Wisła Grupa Azoty Puławy : Siarka Tarnobrzeg-

-
Arbiter: Mateusz Jenda ( Warszawa)

12. Zieliński- 27. Cheba, 18.Wiech,5.Błyszko, 77. Bernard, 42. Kona, 80.Banach, 91. Klichowicz, 7. Puton, 10. Janicki, 87. Paluchowski (kpt)
33. Muzyk- 6. Tyl, 7. Yatsenko, 11. Stefanik, 14, Cichoń, 16. Bieniarz, 18. Cichocki, 20. Sulkowski (kpt), 28. Adamek, 29. Źiółkowski, 33. Bierzało

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty Puławy rozpocznie ligowe zmagania. Rywalem Dumy Powiśla będzie Siarka Tarnobrzeg. Początek naszej relacji od 12:45.
 12:12 Piotrek pierwszy raz w tym roku wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami początek rundy wiosennej. Trwa rozgrzewka bramkarzy obu ekip. Pod stadionem sporo policji, która jest bardzo zestresowana
 Jak dowiadujemy się policja twierdzi, że do Puław przyjedzie około 100 kibiców Siarki. Oficjalnie nasz klub sprzedał jednak 60 biletów dla gości i tylu fanów Siarki spodziewamy się
 Czekamy na oficjalne składy na ten mecz. Mamy nadzieję, że dzisiejszy mecz to początek super przygody i drogi do spełnienia marzeń przez zawodników Wisły Grupa Azoty- bo taka nazwa będzie obowiązująca wiosną
 Na ławce Wisły zasiedli dziś
1.Błażej Sapielak, 3. Robert Majewski, 14. Jakub Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 26. Damian Kołtański, 28. Kamil Kargulewicz, 30. Mateusz Kaczmarek, 37. Oskar Przywara, 97. Dawid Retlewski
 Na ławce Siarki zasiedli dziś
12. Jakub Szymański, 2. Paweł Mróz, 4. Ivan Martinez Agudo, 9. Alan Lubaski, 10. Lukas Hnciar, 13.Krzysztof Zawiślak, 22. Filip Krempa, 30. Filip Jania
 Lekko kropi w Puławach.
 No pogoda zmienna niczym kobieta teraz z nieba leci krupa śnieżna
 Oba zespoły już w szatniach
 Czekamy na obie ekipy, które jeszcze w szatni słuchają uwag obu trenerów.
 Wychodzą!!!!
 Wisła na szaro, Siarka na żółto
1'  Zaczyna Wisła
2' Zamieszanie pod bramką Wisły i rzut rożny dla gości
 Ciężkie warunki do gry pada krupa śnieżna
3' Nie opanował piłki Banach. Od autu goście
5' Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa od Fanatyków
6' Uderzenie Banacha zablokowane przez Bierzałę i mamy rzut rożny
6' Głową uderza Błyszko, ale nad bramką
10' Wyszło słońce nad stadionem. Oby tak dalej
11' Błąd przyjezdnych piłka trafia do Klichowicza, ale jego strzał bronni Muzyk
14' Centra Klichowicza uderza Janicki, ale tylko w rywala i aut dla Wisły
16' Dużo walki na placu gry. Widać, że trudne warunki nie pomagają.
17'  Stefanik za zatrzymanie ręką piłki
25 ' Wrzutka Cheby i kolejny aut
 Dobrze blokowane podania wiślaków w pole karne
 Tym razem corner dla Wisły
 Faulował przy próbie uderzenia głową Wiech i od rzutu wolnego ekipa Siarki
28' Kolejna próba Cheby i kolejna zablokowana
29'  Źiółkowski za przerwanie kontry Wisły
30' Uderzenie Banacha zza pola karnego, ale zbyt lekkie i pewnie łapie piłkę Muzyk
33' Bardzo ostre wejście Bierzały w Paluchowskiego bez faulu zdaniem arbitra
 Chwilę potem Bierzało próbuje lobować Zielińskiego, ale bez efektu.
35' Centra Sulkowskiego uderzenie Cichonia, ale pewnie łapie piłkę Zieliński
39' Uderzenie Banacha, ale niestety wiślak za bardzo odchylony i piłka wysoko nad bramką Muzyka
