- Wrzesień 34
Arbiter: Sebastian Tarnowski( Wrocław)

Socha- Król, Poznański, Pielach, Sulkowski, Maksymiuk, Litwniuk,Zmorzyński Kobiałka, Puton, Mażysz
Soliński- Lepiarz,Łączek, Niedojad, Wrzesień, Lazar, Gałecki, Kowalski, Kuliński, Mońka, Paszek

Już w środę 31 października puławska Wisła rozegra spotkanie 1/16 Pucharu Polski z Rozwojem Katowice. Początek naszej rywalizacji ze stadionu przy Hauke-Bosaka od 17:45.
 17:20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami ważny mecz 1/16 Pucharu Polski z Rozwojem Katowice. Mamy już składy
 Wiślacy już na rozgrzewce. Około 17 stopni ciepła w Puławach. Jupitery oczywiście na pełnej mocy oświetlają plac gry
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Karol Barański, Sebastian Wrzesiński, Szymon Stanisławski, Mateusz Supryn, Adrian Popiołek, Dawid Brzeski
 Na ławce Rozwoju zasiedli dziś Bartosz Golik, Patryk Gembicki, Sebastian Olszewski, Daniel Kamiński, Kajetan Kunka, Tomasz Wroza, Daniel Kaletka
 Piotrek oddaje na chwilę głos do studia i idzie po kawę. Wracam do Was za sekundę
 Jestem już i nadaje dla Was. Pierwszy raz w sezonie na trybunie prasowej więcej osób
 W dzisiejszych meczach 1/16 Pucharu Polski największą sensację zanotowaliśmy w Sandomierzu, gdzie nasz ligowy rywal pokonał 3:2 zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała
 Wypadałoby dołączyć do imienniczki z Sandomierza i zasilić grono uczestników 1/8. Jak będzie przekonamy się niedługo
 W końcu na meczu w Puławach gościmy arbitra technicznego.
 Paweł Nowosadzki już za mikrofonem rozpoczyna prezentację sylwetki naszych rywali
 Schodzą wiślacy do szatni. Za kilka minut gramy
 Dawno nie widziany Andrzej Kuśmierczyk z Lublina obserwator PZPN-u
 Obie ekipy już w szatni słuchają uwag swoich szkoleniowców.
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wisła znowu nietypowo czerwone spodenki i pasiaki Rozwój na czarno
2' Solowa akcja Paszka uderzenie ale piłka mija słupek bramki Wisły
3' W ataku Rozwój. Goście od rzutu wolnego
5' Strata wiślaków. Ekipa Wisły sprawia wrażenie lekko zdeprymowanej
6' Dobra centra Zmorzyńskiego w pole karne, ale nie sięgnął piłki Litwniuk.
7' Powalczył o piłkę Mażysz i Wisła od autu
10' Puton ze Zmorzyńskim ten drugi zablokowany i Wisła wywalcza rzut rożny
 Złe wykonanie rzutu rożnego przez Bartosza Sulkowskiego piłka wyszła już za plac gry w powietrzu
13' Nieśmiały doping dla Wisły.
14' Z dystansu Ivan Litwniuk ale piłka leci nad bramką Bartosza Solińskiego.
15' Faulowany w środku pola Mażysz.
16' Kolejny raz w pole karne piłkę wrzuca Zmorzyński i tym razem odważne piąstkowanie Solińskiego ratuje gości
19' Bardzo groźnie pod bramką Wisły Wrzesień wpadł w pole karne ale został zatrzymany. Katowiczanie domagali się rzutu karnego, ale sędzia Tarnowski każe grać dalej
20' W odpowiedzi uderza zza pola karnego ale broni Soliński
23' Zablokowane uderzenie Putona i aut dla Wisły
23' Tym razem uderza zza pola karnego Sulkowski ale obok bramki
24' Niepotrzebna strata piłki przez Zmorzyńskiego i pomocnik Wisły musi ratować się faulem
27' Tym razem Niedojad fauluje Kobiałkę
29' Wiślacy od rzutu wolnego.
 Wrzutka Sulkowskiego piąstkuje pewnie Soliński
32' Wiślacy wywalczyli rzut rożny. Może teraz??
 Wrzutka w pole karne Rozwoju głową Mażysz, ale za lekki i piłka wpada w koszyczek bramkarzowi Rozwoju
34'  Wrzesień
 Wisła cisnęła miała przewagę, ale jedna groźna kontra gości i Mateusz Wrzesień wychodzi sam na sam i pokonuje Pawła Sochę.
