1:0

Nowak 89 (k) -

Penkowec, Budzyński,Pielach, Gawrysiak, Szczotka, Jakubiec, Litwniuk, Niezgoda, Maksymiuk, Wiącek, Nowak
Marcinkowski, Tlaga, Lendzion, Tomczyk, Goliński, Sołtys, Romanchuk, Broniszewski, Wolski, Złotkowski, Bojas

Już w sobotę ekipa Dumy Powiśla rozegra ostatnie w 2013 spotkanie w lidze. Rywalem ekipy Jacka Magnuszewskiego będzie ekipa Legionovii Legionowo. Początek naszej relacji od 15:45. Zapraszamy
 15:34 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Są składy. W drużynie Wisły dwaj młodzieżowcy wychowankowie Konrad Szczotka i Jarosław Niezgoda
 Na ławce Wisły Jakub Zolech, Piotr Charzewski, Dominik Giziński, Jason Gorskie, Piotr Nowosielski, Szymon Martuś i Paweł Zabielski
 Na ławce Legionovii zasiadają, Mateusz Matracki, Łukasz Barankiewicz, Rafał Maciejewski, Szymon Lewicki, Patryk Łukasik, Konrad Karaszewski i Mateusz Pielak
 Bardzo mokro mglisto w Puławach. Około 10 stopni ciepła
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Obie drużyny już w szatniach
 Bardzo mała liczba widzów na stadionie. Około 100-150 widzów.
 Muzyka z filmy Rocky towarzyszy obu ekipom. Witani brawami jedni i drudzy,
 Wsiślacy dziś na biało niebiesko, goście żółte koszulki czerwone spodenki
 Głośny okrzyk Legionovia i za chwilę zaczynamy.
1'  Zaczyna Legionovia
2' Piękne uderzenie Nowaka z 24 metrów Marcinkowski na róg
 Po centrze z rzutu rożnego głową uderza Budzyński. Obok bramki.
4' Spokojna gra w Puławach. Oczywiście dopingu brak
5' Budzyński wrzuca piłkę do Nowaka radzi sobie obrona Legionovii
 Pięknie siadła piłka Szczotce, wylądowała nawet w siatce Marcinkowskiego, jednak pomocnik Wisły na spalonym.
7' Próbował strzelać Litwniuk. Za mocno i za wysoko
9' Brzydki faul na Wiącku. Od wolnego wiślacy
 Są kibice Legionovii. Nie są jednak w klatce ale na zwykłym sektorze
12' Znowu centruje Budzyński ale za głęboko piłkę łapie Marcinkowski
 Może 4-5 kibiców z Legionowa.
14' Przy kibicach z Legionowa momentalnie pojawiła się ochrona. Jest też 6 fanów Wisły
17' Na spalonym Bojas
19' Wolski szarżował pod bramką Penkowca. Wyjaśnia całą sytuację bramkarz Wisły
21' Tym razem na spalonym Złotkowski
22' Kibice z Legionowa już w klatce.
24' Faul na Złotkowskim w środkowym kole boiska. Od wolnego goście
26' Szczotka dobrze chciał ale podaje niecelnie i od bramki bramkarz gości
29' W narożniku faulowany Szczotka. Wiślacy od wolnego
30' Centruje Litwniuk głową uderza Wiącek ale nad bramką Marcinkowskiego
32' Uderza Litniuk Marcinkowski na róg
32' Uderza po tym rzucie rożnym Pielach, ale niestety obok bramki Legionovii
35' Dziś na stadionie w promocji zapiekanka. Po 3 zlote
37' Gawrysiak prawą stroną centruje w stronę Nowaka obrońcy gości na róg
36' Litwniuk centruje albo strzela Marcinkowski z kłopotami na róg
39'  Złotkowski za faul na Budzyńskim
42' Bardzo mglisto mokro w Puławach. Ta wilgoć potęguje odczucie chłodu
45'  Koniec I połowy
 Pierwsza odsłona tego spotkania to przewaga Wisły. Niestety wiślacy nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji i połowa kończy się wynikiem 0:0. Goście praktycznie bez strzału na bramkę Penkowca
