Imiela 17 - Barosiak 52(k), 65, Brągiel 86i 86
Arbiter: Gerard Gawron ( Mielec)

Pietras- Borowiak, Czerwiak, Uniat, Imiela, Ślefarski, Zaręba, K.Rozgoziński, Zaręba,Kolasa, Rogala
Owczarzak- Pigiel, Kiczuk, Cyfert, Cheba, Skałecki,Bartosiak, Zając, K.Puton, Drozdowicz, Paluchowski

Już w niedzielę 27 września ekipa Dumy Powiśla rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Łagowie z miejscowym ŁKS-em. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:08 Piotrek wita ze stadionu ŁKS-u w Łagowie
 Chłodno około 12 stopni ciepła w Łagowie. Nie pada. Wiślacy już na miejscu.
 Mamy już składy. To miłe
 Wiślacy w możliwie najmocniejszym aktualnie składzie.. Brakuje jedynie Lukasa Kubania ale niestety nasz zawodnik pauzuje z powodu kartek.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha,Marcel Kąkol,Andrzej Rutkiewicz, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Jakub Konc, Borys Piotrowski
 Wychodzą na rozgrzewkę bramkarze Wisły. Sztuczne malutkie boisko w Łagowie. Oj będzie tutaj ciężko ale wierzymy ze będziemy mogli cieszyć się z 3 oczek. Do boju Wisła
 Na ławce ŁKS-u zasiedli dziś Przemysław Michalski Filip Rogoziński, Szczepan Krzeszowski, Daniel Biesiada, Miłosz Gierczak, Amarlido Leriosa Junior, Dorian Buczek
 W głośnikach Kryzysowa Narzeczona.
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę.
 Rezerwy Korony przegrały dziś na swoim terenie z Wólczanką Wólka Pełkińska 2:1.
 Nie pada w Łagowie. Ale jest naprawdę chłodno.
 Szklana pogoda w głośnikach. No pogoda typowo jesienna.
 Obok mnie rodzice Marcela Kąkola
 Powoli gromadzą się kibice na trybunach
 Sporo fanów chce zobaczyć ten mecz. Oby zobaczyli pierwszą od 9 spotkań przegraną ŁKS-u
 Schodzą powoli do szatni wiślacy
 Miejscowi mają jakieś problemy techniczne.
 Ostatnie uwagi szkoleniowców obu ekip.
 Wychodzą wiślacy!!
 Wiślacy dziś na czerwono
 Ekipa ŁKS-u także na boisku
 Gospodarze na biało
 Od początku doping kibiców ŁKS-u. Naprzód piłkarze ambicja dzisiaj wam każe
2' Wrzutka Bartosiaka wybita przez obrońców ŁKS-u
3' Rogala głową ale nad bramką Owczarzaka
 Uraz Krystiana Putona, który źle stanął... Źle to wygląda...
 Pokazuje nasz maser, że potrzebna będzie zmiana.....
 Pechowe rozpoczęcie spotkania dla wiślaków.
 Wrócił Krystian, ale czy da radę grać dalej??
6' K.Puton za samowolne wejście na plac gry
8' Hej Łagów gol na trybunach
10' Uderzenie Paluchowskiego, ale piłka mija bramkę Pietrasa.
11' Leży Kolasa. A chwilę wcześniej uderzenie Drozdowicza Broni Pietras dobitka Bartosiaka, ale na spalonym pomocnik Wisły
14' Wrzutka Bartosiaka i mamy róg...
 Wrzutka Cheby, ale skończyło się na strachu dla miejscowych
16' Nie ustają w dopingu miejscowi
17' Imiela
 Rogoziński lewą strona wycofanie do Imieli, a ten uderza pod poprzeczkę. Walczyć WISŁA WALCZYĆ
19'  Pigiel
21' Imiela faulował Chebę
 Na spalonym Zając.
23' Wrzutka w pole karne uderza Paluchowski głową za lekko i pewnie Pietras
25' Zając wrzuca w pole karne głową Bartosiak i poprzeczka ratuje gospodarzy!!!!
27' Strata Kiczuka i rzut wolny dla ŁKS-u
28' Kolejny raz ostro Kiczuk. Od wolnego gospodarze.
 Gubi się sędzia Gawron....
 Imiela z rzutu wolnego ale Owczarzak na róg...
30' Gospodarze już aby dalej.
 Coraz mniej piłek na obiekcie
33' Bardzo ciężkie spotkanie. Widać, że ŁKS dobrze się broni
34' Wrzutka K.Putona obrońcy ŁKS-u na róg...
 K.Puton z rzutu rożnego głową Kiczuk, ale pewnie Pietras...
37' Błąd Piotra Owczarzaka, który wypuścił piłkę z rąk z bliska w poprzeczkę K.Rogoziński...
 Spiker komentuje wydarzenia meczowe.
38' Rogala głową po centrze z rzutu wolnego Mójty
38'  Skałecki
 Sędzia kartkuje wiślaków bardzo mocno
 Imiela w mur... Leży Paluchowski.
