Znicz Pruszków : Wisła Grupa Azoty Puławy-

Firlej 66 -
Arbiter: Artur Aluszyk ( Barlinek)

1. Mleczko- 3. Yukhymovych, 5. Winglarek, 6. Pomorski, 7. Wójcicki, 9. Firlej, 11. Moskwik,10.Grudziński, 17. Barnowski, 18. Nagamatsu, 20. Thachuk
1. Zieliński- 21. Czajkowski 4. Błyszko, 18. Wiech, 27. Cheba, 22. Janicki, 74. Skałecki, 10. Kona, 91. Klichowicz, 80. Banach, 87. Paluchowski

Już w sobotę 27 maja ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w Pruszkowie w bardzo ważnym spotkaniu ze Zniczem. Pocz±tek relacji od 20:15
 19:40 Piotrek wita z Pruszkowa. Przed nami spotkanie ze Zniczem
 O jego wadze nie musimy Wam mówić.
 Mamy już składy
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dzi¶
12. Błażej Sapielak, 3. Robert Majewski, 19. Jakub Janiczek, 20. Jakub WlaĽlik, 23. Bojan Gvozdenović, 26. Damian Kołtański, 37. Oskar Przywara, 67. Kamil Kargulewicz
 W zestawieniu brakuje Marcina Ryszki, który doznał po meczu z rezerwami ¦laska urazu oraz Krystiana Putona
 12. Piotr Misztal, 8. Tymon Proczek, 13. Mateusz Cegiełka, 15. Kamil Niewiadomski, 16. Krystian Matwiejczuk, 19. Patryk Czarnowski, 21. Łukasz Bogusławski, 22. Krystian Tabara, 30. Wiktor Nowak
 Rozpalaj± się jupitery nad obiektem
 Na rozgrzewce pojawili się gracze Wisły Grupa Azoty. Nasi gracze powitani brawami w Pruszkowie. Na trybunach sporo kibiców Wisły
 S± też gracze Znicza na rozgrzewce.
 Pogoda w Pruszkowie jak zawsze w tym miejscu. Mocno wieje nie wiemy czemu, ale na obiekcie dosyć zimno. Około 20 stopni ciepła
 Dzi¶ rozegrano dwa spotkania w których poznali¶my kolejnego spadkowicza. Po wygranej Raduni Stężyca w Siedlcach z Pogoni± z eWinner 2 lig± pożegnały się rezerwy ¦l±ska Wrocław
 Od kiedy jeĽdzimy do Pruszkowa na mecze takiego zainteresowania na trybunie medialnej jeszcze nie było. Sporo mediów.
 Trwa rozgrzewka. Chwila spokoju ale czekaj± Nas ogromne emocje
 Odwieczne pytanie kibiców Znicza gdzie jest Mogiel
 Nowo¶ć w Pruszkowie to bęben i kilku kibiców w barwach, którzy maja dopingować Znicz
 Obie ekipy w szatniach
 Czekamy na pocz±tek spotkania
 Słynna piosenka o Pruszkowie w gło¶nikach stadionu
 Nie ma jak Pruszków ¶piewaj± kibice na trybunach
 Miejscowy spiker zachęca kibiców żeby ¶piewali gło¶niej...
 Wychodz±!!!!!
 22 bohaterów, którzy walcz± dzi¶ o swoje marzenia!!!!!
 Wisła Grupa Azoty na niebiesko, Znicz żółte koszulki, czerwone spodenki
 Oby bliżej spełnienia tych marzeń byli dzi¶ piłkarze Wisły Grupy Azoty. My też marzymy i to mocno po latach upokorzeń!!!!!
1'  Zaczyna Znicz
2' Zamieszanie pod bramk± Znicza, ale pewnie obrońcy gospodarzy.
2'  74. Skałecki za faul na Baranowskim.
3' Z rzutu wolnego Thachuk, ale piłka mija bramkę Zielińskiego
4' Wrzutka Banacha uprzedzony Paluchowski i rzut rożny...
 Niezbyt dobra centra z cornera piłka trafia do Czajkowskiego, który głow± podaje do Mleczki.
