ŁKS II Łódź : Wisła Grupa Azoty Puławy -

Koprowski 64(k), 89(k) - Kargulewicz 83
Arbiter: Aleksander Borowiak ( Poznań)

1. Kucharski - 2.Bąkowicz, 13. Pawłowski, 15. Koprowski (kpt), 23. Radziński, 16. Zając, 4. Kuźma, 3. Małachowski, 10. Goncvalces, 7. Glapka, 9. Balongo

1. Łakota -27. Pavlas, 3. Seweryś, 4. Tkocz,74. Przywara, 41. Kumoch, 7. Puton (kpt), 10. Janicki, 91. 47. Nojszewski, Klichowicz, 11.Retlewski

Już w niedzielę 26 listopada ekipa Wisły Grupa Azoty rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zespół Dumy Powiśla uda się do Łodzi na spotkanie z rezerwami ŁKS-u. Początek naszej relacji od 17:30
 16:38 Piotrek wita ze Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w Łodzi
 Około minus 1 stopni w Łodzi. Mamy już składy obu ekip
 Od naszej ostatniej wizyty obiekt ŁKS-u uległ sporej zmianie.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 13. Oskar Mielcarz, 18. Adam Gałązka, 19. Mateusz Kaczmarek, 21. Kacper Szymanek, 22. Franciszek Łuczuk, 26. Damian Kołtański, 67. Kamil Kargulewicz
 Na ławce rezerw ŁKS-u zasiedli dziś 12.Łukasz Bomba, 6. Mieszko Lorenc, 8. Marcel Wszołek, 14. Aleksander Iwańczyk, 17. Mikołaj Lipień, 19. Oliwer Sławiński, 20. Yuya Kamon, 21. Łukasz Dynel
 Na rozgrzewkę wychodzą bramkarze Wisły Grupa Azoty wraz ze swoim szkoleniowcem.
 Dziś pierwszy raz w kadrze meczowej kolejny wychowanek Wisły Franek Łuczuk. Oprócz niego kolejni młodzi od urodzenia związani z Dumą Powiśla Adam Gałązka i Kacper Szymanek.
 Pusto na stadionie. Oprócz 2 miejscowych dziennikarzy, ochrony oraz przedstawicieli naszego zespołu trybuny puste
 Na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Wisły Grupa Azoty. Są oczywiście brawa
 Dziś nasza zagra na niebiesko
 Nelson Balogno oraz Mieszko Lorenc znaleźli się kadrze ŁKS-u na mecz z Zagłębiem Lubin. Balongo całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych, Lorenc na placu gry pojawił się w 77 minucie gry.
 Trwa rozgrzewka trzeba się rozgrzać bo odczuwalna temperatura w Łodzi to minus 7.
 20 minut do rozpoczęcia spotkania. Kilka osób doszło ale tłumów to na pewno dziś nie będzie.
 Zeszli już do szatni puławianie. Ostatnie uwagi Michała Pirosa i gramy ten ważny mecz
 Do szatni udali się także gracze ŁKS-u
 W głośnikach hymn ŁKS-u.
 My ostatni raz przy Alei Unii 2 gościliśmy 5 października 2010 i niestety przegraliśmy z pierwszym zespołem ŁKS-u 1:0.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła Grupa Azoty na niebiesko, rezerwy ŁKS-u białe koszulki, czerwone spodenki
 Kółeczko zespołu ŁKS-u oraz podobna rozmowa wiślaków.
1'  Zaczynają rezerwy ŁKS-u
1' I już pierwsza okazja dla łodzian z dystansu uderza Glapaka, ale piłka mija bramkę Łakoty
3' Centra Klichowicza głową uderza Retlewski, ale pewnie w łódzkiej bramce Kucharski
4' Centra z prawej strony Seweryś na rzut rożny
 Zamieszanie pod polem karnym Łakoty, ale ostatecznie piłka ląduje w rękawicach bramkarza Wisły Grupa Azoty
5' Kolejny corner dla łodzian.
 Źle rozegrali to gospodarze i od bramki grę wznowi Paweł Łakota
7' Zablokowany Przywara wywalcza pierwszy dziś rzut rożny
8'  7. Puton za faul taktyczny
 Wcześniej zła centra Putona z rzutu rożnego i mogła wyjść szybka kontra gospodarzy stąd też faul kapitana Wisły
12' Dużo walki w tym spotkaniu. Młodzież ŁKS-u ma tu przewagę
15' Uderzenie Kuźmy trafia w Pavlasa i kolejny dziś rzut rożny dla gospodarzy
 Dobrze puławianie kontra, ale Klichowicz podaje do nikogo!!!
18' Uspokoili trochę mecz puławianie. Teraz to oni mają częściej piłkę
20' Dobrze w puławskiej bramce Łakota najpierw po strzale Zająca a chwilę później po uderzeniu Kuźmy
23' Glapka w Tkocza i kończy się na strachu dla puławian
27' Strzał Ricardo podbity przez Tkocza i kończy się tylko cornerem dla łodzian
 Źle gospodarze i piłę łapie bez kłopotów Paweł Łakota
29' Faulowany Retlewski. Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty. Około 25 metrów od bramki ŁKS-u
29' Z rzutu wolnego Puton, ale pewnie łapie piłkę Kucharski
30' Centra Radzńskiego, ale pewnie łapie piłkę Łakota
 Ucierpiał Janicki. Oby to nic groźnego bo i tak nasza ławka jest dziś krótka
32' Wrócił na boisko Janik. Gramy dalej
34' Zła centra Pavlasa, ale nadal piłkę ma Wisła
 Niestety zablokowany Przywara i piłka wychodzi po nogach wiślaka w aut
