Wisła Puławy : Avia Świdnik -

Kartki:
Stanisławski 3, Kacprzycki 54 -

Wójcicki- Jarzynka,Drelich,Mroczek, Maluga, Szpak, Białek, Szymala, Kołodziej,Mykytyn, Prędota

Już w sobotę 24 listopada puławska Wisła rozegra ostatnie w 2018 roku spotkanie. Tym razem w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu Lublin zagramy z ligowym rywalem Avią Świdnik. Początek naszej relacji od 12:45.
 12:21 Ostatni raz w 2018 roku Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ciekawe spotkanie półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu Lublin z Avią Świdnik
 Trwa rozgrzewka przed tym bardzo ciekawym meczem. Przypominamy, że stawką jest finał i gra z naszpikowanym gwiazdami Motorem Lublin
 Trwa rozgrzewka.
 Mamy składy na to spotkanie
 Nikt tutaj nie odpuszcza. Obie ekipy w najmocniejszych zestawieniach
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę.
 W Puławach niebo zachmurzone, około 5 stopni ciepła, ale nie pada
 Na ławce rezerwowych Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Sebastian Wrzesiński, Michał Król, Bartosz Sulkowski, Jakub Mażysz, Mateusz Supryn, Dawid Brzeski
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Piotrowski, Dariusz Piotrowski, Kamil Starok,Dawid Wójcik, Sebastian Głaz,Daniel Koczon, Łukasz Strug
 A więc nie ma odpuszczania. Stawka meczu jest wysoka. Podobno gracze Avii mają obiecane specjalne premie za awans do finału. Czeka nas wiele emocji
 Niewielu fanów na trybunach. No cóż poradzić.
 Oczywiście jeśli po 90 minutach gry nie będzie rozstrzygnięcia czeka nas dogrywka i ewentualne rzuty karne
 Jeszcze sprawdziłem w przepisach i przepisy mówią jasno. Jeśli po 90 minutach nie będzie znanego zwycięzcy czeka nas dogrywka. Około 40 kibiców na trybunach.
 Jupitery zgaszone. Obie ekipy powoli udają się do szatni
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Avia żółte koszulki, niebieskie spodenki
 Już za chwile 90 a może i więcej minut emocji!!!!!!
1'  Zaczyna Wisła
2' Zmorzyński wywalcza rzut rożny!!!!!!
 Złe rozegranie cornera, ale walczą dziś wiślacy!!!
3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!!!!! BRAWO STASIU!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Kapitalny początek wiślaków. Wrzutka Krystiana Putona z prawej strony do Szymona Stanisławskiego a Stasiek głową pakuje piłkę do siatki!!!! BRAWO WISŁA!!!!
6' Zmorzyński i kolejny corner
 Wrzutka pewnie wyłapana przez Adriana Wójcickiego
7' Kolejna akcja Putona i aut dla Wisły. Jest doping WISŁA WISŁA WISŁA
9' Złe podanie Poznańskiego. Od bramki zacznie grę Wójcicki
11' Centra Zmorzyńskiego ale piąstkuje pewnie Wójcicki.
13' Jarzynka brutalnie fauluje Kacprzyckiego. Od wolnego Wisła
 Uderza Puton, ale prosto w ręce Wójckiego.
14' Z dystansu Stanisławski, ale piłka mija bramkę gości.
19' Uspokoiło się w Puławach. Dużo walki w środku pola
20' Bardzo zła wrzutka Kołodzieja. Od bramki Paweł Socha
21'  Maluga
21'  Maluga
23' W środku pola faulowany Puton. Wiślacy od wolnego
24' Bardzo dobrze wpadł w pole karne Stanisławski wyłożył piłkę Zmorzyńskiemu ten uderzył ale prosto w Krystiana Putona i piłka minęła bramkę świdniczan
26' Wrzutka Zmorzyńskiego, ale ofiarnie Wójcicki ratuje swój zespół.
27' Wrzutka Prędoty i pewnie Socha
30' Z dystansu Szpak, ale wysoko nad bramką Pawła Sochy
33' Uderzenie Białka, ale pewnie broni to Paweł Socha
34' Barański złapany na spalonym
37' Wpadł w pole karne gości Popiołek uderzył, ale pewnie broni Wójciki
38' Nieporozumienie Stanisławskiego z Putonem i od bramki grę zacznie bramkarz Avii
39'  Szymala za faul na Popiołku
42' Strata Zmorzyńskiego. Szkoda, bo zapowiadała się dobra akcja wiślaków
43' Wpadł w pole karne Avii Stanisławski wycofał do Kobiałki ten uderzył ale pewnie broni Wójcicki
44' Nerwy puszczają graczom Avii. Kolejny brzydki faul na wiślaku
 Kolejna przerwa w grze bo faulowany Stanisławski.
