Olszak 2, Głaz 43 (k) - Poznański 7, 62 (k)
Arbiter: Konrad Gąsiorowski ( Biała Podlaska)

Penkovets, Budzyński, Pielach, Kanarek, Głaz, Szczotka, Turzyniecki, Sedlewski, K.Nowak, Olszak, Niezgoda
Małecki, Cichy, Poznański, Szutenberg, Soczyński, Sochań, Kacprzycki, Berg, Otręba, Bejuk, B.Nowak

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Kotwicy Kołobrzeg. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:30 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Siąpi deszcz około 14 stopni ciepła w Puławach.
 Mamy już składy obu ekip
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Piotr Charzewski, Rafał Lisiecki, Dawid Pożak, Bartosz Tetych, Szymon Wiejak
 Na ławce Kotwicy zasiedli dziś Paweł Waśków, Mateusz Kołodziejski, Tomasz Rydzak, Daniel Kokosiński, Mateusz Świechowski, Michał Szubert i Bruno Żołądź
 Od początku rozgrzewki płoną jupitery nad puławskim stadionem
 Trwa rozgrzewka kibice powoli przychodzą na obiekt. Niestety póki co nie ma ich zbyt wielu. Niestety chyba pogoda wystraszyła wielu fanów.
 Paweł Nowosadzki za mikrofonem przedstawia ciekawostki o naszym rywalu
 Kibice sprawdzają swoje meczowe programy. Przypominamy że jeden szczęśliwy z pieczątką klubową wygrywa.
 Mocniej pada nad Puławami.
 Obie ekipy już w szatniach
 Za chwilę zaczynamy spotkanie. Na trybunach rozmowy o grzybach. Ponoć powoli się pojawiają
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła zagra dziś na biało-niebiesko, Kotwica na czerwono
 Za chwilę kółeczko wiślaków!!!!!!
 I głośne WISŁA WISŁA z kółeczka!!!!!!
 Stroje Kotwicy czarno-czerwone jednak
1'  Zaczyna Wisla
2' Turzyniecki prawą stroną i róg dla Wisły
2'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL MATEUSZ OLSZAK!!!!!!
 Piękny początek wiślaków. Po zbyt krótkim dograniu piłki z rzutu rożnego piłka trafiła do Mateusza Olszaka, który uderzył sprzed pola karnego. Mokra piłka wpadła do siatki. 1:0. BRAWO OLI!!!!
3' W natarciu kołobrzeżanie. Róg dla gości
5' Ależ okazja dla gości. Z kilku metrów nad bramką Bejuk.
6' Kanarek prawą stroną uderza na raty ale broni Małecki. Śliska murawa
7'  Poznański
 Centra z lewej strony boiska piłka trafia na 5 metr do Jakuba Poznańskiego a ten głową pakuje piłkę do siatki
10' Ci którzy spóźnili się na mecz stracili już dwie bramki. Ciekawy mecz w Puławach
12' Nieporozumienie Olszaka z Głazem. Od autu Kotwica
13' W klatce 5 kibiców Kotwicy. Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Kotwa gra
14' Rzut wolny dla Wisły
 Szczotka w mur, dobitka Budzyńskiego wysoko nad bramką.
16' Szarża i uderzenie Olszaka. Nad bramką Kotwicy
18' Nowak do Sedlewskiego jego uderzenie jednak zablokowane
19' Szczotka do Niezgody a ten uprzedzony poza polem karnym przez Małeckiego
20'  Kanarek
21' Dobra centra gości z rzutu wolnego i głową Szutenberg minimalnie obok bramki Penkovetsa
 Przerwa w grze. Upomniana ławka Kotwicy za krytykę orzeczeń sędziego
 Bardzo trudny mecz wiślaków. Nadal leje nad Puławami
25' W słupek uderza Sedlewski.
27' Ależ okazja dla wiślaków. Sam na sam z Małeckim Olszak ale bramkarz Kotwicy broni. Dobitka Sedlewskiego zablokowana
30' Faulowany Sedlewski. Rzut wolny
 Wrzutka Turzynieckiego wybita głową
31' Zwija się z bólu Pielach, ale ani arbiter ani gracze gości nie przerywają gry
35' Mocno pada nad Puławami
36' Nie opanował piłki od Niezgody Sedlewski. Od autu goście
38' Leży jeden z wiślaków. Źle to wygląda
40' Już gramy w pełnym składzie.
41'  Turzyniecki
42' Centruje Sedlewski z lewej strony głową uderza Niezgoda Małecki broni
43' Ręką zagrał jeden z graczy Kotwicy!!!! Karny dla Wisły!!!!!
 Głaz ....
43'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL SEBASTIAN GŁAZ!!!!!!
 Skuteczny strzał Sebastiana Głaza w lewy dolny róg bramki Małaeckiego. Brawo Wisła brawo Głaziu
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 W przerwie podpisanie umowy z naszym sponsorem Grupą Azoty Zakładami Azotowymi Puławy S.A.
