3:4

Gusocenko 42, Patejuk 66, Olszak 74 - Machaj 9, Kwiecień 59 90+2 (k),Sędziak 83
Arbiter: Piotr Lasyk ( Bytom)

Witan- Duda, Gusocenko, Budzyński, Litwniuk, Głaz, Maksymiuk, Popiołek, Patejuk, Pożak, Nowak Szymański- Ilków-Gołąb, Michalski, Kwiecień, Hodowany, Kościelniak, Machaj, Gąsior, Kona, Szczepaniak, Wojciechowski

Już w środę 24 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Chrobrego Głogów. Początek naszej relacji od 18:45.
 16:03 Piotrek wita ze studia. Pogoda sprzyja grze w piłkę. Jest słonecznie i ciepło.
 Przypominamy, że od 16:00 można zakupić bilety na dzisiejszy mecz a o 17:30 otworzone zostaną bramy stadionu.
 18:22 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Zaszło lekko słońce nad Puławami, ale ni pada. Rozpalają się jupitery. Około 20 stopni ciepła
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Patryk Darmochwał, Mateusz Olszak, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Konrad Szczotka i Bartosz Tetych
 Na ławce Chrobrego zasiedli Sławomir Janicki, Sebastian Boniecki, Michał Bednarski, Karol Danielak, Damian Kowalczyk, Sebastian Murawski i Damian Sędziak
 Trwa rozgrzewka. Na razie nie wielu kibiców na trybunach.
 W trwających od 18 spotkaniach Sandecja Nowy Sącz prowadzi z Górnikiem Zabrze 1;0, GKS Katowice remisuje z Zagłębiem Sosnowiec 0:0, Miedź Legnica remisuje z Wigrami Suwałki także 0:0, Podbeskidzie Bielsko-Biała także remisuje bezbramkowo w meczu z Chojniczanką.
 Wiślacy już w szatni.
 Dla kilku wiślaków Klimasa Gusocenki i Adriana Popiołka to premierowe występy w tym sezonie i oczywiście debiuty w I lidze.
 Gracze Chrobrego także w szatni. Jupitery rozpalają się na maxa.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Fanatycy na swoim sektorze rozpoczynają doping. Klatka pusta
 Cały stadion krzyczą Fanatycy!!!!. Oczywiście pytanie kto dziś wygra!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta. Ale będzie powtórka bo było za cicho!!!!
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła w swoich pasiakach, Chrobry na czarno z pomarańczowymi wypustkami
 A w tym miejscu małe pozdrowienia od nieobecnego dziś Pawła Nowosadzkiego, który obgryza dziś paznokcie śledząc relację na trybunie online
 Za chwile kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!!!
 I tak było!!!!
1'  Zaczyna Chrobry
2' Za mocne podanie do Wojciechowskiego, łapie pewnie piłkę Witan
3' I raz jeszcze dialog Fanatyków z prostą kto dziś wygra. Na boisku za mocne podanie Maksymiuka. Od bramki Szymański
4' Ładnie lewą stroną Pożak, ale za mocna centra
5' Tym razem nie opanował piłki Pożak. Szybszy Karol Szymański
8' Tym razem nie opanował piłki Kościelniak. Dużo nerwów z obu stron
9'  Machaj
 Błąd puławskiej obrony, piłka trafia do Mateusza Machaja, który pakuje piłkę do siatki. To pierwszy strzał Chrobrego i pierwsza bramka w sezonie
11' Maksymiuk do Pożaka, ale podanie za mocne. Od bramki Szymański
14' Centra gości z rzutu wolnego, Witan niezbyt pewnie ale piłka trafia do Pożaka, który nie opanował futbolówki w kontrze
15' Bardzo dobra centra Pożaka, piłkę w ostatniej chwili wybija Michalski, chwilę potem centra Nowaka wyłapana przez Szymańskiego
16' Z dystansu uderzał Kona, pewnie Witan w puławskiej bramce
18' Z dystansu Maksymiuk piłka po głowie jednego z graczy Chrobrego i mamy róg
 Głaz centruje Szymański piąstkuje i kolejny corner.
 Druga próba Głaza zdecydowanie gorsza i od bramki bramkarz z Głogowa.
21' Na trybunach doping dla Wisły. Na boisku przewaga wiślaków ale niestety nie przekłada się to na bramki
23'  Maksymiuk
25' Rzut wolny dla Wisły
 Ciężko idzie wiślakom. Na trybunach zawsze i wszędzie policja będzie......
26' Padł w polu karnym Sebastian Głaz. Nie ma karnego co gorsze nasz zawodnik nie podnosi się z boiska.
 Chyba potrzebna będzie zmiana w ekipie Dumy Powiśla. Przerwa w grze.
 Schodzi wiślak z boiska. Nie wiemy czy będzie w stanie grać dalej. Oby tak
 Niestety nie szykuje już kierownik Wisły zmianę.
 Do gry gotowy Mateusz Olszak
29'  Olszak za Głaza
31' Ekipa Chrobrego nie kwapi się do ataków. Oni mają wynik
33' Szczepaniak faulem przerywa kontrę wiślaków
34' Bardzo niepewna interwencja Budzyńskiego i goście mają róg
