0:1

- Pielach 77 (s)

Witan- Hiszpański- Budzyński, Pielach, Litwinuuk, Mkasymiuk, Popiołek, Pożak, Darmochwał, Szczotka, Patora
Wrąbel- Bielawski, Klemenz, Kurowski, Kaczmarek, Angielskoi, Smoliński, Kłus, Żitko, Woźniak, Michalik

Już w piątek 25 listopada puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Olimpia Grudziądz. Początek naszej relacji od 17:45
 17:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Obie ekipy wybiegły przed chwilą na rozgrzewkę.
 Ciemno w Puławach jupitery płoną na maxa. Około 2 stopni ciepła. Mamy składy i zaraz je dodamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Konrad Nowak, Sylwester Patejuk, Łukasz Płonowski, Jakub Smektała, Łukasz Turzyniecki i Szymon Wiejak
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś Patryk Królczyk, Adam Banasiak, Nildo, Wolski,Malec, Ciechanowski, Łukowski
 Nie ma zbyt wielu widzów. Chyba pogoda wystraszyła kibiców.
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetki Olimpii. Za mikrofonem Paweł Nowosadzki.
 Dzisiejszy mecz rozgrywany jest jeszcze przy starym oświetleniu. Od wiosny moc naszych jupiterów zostanie wzmocniona do 1400 lux.
 Obie ekipy już w szatniach.
 W Bielsku Białej Podbeskidzie przegrywa z Drutex-Bytovia Bytów 1:0.
 Dziś kibice Wisły zbierają dary na akcję Wiślacki Mikołaj
 Wychodzą!!!!
 Wisła zagra na czerwono, Olimpia zielone koszulki białe spodenki
1'  Zaczyna Olimpia
2' Bardzo spokojny początek spotkania w Puławach.Wiele walki w środku pola
3' Uderzał Angielski, ale Witan zbija piłkę.
4' Szarżuje Dawid Pożak, ale zatrzymany pomocnik Wisły. Tylko rzut rożny dla Wisły
5' Ależ okazja dla Wisły. Wolejem uderzył Michał Budzyński i poprzeczka ratuje gości!!!!
7' Mecz toczony w ciszy. Dosyć chłodno w Puławach
8' Upadł Adrian Popiołek bez faulu zdaniem sędziego
9' Walczy Patora i mamy aut
10' Pielach nabija Angielskiego. Od autu Wisła.
12' Nie opanował piłki Michalik. Kolejny aut dla Wisły
14' Brzydki atak Angielskiego na Witanie, który miał już piłkę w rękach. Od wolnego Wisła
14' Tylko zwycięstwo krzyczą Fanatycy. Jest doping dla Wisły
16' Pożak faulowany w środku pola. Wiślacy od rzutu wolnego.
17' Wisełka K, Wisełka S niesie się po sektorze.
19' Hiszpański zatrzymuje Angielskiego. Goście od autu
21' Widać, że obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi spotkania. Tym razem rzut wolny po faulu Litwniuka
23' Jakieś pretensje do sędziego ma trener Jacek Paszulewicz. Szkoleniowiec Olimpii upominiany przez arbitra technicznego
23'  Michalik za bardzo brzydki faul na Darmochwale
25' Rzut wolny dla Olimpii
 Pewnie puławska obrona.
27' W klatce 3 kibiców Olimpii
28' Nie trafia w piłkę Pielach po centrze Litwniuka. Od bramki Wrąbel
30' Kolejny rzut wolny dla Wisły.
 Litwniuk w nogi graczy z Grudziądza
32' Faulowany Maksymiuk. Witan zacznie od wolnego
33' Woźniak obok bramki
33' Za mocne podanie do Darmochwała, szybszy Wrąbel.
34' Michalik centruje z prawej strony pewnie łapie piłkę Witan
36' Woźniak zatrzymuje Pożaka
 Patora w polu karnym i róg dla Wisły
 Centra wybita. Aut dla Wisły
 Cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą fani z prostej
39' Kurowski wywalcza róg dla gości
39' W ostatniej chwili zatrzymany Angielski przez Budzyńskiego.
40' Chwilę później centra Szczotki, ale nikt nie sięga tej piłki. Od bramki Wrąbel
42' Rzut wolny dla Wisły.
 Zablokowane uderzenie Piotra Darmochwała
43' Maksymiuk faulem zatrzymuje Angielskiego
44' Ależ okazja dla gości. Dobra akcja lewym skrzydłem wyłożenie piłki do Kaczmarka ten uderza obok bramki
