Wisła Grupa Azoty Puławy : Zagłębie II Lubin-

3:3

Retlewski 28,90+2, Klichowicz 44 (k) - Dudziński 34, Kusztal 59(k),Adamski 70
Arbiter: Damian Krumplewski ( Mrągowo)

13. Mielcarz - 66. Kaczorowski, 99. Noiszewski, 18. Wiech, 88. Flak, 8. Kumoch, 74. Skałecki, 26. Kołtański, 91. Klichowicz, 7. Puton, 11. Retlewski 1. Matys - 2.Kolan, 3. Sochań, 4. Lepczyński, 5. Karasiński, 6. Kizyma, 7. Masiak, 8. Terlecki, 9. Kusztal, 10. Dudziński, 11. Kruszelnicki

Już w niedzielę zespół Wisły Grupa Azoty zmierzy się na stadionie MOSIR-u z rezerwami Zagłębia Lubin. Początek naszej relacji od 15:30
 14:47 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne, ale i bardzo trudne spotkanie z rezerwami Zagłębia Lubin. Ekipa gości jest już w Puławach
 W Puławach od rana piękna jesienna pogoda. 16 stopni na termometrze słonecznie lekki wiatr. Idealne warunki do gry i obserwacji zmagań piłkarzy na trybunach
 Rozpalają się jupitery nad obiektem. Na razie nie na maksymalną moc.
 Mamy już składy obu ekip
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 12. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 10. Robert Jnicki, 16. Janusz Nojszewski, 17. Danian Pavlas, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Oskar Przywara, 37. Maksymilian Tkiczm 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Zagłębia zasiedli dziś 12.Alexander Steffen,13. Mateusz Lipp, 14, Igor Orlikowski, 15. Franciszek Atnkiewicz, 16. Odyseusz Sygieniewicz, 17. Wojciech Szafranek, 18. Rafał Adamski
 Na rozgrzewkę wybiegają przywitani brawami piłkarze Wisły Grupa Azoty
 Trwa rozgrzewka obu ekip. Jupitery już na maxa.
 Obserwatorem dzisiejszego spotkania będzie Paweł Wysocki z Warszawy a delegatem PZPN-u Grzegorz Grocki z Poznania
 Zawodnicy obu ekip schodzą już do szatni, aby tam przygotować się do meczu i wysłuchać ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Ostatnie nerwowe chwile oczekiwania przed początkiem spotkania
 Wychodzą!!!!!
 Rezerwy Zagłębia na pomarańczowo, Wisła Grupa Azoty na biało!!!
 Przed meczem drobna uroczystość, bowiem koszulka z numerem 100 trafiła do Przemysława Skałeckiego. Tak Skała rozegrał już tyle spotkań w naszym zespole
 Koszulka wręczona przez prezesa Piotra Owczarzaka oraz sekretarza Wisły Piotra Włodarczyka
1'  Zaczyna Zagłębie II
2' Dobra mocna piłka za plecy obrońców, ale na spalonym Damian Kołtański
4' Bardzo dobra akcja wiślaków, Puton do Kaczorowskiego ten z 23 metra, ale piłka leci nad bramką Matysa
5' Dudziński faulem przerywa akcję Skałeckiego. Wiślacy od rzutu wolnego
6' Zablokowany Kaczorowski przez Dudzińskiego i pierwszy dziś rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty!!!
 Niezła centra Klichowicza przedłużenie piłki przez Retlewskiego ale Noiszewski fauluje rywala. Od rzutu wolnego goście
9' Dużo walki w Puławach. Dla obu ekip to mega ważne spotkanie.
12' Uprzedzony Kumoch wywalcza rzut z autu
13' Centra Klichowicza za mocna, bowiem piłka przelatuje nad Kołtańskim
14' Centrostrzał Kołtańskiego minimalnie mija bramkę Matysa. Po drodze piłki nie sięgnął Retlewski. Zarysowuje się przewaga Wisły Grupa Azoty
15' Bardzo głośno krzyczy Sochań po zderzeniu z Retlewskim. Bez kartki dla zawodnika Wisły
16' W odpowiedzi piłka trafia do Masiaka, który jest na spalonym. Po tej sytuacji notatki zaczyna robić obserwator Paweł Wysocki z Warszawy. Wcześniej bawił się telefonem
17' Z dystansu uderza Skałecki, ale bardzo źle i od bramki grę wznowi Matys
18' Starcie Skałeckiego z Terleckim i od rzutu wolnego grę wznowią goście. Kolejne notatki Pana Wysockiego
21'  7. Puton za faul na Kizymie
 Wrzutka w pole karne Wisły Grupa Azoty, Karasiński wślizgiem ale pewnie Mielcarz
23' Lewą stroną Klichowicz, ale jego centra na górną siatkę i od bramki grę wznowi Matys
24' Wrzutka Kolana piłka trafia do Kusztala, który uderza obok bramki Mielcarza
27' Bardzo dobre uderzenie Kołtańskiego, który zszedł ze skrzydła do środka, ale piłka mija bramkę Matysa!!
28' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!! BRAWO RETEL!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Wrzutka Kumocha na piąty metr od bramki Matysa tam lekki błąd obrońcy futbolówka trafia do Retlewskiego, który z bliska pakuje piłkę do siatki!!!! BRAWO
