny.
1'  Zaczyna Chełmianka
 Wisła w pasiakach, Chełmianka czarne spodenki, zielone koszulki
 Wychodzą!!!!!!!
 W międzyczasie trzecia flaga WISŁA PUŁAWY na płocie. Dawno tylu flag nie widzieliśmy
 Klatka pusta.
 I mała flaga z buldogiem
 Na płocie flaga Fanatycy
 Jeszcze w szatniach obie ekipy słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.