 Na meczu obecni dziś prezes Grupy Azoty Puławy Marian Rybak, członek Rady Nadzorczej Cezary Możeński, członek Rady Nadzorczej Jacek Wójtowicz i dyrektor Personalny Ryszard Bartczak
 Aneks do umowy przekazany. Dziękujemy Grupie Azoty Zakładom Azotowym Puławy S.A
 Niech ta nowa umowa prowadzi nas do I ligi powiedział przewodniczący Rady Nadzorczej Cezary Możeński. Mamy nadzieję, że tak będzie!!!!!!!!!!!
 Nie zawiedziemy Pani Prezesie powiedział prezes Wisły Grzegorz Nowosadzki!!!!!!
 Jeszcze raz dziękujemy Grupie Azoty Zakładom Azotowym Puławy S.A.
 A sam mecz. Przewaga wiślaków i zasłużone prowadzenie!!!!!
 Młodzież Wisły rzuca w trybuny prezenty dla kibiców.
 Wracamy za kilka chwil
 Nie przestaje padać w Puławach. Ciężkie warunki do gry
 Czekamy na zawodników. Co ciekawe żaden z wiślaków nie rozgrzewa się wszyscy na ławce, grzeją się gracze Kotwicy
 Pojawili się zawodnicy Wisły powitani brawami.
46'  Świechowski za Błażeja Nowaka
46'  Zaczyna Kotwica
48' Leje nad Puławami.
49' Za mocna centra Sedlewskiego nie opanował jej Turzyniecki
51' W środku boiska faulowany Niezgoda. Od wolnego Wisła
52'  Cichy
 Wrzucał piłkę w pole karne Kanarek pewnie broni Małecki
53' I kolejna szansa wiślaków. Olszak w sytuacji sam na sam przegrywa rywalizację z Małeckim. Szkoda
54' Coraz cięższe boisko. Piłka momentami staje na placu gry
55'  Żołądź za Otrębe
56' Leżał Głaz na szczęście już wszystko OK z graczem Wisły. Kołobrzeżanie bardzo ostro grają
57' Głową uderza Niezgoda pewnie w bramce Małecki. Dobra postawa golkipera Kotwicy, który w kilku sytuacjach uratował swój zespół
61' Rzut karny dla Kotwicy. Faulowany jeden z graczy gości przez Mateusza Pielacha
 Uderzał będzie Poznański
  Poznański
 Niestety pewny strzał Poznańskiego zmylony Penkovets i mamy remis 2:2
64' Sedlewski wywalcza róg
 Uderza Nowak broni Małecki. Ależ postawa bramkarza gości
65'  Pożak za Turzynieckiego
66' Sedlewski wywalcza aut
 Futbol bywa niesprawiedliwy dziś lepsza Wisła gdyby puławianie wykorzystali swoje sytuacje prowadziliby z Kotwicą. Grają lepiej od rywali
70'  Nowak
71'  Wiejak za Olszaka
72' Faulowany Niezgoda gwizdek arbitra milczy!!!!!!! Oj panie sędzio
 Nie mają szczęścia do arbitrów wiślacy.
73'  Zołądź
74'  Kołodziejski za Kacprzyckiego któremu nie śpieszy się z zejściem z boiska
76' Wrzutka w pole karne wyłapana przez Małeckiego.
77' Niepewna interwencja Penkovetsa i Kanarek na róg
 Piłka w bramce po uderzeniu Poznańskiego ale gracz z Kołobrzegu na spalonym
80' Nie śpieszy się graczom Kotwicy. Bardzo wolno grę zaczyna Małecki
 Do gry gotowy Piotr Charzewski
81' Szczotka z dystansu i róg dla Wisły
82'  Lisiecki za Sedlewskiego
 Zmiana decyzji i Liso na boisku.
83' Rzut wolny dla Kotwicy. Niebezpieczna sytuacja
85' Soczyński uderza ale Penkovets w pięknym stylu broni!!! Uffff!!!
86'  Wiejak
Za co?? Gubi się arbiter z Białej Podlaskiej
87' Tym razem faulowany Pożak. Wisła Wisła na trybunach
 Ależ była okazja dla wiślaków. Głową Niezgoda po centrze z wolnego minimalnie niecelnie. Od bramki Małecki
88' WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach!!!!!
90' +4
90+1' Bejuk na bramką Penkovetsa.
90+2' Rzut wolny dla Wisły
 Centra w pole karne Niezgoda uprzedzony i róg dla Wisły
 Zakotłowało się jeszcze pod bramką Kotwicy bowiem gracze z Kołobrzegu ogromne pretensje mają do arbittra
90+3' Uderza Budzyński zablokowany strzał!!!!
 Kradną czas gracze Kotwicy
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać kolejnego spotkania. Ekipa Dumy Powiśla była dziś ekipą lepszą ale nie zawsze wygrywają lepsi