 Zapraszamy na późny obiad. My wracamy za parę chwil
 Powoli wychodzą piłkarze Wisły. Na trybunach kibice zajadają smaczne zapiekanki w promocji za 3 złote :)
 Są gracze Legionovii i sędziowie. Nic tylko grać, te ostatnie w 2013 roku ligowe 45 minut
47' Mogło być groźnie pod bramką Penkowca, po błędzie Jakubca, który się poślizgnął na bramkę Wisły szarżował Goliński, który jednak został w ostatniej chwili zatrzymany
48'  Łukasik za Broniszewskiego
50'  Nowak
53' Niby próbują wiślacy, ale póki co nadal 0:0.
55' Litwniuk centruje z rzutu wolnego i róg dla Wisły
56' Gubi się arbiter z Torunia. Mnożą się dziwne decyzje pana sędziego. Na boisku wiele nerwów i niedokładności
58' Centra Litwniuka z rzutu rożnego piąstkuje Marcinkowski. Nikt nie zamyka akcji i kończy się na strachu dla gości
60'  Karaszewski za Sołtysa
61' Z dystansu uderza Lendzion. Penkowec bez problemów łapie ten strzał
63'  Zabielski za Niezgodę
66'  Lewicki za Bojasa
 Chwilę wcześniej z dystansu uderza Maksymiuk. Niecelnie
67' Szarżuje prawą stroną Zabielski centruje ale piłkę łapie Marcinkowski
68' Faulowany Litwniuk. Wiślacy od wolnego
68' Jakubiec wolnego ale bardzo mocno i bardzo niecelnie
69' Na spalonym Lewicki
71' Z dystansu Litwniuk, piłka po nodze obrońców wychodzi na róg
75' Zabielski zdaniem sędziego fauluje w ataku. Dziwne
76'  Martuś za Budzyńskiego
78' Szczotka wywalcza róg dla Wisły
79' Walczy tam na lewej stronie Szczotka. Teraz aut dla Wisły
  Wiącek. Przewraca się w polu karnym Wiącek i co?? I żółtko za wymuszenie karnego
81' Martuś w pole karne, łapie Marcinkowski. Ehhh
82'  Lewicki
83' Uderza Wiącek wydawało się że gracz Wisły faulowany ale sędzia jest innego zdania. No coż
84' Efektowne nożyce Nowaka w polu karnym. Szkoda, że uderzenie nie było efektywne bowiem strzał obok bramki Marcinkowskiego
85'  Nowosielski za Litwniuka
86' Jeden z wiślaków nabija rywala. Róg dla Wisły
87' Maksymiuk z 20 metrów. Marcinkowski efektownie na róg. Jak to nie wpadło???
88' Uderza Maksymiuk jeden z obrońców Legionovii dotyka piłki ręką w polu karnym!!!!!!!
  Złotkowski za zagranie piłki ręką.
 Karny dla Wisły. Są brawa!!!!!!
89'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL NOWAK!!!!!!!!!!!!
 Krzyknęliśmy JESTTTTTTTTTTTTTTTTT. Brawo Konrad!!!!!. Mocny strzał pod poprzeczkę bramki Marcinkowskiego!!!!!!!!!.
90'  +4
90+1' Centruje Goliński. Łapie Penkowec. Leż Nazar z tą piłką!!!!!
 Panie sędzio ile jeszcze????
 Jak ten czas się dłuży!!!!!!!
90+2' Faulowany w środku pola Martuś.
90+3' Panie Turek kończ Pan mecz chce się krzyknąć!!!!. Martuś uprzedzony przez Marcinkowskiego
90+4' Koniec krzyczą kibice. Tego chcemy tego pragiemy. Nowak do Nowosielskiego obrońcy gości na róg
90+4' Martuś w boczną siatkę
  KONIEC!!!!!!!!!!!!!
 Zakończyło się ostatnie ligowe spotkanie w tym roku
 Tańczą wiślacy niesie się po stadionie kto wygrał mecz@!!!!!!!!. Kółeczko wiślaków super!!!!!!!!!!!!!!
 Bardzo ważna ale szczęśliwa wygrana Wisły. Mimo tego wygrana była zasłużona. Brawo!!!!!!!!!