6' Zatrzymany Klichowicz w kontrze. Dużo nerwów w Pruszkowie
 Wrzutka Baranowskiego wybita przez Wiecha. Pierwszy corner dla Znicza
 Niezbyt udana centra Thachuka i pewnie wi¶lacy
 Boisko w Pruszkowie w niezbyt dobrym stanie. Posypane zostało piaskiem
9' Paluchowski do wychodz±cego Klichowicza ale za mocno i szybszy Mleczko
11' Dużo walki w Pruszkowie. Nikt nie chce zaryzykować. Zbyt duża stawka tego spotkania
12' Kona do Klichowicza i tylko aut
 Uderzenie zza pola karnego Skałeckiego, ale zawodnik Wisły Grupy Azoty nieczysto trafił w piłkę i futbolówka mija bramkę Mleczki
15' Ależ okazja dla Klichowicza ale ostatecznie kończy się to tylko autem dla puławian
17' Zamieszanie pod bramk± Dumy Powi¶la Pomorski trochę przypadkowo do Wójcickiego ten odwraca się i uderza ale tylko w nogi wi¶laków i róg...
 Krótko gospodarze Thachuk centruje ale pewnie obrońcy Wisły Grupa Azoty
19' Brzydkie zachowanie Pomorskiego, który kopn±ł Klichowicza. Bez kartki
21' Piłka w bramce Znicza ale co??? Spalony.....
 Wszystko działo się po wrzutce z rzutu wolnego w wykonaniu Klichowicza i przedłużeniu piłki przez jednego z puławian. No cóż nie wiemy czy był spalony ale cóż. Bramki nie ma
24' Z dystansu uderza Kona, ale Mleczko zbija piłkę na rzut rożny!!!
25'  21. Czajkowski za faul na Firleju
 ¬le rozegrali wi¶lacy ten rzut rożny i Czajkowski musiał ratować się faulem taktycznym
 Leży kontuzjowany Janicki. Przerwa w grze. Oby to nic groĽnego bo urazów mamy aż za dużo
 Na meczu jest i poseł a także prezydent Pruszkowa. Ogromne zainteresowanie władzy.
28' Wrócił Janicki a w ataku przewinił Paluchowski.
31' Kolejna próba z dystansu w wykonaniu Skałeckiego, ale kolejny raz obok bramki Mleczki
32' Czajkowski uprzedza Pomorskiego. Aut dla gospodarzy
 Wrzutka w pole karne Wisły Grupa Azoty Błyszko głow± na róg.
 Pewnie po centrze z cornera Błyszko
35' Mniejszy zapał kibiców do ¶piewania mimo dobrego wyniku dla Znicza
36' Nie jest to łatwe spotkanie. Widać, że obie ekipy dobrze się znaj± i wiedz± o swoich słabych i mocnych stronach
37' Wójcicki faulem zatrzymuje Konę. Bez kartki ale z rzutem wolnym dla Wisły Grupa Azoty
40' Kona chciał do Klichowicza ale niestety wyszło podanie do Mleczki, który wznowi grę od bramki
41' Próba centry albo i strzału Banacha, ale niestety jedno i drugie nieudane. Od bramki grę wznowi± pruszkowianie
43' Niecelne podanie Pomorskiego, który szukał Wójcickiego. Od bramki grę wznowi Zieliński
44' Paluchowski sam na sam ale niestety na spalonym zawodnik Wisły Grupa Azoty
45' +1
45+1' Uraz Wójcickiego po starciu z Wiechem. Wybili wi¶lacy piłkę na aut
 Leży gracz Znicza. Przerwa w grze tak więc pewnie chwilę dłużej pogramy niż pokazywał sędzia techniczny
45+2' Wstał Wójcicki oddaj± piłkę gracze Znicza
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut. Bardzo wyrównane spotkanie w Pruszkowie. Obie ekipy zdaj± sobie sprawę z ciężaru tego spotkania i żadna nie chce zagrać otwarcie. Ogl±damy dużo walki w ¶rodku pola i niewiele okazji bramkowych.
 Oby drugie 45 minut było lepsze dla puławian. Do Pruszkowa wracamy za kilka minut
 Pojawili się gracze Znicza.
 Wybiegaj± wi¶lacy. Oby to ekipa Dumy Powi¶la przechyliła dzi¶ szalę zwycięstwa na swoj± korzy¶ć. Walczyć WISŁA
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Próba strzału Banacha, ale piłka mija bramkę Mleczki
48'  17. Barnowski za faul na Klichowiczu
 Niestety zbyt krótka centra Klichowicza i pewnie obrońcy gospodarzy
49' Słownie upomniany Błyszko po starciu z Nagamatsu.