40' Cheba wywalcza rzut rożny
41' Centra Putona piłka trafia do Wiecha ten głową nad bramką gości.
 Fanatycy pytają się kto dziś wygra a prosta odpowiada WISŁA WISŁA WISŁA
43' Ostatnie minuty pierwszej połowy. Wyrównanej połowy. Widać, że obie ekipy nie chcą dziś przegrać
44' Na spalonym Klichowicz
45' +3
45+1' Centra Klichowicza ale Muzyk czujnie i tylko róg!!!
45+2' Głową po wrzutce Putona Paluchowski, ale prosto w Muzyka
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Bardzo wyrównanego i zaciętego. Obie ekipy miały swoje okazje na gola, ale póki co bramek w Puławach nie ogladamy
 Na stadion przy Hauke-Bosaka wracamy za chwilę
 W Pruszkowie do przerwy sensacja bo Znicz prowadzi z naszpikowaną gwiazdami Kotwicą Kołobrzeg 1:0
 Wybiegają wiślacy na plac gry!!!!!
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Kamil Kargulewicz
46'  28.Kargulewicz za 10. Janickiego
46'  Zaczyna Siarka
47' Za mocne podanie do Ziółkowskiego. Od bramki zacznie grę Zieliński
 Obie grupy kibiców głośno dopingują swoje ekipy
50' Upadł Adamek i mamy faul.
52'  Łukasz Becella trener za komentowanie decyzji sędziego
53' Wrzutka Kony do Karuglewicza, ale szybszy Muzyk, który łapie piłkę
54' Wrzutka Klichowicza mija wszystkich i wpada prosto w ręce Muzyka
57' Kona do wbiegającego w pole karne Klichowicza ten uderza z woleja ale niestety obok bramki!!!
60'  Bernard za ostre starcie z Źiókowskim
62' Kolejny raz fauluje Ziółkowskiego Bernard. Musi uważać młody wiślak, bo ma już kartkę na swoim konice
63' W drużynie rywali dwie zmiany Mróz oraz Zawiślak gotowi do gry
64'  2.Mróz za 18. Cichockiego
13. Zawiślak za 28. Adamka
65' Wrzutka Mroza z prawej strony Zieliński uprzedza Zawiślaka i mamy faul na bramkarzu
66' Muzyk ratuje Siarkę!!! Kapitalna okazja Klichowicza ale bramkarz gości broni to!!!!
68' Sulkowski z rzutu wolnego, ale grę wznowi od bramki Zieliński
73' Klichowicz centruje, ale za mocno i od autu grę wznowią goście
74'  97. Retlewski za Palchowskiego
17. Ryszka za 91. Klichowicza
76' Kolejna próba wiślaków tym razem uderzał Eyszka, ale nad bramką
77' 8. Ivan Martiznez Agudo za 7. Yatsenkę
78' Nie poddawaj się ukochana ma WISŁO puławska na trybunach
 Przerwa w grze. Uraz Sulkowskiego. Kradną minuty goście jak mogą. Oni mają dobry wynik
81'  30. Jania za 20. Sulkowskiego
82' Nieudana centera Ryszki. Od bramki grę wznowi Muzyk
84' Zza pola karnego Katgulewicz, ale piłka mija bramkę gości
85' Zderzenie Retlewskiego i Tyla i faulował napastnik Wisły
86'  30. Kaczmarek za 80. Banacha
87' Niebezpiecznie zderzenie Cichonia z Chebą leży wiślak...
89' Faulowany w polu karnym Retlewski i co???? Gramy dalej!!!!!!
90'  97. Retlewski za protesty
90'  Bierzało
90' +5
90+2' Kaczmarek i mamy rzut rożny....
90+3' Pewnie głową obrona Siarki
90+4' Mróz na spalonym
90+5' Jeszcze aut dla Wisły
90+6' Za mocne podanie do Kargulewicza!!!
90+7'  Koniec spotkania
 Siarka się cieszy, Wisła się smuci bowiem dzisiejszy mecz był do wygrania o czym świadczy druga połowa. Dobra postawa obrony Siarki i Muzyka niestety nie pozwoliły na strzelenie gola.
 Idą wiślacy podziękować kibicom za doping. Musimy o 3 punkty walczyć w innych spotkaniach