Arbiter: Grzegorz Wnuk ( Rzeszów)

Stężała, Fiedeń, Gmur,Zarzecki, Ptaszyński ( 23 Koczkodaj),Pliszka, Młynarski, Klimkiewicz,Gromba, Brzostek

Beszczyński, Dryk, Kozieł, Gawrysiak, Budzyński, Nowak, Krakiewicz Chmielnicki, Litun ( 25 Chwiszczuk) Giza, Rzędzicki

Zapraszamy na relację live z tego spotkania. Niedziela 02.05.2010 godzina 16:00
 15.23. Witamy wszystkich z Radzynia. Za około 40 minut Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie tym razem z Orlętami Radzyń Podlaski
 W Radzyniu lekko mży deszcz. Boisko lekko nasiąknięte wodą. Trwa rozgrzewka obu zespołów.
 Pięknie prezentuje się obiekt Orląt. Na trybunach na razie nie wielu widzów, ale jak zapowiadają miejscowi kameralny obiekt przy Warszawskiej ma się dziś zapełnić. Zobaczymy.
 W 70 minucie spotkania w Tomaszowie Lubelskim Tomasovia remisuje 0:0 z Podlasiem.
 W Wiśle za Pietronia dziś Budzyński a na prawej stronie Dryk.
 Trwa rozgrzewka obu ekip a trybuny powoli zapełniają się kibicami. Zorganizowanej grupy z Puław nie ma.
 Rozpoczyna się prezentacja osiągnięć Wisły. Witamy jeszcze raz wszystkich kibiców przed monitorami.
 W Tomaszowie już doliczony czas gry i nadal 0:0.
 Dla wszystkich którzy lubią muzykę rockową już jutro w Radzyniu wystąpi Budka Suflera. Organizatorzy zapraszają kibiców także z Puław.
 Wiślacy już w szatni. Duma Powiśla zagra dziś w swoich tradycyjnych pasiakach.
 Orlęta zagrają na zielono.
 Obie ekipy czekają już na znak trójki sędziów, aby wejść na płytę.
 Zawodnicy już pojawiają się na boisku prowadzeni przez sędziów z Rzeszowa. Na trybunach oklaski dla obu zespołów. A z głośników leci muzyka z filmu Rocky.
 Minuta cieszy, ku czci ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.
1'  Zaczynają Orlęta
2' Na trybunach zaczyna się doping dla Orląt. Orleta LKS niesie się po obiekcie
3' A na boisku akcja wiślaków zza pola karnego pięknie strzela Krakiwiecz, ale w bramce pewnie Stężała
4' Tym razem akcja przenosi się pod bramkę Wisły Brzostek po dograniu Gromby, ale minimalnie niecelnie.
4' Kolejna akcja Orląt, ale akcję przerywa Gawrysiak. Od początku zapowiada się ciekawe spotkanie
5' Z 15 metrów od bramki strzela Nowak, ale uderzenie o metr mija bramkę Orląt. A na trybunach Radzyń.
7' W polu karny o piłkę walczył Litun, ale faulował jednego z obrońców Orląt i od bramki Stężała.
8' W ataku Orlęta Brzostek nastrzeliwuje Lituna i gospodarze wywalczają rzut rożny. Po nim groźnie pod bramką Beszczyńskiego strzela minimalnie niecelnie Zarzecki
10' Znowu groźne uderzenie na bramkę Wisły. Tym razem z przed pola karnego Klimkiewicz, piłka o metr mija bramkę Beszczyńskiego
12' Gra toczy się głównie w środku pola.
14' Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale w bramce Wisły pewnie Beszczyński. W Świdniku Avia prowadzi z Unią 1:0
15' W środku boiska faulowany Litun. I Wisła od rzutu wolnego.
17' Leży jeden z zawodników Orląt. Nowak wybija piłkę na aut.
18' To Dawid Ptaszyński opuszcza boisko na noszach.
19' Wiślacy z przewagą jednego zawodnika, ale sporo niedokładności w ich grze i od autu Orlęta.
20' Stężała ratuje gospodarzy uprzedzając Gizę, a lob Krakiewicza za mocny i od bramki gospodarze.
21' Tym razem boisko z rozcientym łukiem brwiowym opuszcza Litun. Ostry mecz w Radzyniu.
22' Giza do Krakiewicza i Stęzała broni w sytuacji sam na sam z pomocnikiem Wisły
23'  Koczkodaj za kontuzjowanego Ptaszyńskiego
24' Litun raczej dziś już nie zagra. Leży opatrywany przy linii bocznej a do wejścia przygotowuje się Michał Chwiszczuk
25'  Chwiszczuk za kontuzjowanego Lituna.
26' Z przed pola karnego uderza Chmielnicki, ale piłka o kilka metrów mija bramkę Stężały.
27' W pole karne Wisły wrzutka do Koczkodaja, ale zawodnik Orląt nie dochodzi do piłki.
30' Krakiewicz w pole karne ale obrońcy Orląt uprzedzają Nowaka.
31' Po dośrodkowaniu z rożnego głową Dryk, ale niecelnie i od bramki Stężała.
32' Na spalonym Brzostek.