36' Wiślacy teraz na swojej połowie. Doping Fanatyków nie ustaje. Wisła gol na trybunach
37' Tym razem Popiołek faulem zatrzymuje rywala
 Za mocne podanie Olszaka do Nowaka. Łapie Szymański
39' Wojciechowski strzela z ostrego kąta bez problemów Witan
 Niestety nie wygląda to dziś dobrze. Wiślacy bez pomysłu na rozmontowanie obrony Chrobrego
41' Faulowany Popiołek.
42' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KLIMAS GUSOCENKO!!!!! BRAWO KLIMAS BRAWO WISŁA!!!!!!!!!
 Bardzo dobra centra z rzutu wolnego Sylwester Patejuk niepewna postawa Karola Szymańskiego a Klimas głową pokonuje bramkarza Chrobrego. Brawo WISŁA!!!! Gramy dalej!!!!
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo trudny mecz dla Wiślaków. Początek był fatalny, bowiem to goście objęli prowadzenie. W końcówce pierwszej części gry po bramce Klimasa Gusocenki udało się wyrównać. Oby w drugiej odsłonie wiślakom udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za chwilkę.
 Są wiślacy powitani brawami!!!
 Wisła rozpocznie bez zmian
 Są w końcu gracze Chrobrego
 W zespole gości także bez zmian
 Na trybunach pozdrowienia dla Pogoni Siedlce
47' Za mocne podanie do Pożaka
 Ochłodziło się w Puławach.
48' Leży Michał Budzyński. Przerwa w grze
 Wstał wiślak ale aż zadrżałem bo za dużo tych urazów.
50' Szymański uprzedza Nowaka
51' Z dystansu uderza Nowak, ale minimalnie niecelnie.
52' Patejuk do Nowaka ten uderza ale niecelnie. Na trybunach O moja Wisełko nie zdradzę Cię
53' Zza linii wygarnął piłkę Szczepaniak. Od bramki Witan. Lubelski pies to Motor RKS na trybunach
54' Zatrzymany Nowak w polu karnym.
55' Patejuk minął trzech rywali, ale jego slalom zakończył się na czwartym obrońcy z Głogowa
56'  Kwiecień
 Na trybunach wiara w narodzie nie ginie. Kolejny raz Fanatycy pytają kto wygra mecz. I głośne WISŁA!!!
 Do gry szykuje się Damian Sędziak
59'  Kwiecień
 Zbyt krótkie wybicie piłki przez puławską obronę i Bartosz Kwiecień strzałem zza pola karnego zdobywa drugą bramkę dla gości
60'  Sędziak za Wojciechowskiego
61' Patejuk z rzutu wolnego, ale pewnie Szymański
62' Pożak do Patejuka ten uderza w pełnym biegu niecelnie.
 Goście na czas. Szymański kradnie sekundy minuty wybijając tę piłkę z piątki
66' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL SYLWESTER PATEJUK!!!! BRAWO SYLWEK!!! BRAWO WISŁA 2:2
 Piękna akcja wiślaków, i kapitalne dogranie Adriana Popiołka do Sylwestra Patejuka, który dobrym strzałem pokonuje bramkarza rywali. Remis gramy dalej!!!!!
 Wstali kibice z miejsc i krzyczą jeszcze jeden!!!!
69' Wisła Wisła KS dialog fanów. Bardzo dobry doping dla wiślaków
69' Do gry gotowy Piotr Darmochwał
70'  Darmochwał za Nowaka
71'  Danielak za Kościelniaka
 Z dystansu Maksymiuk. Niecelnie
72' WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy cały stadion!!!. Niech ten doping pomoże wiślakom!!!!
73' Jeszcze głośniej krzyczą Fanatycy. WISŁA WISŁA WISŁA
74'  GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL MATEUSZ OLSZAK!!!!!!!!!! BRAWO OLI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! 3:2
 Kapitalne podanie Piotra Darmochwała do Mateusza Olszaka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem posyła piłkę do siatki!!! 3:2 BRAWO WISŁA!!!!!!
78'  Sedlewski za Pożaka
78'  Kowalczyk za Machaja
79' Powinno być 4:2, ale Szymański broni uderzenie z kąta Darmochwała. Kapitalna atmosfera na trybunach!!! Hej Wisła gol na trybunach!!!!
80' Darmochwał wywalcza róg
81' Centruje Duda głową niecelnie uderza Olszak
83'  Sędziak
 Dośrodkowanie w pole karne Wisły i Sędziak głową pokonuje Witana.
84' Patejuk wywalcza róg
86' Zmarnowana kontra Wisły
 W odpowiedzi centra Sędziaka i strzał Szczepaniaka minimalnie nieelny. Ależ mecz
87' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
 Patejuk ale pewnie obrona gości
88' Sedlewski gubi piłkę w kontrze
89'  Sędziak
90' +3
90+1' Rzut karny dla gości!!!
  Kwiecień
 Kontrowersyjna decyzja arbitra a Kwiecień pewnie wykorzytuje jedenastkę
90+2' Jeszcze walczą!!!!
90+3'  Koniec spotkania
 Co tu się działo??? Kapitalny mecz, ale nie zasłużona porażka wiślaków. Goście wygrali po rzucie karnym w doliczonym czasie gry