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi meczu i na razie mamy bezbramkowy remis.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My idziemy na ciepłą herbatkę. Zapraszamy za chwilę
 Są już wiślacy.
 Są gracze z Grudziądza
 Będzie zmiana w Wiśle
46'  Patejuk za Szczotkę
47' Kaczmarek strzela piłka trafia w nogi Hiszpańskiego i róg dla Olimpii
 Rzut rożny wykonał Kaczmarek i piłka w boczną siatkę. Od bramki Witan
48' Wpadł w pole karne Pożak uderzył i mamy róg
50' Uderzał Smoliński piłka mu zeszła wślizgiem Angielski, ale pewnie Witan
51' Faulowany Patejuk. Rzut wolny dla Wisły
 Solowa akcja Darmochwała i mamy róg
52' Niecelne uderzenie Popiołka. Od bramki Wrąbel
 Do wejścia przygotowuje się Nildo
55' Angielski z woleja nad poprzeczką
55'  Nildo za Kłusa
56' Hiszpański zatrzymuje Kaczmarka. Jakiś uraz obrońcy Wisły
57'  Nowak za Patorę
 Hiszpański opuszcza plac gry. Nie wiadomo czy będzie w stanie grać dalej. Na rozgrzewce Łukasz Turzyniecki
 Wrócił Hiszpański teraz leżu na placu gry Budzyński. Ostra gra gości
58'  Angielski za faul na Budzyńskim
 Dostał Budzyński łokciem od rywala. Nie podnosi się z murawy
 Opuszcza póki co Budzyński plac gry. Chyba dostał w nos obrońca Wisły.
60' Wraca na boisko Budzyński. Na placu gry rzut rożny dla gości
61' Nerwy trenera Paszulewicza. Jeszcze raz to skończy się odesłaniem na trybuny
63' Faktycznie sędzia dziś słabo. Ręką zagrał Smoliński i gramy dalej
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce
64' Brzydki faul na jednym z wiślaków. Ostry mecz. Dużo fauli.
 Do gry w ekipie gotowy Adam Banasiak
66'  Banasiak za Michalika
67' Patejuk czysto zatrzymany przez rywala
68' Nie opanował piłki Hiszpański. Od autu goście
70' Faulowany Woźniak. Od wolnego Olimpia. Bardzo groźnie
 Uderzał Kaczmarek Witan broni
70' Do gry gotowy Jakub Smektała
71'  Smektała za Pożaka
72'  Banasiak za krytykę orzeczeń sędziego
73' Za mocne podanie do Smektały
74' Pielach blokuje rywala. Od autu Wisła
75' Maksymiuk podaje w aut
76' Smoliński z 15 metrów ale zbyt lekko i pewnie Andrzej Witan
77'  Pielach
 Ależ pech wiślaków. Głęboka centra ze środka pola, piłka trafia w głowę Mateusza Pielacha i przelogowuje wychodzącego do piłki Andrzeja Witana. Pech wiślaków
78' Angielski fauluje w środku pola
79' Patejuk niecelnie. od bramki Wrąbel
 Wyproszony na trybuny sędzia Paszulewicz.
 Opiekun Olimpii nie chciał opuścić ławki.
82' Hiszpański centruje głową uderza Patejuk głową piłkę na poprzeczkę zbija Wrąbel
83'  Bielawski
84' Litwniuk z rzutu wolnego pewnie w bramce Olimpii Wrąbel
 Do gry gotowy Damian Ciechanowski
 Zmieni Marcina Kaczmarka
86' Faulowany Hiszpański. Od wolnego Wisła
 Długo czekają goście ze zmianą. Stoi przy linii Ciechanowski
87'  Ciechanowski za Kaczmarka
88' Coraz mniej czasu na uratowanie chociaż remisu
89' Nie opanował piłki Darmochwał
90' Nowak w pole karne obrońcy Olimpii na róg
 +5
90+1' Znowu niespokojna ławka Olimpii. To asystent trenera Paszulewicza
90+2' Aut dla Wisły
 Mateusz Pielach już w ataku
90+3' Nowak głową nad bramką!!!
 Na czas gra Wrąbel
 Goście byle dalej!!!
90+4' Pielach nie trafia głową!!!!
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygraną zakończyć 2016 roku. Po wyrównanym spotkaniu puławianie przegrali z Olimpią Grudziądz 1:0. Pechowym strzelcem gola okazał się Mateusz Pielach
 Kibicom życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. I do usłyszenia w rundzie wiosennej