1:0

Nadolski 61 -
Arbiter: Marcin Liana ( Bydgoszcz)

Leleń- Kamiński, Nadolski, Wicki, Sobociński, Brzuzy, Wojowski, Goerke, Kołc, Ciarkowski, Czychowski Madejski- Poznański, Pielach, Żemło, Sedlewski, Maksymiuk, Patejuk, Pożak, Szymankiewicz,Hirsz, Ploj

Już w Wielką Sobotę ekipa Wisły rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Wejherowie z miejscowym Gryfem. Początek naszej relacji ze Wzgórza Wolności od 13:45.
 12:58 Piotrek wita z Wejherowa
 Około 4-5 stopni ciepła, lekko przebija się słońce w tym mieście. Na obiekcie są już gracze Wisły, którzy poznają murawę
 Murawa jest nawet w dobrym stanie jak na tę pogodę.
 Zaraz postaramy się o składy.
 Jak na razie czekamy na składy. Jeszcze chwila jeszcze moment
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę
 Będą zmiany w składzie Wisły
 Ja zapowiadaliśmy są zmiany w składzie Wisły.
 Na ławce Wisły zasiedli Tomasz Pawlikowski, Irakli Meskhia, Piotr Zmorzyński, Michał Kobiałka, Bartosz Sulkowski, Konrad Szczotka, Adrian Popiołek
 Na ławce Gryfa zasiedli dziś Wiesław Ferra, Rafał Maciejewski, Jacek Wicom, Maciej Koziara, Radosław Regliński, Mikołaj Gabor, Piotr Okuniewicz
 Trwa rozgrzewka. Są osoby z Puław między innymi dyrektor sportowy Wisły Kamil Dylda
 Trwa rozgrzewka. Kibice schodzą się na trybuny. Nie ma tłumów.
 Wisła zagra dziś w pasiakach.
 Obie ekipy już w szatniach.
 Za kilka minut zaczynamy ten ważny mecz.
 Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra Marcina Liany w tym meczu. Oby to była pierwsza wygrana Wisły w tym roku. Dopingujcie mocno.
 Jeszcze chwila jeszcze moment. Czekamy na sędziów i 22 bohaterów, którzy stworzą tutaj miejmy nadzieję dobre widowisko.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Gryf żółte koszulki czarne spodenki
 Kółeczko wiślaków. I zaraz gramy!!!!!!!!!!!!!
 Jeszcze tradycyjne kto wygra mecz!!!!!
 A nie wcześniej minuta ciszy
 Kilka dni temu zmarł kibic Gryfa Jan Dopke.
1'  Zaczyna Gryf
2' Faulowany Hirsz. Od wolnego Wisła
3' Uderza Żemło, ale Leleń broni!!!!!
4' Brzuzy centruje, ale obrońcy Wisły na aut.
5' Czychowski centruje czy uderza nie wiemy. Piłka w rekach Madejskiego
6' Od rzutu wolnego Gryf.
 Niezła centra w pole karne uderza Wicki, ale nad bramką Madejskiego
7' Pozdrowienia dla policji z sektora kibiców Gryfa
9' Sedlewski wywalcza róg...
 Maksymiuk głową, ale źle piłka obok bramki Lelenia.
10' Dobre podanie Szymankiewicza do Sedlewskiego ten podaje do Ploja i róg...
 Dobra centra Patejuka, ale piąstkuje Leleń. Aut dla Wisły
12' Rzut rożny. Naszym zdaniem powinien być karny, bo Pożak był faulowany ale decyzja arbitra jest inna
 Krótko zagrali wiślacy. Cały czas atakujemy
14' Centra Patejuka i tylko aut
15' Przerwa w grze. Uraz gracza Gryfa
 Już wszystko OK. Gramy dalej
18' Wpadł w pole karne Ploj i upadł ale niestety gwizdek Marcina Liany miliczy
20' Uff!!!. Błąd Szymankiewicza, ale Wojowski niezatrzymany przez Pielacha
22' Sedlewski do Ploja, ale jego uderzenie zablokowane,
23' Wpadł w pole karne Sobociński, Madejski skrócił kąt piłka trafiła do Brzuzego, ale jego strzał zablokowany. Było groźnie
 Na trybunach rozmowy o wieczornym meczu w Gdyni.
25' Od wolnego Gryf. Wyrównało się spotkanie na Wzgórzu Wolności
27' Brzydki faul Wojowskiego na Pielachu
28' Nie doszedł do piłki Sedlewski. Od bramki Leleń
30' Wpadł w pole karne Wisły Ciarkowski, ale uderzył wysoko nad bramką Sebastiana Madejskiego. Trzeba uważać
31' Faulowany Pożak. Wisła zacznie od wolnego
32' Ależ kocioł w polu karnym. Ploj podaje do Poznańskiego, ale piłkę ostatecznie złapał Leleń!!!!!!
32' Tym razem szczęście Wisły. Jeden z wiślaków wybija piłkę z linii bramkowej. Ogromny kocioł pod bramką Wisły
34' Ploj i zaczniemy od autu.