32'  99. Noiszewski ale za co??
Obserwator pisze ale czy to coś zmieni??
34'  Dudziński
 Dobrze z rzutu wolnego uderzył Dudziński i piłka wpada do siatki.
 Dużo nerwów przy Hauke-Bosaka.
 Co gorsza zaczyna się mylić arbiter z Mrągowa.
39' Kaczorowski do Putona piłka trącona przez rywala i rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Dobra centra Klichowicza, ale pewnie piąstkuje Matys i tylko aut
41' Minimalnie niecelnie zza pola karnego uderza Dudziński. Grę wznowi od bramki Mielcarz
42' Kolejna okazja dla Dudzińskiego, ale młody pomocnik Zagłębia trafia w Mielcarza
43' Rzut karny faulowany w polu karnym Retlewski!!!!!!!!!
44' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!!! BRAWO KLISZI!!! BRAWO WISŁA!!!!
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa spotkania. Badzo trudna, bo widać, że goście to dobra ekipa. Jednak wiślacy w końcówce wyszli znów na prowadzenie po skutecznie wykonanym rzucie karmnym przez Klichowicza!!!!
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Są już zawodnicy obu ekip
 Za kilka minut zaczynamy. Nie widzimy żadnych korekt
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
48' Na spalonym Klichowicz, co nie podoba się pomocnikowi Dumy Powiśla oraz kibicom
50' Z dystansu Dudziński i Mielcarz zmuszony do wybicia piłki nad poprzeczkę. Rzut rożny dla gości!!!!
 Nikt nie sięga centry Lepczyńskiego. Od autu Wisła Grupa Azoty
51'  4. Lepczyński za brzydki faul na Retlewskim
53'  91. Klichowicz za próbę wymuszenia rzutu karnego
54' Skałecki faulem zatrzymuje Kruszelnickiego. Kolejny rzut wolny i kolejne zagrożenie pod bramką Mielcarza
55' Ależ niebezpieczne uderzenie Kusztala, ale czujnie Mielcarz przerzuca piłkę nad poprzeczką!!!
56'  11. Retlewski za ostre starcie z Lepczyńskim
56'  74. Skałecki ale za co?? Nie panuje arbiter z Mrągowa
57' Tym razem rzut karny dla gości!!!!!
  88. Flak za faul
59'  Kusztal
 Bardzo blisko obrony tego strzału był Mielcarz ale niestety piłka wpada po jego rękach do siarki
60'  18. Adamski za 7. Masiaka
62' Ależ blisko był po centrze z rzutu rożnego. Minimalnie obok!!!
 Coraz więcej błędów arbitra z Mrągowa co potwierdza obserwator. No cóż
65'  26. Kołtański ale za co???? Głośno krzyknął gracz z Lubina
67' Z dystansu uderza Kizyma. Nad bramką
 W tym momencie sędzia Krumplewski jest tak zdenerwowany, że każda akcja to żółta kartka.
69' Za mocna piłka do Retlewskiego, który wychodzi z futbolówką poza pole gry
70' Adamski
71'  17. Pavlas za 91. Klichowicza
16. Nojszewski za 26.Kołtańskiego
10. Janicki za 8. Kumocha
 Ależ zamieszanie pod bramką Mielcarza. Goście strzelali dwukrotnie raz odbił piłkę Mielcarz raz piłkę z linii bramkowej wybił Noiszewski ale trzecia próba Adamskiego wpada do siatki
75' Centra Nojszewskiego, ale głową nad bramka Retlewski
76'  17. Szafranek za 9. Kusztala
 Będą dwie zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty. Do gry gotowi Kamil Kargulewicz i Maksymilian Tkocz
80'  31. Kargulewicz za 74. Skałeckiego
37. Tkocz za 66. Kaczorowskiego
82'  18. Wiech ale za co?? Nie wiemy
 I kolejna przerwa. Tak kradną czas goście. To kolejny raz kiedy młodzi gracze z Zagłębia leżą i krzyczą mocno na co nabiera się arbiter
84' Źle centruje Kargulewicz. Leżą gracze z Lubina
 Kolejny raz leży Adamski. Ile można???
85'  14. Orlikowski za 18. Adamskiego
87' Pokazuje arbiter, że doliczy te minuty!!!!
88' Flak zatrzymuje rywala i aut dla gości
89' Jeszcze aut dla Wisły Grupa Azoty
 Oby dalej lubinianie
 Flak do Retlewskiego, ale za mocno!!!!
90' +5
90+1' Rzut wolny dla Zagłębia II
90+2' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!! 3:3 BRAWO WISŁA!!!
 Zamieszanie pod bramką gości i do siatki trafia Retlewski!!!!!!!
90+3'  10. Dudziński
90+5'  Koniec spotkania
 Ależ emocje przy Hauke-Bosaka. Bardzo trudne spotkanie ostatecznie kończy się tak jak w marcu tego roku w Lubinie remisem 3:3.
 Widać było, że obie ekipy chcą wygrać, ale jak chce się wygrać to najczęściej pada remis. No cóż musimy cieszyć się z jednego oczka, bo wyrównanie padło już w doliczonym czasie gry