39' Glapka przerzuca do Małachowskiego, ale za mocno i od autu ekipa Dumy Powiśla
42' Bardzo zła wrzutka Pavlasa. Od bramki grę wznowi Kucharski
43' Zablokowamny Klichowicz ale co gorsza zwija się z bólu pomocnik Dumy Powiśla!!!!!
 Wstał Klichowicz ale było groźnie
45' +2
45+1' Nie opanował piłki Glapka. Od bramki grę wznowi Lakota
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut na Stadionie Miejskim im. Króla w Łodzi. Bardzo wyrównane spotkanie, mimo, że młodzież ŁKS-u częściej miała piłkę.
 Gospodarze mieli dwie niezłe okazje,ale w bramce Dumy Powiśla dobrze pokazał się Paweł Łakota. Puławianie odpowiedzieli uderzeniem Retlewskiego.
 Do Łodzi wracamy za chwilę.
 Wracamy do Łodzi, bo na plac gry wybiegają zawodnicy obu ekip!!!!
46'  6. Lorenc za 3. Małachowskiego
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Zahaczany Klichowicz, ale sędzia Borowiak pokazuje gramy dalej
48'  16. Zając za kolejny faul na Klichowiczu
 Wrzutka Putona piłka trafia do Klichowicza ten uderza, ale niecelnie
48' Wrzutka Kluchowicza zablokowana i Wisła Grupa Azoty wznowi grę rzutem rożnym
49'  10. Ricardo za faul na Janickim. Ależ brutalne zagranie Portugalczyka
 Kuleje Janicki, ale póki co zostaje na boisku
 Mocno Klichowicz ale czujnie obrońcy gospodarzy w aut!!!
50' Janicki do Retlewskiego ale ten uderza zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Kucharski
52' Kolejny raz w starciu z Koprowskim ucierpiał Retlewski. Kolejny rzut wolny
55' Faulował w ataku Klichowicz. Dużo męskiej walki w Łodzi
 Znów niestety przerwa w grze bo leży Janicki...
 Pomoc medyczna dla zawodnika Wisły Grupa Azoty. Oby dał radę grać dalej
 Wrócił Janik na plac gry
57' Uprzedzony Puton i kolejny raz wznowimy grę z rogu boiska
 Niezła centra, ale czujnie obrona ŁKS-ui i tylko aut
58' Strzał Zająca zablokowany przez Sewerysia i rzut rożny dla gospodarzy
 Źle Zając z cornera i od bramki grę wznowi Łakota
61'  11.Młynarczyk za 7. Glapkę
21. Dymel za 10. Ricardo
62' Mocno ale niecelnie Zając. Od bramki grę rozpocznie Łakota
63' Będzie rzut karny dla ŁKS-u. W polu karnym upadł Dymel i niestety arbiter wskazał na jedenastkę!!!
 Chwila przerwy bo ucierpiał Tkocz, który długo zbiera się z placu gry
64'  Koprowski
 Niestety pewny strzał Koprowskiego zmylony zupełnie Łakota.
65'  Tkocz
64'  Tkocz ale nie wiemy kiedy Tkocz otrzymał pierwsze upomnienie.
67' Zaczyna się gubić młody arbiter z Poznania.
69' Adam Gałązka szykuje się do gry
70'  18. Gałązka za 41. Kumocha
26. Koltański za 10. Janickiego
 Gubi się także spiker meczu...
 Zamieszanie pod bramką Łakoty i kolejny corner.
73' Bronią się wiślacy, ale my musimy atakować!!!!
74' Piłka w siatce Wisły po strzale Dynela, ale na spalonym napastnik ŁKS-u
75' Upadł w polu karmnym Bąkowicz ale padolino gracza ŁKS-u
77'  4. Kuźma miał za dużo do powiedzenia arbitrowi
78'  19. Sławiński za 9. Balongo
78'  67 Kargulewicz za 11. Retlewskigo
21. Szymanek za 47. Nojszewskiego
79' W ataku ŁKS.
80' Uderzenie Lorenca trafia w jednego z wiślaków.
 Na luzie grają gospodarze.
81' Przywara zatrzymuje rywala ale wszystko kończy się cornerem dla gospodarzy
 Głową Sławiński, ale zbyt lekko i pewnie Łakota
83' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL KAMIL KARGULEWICZ!!! BRAWO KARGUL!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Mamy gola!!!! Brawo uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kargulewicza i piłka po rękach Kucharskiego wpada do siatki!!! BRAWO
84' Niecelnie Koprowski!!!
85'  20. Kamon za 4. Kuźmę
87' Musimy teraz się bronić!!!!!!!
 Poprzeczka i obrona Łakoty !!!!
 I co?? Karmy dla ŁKS-u...!!!!!!!!!
 Co tu się dzieje????
89'  Koprowski
 Mocny strzał Koprowskiego mimo, że wyczuł go Łakota to piłka wpada do siatki
90' +4
90+1'  11. Młynarczyk
 Głową Kargulewicz ale zbyt lekko!!!!
90+2' Kamon uderza ale pewnie Łakota
90+3'  19. Sławaiński za faul
90+4' Co tu się dzieje??? Ktoś ze sztabu Wisły i ŁKS-u z kartką!!!!
90+5' Pogubiony sędzia Borowiak pokazuje na co ma ochotę
 Jeszcze gramy!!!!
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety przegrywamy to spotkanie 2:1 ale postawa arbitra Borowiaka to parodia. Szkoda, że tak to się skończyło bo ekipa Wisły Grupa Azoty zasłużyła na punkt.
 Cóż sędzia pokazał to co pokazał i do domu wracamy bez punktów. Za uwagę dziękuje smutny i zmarźnięty Piotrek