36' Katowiczanie wywalczyli rzut rożny
38' Niepotrzebny faul Litwniuka. Od wolnego goście.
38' Faulowany Puton.
41' Bardzo dobre uderzenie Króla Soliński końcami palców na róg....
 Niezła centra, ale pewnie obrona gości.
45' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany Kobiałka
45' +1
45+1' Zakotłowało się w polu karnym Rozwoju, ale bez uderzenia na bramkę Solińskiego
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Po pierwszej połowie nie mamy dobrych informacji dla kibiców Wisły. Spotkanie z Rozwojem jest bardzo wyrównane, ale to goście prowadzą, bowiem wykorzystali jedną z nielicznych okazji. Puławianie podobnie jak w lidze grają częściej piłką, ale nie ma to przełożenia na bramki
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wychodzą wiślacy
 Nie widzimy żadnej zmiany w ekipie Dumy Powiśla
46'  Zaczyna Rozwój
47' Wrzutka w pole karne Sulkowskiego uderza Mażysz, ale nie potrafił skierować piłki w stronę bramki
48' Uderzał Litwniuk ale niecelnie
48' Wpadł w pole karne gości Zmorzyński i rzut rożny dla Wisły
51' Wrzutka w pole karne Sulkowskiego uderza głową Pielach, ale nie trafia w bramkę
54' Wrzutka w pole karne Rozwoju, ale Puton nie zdołał oddać strzału.
55'  Paszek za próbę wymuszenia rzutu karnego.
 Upomniany przez arbitra także jeden z asystentów Marka Koniarka
57' Bardzo ostre wejście Kobiałki
 Uraz Kobiałki pokazują piłkarze Wisły, że potrzebna będzie zmiana.
  Kobiałka
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do gry gotowi Szymon Stanisławski i Mateusz Supryn
59'  Supryn za Kobiałkę
61'  Stanisławski za Mażysza
62' Wisła w ataku, ale nie ma żadnego pożytku bramkowego
64' Wrzutka Kulińskiego do nikogo. Od bramki Paweł Socha
66' Centro-strzał Sulkowskiego o mały włos a zaskoczyłby Solińskiego. Piłka po górnej siatce
 Do gry gotowy Sebastian Olszewski
67'  Olszewski za Niedojada
 Do gry gotowy Dawid Brzeski
69'  Poznański
70'  Brzeski za Króla
 Okres mało ciekawej gry. Dużo walki i fauli.
72' Wpadł w pole karne Rozwoju Stanisławski i róg dla Wisły
74' Faulowany Brzeski w polu karnym i nie ma karnego!!!!
  Zmorzyński
74'  Gembicki za Kowalskiego
75' Z dystansu Lazar ale niecelnie
77' Ależ sytuacja dla Wisły. Stanisławski z kilku metrów i fantastycznie broni Soliński
79' Znowu Stanisławski i znowu Soliński ratuje swój zespół...
 Wiślacy w ostatnim czasie groźnie atakują, niestety powtarza się sytuacja z ligi. Brakuje szczęścia i wykończenia swoich akcji
82' Maksymiuk z 20 metrów nad bramką. Ależ nieskuteczność wiślaków
 Kradną przyjezdni czas. Kładą się w każdej sytuacji
 Maksymiuk fauluje rywala. Od wolnego goście
 Kuliński mocno ale nad bramką Sochy
 Brzeski ale prosto w ręce bramkarza
 Rozwój nie zamierza nawet atakować. Trzymają gracze gości piłkę w narożniku boiska
88' Jeszcze aut dla Wisły
89'  Maksymiuk
90' +6
90+1' Wrzesień zatrzymany przez Pielacha
 Jeszcze rzut wolny dla Wisły
 DO gry gotowy Daniel Kamiński
90+2'  Pielach
90+3'  Kamiński za Września
 Leży jeden z zawodników Rozwoju.
90+4' Jeszcze Wisla
 Stanisławski ale pewnie Soliński
90+5' Kolejny uraz gracza Rozwoju
90+5' Jeszcze akcja Wisły
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom odwrócić losów spotkania. Ekipa Wisły tradycyjnie już miała więcej z gry i sprawiała lepsze wrażenie od rywala, ale niestety kolejny raz zabrakło skuteczności
 Puławianie kończą swoją przygodę z Pucharem Polski na 1/16 finału. Szkoda, ale niestety kolejny raz wiślacy przegrali na własne życzenie