 Sędzia Gawron reaguje na krzyk.....
42'  Zaręba za brutalny faul na Skałeckim
43'  Kiczuk za Rogozińskim
 Dramat spikera, który twierdzi, że to powinna być czerwona kartka. Pisze obserwator
44' Uderzenie Drozdowicza Pietras na róg...
45' +3
45+1' Kolejny róg....
 Uderzenie Cyferta nad bramką...
45+2'  Uniat
45+3' Jeszcze rzut wolny dla Wisły...
 Faulowany Drozdowicz w polu karnym!!! Nie ma rzutu karnego!!!!
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż my mamy powiedzieć??? Do przerwy przegrywamy w Łagowie z ŁKS-em 1:0. Gospodarze oddali dwa strzały i prowadzą. Wiślacy mieli kilka okazji na wyrównanie, ale brakuje wykończenia a poza tym dobrze w bramce ŁKS-u spisuje się Pietras
 Oby druga połowa była lepsza dla wiślaków. Gorąco w to wierzymy!!!!
 Zapraszamy na ciepły obiad do Łagowa wracamy za parę chwil
 Wygraną zanotowały dziś rezerwy Wisły. Młodzi wiślacy pokonali GKS Niemce 4:2.
 W Sandomierzu miejscowa Wisła remisuje z rezerwami Cracovii 1:1 a w Wiązownicy miejscowy KS remisuje 0:0 z Orlętami Radzyń Podlaski
 Są wiślacy.
 Są też gracze ŁKS-u.
 Nie widzimy zmian w obu ekipach
46'  Amarlido za K. Rogozińskiego
46'  Zaczyna ŁKS
47' Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, ale nie ma bramki....
49' Ależ rajd Amerlido ale na szczęście broni Owczarzak. Mocno się trzyma na nogach!!!!!
50' Rzut karny dla Wisły!!!!! Faulowany Paluchowski!!!!!!!!!!
  Pietrzykowski trener ŁKS-u
52' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!!!!!! BRAWO BARTEK!!!! 1:1
 Pewne uderzenie Bartosiaka i mamy wyrównanie!!!!!! Walczyć WISŁA!!!!
53'  Mójta
 Minimalnie niecelnie Bartosiak z rzutu wolnego...
55' Upadł jeden z zawodników ŁKS-u ale sędzia każe grać dalej..... Ufff
  Rafał Kwiecień za dyskusję
58' A Ty boczny sędzio podpowiadaj z trybun
59' Drozdowicz wywalczył rzut rożny..
 Uderzył K.Puton ale broni Pietras
63' Uniat prosto w wiślaków..
64' Centra Zająca ale nie sięgnął piłki Paluchowski
65' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!!! BRAWO WISŁA. BRAWO BARTEK!!!!!!
 Ależ bramka Bartosiaka!!!!. Kapitalnie z lewej strony dograł piłkę Tomasz Zając Barosiak z z woleja i mamy gola!!!!
66'  Krzeszowski za Uniata
Gierczak za Borowiaka
68'  W.Puton za Zająca
72' Rzut rożny dla ŁKS-u. Wywalczył go Rogoziński
74' Rzut wolny dla Łagowa
76' Faulowany Cheba
77' Uderzenie K.Putona Pietras ratuje ŁKS
77' Krzyczą miejscowi po co wy gracie jak wy kibiców nie macie....
79' Centra Krzeszowskiego wyłapana przez Owczarzaka
 Cheba ale pewnie Pietras
80' Amarildo faulował Cyferta....
 Leży także K.Puton...
 Gotowy do wejścia Dariusz Brągiel
82'  Brągiel za K.Putona
83'  F.Rogoziński za Kolasę
 Wisła nie może to sędzia pomoże na trybunach.....
84'  Buczek za Mójtę
 Uderza Paluchowski broni to Pietras...
 Chwilę później minimalnie pomylił się Drozdowicz....
86' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL1 1:3
DARIUSZ BRĄGIEL!!!!!!!!! 1:3 BRAWO WISŁA BRAWO DARIUSZ!!!
 Kapitalnie z lewej strony piłkę dograł Dariusz Brągiel a piłka wpadła do siatki!!!
 Ależ nam ubliżają miejscowi...
90' +6
90+2' Nie opanował piłki Krzeszowski. Od bramki Owczarzak
90+4' Do gry gotowy Rutkiewicz
 Imiela uderza ale broni Owczarzak
90+5'  Rutkiewicz za Drozdowicza
90+6' Junior uderza ale pewnie Owczarzak
 ŁKS byliście lepsi krzyczą miejscowi
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Ależ trudne spotkanie!!!!!!!! Ale trzy punkty jadą do Puław. Wiślacy w drugiej odrobili straty i zasłużenie wygrali!!!!!
 Kółeczko wiślaków !!!!! KTO WYGRAŁ MECZ!!!!!!