33' Dobra interwencja Kozieła, który zatrzymuje Koczkodaja.
34' Rzędzicki w pole karne, prosto w ręce Stężały.
36' Nazar Litun zabrany karetką do szpitala w Radzyniu, aby tam na miejscu zszyć jego łuk brwiowy.
37' Ręką przed polem karnym zagrywa Budzyński i Orlęta mają rzut wolny z 20 metrów od bramki Wisły
 Uderza Klimkiewicz, ale prosto w mur. Uff
40' Centra Chwiszczuka w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza Orląt.
41' Tym razem Stężała głową uprzedza Gizę.
42' Znowu na boisku leży jeden z graczy Orląt.
43' Z przed pola karnego uderza Chmielnicki, ale piłkę pewnie łapie bramkarz Orląt
44' Uderzenie Klimkiewicza piłka leci w okienko bramki Wisły, fantastycznie broni Beszczyński. Przy okazji o słupek uderzył nasz bramkarz.
 Na szczęście z Kamilem już w wszystko w porządku. Uff.
  Zagramy dwie minuty dłużej
45+1' W środku pola faul na jednym z graczy Orląt. Obie ekipy czekają już na końcowy gwizdek
  Koniec I połowy
 Kibice w Radzyniu oglądają bardzo wyrównane spotkanie. Obie ekipy miały swoje sytuacje do zdobycia bramki, ale z dobrej strony pokazują się obaj bramkarze.
 Trwa jeszcze przerwa na obiekcie w Radzyniu.
 Wiślacy już na placu gry a z głośników słyszymy Takie Tango Budki Suflera.
 Są i radzynianie wraz z trójką sędziowską.
46'  Romaniuk za Brzostka
46'  Rozpoczynają wiślacy
47' Rzędzicki do Gizy, ale podanie jest za mocne i od bramki Stężała.
48' W pole karne Chwiszczuk i mamy rzut rożny.
 Po tym rożnym uderza Chwiszczuk, ale piłka mija bramkę Orląt o dobre kilka metrów.
49' Faulował w środku pola Krakiewicz i od wolnego Orlęta
50'  Dryk ostre wejście Rafała i żółta kartka dla naszego gracza.
51' Tym razem faulowany Nowak i Wisła od rzutu wolnego.
 Centra w pole karne, ale nikt nie przecina lecącej piłki i pewnie w bramce Stężała
53' Prawą stroną szarżuje Rzędzicki i wywalcza rzut rożny
54' W pole karne centra Nowaka, do Dryka ale pewnie przecina to Stężała
55' Giza indywidulana akcja i piłka jak zaczarowana mija bramkę Orląt. Szkoda bo piękna akcja Dumy Powiśla
57'  Chwiszczuk. Miało być dośrodkowanie Chwiszczuka do Gizy a wyszedł strzał i piłka ląduje w siatce Orląt.
58'  Szybka odpowiedź Orląt. Romaniuk po solowej akcji
  Romaniuk za radość po bramce
60'  Gawrysiak ratuje się faulem bo Orlęta groźnie atakowały.
61' Z wolnego uderza Młynarski, ale w mur i kończy się na strachu.
62'  Tym razem kartonik wędruje do Krakiewicza, który ostro wszedł w nogi Młynarskiego
64' Budzyński o mały włos nie pokonał Beszczyńskiego. Oj nerwowo się zrobiło na Warszawskiej.
67' Gra się uspokoiła Chmielnicki niecelnie i kontra Orląt
69'  Kępka za Rzędzickiego
70' Giza w pole karne, ale zagranie za mocne i od bramki zaczyna Stężała.
71'  w Orlętach Klimikiewicz opuszcza plac gry a pojawia się na nim Grochowalski
72' Szarżuje Romaniuk i rzut rożny dla Orląt
75' Dośrodkowanie w pole karne Wisły i kolejny rzut rożny.
76' Z przed pola karnego strzela Nowak, ale pewnie w bramce Stężała.
78' Uderzenie jednego z graczy Orląt pewnie w bramce Beszczyński
79' Na minimalnym spalony Giza po podaniu Kępki
80' Uderzenie Nowaka po zgraniu głową w pole karne Gizy. Piłka wysoko nad bramką Orląt
82' Kozieł kasuje groźną akcje Orląt.
83'  Giza. Nasz napastnik wykorzystuje błąd Gmura po minięciu Stężały kieruje ją do bramki
84'  Koczkodaj za faul na Krakiewiczu
85'  Gmur opuszcza boisko a pojawia się na nim Jędruszczyk
86' Wiślacy wyraźnie cofnięci a Orlęta jak by bez pomysłu.
87'  Nowak. Piękne uderzenie w okienko Nowaka i mamy trzecia bramkę.
89' Już nic złego tutaj się nie stanie. Wisła spokojnie kontroluje przebieg gry
  Chmielnicki za faul w środku boiska.
  + 3
90+1'  Leszczyński za Gizę
90+2' Kępka głową po centrze Nowaka ale pewnie broni Stężała.
90+3'  Koniec spotkania. Wiślacy wygrywają w Radzyniu z Orlętami 3:1.
 Brawa dla wiślaków. Kolejny raz zagrali do końca i wykorzystali błędy radzynian wygrywając zasłużenie 3:1.