skład Wisły: Dąbała, Mróz, Dryk, Abramczyk, Burek, Pszczoła, Bancerz (Mokiejewski), Stecyszyn, Matyjaszek (Wiśniosz), Giza, Kępka.

skład Spartakusa: Waśkiewicz – Kitka, Grela, Orzechowski, Kowalczuk, Świderek, Gmiterek, Martyniuk, Wagner, Habian, Paszkiewicz

Relację z Lubyczy Królewskiej przeprowadzą:Kopia i MrMargol

"Nie jest to Old Trafford" (cyt MrMargol) ale murawa jest przyzwoita. Boisko z jedną trybunką która jest nawet częściowo zadaszona. W tej chwili na trybunach jeszcze pustawo. Nie spodziewamy się tłumów, w końcu mamy dzień roboczy.......
 Jednak Mokiejewski nie wybiegnie na boisko- zamiast niego Bancerz
 Nasi wybiegli w "pasiakach". Gospodarze na pomarańczowo seledynowo.
1' Zaczynają punktualnie!
1'  Akcja Spartakusa z lewej strony, przerzut na prawo, uderzenie i niestety Dąbała wyjmuje piłkę z siatki.
3' Przegrywamy, nasi piłkarze zaspali. No cóż zdarza się......do boju Wisełko!
4'  Giza żółta. Za pyskówki. Po wymianie ciosów łokciami Łukasz Giza wdaje się w dyskusje i żółtko dla Gizmena
10' Gra w środku pola. Staramy się ich ugryźć. Mieliśmy serię rzutów rożnych - bez skutku. Narazie 1:0
11' Giza wbiega w pole karne.....przewracany, sędzia nie gwiżdże
18' Rzut wolny dla Wisły, bije go Matyjaszek...... nic z tego. nikt nie dochodzi do dośrodkowania.
23' Wrzutka na Kępkę, którą łapie bramkarz.Mecz jest w miarę wyrównany - Spartakus bardzo szanuje piłkę, wznowienie gry zajmuje całe wieki. Nasi piłkarze bardzo się starają lecz szczególnie z tyłu daje sie we znaki brak Gawrysiaka i Zięby.
24' Szarowolanie nie oszczędzają kości naszych zawodników. Sędzia jak narazie pozwala tak grać.
34' kolejny już chyba 6 rzut rożny dla Wisły. Bez efektu bramkowego. Nasi chłopcy naprawdę się starają ale jakoś piłka nie chce wpaść do siatki. Z każdą minutą mamy coraz więcej z gry. W posiadaniu piłki przeważamy bez wątpliwosci......Wygląda na to że jestesmy w stanie ich "napocząć" lecz kiedy i czy się to stanie.......?
40' Szereg dziwnych decyzji sędziego, który wreszcie postanowił podarować kartki również Zawodnikom spartakusa ( dostali 2 kartki koloru żółtego)
41' Stecyszyn leży kolejny raz faulowany....sędzia zachowuje się tak jakby myslał, że nasz zawodnik udaje. Czyżby teraz tez chciał sięgnąć po kartonik?
42' To widowisko obserwuje 60 widzów na trybunach.......pewnie więcej jest przed komputerami
45+1' koniec 1 połowy!
 Mamy problem w środku pola. Krystian Burek gra właściwie nie na swojej pozycji - w pomocy. Napewno Wisła ma przewagę, której niestety nie była w stanie udokumentować. Po pierwszej połowie wiadomo jedno. Konieczne sa zmiany.
 Do zobaczenia po przerwie.
45'  zaczyna się II połowa
45'  Zmiany w Dumie Powiśla. Wchodzi Mokiejewski i Wiśniosz, schodzą Bancerz i Matyjaszek
49' Wisła naciera na całego. Teraz naprawdę niema na co czekać. Przewaga Wisły.
57' Giza wchodzi do środka, zagrywa na skrzydło za dalego wyrzuca jednak piłkę. Wisła cały czas napiera. Zobaczymy czy zaledwie 3 dniowy odpoczynek Szarowolan nie da im się we znaki
59' Zrobiło się 2:0. Strzelcem bramki dla Spartakusa Świderek. Wisła naciera i w ten sposób Spartakus miał wiecej miejsca z tyłu.......Cóż można powiedzieć. My gramy oni zdobywaja bramki
62'  Stecyszyn pieknie przyjmuje i uderza z woleja z odległości 25 metrów. Piękna bramka!
63' Gryziemy Spartakusa. Może uda się cos wywieźć z tego trudnego terenu.....?
65' Giza uderza, bramkarz wybija przed siebie. Jednak nikt nie potrafi dobić bramkarza z Szarowoli. Powinno być 2:2
68' Gra toczy się na połowie Spartakusa. Ciągle jednak bez bramki wyrównującej
80' Nadal 2:1, choć mieliśmy szanse, gola mógł strzelić Sikora, który w międzyczasie wszedł na boisko. Wisła osiagnęła dużą przewagę, musi paść ta bramka!
87' Rzut rożny bije Kamola. Wszyscy nasi oprócz Mroza na polu karnym Spartakusa.....po raz kolejny bez bramki. To chyba 10 rzut rożny Wisły
92' Kolejny rzut rożny dla Wisły...
93' No chyba nic z tego nie będzie, Kamola ścięty po rogu.....Nic nie było??
94' Kamola wbiega z prawej strony - zamiast uderzyć podaje , bez gola
94'  Koniec meczu. Zawodnicy Spartakusa w kółeczku świętują wielkie zwycięstwo. Wisła pomimo gigantycznej przewagi w polu przegrywa mecz.