Niezgoda 47, Nowak 66,90+2 - Setla 73 (k), Boczek 76
Arbiter: Grzegorz Jabłoński ( Kraków)

Penkowec, Lisiecki,Fedoriv, Budzyński, Jędrzejczyk,Filipov, Maksymiuk, Szczotka, Sedlewski, Niezgoda, Nowak
Taudul, Jurek, Boczek, Masternak, Furczyk, Wssiluk, Glanowski,Retlewski,Setla, Ogrocki

Już w sobotę 28 marca puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Nadwiślana Góra. Początek naszej relacji od 14:45.
 W Puławach od samego rana pada. Boisko będzie namoknięte i ciężkie
 14:33 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Nie pada już około 8-9 stopni ciepła. Zza chmur lekko przebija się słońce.
 Trwa rozgrzewka. Zaraz składy są zaskoczenia
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Michał Leszczyński, Piotr Charzewski, Maciej Machalski, Patryk Dobrowolski, Christopher Edwards, Szymon Martuś i Dawid Pożak
 Na ławce gości zasiedli Piotr Misztal,Mateusz Wójcik,Tomasz Matysek, Marcin Kocur,Krzysztof Napora, Mateusz Skrobol i Przemysław Piwowarczyk
 Trwa rozgrzewka. Bardzo niewielu widzów na trybunach
 W Wałbrzychu Górnik prowadzi z Siarką Tarnobrzeg 2:0. Nie jest to dobry wynik dla Wisły
 W meczowej 18 brak Mateusza Pielacha i Raphaela.
 W klubie kupić można szaliki i koszulki Wisły.
 W Niepołomicach także złe informacje dla Wisły. Puszcza prowadzi z Błękitnymi Stargard 1:0.
 Wiślacy już w szatni. Goście także udają się do szatni
 Trwa prezentacja składów.
 Około 300 kibiców na stadionie.
 Wychodzą!!!
 Wiślacy na czerwono, Nadwiślan na biało
 Kółeczko wiślaków długa mobilizacja i głośny okrzyk WISŁA
 Tylko zwycięstwo tylko zwycięstwo niesie się z sektora Fanatyków.
2' Wisełka K, Wisełka S niesie się z sektora Fanatyków. Od samego początku zabawa Fanatyków.
4' Za mocne poddanie do Sedlewskiego. Od bramki goście
5'  Wasiluk
7' Niezgoda do Nowaka ale piłka opuściła już plac gry.
Walczyć trenować, Puławy muszą panować śpiewają Fanatycy
9' Furczyk podaje do nikogo. Od autu Wisła
11' Od samego początku wiślacy sprawiają lepsze wrażenie, ale póki co przewaga nie przekłada się na zdobycze bramkowe.
12' Zderzenie Jędrzejczyka Retlewskiego. Rzut wolny dla Wisły.
13'  Retlewski za ten właśnie faul
16' Leży kontuzjowany Jędrzejczyk. Chyba potrzebna będzie zmiana
 Pojawiają się nosze.
 Uraz biodra Jędrzejczyka, który na noszach opuszcza plac gry
17'  Machalski za Jędrzejczyka
 W obronie Arkadiusz Makysmiuk z Michałem Budzyńskim.
20' Wasiluk z dystansu bardzo niecelnie.
21' Bardzo groźna akcja Nadwiślana, Ogrocki centruje na 7 metr do Setli, ten uderza ale pięknie broni Nazar Penkowec.!!!
22' Po okresie przewagi do głosu zaczęli dochodzić goście.
23'  Setla za faul na Machalskim. Bardzo ostro goście.
24' Akcja Wisły Machalski uderza Machalski i bramkarz gości na róg
 Jak to nie wpadło??? Dobre zgranie Machalskiego w pole karne Nowak szczupakiem z kilku metrów obok bramki.
26' Uderza niecelnie Sedlewski.
28' Sedlewski wywalcz róg
29' Na spalonym Wasiulik
30' Ale brutalnie dziś goście. To nie jest męska walka. To chamstwo
31'  Maksymiuk
34' Kolejny róg dla Wisły
 Nowak nie trafia w piłkę. Aut dla gości
36' Szczotka centruje w pole karne Nowak głową nad poprzeczką.
