Ćwiczak, Stępień, Hynowski,Bobak, Walat, Stąporski, Kozłowski, Sałek, Łuczakowski, Kabata, Mazurkiewicz Socha, Dryk Procyk, Pietroń. Gawrysiak, Krakiewicz, Chwiszczuk, Mokiejewski, Matyjaszek, Giza,Kępka

Już w sobotę Wisła rozegra kolejne wyjazdowe spotkanie tym razem w Tarnobrzegu z Siarką. Początek naszej relacji od 15.45.
Zapraszamy
 15.02. Witamy wszystkich spargnionych informacji z Tarnobrzegu.
 W Tarnobrzegu idealne warunki do gry. Słoneczko 20 stopni niebo bez chmur.
 15.05. Na stadion docierają zastępy policji i ochrony. Są także już zawodnicy Wisły i nasz rzecznik prasowy. Narazie na murawie stadionu Siarki rozgrzewają się chłopcy do podawania piłek.
 Relację dla Was wszystkich przeprowadzi Piotrek. Witam jeszcze raz serdecznie i słonecznie.
 W jedynym zakończonym dziś spotkaniu rezerwy Górnika Łęczna pokonały Stal Mielec 1:0.
Szczęsliwym strzelcem okazał się Dariusz Osuch. A więc górnicy są jedynym zespołem w lidze, który jeszcze nie przegrał.
 Jeszcze tylko 45 minut do pierwszego gwizdka sędziego Pawła Małodzińskiego.
Na adres piotrek@wislapulawy.pl piszczie wasze typy przewidywania co do meczu.
 15.18 Na rozgrzewkę wychodzi dwójka bramkarzy Wisły, Paweł Socha, Łukasz Kuśmierz. Za chwilę dołączą do nich pozostali koledzy z Puław
 W dwóch pozostałych meczach, które toczą się od 15 bez bramek.
 Powoli na trybunach zasiadają kibice. Nie zanosi się, żeby było ich zbyt wielu dziś.
 Na rozgrzewce dwójka bramkarzy Siarki. Przypuszczam, że to Łukasz Ćwiczak i Paweł Kozieł. Narazie nie mamy aktualnych składów obu ekip.
 15.27. Witamy na naszym stanowisku Michała Świderskiego i Pawła Nowosadzkiego.
 15.29
Wiślacy już na rozgrzewce.
 Mamy już składy obu ekip.
 Jak widzimy w Wiśle żelazna jedenastka. Na ławce Kuśmierz, Rzędzicki, Kubica, Leszczyński, Dziosa i Marciniak.
 Wiślacy zagrają dziś w swoich pasiakach a Siarka żółto- czarnych.
 15.40. Stadion powolutko zapełnia się widzami. Jednak narazie szału na trybunach nie ma. Około 50 osób na zielono- czarnych krzesełkach.
 W Tarnobrzegu tak jak i w Puławach planują przebudowę stadionu.
 Jeszcze 15 minut do początku spotkania. Wislacy intensywnie się grzeją.
Obiekt Siarki przeżywa dziś natłok reporterów, którzy korzystają z prądu w budce spikera.
 Klatka dla naszych kibiców swieci pustkami. Niestety kolejny raz wiślacy zagrają bez wsparcia swoich kibiców.
 Na jednej z trybun kibice Siarki wywieszają swoją flagę Strażnicy Żółtej Siarki
 Trwa prezentacja obu ekip. Obie ekipy jeszcze na zielonej murawie.
 W Sanoku i Krośnie bez bramek po pierwszych połowach.
 Obie ekipy już w szatni przygotowują się do meczu.
 Kibice mimo, ze do początku meczu zostało 3 minuty jeszcze dochodzą.
 Jak narazie oba zespoły jeszcze w szatni. Na trybunach około 200 kibiców. Słońce nadal mocno grzeje i rozgrzewa kibiców.
 Z szatni wychodzą obie drużyny prowadzone przez trójkę sędziowską z Mielca.
 Sędziowie na czerwono, wiślacy w pasiakach a Siarka na czarno- zółto
  Rozpoczęli wiślacy
1' Długa piłka do Krakiewicza ale niestety nasz pomocnik nie dochodzi do piłki.
3 ' Krakiewicz centra w pole karne, ale Siarka spokojnie wybija piłkę
4' Piękna akcja Łukasza Gizy, który zagrywa do Matyjaszka, ale młody pomocnik nie opanowuje piłki.
5' Akcja gospodarzy prawą stroną, ale przerywa to udanym zagraniem Chwiszczuk.
6' W pole karne centruje Kabata, ale pewnie łapie piłke Socha. Na trybunach doping 50 kibiców Siarki.
7' Grożna akcja gospodarzy Stąporskiego ale sędzia uznał ze Pietron zatrzymał gracza Siarki zgodnie z przepisami
8' Dobry doping dla Siarki. Pozdrowienia dla Wisłoki. Dużo gry toczy się w srodku pola
9' Giza prawie sam na sam z Ćwiczakiem po dograniu głową Kępki. Jakimś cudem broni bramakrz Siarki
10' Giza z prawej strony centruje, ale z piłką mija się Wojtek Kepka
12' Grożnie pod bramką Wisły. Jednak spokojnie wybijają obrońcy Wisły. Siarka częsciej gra piłką.