50'  Kona
 Dużo kartek dla wi¶laków. No na pewno bardzo nerwowy sędzia Aluszyk
51'  5. Winglarek za faul.
52' Banach uprzedzony i tylko aut dla Wisły Grupa Azoty
53' Zablokowany przez Czajkowskiego Wójciki i corner dla Znicza
 Pewnie wi¶lacy!!!
54' Kolejny corner dla zespołu z Pruszkowa. Znów musimy bronić
 Zamieszanie pod bramk± Dumy Powi¶la kontra zatrzymana piłka trafia do Firleja, który uderza ale po nogach wi¶laków i kolejny rzut rożny
 Wybili wi¶lacy. Musimy oddalić grę pod bramkę Znicza
56' Barnowski zatrzymany przez Czajkowskiego ale to oznacza kolejny corner dla Znicza
 Głow± niecelnie uderza Yukhymovych
60' Uderzenie Pomorskiego pewnie wyłapane przez Zielińskiego
61' Centra Wójcickiego trafia w wi¶laków i aut dla Znicza
 Ponowienie centry i tym razem zablokowana centra Barnowskiego oznacza rzut rożny
 Ależ zamieszanie pod bramk± Wisły ostatecznie piłka trafia do Tkachuka, który uderza i wywalcza kolejny corner dla gospodarzy
64' Ależ walka w Pruszkowie!!! Wpadł w pole karne Firlej oddał strzał ale zablokował go Kona!!!
66'  Firlej
 No niestety stało się to co najgorsze. Nagamatsu kapitalnie wypatrzył Firleja, który wpadł w pole karne i uderzył obok bezradnego Zielińskiego. Walczyć WISŁA
68' Faulowany Klichowicz. Będzie dobra okazja do wyrównania z rzutu wolnego!!!!
 Klichowicz ale tylko w mur!!!!!!!......
72' Nieudana próba Baranowskiego. Od bramki grę wznowi Zieliński
 Będ± zmiany w Wi¶le Grupa Azoty
75' Ręka!!!!!!! i co??? Nie ma karnego!!!!
76'  37. Przywara za 21. Czajkowskiego
67. Kargulewicz za 91. Klichowicza
26. Kołtański za 22.Janickiego
 Słaba postawa sędzia Aluszyka. No cóż
80'  19.Czarnowski za 7. Wójcickiego
81' Uderzenie Kołtańskiego, ale piłka mija bramkę Mleczki!!!
83' Czas biegnie jak szalony. Jest bardzo Ľle ale mamy nadzieję, że damy radę!!!!
85' Obrażaj± mnie kibice z Pruszkowa. No cóż bywa. Kulturę i klasę się albo ma albo niestety nie ma
86'  9. Yukhymovych
87'  3. Majewski za 10. Konę
88'  22. Tabara za 9. Firleja
 Kradn± czas jak mog± miejscowi. Maj± wynik
89' [zmniana] 13. Cegiełka za 18. Nagamastsu
90'  +4
90+1' Faulowany Banach. Jeszcze walczymy!!!
 Po wrzutce Banacha pewnie gospodarze
90+2' Ciesz± się miejscowi a my?? Musimy walczyć za tydzień
90+3'  Tabara za ostre wej¶cie w nogi Cheby !!!!
90+4' Jeszcze rzut wolny!!! Ostatnia akcja i okazja dla Wisły.
 Gorzej, że Cheba nie podnosi się z boiska!!!!! Bardzo brutalne zagranie Tabary
 Pojawiły się nosze... ¬le to wygl±da
 Dominik opuszcza plac gry na noszach....
90+5'  23. Gvozdemović za 27. Chebę
 Jeszcze gramy
90+6' Faulował Wiech w ataku Mleczkę!!!
90+7' Mleczko uprzedza Paluchowskiego
90+8'  Koniec spotkania
 No niestety przegrywamy to spotkanie w Pruszkowie. Bardzo trudne spotkanie ze Zniczem, które daje gospodarzom baraże.
 A nam? A my musimy walczyć dalej. Bardzo przykro ale taka jest piłka.