1:1

Nowak 42 (k) - Leśniewski 74
Arbiter: Marcin Bielawski ( Katowice)

Zolech, Komar, Pielach, Gorskie, Jakubiec, Litwniuk, Wiącek, Szczotka, Filipov, Nowak, Martuś Zoch, Lewandowski, Kopcyki, Ichim, Stępień, Ressel, Sedlewski, Sambor, Pruinowski, Sokołowski, Leśniewski

Już w niedzielę 1 czerwca puławska Wisła rozegra bardzo ważne ligowe spotkanie. Rywalem Dumy Powiśla będzie Olimpia Elbląg. Początek naszej relacji od 16:45
 16:36 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Niebo zachmurzone około 19 stopni ciepła. Za chwilę składy
 Na ławce Wisły zasiadają dziś.
Piotr Lipka, Dominik Giziński, Dawid Pożak, Jarosław Niezgoda, Michał Paluch i Arkadiusz Maksymiuk
 Na ławce Olimpii
Kacper Malewski, Kirył Radushko, Adam Skierkowski, Rafał Pietrewicz, Patryk Oleksa, Naoto Noguchi, Iluian Petrache
 Pod kasami ogromne kolejki. Niestety kolejny raz ludzie nie posłuchali rady i nie kupili biletów wcześniej.
 Schodzą się powoli kibice. Ale niestety wielu kibiców utknęło w kolejce. A apelowaliśmy o wcześniejszy zakup biletów....
 W klatce zameldowali się kibice gości. Około 50 kibiców z Elbląga.
 Wiślacy już w szatni. Co my będziemy pisali o ważności tego spotkania. Jest ono arcyważne.....
 Obie ekipy już w szatni. Kibice Olimpii głośno śpiewają.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisełko o 3 punkty o II ligę dla NAS kibiców!!!!!.
Wisła na biało niebiesko, Olimpia na żółto biało
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra !!!!!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA głośne.
1'  Zaczyna Olimpia
2' Z dystansu uderza Sambor pewnie w bramce Zolech
3' Zakotłowało się pod bramką Olimpii. Najpierw po podaniu Martusia zablokowany Szczotka później obok bramki uderza Nowak.
3' Gramy u siebie z klatki.
Na boisku Nowak głową, ale zbyt lekko i łapie piłkę Zoch
5' Prostopadłe podanie do Nowaka obrońcy Olimpii na aut.
6' Litwniuk do Nowaka Lewandowski na aut
7' Po wrzucie z autu uderza Martuś ale piłka w rękach Zocha
 W Siedlcach Pogoń przegrywa z Siarką 1:0
 W innych spotkaniach 0:0
10' Pierwszy doping dla Wisły. Wrzutka w pole karne Litwniuka łapie Zoch
13'  Jakubiec ale za co?? Za starcie z z Samborem. Dziwne decyzje arbitra z Katowic
15' Centrował Szczotka prosto w ręce Zocha
 W Rzeszowie Stal prowadzi z Garbarnią Kraków 1:0
16' Kolejna centra Szczotki Zoch na dwa razy ale łapie piłkę.
17' Męska twarda walka w Puławach. Martuś wywalcza aut
 W Mielcu Stal remisuje z Pelikanem 1:1
 W Limanowej Leginovia prowadzi z Limanowią 1:0
20' Uderza Sedlewski pewnie Zolech.
 Dopingujcie głośno Wisłę!!!!!!!!!. Przyda się doping przed monitorami.
21' Zakotłowało się pod bramką gości. Litwniuk z pod linii końcowej na 5 metr do Martusia tego jednak blokują obrońcy Olimpii, chociaż kibice widzieli już piłkę w bramce
22' Centruje Litwniuk obrońcy Olimpii na róg
23' Po centrze Litwniuka głową uderza Gorskie. Pewnie łapie Zoch.
24' Faulowany przez Ressela Martuś. Od wolnego Wisła
 Z rzutu wolnego uderza Jakubiec, ale wysoko nad bramką gości.
26' Błąd arbitra. Martuś na pewno nie był na spalonym jednak sędziowie przerwali akcję Wisły
27' Solowa akcja i uderzenie Martusia. Kolejny raz broni Zoch
30' I kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego bocznego.
32' Komar wywalcza róg
 Centra Litwniuka Sokołowski na kolejny róg
 Centra kolejna tym razem łapie Zoch
36' Gorskie uprzedza Leśniewskiego. Mogło być groźnie
37' Powalony w polu karny Nowak i co???? I gramy dalej........ Bez komentarza
