Arbiter: Paweł Kantor ( Dębica)

Penkovets - Turzyniecki, Pielach, Gusocenko, Duda, Makysmiuk, Głaz, Wiejak, Kalita, Pożak, Olszak
Kajzer- Janik, Slisz, Krotofil, Muszalik, Jary, Gładkowski, Dzierbicki, Broniewicz, G.Nowak, Mandrysz

Kartki:

Już w sobotę 28 maja kolejne spotkanie w lidze rozegra puławska Wisła. Rywalem Dumy Powiśla będzie ROW 1964 Rybnik. Początek naszej relacji od 16:45.
 Witamy jeszcze ze studia. Mamy skład wiślaków.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Patryk Sobczak, Tomasz Sedlewski, Konrad Nowak, Jakub Sołdecki, Konrad Szczotka i Paweł Staszczak i Patryk Słotwiński.
 Na ławce ROW-u zasiedli dziś Patryk Procek, Marcin Grolik, Dawid Grabiec, Kamil Spratek, Sebastian Musiolik, Damian Koleczko i Wojciech Orzeł.
 16:40 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 25 stopni ciepła, słońce dobre warunki do gry
 Trwa rozgrzewka. Na trybunach pusto ale w drodze są kibice z Rybnika
 Chcąc nie chcąc będziemy przenosili się do Tarnobrzegu. Prawie 5 lat temu Siarka zagrała dla Wisły zabierają punkty Izolatorowi Boguchwała. Jak będzie dziś?
 Obie ekipy w szatniach, składy zaprezentowane nic tylko oczekiwać pierwszego gwizdka
 Wychodzą!!!!!
 Wisła białe koszulki niebieskie spodenki, ROW zielone koszulki czarne spodenki
 Sędziowie żółte koszulki i czarne spodenki. To taki komplet info
 Jeszcze kółeczko wiślaków i pytanie kto dziś wygra!!!!!!
 Głośne WISŁA nagrodzone brawami!!!!. My w to wierzymy!!!
1'  Zaczyna ROW
2' Tylko zwycięstwo WISEŁKO tylko zwycięstwo niesie się z sektora Fanatyków
 Na boisku rzut rożny dla gości centra piąstkowanie Penkovetsa.
5' Za mocne podanie do Kality. Aut dla gości
6' Na spalonym Gładkowski
 W Górze niespodzianka. Nadwiślan prowadzi z Puszczą Niepołomice 1:0
8' Janik blokuje Pożaka. Od bramki Kazjer
 W klatce chyba 10 kibiców ROW-u. W ciszy obserwują spotkanie
11' Z dystansu Maksymiuk piłka po nogach obrońców i róg
 Odezwali się kibice z Rybnika. Jesteśmy zawsze tam z klatki
12' Niestety nie za dobra centra z rzutu rożnego. Nie pomógł doping całej prostej i Fanatyków
13' W Kołobrzegu Kotwica prowadzi ze Stalowa Wola 1:0.
21' Rzut karny dla Wisły!!!!
22' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL SEBASTIAN GŁAZ 1:0!!!!!! BRAWO GŁAZIK!!!!
 Mocno pod poprzeczkę uderzył Sebastian Głaz piłka od poprzeczki wpada do siatki
23' Rzut karny dla ROW-u. Faulował Turzyniecki
 Uderza Marcin Muszalik broni Penkovets
24'  Muszalik Dobitka strzału z rzutu karnego
26' Teraz kanonada na bramkę ROW-u. Najpierw w spojenie słupka z poprzeczką uderza Olszak chwilę później z daleka uderza Duda broni Kajzer
29' W ataku Wisła. Olszak do Kality ten uderza nad bramką. Podrażniła wiślaków sytuacja z karnym dla gości
32' Za mocne podanie Maksymiuka do Głaza. Od bramki Kajzer
33' Gusocenko przerywa kontrę gości
35' Rzut wolny dla Wisły. Około 25 metrów od bramki ROW-u
 Olszak uderza w mur.
 Na trybunach pozdrowienia dla Pogoni Siedlce, Zwolenianki Zwoleń i Mistrza Polski Legii Warszawa
38' Szarża Dudy i rzut rożny dla Wisły. Może teraz??
38' Ucieszył się stadion w Puławach bo piłka w bramce ROW-u po główce Pielacha, ale bramka nie uznana sędzia dopatrzył się faulu Pielacha na obrońcy ROW-u
 Nie trzeba chyba cytować jaka pieśń pojawiła się na trybunach stadionu...
42' Zablokowana centra Kality. Aut
 W Tarnobrzegu Siarka prowadzi z GKS-em Tychy 1:0