38' Centrował Wasiluk piłkę odbił Penkowec a dalej obrona Wisły
39' Nad bramką z 12 metrów Furczyk
41' Brzydki faul Setli na Nowaku. A gdzie kartka panie sędzio??
42' Szczotka i róg dla Wisły
 Są brawa.
 Lisiecki centruje Taudul piąstkuje
43' Nowak i kolejny róg. Może teraz?
 Centra Lisieckiego Setla w aut
44' Uderza Budzyński. Obok bramki
45'  +2
45+1' Za głęboka centra Fedoriva. Łapie bramkarz Nadwiślana
 W przerwie kibice organizują zbiórkę na oprawy.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niezłe spotkanie Wisły. Było kilka sytuacji ale niestety brakuje wykończenia. Oby druga polowa dla wiślaków była lepsza
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Pojawili się wiślacy.
46'  Napora za Ogrockiego
46'  Zaczyna Nadwiślan
47'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA!!!!!!
 Bardzo dobry początek tej połowy dla Wisły. Nowak do Niezgody ten wychodzi sam na sam z Taudulem i strzałem po ziemi kieruje piłkę do siatki!!!!
 Fanatycy skandowali imię i nazwisko strzelca bramki dla Wisły.
50' Kolejny brzydki faul gości.
52' Wisła walcząca Wisła walcząca do końca śpiewają Fanatycy. Niech ten doping niesie wiślaków.!!!!
54' Retlewski podaje do Penkowca.
55' Setla uderza broni Penkowec.
 Do przerwy w Annopolu 0:0
60' Lisiecki zatrzymuje Setle
62' Setla w pole karne Budzyński na róg
63' Do gry gotowy Dawid Pożak
64'  Pożak za Sedlewskiego
 Leży kontuzjowany Pożak. Kolejne ostre wejście gracza Nadwiślana
65'  Matysek za Wasiluka
 Z Dawidem wszystko OK, wraca do gry.
66'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL KONRAD NOWAK 2:0
67'  Kocur za Retlewskiego
 Piękna akcja Wisły!!!!. Jarek Niezgoda pięknie podaje do Nowaka a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Taudula. 2:0 Brawo Wisła!!!!
70' Przerwa w grze. Kontuzja Lisieckiego.
 Rafał wraca do gry. Gramy dalej!!!
72' Rzut karny dla gości. Za co???
73'  Setla
 Piłkarz Nadwiślana upadł po starciu z Budzyński i rzut karny. Dziwne
74' Niezgoda z 15 metra nad bramką
75' Matysek z dystansu broni Penkowec
 I znowu dziwna decyzja arbitra. Zderzenie Lisieckiego i Setli i wolny dla gości.
76'  Boczek
 Dobra centra w pole karne i Boczek głową pakuje piłkę dl siatki
  Boczek
79' Uderza niecelnie Filipov
81' Z dystansu Lisiecki nad bramką!!!
82'  Charzewski za Filipova
84' Niezgoda niecelnie podje do Nowaka
86' Faulowany wychodzący na czystą pozycję Nowak. Od wolnego Wisła. Ale gdzie kartka??
 Machalski uderza w mur
88' Pożak zablokowany. Aut
 Uderza Nowak broni bramkarz gości!!!
89' +4
90+1' Nowak i mamy róg
90+2'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KONRAD NOWAK 3:2!!!!!
 Ależ uderzenie Nowaka. Piłka w siatce Nadwiślana. Brawo!!!!!!!
90+3' Panie sędzio ile jeszcze???? To już koniec!!!!!!!!
90+4'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!
 Ależ mecz, ależ końcówka. Kapitalna końcówka i gole Jarosława Niezgody i dwa Konrada Nowaka dały Wiśle wygraną.
 Pięknie!!!!!!!
 Piłkarze idą podziękować kibicom. Fanatycy pytają się kto wygrał!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie!!!!!!