0:1

- Krzywicki 67
Arbiter: Grzegorz Jabłoński ( Kraków)

Penkowec, Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Budzyński, Pożak, Wiącek, Orzędowski. M.Nowak, Maksymiuk, K.Nowak Kiełpin, Nadolski, Magdoń, Radić, Zembrowoski, Góralski, Sielewski, Hiszpański, Mosart Alves de Camargo, Dziedzic, Sekulski

Już w sobotę 1 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa płockiej Wisły.
Początek naszej relacji 1 września o 15:45.
 15:36 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach.
 Pogoda w Puławach prawie idealna. Niebo zachmurzone na szczęście nie pada. Około 21 stopni ciepła.
 Na ławce ekipy gospodarzy Przybylski, Misztal, Charzewski,Kwiatkowski, Nowosielski, Honcharuk i Martuś.
 Nazwisko naszego nowego zawodnika jak informuje Michał Świederski to Honcharuk i ten wersji będziemy używali.
 Trwa rozgrzewka, kibice schodzą się na trybuny, klatka gości pusta.
 W ekipie puławskiej brakuje Mateusza Kozieła, Macieja Wójtowicza, Łukasza Chojaka, którzy zagrali w wygranym przez rezerwy meczu z Orłami Kazimierz Dolny
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami Wisły Płock.
 Spotkanie z trybun ogląda między innymi Krystian Burek trener Hetmana Gołąb.
 Obie drużyny wychodzą na plac gry. Towarzyszy im muzyka taka jak w meczu z Pogonią Siedlce
 Wisła Puławy na biało- niebiesko, Płock na czerwono
1'  Zaczyna Wisła Puławy
2' Bardzo spokojna gra. Póki co cisza na stadionie w Puławach.
3' W 17 minucie spotkania rezerw z kolejną kontuzją z boiska zszedł Tomasz Bednaruk.
4' Budzyński zatrzymuje Nadolskiego. Róg. Dla gości
5' Akcja Wisły uderza Wiącek ale pewnie w bramce Kiełpin.
 ZKS ZKS niesie się po obiekcie.
7' Tym razem K. Nowak uprzedzony przez Magdonia i mamy róg.
9'  Magdoń za brzydki faul na K. Nowaku.
10' Hiszpański centruje prosto w ręce Penkowca
11' Odpowiedź K.Nowaka uderza minimalnie obok słupka bramki ekipy z Płocka. Dobra okazja Wisły
12' Uderzenie jednego z graczy gości, Penkowec na róg.
13' Mosart wychodzi z piłką na aut
14' Leży na placu gry Rafał Wiącek.
15' Z Wiąckiem już OK, na boisku optyczna przewaga ekipy z Płocka.
16' Uderza z dystansu Orzędowski piłka po nogach płocczan wychodzi na róg.
17' Po centrze z rożnego wolejem uderza Rafał Wiącek. Minimalnie niecelnie
19' Będzie debiut Stanisław Honcharuka. Wejdzie za kontuzjowanego Rafała Wiącka
  Hocharczuk za Wiącka
22' Rozpoczyna się doping dla puławskiej Wisły.
23' Doping dla jednej i drugiej Wisły.
 Kibice z Puław maja problem z wniesieniem falgi Wrzesień 1939. Dziwne decyzje PZPN-u
25'  Hocharuk za ostre wejście w nogi Góralskiego.
27' Pierwszy września pamiętamy przyjęte oklaskami kibiców na całym stadionie. Krzyczeli wiślacy z Puław.
28' Radić uprzedza Nowaka, gospodarze od autu
33' Budzyński ale źle podanie wybija obrona z Płocka. Mecz na razie słaby, toczony w wolnym tempie
34' Z dystansu uderza Marek Nowak. Obok bramki.
34' Pożak ale do kogo?? Do Kiełpina
36' Prawą stroną Nadolski centra w pole karne, ale piłka w rękach Penkowca.
38' Faul Skórnickiego w polu karny i rzut karny dla Płocka. Za co??????
 Uderzał Dziedzic broni PENKOWEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Brawo Nazar. !!!!!!!!!!!
41' Znowu dziwna decyzja arbitrów. Nieudolność sędziów z Krakowa poraża.
42' Uderza z dystansu Sielewski. Uderzenie wysoko nad bramką Wisły.
44' Budzyński sprytnie nabija rywala i mamy wrzut z autu
45'  +1
  Koniec I połowy
 Pierwsza połowa to optyczna przewaga Wisły z Płocka jednak więcej strzałów oddali puławianie. Jednak to przyjezdni mieli najlepszą okazję do strzelenia bramki po rzucie karnym Dziedzica, który obronił Penkowec.
 Wracamy za kilka chwil.
 Wiślacy wracają już po przerwie na boisko.
  Janus za Seulskiego.
46'  Zaczyna Płock
47' Goście w natarciu uderza Dziedzic obok bramki Wisły
48' Groźnie pod bramką Wisły. Mosart na szczęście na spalonym.
49' Maksymiuk przerywa akcje Płocka
51' Maksymiuk do K. Nowaka Kiełpin na aut.
53' Kursa uprzedza Hiszpańskiego
55'  Góralski za faul
56' Gawrysiak wywalcza rzut rożny
57' Uderza Honcharuk głową Kiełpin na róg a sędzia nakazuje grać od bramki!!!!!!. Co się dzieje!!!!????
59' Z lewej strony M. Nowak prosto w ręce Kiełpina.
60'  Za Marka Nowaka Piotr Charzewski
63'  Za Budzyńskiego Misztal
65'  Krzywicki za Mosarta
67'  0:1 Krzywicki
 Wejście smoka Krzywickiego, który w pierwszym kontakcie po wejściu na boisko strzela bramkę. Błąd obrony i Krzywicki z bliska pakuje piłkę w okienko bramki Wisły.
68' Póki co źle to wygląda. Smutno trochę....
70' Misztal wywalcza róg.
72' Honcharuk na spalonym
74' Wiślacy próbują ale w ich grze dużo nieporadności.
76' Dziedzic uprzedzony przez obronę Wisły.
77' Uderza Hiszpański Penkowec odbija piłkę na poprzeczkę. Ufff
78' Uderza z dystansu Honcharuk piłka jak zaczarowana obok bramki ekipy z Płocka
79'  Adamczyk za Dziedzica.
  Magdoń za faul na Charzewskim
  To druga żółta kartka dla Magdonia i zawodnik z Płocka udaje się do szatni. Płock w 10
84' Coraz mniej czasu, trzeba zaatakować mocniej. Ruszamy do ataku Panowie!!!!!
86' Uderza Krzywicki w stylu kopacza rugby.
88'  Kwiatkowski za Pożaka.
  Hiszpański
89'  Śnieć za Hiszpańskiego
90' Znowu z dystansu Honcharczuk ale znowu niecelnie.
 Mikołaj Skórnicki już w ataku!!!!
90+1' Uderza Krzywicki obok bramki Wisły.
  +2
90+2' Wiślacy od wolnego!!
 Zła centra Charzewskiego piłkę łapie Kiełpin
90+3' Wrzutka w pole karne Płocka wybija Kiełpin
  Koniec spotkania
 Niestety puławska Wisła doznaje pierwszej porażki w sezonie. Pogromcą okazała się płocka Wisła