43' Uderzenie Maksymiuka zablokowane
43' Zza linii końcowej dograł piłkę Turzyniecki.Od bramki Kajzer
45' +1
45+1' Uderza Głaz obok bramki.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Pierwsza połowa pod dyktando puławskiej Wisły. Puławianie grają lepiej od gości, stworzyli sobie kilka dobrych okazji bramkowych ale niestety mamy remis 1:1. Oby po zmianie stron wiślacy objęli prowadzenie.
 Wychodzą wiślacy!!!!!!
 Powitani brawami nasi piłkarze. Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!!
47' Ostre wejście w nogi Wiejaka bez reakcji sędziego.
47' Z dystansu Slisz. Nad bramką Penkovetsa. Było groźnie
48' Faulowany Pożak. Od wolnego Wisła
 Na spalonym Duda. Kajzer od wolnego
 Cały stadion informuje gości kto dziś wygra. Głośne WISŁA WISLA
52' Muszalik podaje do Gładkowskiego ten wychodzi sam na sam ale Penkovets broni.
53' Chwilę później Gładkowski z dystansu niecelnie. Lepsze wrażenie sprawia ekipa gości w drugiej połowie
54' Leży jeden z graczy gości. Przerwa w grze
54'  Szczotka za Kalitę
 Zawodnik z Rybnika na noszach opuszcza plac gry. Oby to nic poważnego. Zdrowia życzymy już teraz
 Na noszach opuścił plac gry Gabriel Nowak
56'  Grolik za G. Nowaka
57' Janik uprzedza Pożaka. Aut
58' Penkovets poza polem karnym uprzedza Dzirzbickiego
61'  Slisz
 Strata Szczotki Slisz wychodzi sam na sam z Penkovetsem piłka po rękach bramkarza wpada do siatki...
64'  Musiolik za Mandrysza
68' Głaz wzdłuż bramki nikt nie sięga tej piłki....
69'  Sedlewski za Turzynieckiego
 Teraz faul dla ROW-u. PZPN PZPN na trybunach
 Muszalik z rzutu wolnego obok bramki
 Wiślacy stawiają wszystko na jedną kartę. Na trzech obrońców
 W Tarnobrzegu Siarka prowadzi 2:0 z GKS-em Tychy. Robi się ciekawie..
74' Fanatycy na pewno teraz nie pomagają wiślakom. Aż nie chce się cytować tego co śpiewają
75' Będzie zmiana w Wiśle. Ostatnia szansa.
 Ależ prosto gra ROW. Aby mocniej, aby dalej od swojej bramki.
77' Głaz do nikogo..
77'  Sołdecki za Wiejaka
78' Uderza Szczotka Kazjer pewnie broni... Ech.....
 K.Nowak uderza prosto w nogi Broniewicza.
79' Sedlewski ale bardzo źle. Od bramki Kajzer
80' Pogubił się Paweł Kantor z Dębicy. Kilka dziwnych decyzji.
 A z klatki pozdrowienia dla Górnika Zabrze i Wisłoki Dębica
81' Gusocenko Kazjer na róg....
 Pewnie łapie Kajzer centrę z rożnego
82'  Duda
83' PZPN PZPN PZPN j........ PZPN na trybunach.
 Konrad Nowak zdobył gola dla Wisły a sędzia z Dębicy go nie uznał pokazując spalonego!!!!!
 Ależ fatalna postawa arbitra z Dębicy.!!!!
86' Sedlewski i aut
88'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL TOMASZ SEDLEWSKI 2:2
 Kapitalna akcja Pożaka, który dograł piłkę do Sedlewskiego a ten wpakował piłkę do siatki. Brawo SEDLEŚ!!!!!
89' [zmian] Grabiec za Dzierzbickiego
90' +4
 Cały stadion dopinguje WISŁĘ. Jeszcze jeden jeszcze jeden!!!!!!!
90+1' Goście byle dalej!!!!
90+2'  Orzeł za Gładkowskiego
 Leży jeszcze jeden z graczy gości. Panie sędzio!!!!!!!
90+2'  Pożak
  Pielach co robi sędzia Kantor???
90+3' Ależ emocje!!!!
 Zakotłowało się pod bramką ROW-u ale bez bramki dla Wisły!!!!
90+4' Sołecki i mamy róg......
90+5' Penovets pod bramką ROW-U
90+5' Głową Gusocenko nad bramką
90+6'  KONIEC SPOTKANIA
 Ależ emocje w Puławach. Po bardzo dramatycznej końcowe spotkania puławska Wisła zremisowała z ROW-em Rybnik 2:2
 Wisła nadal jest w grze o awans i baraże. O wszystkim zadecyduje mecz w Zambrowie