45' +1
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Szybko minęła nam pierwsza połowa tego spotkania. W Puławach oglądamy bardzo ciekawe spotkanie. Wiślacy od 3 minuty zasłużenie prowadzą z Avią 1:0. Bramkę dla puławian zdobył Szymon Stanisławski
 Oby druga odsłona tego spotkania nie była gorsza. Do Puław wracamy za kilka minut. Teraz polecamy szybki obiad, albo ciepłą herbatę
 Witamy z Puław gdzie gościmy z okazji półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Do przerwy Wisła prowadzi z Avią Świdnik 1:0
 Wychodzą gracze Avii
 Są i wiślacy. Nie będzie żadnych zmian w składach
46'  Zaczyna Avia
47' Faulowany Stanisławski. Od wolnego Wisła
 Długo nie podnosi się Stasiek. Ale wstał to ważne
 Z trybun mecz oglądają Konrad Szczotka i Arkadiusz Maksymiuk
49' Dużo walki w środku pola. Avia zmobilizowana tą dodatkową premią.
51' Barański wywalcza rzut rożny
 Pomysłowo Puton do Barańskiego ten zaskakująco uderza ale pewnie bramkarz ze Świdnika
52' Jarzynka chciał chyba zagrać w piłkę ręczną bez kartki
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!! BRAWO MAŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Bardzo ładna akcja Wisły. Lewą stroną idealnie przedarł się Piotr Zmorzyński, który podał piłkę na 10 metr do wbiegającego Łukasza Kacprzyckiego a ten wpakował piłkę do siatki!!! BRAWO WISŁA!!!
58' Wściekle do ataku ruszyła Avia. Wizja premii działa
58' Głową niecelnie po centrze z rzutu rożnego uderza Mykytyn
59' Maluga nie panuje nad nerwami. Ostro w Putona. Bez kartki
62' Faulowany w środku pola Stanisławski
 Do gry gotowy Kamil Starok
64'  Starok za Malugę
 Szybko zauważył trener Bednaruk, że Maluga sobie nie radzi z nerwami
65' Bardzo dobrze głową po wrzutce z rogu uderzył Białek ale fantastycznie Paweł Socha!!!
66' Bardzo dobre uderzenie Putona, ale Wójciki w dobrym stylu to broni!!!
 Do gry szykuje się Mateusz Suopryn
68'  Supryn za Kobiałkę
69' Zmorzyński złapany na spalonym
70' Do gry przygotowany Daniel Koczon
71' Solowa akcja Kacprzyckiego, ale piłka po jego strzale szybuje nad bramką
72'  Koczon za Białka
74'  Wójcik za Szymalę
75' Beny faulem zatrzymuje Szpaka
76' Za mocne podanie od Litwniuka do Stanisławskiego szybszy Wójcicki poza polem karnym wybija piłkę
 Do gry przygotowany już Bartosz Sulkowski
79' Odrobinę za mocne podanie Litwniuka do Zmorzyńskiego. Łapie bramkarz
80'  Mażysz za Stanisławskigo
Sulkowski za Zmorzyńskiego
81'  Strug za Prędotę
82' Strata Litwniuka
 Avia jeszcze wierzy. Krzyczy ławka, żeby grali świdniczanie do końca. Ale to Wisła jest bliżej awansu do finału
83'  Brzeski za Putona
85' Brzeski faulem zatrzymuje Jarzynkę
86'  Wrzesiński za Kacprzyckiego
87' Od autu Wisła
 Coraz bliżej jest ten awans.
 Ale musimy być czujni do końca
89' Mroczek zatrzymuje faulem Popiołka
 Zza pola karnego uderza Mażysz ale piłka obok słupka
89'  Partyka za Szpaka
90' +4
90' +4
90+1' Brzydko zatrzymany faulem Barański. Leży nasz zawodnik na boisku
 Biegnie do niego Bartłomiej Kursa. Źle to wygląda
 Schodzi kulejąc Barański. Wisła zacznie grę od rzutu wolnego
 Sulkowski w mur
90+3'  Popiołek
90+4' Robi się już ciemno. Za kilka chwil koniec tego spotkania
90+5' Panie Kozłowski czas kończyć!!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!! Zasłużony awans puławskiej Wisły do finału rozgrywek w którym 3 marca 2019 zagramy z Motorem Lublin
 Dziś wiślacy po bramkach Szymona Stanisławskiego i Łukasza Kacprzyckiego wygraną zakończyli ten mecz i cały rok 2018
 Idą nasi zawodnicy na środek i tak się bawi się WISEŁKA
 A teraz nasi piłkarze idą podziękować kibicom tym wiernym, którzy tutaj dzisiaj przyszli
 I dialog prawdziwych fanów WISŁY kto wygrał mecz!!!!!!
 Finał jest nasz na trybunach. Brawo Panowie
 Za uwagę za ten mecz i cały rok 2018 dziękuje szczęśliwy Piotrek. Zapraszamy na kolejne relacje już w marcu 2019.