3:2

Retlewski 8, Gvozdenović 45, Majewski 85 - Gvozdenović 32 (s), Marszalik 43
Arbiter: Rafał Rokosz ( Siemianowice Śląskie)

Posiadała- Cheba, Wiech, Majewski, Gvozdenović, Ryszka, Kona, Kaczmarek, Puton, Klichowicz, Retlewski Bartusik- Bartków, Purcha, Marszalik, K.Dziedzic, Kardas, Nowak, A.Dziedzic, Nakrosius, Karbownik, Żak

Już w piątek ekipa Dumy Powiśla rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z zespołem Garbarni Kraków. Początek naszej relacji od 16:45.
 Drugi raz w tym sezonie ze stadionu MOSIR-u wita Piotrek
 Dziś wracamy do korzeni czyli piszemy relacjonujemy dla Was mecz. W Puławach dziś upalnie 32 stopni ciepła. Słońce a na niebie żadnej chmurki
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Zieliński, Łukasz Mościcki, Josino, Papikyan, Ednilson Furtado, Damian Kołtański, Piotr Azikiewicz, Dominik Banach, Adrian Paluchowski
 Na ławce Garbarni zasiedli dziś Aleksander Kozioł, Patryk Warczak, Cezary Polak, Dorian Gądek, Jakub Sutor, Jakub Banach, Kamil Bentkowski, Thomas Pranica
 Obie ekipy na rozgrzewce.
 Za mikrofonem dzisiaj Michał Świderski
 Obie ekipy już w szatni
 Czekamy na wyjście obu ekip. Ostatnie uwagi szkoleniowców i zaraz gramy. Bardzo ważne spotkanie
 Bardzo obficie zroszona murawa w Puławach.
 Wychodzą!!!
 Goście na brązowo, Wisła w pasiakach
2' Wywrócony w polu karnym Mateusz Kaczmarek, ale sędzia Rokosz nakazuje grać dalej
3' Uderzenie Żaka z 12 metra trafia w Wiecha i rzut rożny dla gości
4' Solowy rajd Putona, ale Bartusik wybija piłkę po strzale pomocnika Wisły na rzut rożny!!!
 Zamieszanie pod bramką gości, ale nie zdołał oddać strzału wypchnięty poza pole karne Wiech i kończy się na strachu dla ekipy z Krakowa
7' Wrzut z autu Gvozdenovicia piłka trafia do Retlewskiego, który uderza z woleja, ale zbyt lekko i broni Mateusz Bartusik
8' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO RETEL!!!!
 Kapitalna akcja lewą stroną w wykonaniu Mateusz Klichowicza, który wpadł w pole karne i podał do Dawida Retlewskiego, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce!! Brawo Retel. Brawo WISŁA
10'  Marszalik za taktyczny faul na Chebie
12' Fanatycy próbują zachęcić cały stadion do dopingu. KTO WYGRA MECZ?? WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta
13' Uderzenie Karbownika, ale pewnie wybija piłkę na rzut rożny Posiadała
 Złe wykonanie cornera przez gości i aut dla Wisły
15' Upadł w polu karnym Wisły Karobnik, ale sędzia każe grać dalej co nie podoba się sztabowi szkoleniemu
  Ukarany jeden z członków sztabu szkoleniowego ekipy z Krakowa
18' Głową po wrzutce Putona uderza Retlewski, ale pewnie bramkarz Garbarnii
 Kolejna szansa dla Retlewskiego, ale kolejny raz kapitalnie Bartusik i tylko rzut rożny dla Wisły
20' Z rzutu wolnego uderza Puton, ale kolejny raz wybija piłkę Bartusik. Ratuje swój zespół młody bramkarz Garbarni
23' Kona zza pola karnego i kolejny raz Bartusik wyciągnięty jak struna wybija piłkę na róg...
 Nie zdołali oddać strzału z rzutu rożnego wiślacy. Ale tu powinno być już przynajmniej 3:0, bo dominacja wiślaków spora. Póki co kapitalnie broni młody Bartusik
 Dla bramkarza z Krakowa to debiut w eWinner 2 lidze. Dodajmy bardzo udany debiut
29' Za mocne podanie Putona do Klichowicza i pewnie Bartusik
32'  Gvozdenović
 Bardzo pechowa interwencja Gvozdenovicia po centrze Marszalika.Piłka po centrze gracza z Krakowa trafia na głową zawodnika Wisły i zaskakuje Posiadałę
38'  Nakrosius za agresywne wobec arbitra
39'  Bartków za protesty i niesportowe zachowanie wobec sędziego.
40'  Warczak za Karbownika
 Bardzo nerwowa postawa graczy z Krakowa, którzy nie ukrywamy mają dobry wynik. Nie oddali strzału a remisują
43'  Marszalik
 Ależ pechowe spotkanie. Marszalik z dystansu piłka po rękach Posiadały wpada do siatki i przegrywamy z Garbarnią 1:2
44' Faulowany Gvozdenović. Od rzutu wolnego wiślacy
45' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Bojan Gvozdenović!!!! Brawo Bojan!! BRAWO WSŁA!!!!
 Kapitalne dogranie z rzutu wolnego w wykonaniu Putona, a w polu karnym najlepiej odznaczał się Gvozdenović, który tym razem strzelił do właściwej bramki!!!
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Ależ dziwne spotkanie oglądamy dziś w Puławach. Wiślacy mają tutaj przewagę powinni spokojnie prowadzić dwiema albo i trzema bramkami a tutaj po 45 minutach mamy remis 2:2. Pechowy mecz dla Bojana Gvozdenovicia oraz Alberta Posiadały, którzy w pierwszej połowie popełnili błędy
 Mamy nadzieję, ze drugie 45 minut będzie lepsze dla puławian. Do Puław wracamy za kilka minut
 Na trybunach gościmy dziś byłego gracza Wisły Ivana Litwniuka. Witamy Ivan :)
 Są gracze gości
 Pojawili się także wiślacy!!!!!
46'  Sutor za A. Dziedzica
46'  Paluchowski za Ryszkę
46'  Zaczyna Garbarnia
47' Dominik Cheba z ostrego kata uderza w słupek!!!!
49'  Gądek za K. Dziedzica
50' Retlewski z piątego metra ale wysoko nad bramką Bartusika!!!
52' Zablokowane uderzenie Paluchowskiego. Bronią się goście dzielnie
53' Faulowany przez Marszalika Cheba. Rzut wolny dla Wisły. Może teraz??
 Klichowicz, ale prosto w Bartusika
57'  Klichowicz za faul na Warczaku
 Będą zmiany w Wiśle.
 Do gry przygotowani Agwan Papikyan oraz Dominik Banach
60'  D.Banach za Kaczmarka
Papikyan za Klichowicza
62' Centra Retlewskiego, ale pewnie broni to Bartusik
 Kradną minuty i sekundy zawodnicy Garbarni. Nie dziwmy się mają bardzo dobry wynik
64'  Cheba ale za co???? Pogubił się sędzia Rokosz z Siemianowic Śląskich
65' Papikyan sam na sam z Bartusikiem ale lepszy bramkarz gości!!!!
66' Tym razem próbował Gvozdenović, ale nad bramką!!!!
 W strzałach dziś mamy 17:4 dla Wisły,ale co z tego???
 Ależ się bronią gracze gości!!! Teraz dwóch zawodników z Krakowa kontuzjowanych i przerwa w grze. A minuty lecą!!!
69' Marszalik fauluje wiślaka a kartkę dostaje Kona!!!!
69'  Kona
70' Cheba wywalcza rzut rożny...
 Oby dalej goście
72'  Pranica za Kardasa
J. Banach za Marszalika
73'  J. Banach za faul na Paluchowskim
76' Pierwszy strzał gości ale Pranica uderza obok bramki Posiadały
76' Z dystansu uderza Kona, ale piłka jak zaczarowana mija bramkę Bartusika....
77' Retlewski w rywala i tylko rzut rożny....
 Dominik Banach w obrońców gości..
79'  Wiech za faul
80' Kolejna próba Kony, ale piłka leci nad bramką Bartusika!!!!
82' Retlewski głową ale obok bramki!!!!
83' Purcha oby dalej w aut
 WISŁA WISŁA WISŁA cały stadion dopinguje!!!!
85' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ROBERT MAJEWSKI!!!!! BRAWO MAJA!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Kapitalna wrzutka z rzutu rożnego w wykonaniu Krystiana Putona na piątym metrze najlepiej odnalazł się Robert Majewski, który wpakował piłkę do siatki!!!
BRAWO WISŁA
87' WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy cały stadion!!!!!!
87' Dominik Banach w poprzeczkę!!!!!
88' Paluchowski sam na sam broni Bartusik!!!!!
89'  Gądek za przerwanie kontry Wisły
90' +4
 W międzyczasie żółtka kartka dla trenera Garbarni
90+1' Upadł Warczak i co?? I faul....
90+2' Sutor z rzutu wolnego, ale pewnie Posiadała!!!!
90+3' Dziwne rzeczy graczom gości śpieszy się
90+4' Purcha obok!!!!
 Ile to jeszcze potrwa??? Panie sędzio!!! KONIEC!!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Mamy to!!!! W końcu po 8 latach pokonujemy dziś zespół Garbarni Kraków. Było to bardzo trudne spotkanie, ale najważniejsze, że 3 oczka zostają w Puławach
 Wiślacy mogli i powinni wygrać wyżej, ale dobrze w bramce gości spisywał się dziś Mateusz Bartusik
 Kółeczko wiślaków i kto wygrał mecz!!!!!!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą zawodnicy!!!!!!!!!
 Teraz dialog zawodników z kibicami!!! Kot wygrał mecz??? kto wygrał mecz?? WISŁA WISŁA
 Najpierw odpowiedzieli kibice teraz piłkarze!!!! Zasłużona wygrana. BRAWO WISŁA!!!!!!