38' Ressel zagrywa piłkę ręka i sędzia tego nie widzi.....
39' Sędzia ch...... z trybun. Co robi arbiter??? Faulowany Nowak i sędzia pokazuje faul w drugą stronę
  Nowak za protesty.
40' Faulowany Komar w polu karnym!!!!!!!
 Tym razem arbiter widzi faul i dyktuje rzut karny!!!!!!!!!!!!!!
  Lewandowski za protesty!!!!!
 Gotują się piłkarze Olimpii
 Konrad Nowak i .....
42'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KONRAD NOWAK 1:0
 Konrad po plecach Zocha, ale piłka szczęśliwie trafia do siatki. WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!!!!
 Oszalał z radości stadion w Puławach!!!!!
45' +2
45+1' Faulowany Filipov
45+2'  Koniec I połowy
 Bardzo emocjonujące spotkanie w Puławach. Przewaga Wisły i zasłużone prowadzenie po rzucie karnym. Wiślacy pożegnani brawami.
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy.
 Wiślacy brawami powitani są już na placu gry
 Za chwilę zaczynamy.
46' Uderza Szczotka ale obok bramki
47' Z dystansu uderza Martuś jednak w bramce Olimpii Zoch.
48' Kolejne uderzenie Szczotki. Kolejny raz piłkę łapie Zoch
50' Zoch naciskany przez Nowaka wybija piłkę w aut
52' Za mocne podanie do Martusia. Piłka w rękach Zocha
54' Zła centra Litwniuka. Od bramki goście
 Do wejścia gotowy Michał Paluch.
55'  Paluch za żegnanego brawami Konrada Nowaka
56' Niebezpieczna sytuacja dla dla Wisły. Faulowany jeden gracz z Elbląga i rzut wolny z około 20 metrów od bramki Zolecha
 Złe rozegranie tego stałego fragmentu gry przez Olimpię
59' Litwniuk centruje ale dobrze obrona Olimpii.
60'  Petrache za Ressela
62' Lewą stroną Szczotka centruje prosto w ręce Zocha
62' W Lublinie i Siedlcach mamy remisy 1:1
63' Szarża Martusia ale uderzenie leci wysoko nad bramką gości
64'  Radushko za Kopyckiego
65' Z dystansu nad bramką uderza Filipov.
67' Martuś w dobrej sytuacji ale lepszy w tym pojedynku Zoch
68' Wrzutka Jakubca ląduje w rękach Zocha
 Kilka chwil później uderza Paluch ale i tym razem pewnie w bramce gości Zoch
69'  Maksymiuk za Filipova
  Litwniuk. Rzut wolny dla gości.
70' Groźnie pod bramką Wisły. Najpierw piłkę głową zgrywa Ichim ta trafia pod nogi Prusinowskiego a ten uderza obok bramki
 Stal Mielec prowadzi z Pelikanem Łowicz 2:1
74' Szarżował w pole karne Leśniewski ale pewnie obrońcy Wisły
74'  Leśniewski.
 Błąd puławskiej piłki, Michał Paluch tak nieszczęśliwie podaje, że piłka trafia do Leśniewskiego, który po solowej akcji w sytuacji sam na sam pokonuje Zolecha
 Niestety nie widzieliśmy kto skierował piłkę do siatki.
78' Do wejścia gotowy Jarosław Niezgoda
79'  Pożak za Martusia
81'  Niezgoda za Szczotkę
80' Gorskie zatrzymuje Leśniewskiego.
82' Paluch nie sięga głową dogranej piłki.
82' W Lublinie Motor prowadzi ze Zniczem 2:1
83' Faulowany Pożak. Od wolnego Wisła
84' Z dystansu uderza Wiącek. Obok bramki Zocha
85' Uderza Niezgoda Zoch z kłopotami ale broni.
86'  Skierkowski za Sedlewskiego
87'  Pietrewicz za Sokołowskiego
88' Szarżuje Komar i faul dla Wisły.
 Centruje Litwniuk i róg dla Wisły
 Centra prosto w ręce Zocha
89' Ależ emocje
90'  +4
90+1' Pożak wywalcza róg
90+2' Paluch zablokowany i kolejny r róg
 Głową Gorskie łapie Zoch.
90+3' Solowa akcja Litwniuk obok bramki uderza Ukrainiec niestety
90+4' Przerwa w grze. Kontuzja jednego z graczy Olimpii
  Prusinowski
90+5'  Koniec spotkania
 Nie udało się postawić kropki nad piłkarzom puławskiej Wisły. Po nerwowym spotkaniu Wisła zremisowała 1:1 z Olimpią i o utrzymanie powalczy w ostatnim spotkaniu w Pruszkowie. Za uwagę dziękuje Piotrek