36' Uraz jednego z wiślaków. Przerwa w grze
 To Piotrek Żemło, ale z już wszystko OK.
38' Od autu Wisła.
39' Z rzutu wolnego Patejuk ale piłka na górnej siatce. Pomocnik Wisły chciał sprytnie zaskoczyć Lelenia. Minimalnie niecelnie.
40' Wojowski z dystansu, ale na szczęście niecelnie
41' Brzuzy zatrzymany przez Szymankiewicza. Od autu Gryf
 A nie jednak rzut rożny dla gospodarzy.
 Centra Ciarkowskiego wybita
44' Na krzyk reaguje sędzia Liana. Jeden z graczy Gryfa głośno krzyczy aaaa i gwizdek arbitra odzywa się.
45' +1
45+1' Od bramki zacznie Madejski. Zaraz kończymy
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Zacięte spotkanie w Wejherowie. Optyczna przewaga Wisły, ale niestety nie oglądamy bramek w wykonaniu ekipy Dumy Powiśla
 Oby zmieniło się to w drugiej połowie. My wracamy za kilka minut
 Zaraz wracamy do gry!!!!!
 Są sędziowie nie ma zawodników obu ekip. Chwilę musimy poczekać.
 Są wiślacy. W Wiśle zmiana
 Do gry gotowy Piotr Zmorzyński
46'  Zmorzyński za Pożaka
46'  Okuniewicz za Czychowskiego
46'  Zaczyna Wisła
47' Pechowo Poznański, który o mały włos nie pokonał by Madejskiego. Róg dla Gryfa
 Zakotłowało się pod bramką Wisły i kolejny corner dla gospodarzy
48' Wpadł w pole karne Zmorzyński, ale przepchnęli go obrońcy Gryfa.
51' Ciarkowski z dystansu i Madejski na róg
51' Przerwa w grze. Ucierpiał Hirsz. Do ławki wołany Michał Kobiałka
53' Kolejny corner dla Gryfa
 Faulowany Madejski. Od bramki Wisła
55' Wiślacy notują dużo strat w środku pola co kończy się przechwytami gospodarzy
 Uff!!!. Centra skiego jeden z graczy Gryfa głową i Madejski nad poprzeczkę,
56' Faulowany Szymankiewicz. Od wolnego Wisła
 Patejuk mocno, ale wprost w ręce Lelenia
59' Ciarkowski prosto w nogi obrońców i róg dla gospodarzy
61'  Nadolski
62'  Kobiałka za Hirsza
 Niestety dobre rozegranie rzutu rożnego piłka trafia do Nadolskiego, który z bliska głową trafia do siatki
63' I kolejny róg dla Gryfa... Musimy to obronić i zaatakować.
 Do ławki biegnie Irakli Meskhia
 Gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, ale fatalnie uderzył Ciarkowski
66' Grają już na czas gospodarze. No nie dziwimy się
67'  Meskhia za Patejuka
68' Mieliśmy troszkę szczęścia, ale piłka mija bramkę Wisły. Uderzał Ciarkowski
 Zmorzyński zablokowany. Od bramki Leleń
70' Byle dalej Gryf
73' Gryf tylko się broni. Wisła w ataku
74' Ploj wpada w pole karne uderza i Leleń ratuje gospodarzy!!!!!
 Pielach i kolejny róg...
 Aby dalej gospodarze
74'  Okuniewicz za faul na Kobiałce
77' Ciarkowski w kontrze uderza i wywalcza róg..
79' Madejski zatrzymuje w sytuacji sam na sam z Okuniewicza
 Wisła stawia wszystko na jedną kartę. Stąd takie kontry nie będą dziwiły
81' Za mocne podanie do Zmorzyńskiego
83' Faulowany IRA.
 Wisła od wolnego
 Zakotłowało się pod bramką Lelenia i tylko róg...
 Piąstkuje Leleń i kolejny róg...
84' Pielach uderza, ale obok bramki. Wszyscy wiślacy w ataku
85' Od autu Wisła
86' Ira w pole karne, ale Leleń łapie piłkę. I jakiś uraz bramkarza Gryfa
 Oby sędzia Liana doliczył ten czas do przedłużonych minut.
 Z Leleniem wszystko OK. Gramy dalej
 I kolejny uraz zawodnika Gryfa. Tak to będzie wyglądało....
89' Ciarkowski zatrzymany przez Żemłę
90' +3
90+1' Źle w ataku Wisła....
90+2' Ira faulowany. Od wolnego Wisła!!!!!!!
 Co tam się działo!!!!! Ratują się gospodarze po wrzutce Mekshi
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać spotkania w Wejherowie puławskiej Wiśle. Wiślacy walczyli dzisiaj na Wzgórzu Wolności ale niestety 3 punkty zostają w Wejherowie. Szkoda, ale taka jest piłka
 To będzie smutna droga do domu dla Piotrka i smutne święta dla wszystkich fanów Wisły
 Wierzymy, że uda się przełamać fatalną passę w środę. Z Wejherowa żegna smutny Piotrek