12' Z 22 metrów strzela Łuczakowski, ale piłka obok prawego slupka bramki Sochy
13' Wisłoka Dębica niesie się po stadionie a na boisku kolejna akcja Wisły.
14' Szarożował Mazurkiewicz ale Rafal Dryk wybija piłkę na aut.
15' Leży poza boiskiem Rafał Dryk. Biegnie do niego nasza pomoc medyczna.
17' Wiślacy dziś bardziej ustawieni na kontry. Spokojna gra w środku pola.
16'  Mazurkiewicz
 Z prawej strony centra na głowę Mazurkiewicza i mamy prowadzenie Siarki. Błąd obrony Wisły.
17' Wiślacy szybko mogli odrobić straty. Z prawej strony z 5 metrów strzela Krakiewicz ale broni Ćwiczak
19' Kolejna akcja Siarki, ale na aut Pietroń.
20' Centra z wolnego w pole karne Siarki, ale na splaonym jeden z graczy Siarki
22' Z 20 metrów uderzenie na bramkę Sochy, nasz bramkarz pewnie łapie pilkę.
23' Krakiewicz w pole karne do Gizy, ale Łukasz nie przyjmuje dobrze piłki i po akcji dla Dumy Powiśla
25' Siarkowcy bardzo spokojnie. Jakby uwierzyli, że dziś mogą wygrać. Na trybunach kto wygra mecz
26' Prostopoadla piłka Kępki do Gizy, ale przecinają to obrońcy, a teraz na spalonym gracz Siarki.
27' Troszkę nerwowo zrobiło się na boisku. Kilka kuksańców a teraz wolny po faulu Gawrysiaka
28' Z prawej strony Dryk i mamy aut. Wiślacy spokojnie na połowie Siarki
29' Mazurkiewicz na spalonym. Zapowiadala sie groźna kontra Siarki
31' Wynik bez zmian. Gospodarze spokojnie w srodku pola .
32' W pole karne siarkowcy, ale pewnie Pietroń. Piłka za boiskiem bo zawodnik gospodarzy leży na placu gry.
33' Gospodarze oddają piłkę wiślakom po wybiciu piłki przez Pietronia
34' Szarżuje w polu karnym Dryk, ale nasz zawodnik fauluje i od bramki Ćwiczak
35' Wiślacy próbowali kolejnej akcji ale pilka zagrana niedokładnie i piłke łapie bramkarz Siarki
35' Piękna akcja Wisły. Dobre uderzenie Kępki Ćwiczak na róg
37'  Mokiejewski
 Dobre rozegranie rzutu rożnego. Kępka do Mokiejewskiego a ten lewwą nogą huknął w dlugi róg bramki Siarki
38' Gospodarze kolejny raz atakują bramke Wisły. Jednak od bramki zaczyna Socha.
39' Jesteśmy z wami Siarko jesteśmy z Wami a na boisku koljne akcje Wisly
40' O Jezus Maria. Kępka z 3 metrów nie trafia w bramkę
42' W Tarnobrzegu nadal bez zmian.Długi wykop Sochy do Gizy,ale wybiają obrońcy Siarki
43' Stąporski groźnie strzela Stąporski, ale pewnie w bramce Socha
43' Rzut wolny dla Wisły. 35 metrów od bramki Siarki.
44' Z wolnego w mur strzela Gawrysiak
 W Krośnie Spartakus porwoadzi z Karpatami
  Zagramy minutę dłużej
45'  Koniec I połowy
 W Sanoku Podlasie przegrywa 1:0 po uderzeniu Spalińskiego. Strzleją dziś Piotrowie.
 Pierwsza połowa to dobra gra Siarki, która częsciej grali piłką. Wiślacy mieli dwie, czy znakomite sytuacje do strzelenia gola, ale bez efektu.
 Wracamy podobnie jak Michał za 15 minut.
 Kończą się mecze w Sanoku i Krośnie. W Krośnie 1:1, a w Sanoku 1:0 dla Stali.
 Powoli pojawią się gracze obu drużyn.
 Siarka wcześniej na placu gry od wiślaków, którzy dopiero teraz wbiegają na zieloną murawę.
 W Sanoku na 100% jeden 1:0 dla Stali nadal nie wiemy co w Krośnie.
46'  Rozpoczęła Siarka. Żadnych zmian nie widze.
47' Akcja Siarki, ale pewnie w obronie Gawrysiak i pilka trafia do Gizy
48' Tym razem atakują kolejny raz gospodarze z autu jeden z siarkówców i i uderzenie głową Bobaka ale pomocnik Siarki na spalonym
49' Chwiszczuk z 16 metrów, ale w środek i pewnie Ćwiczak.
50' Matyjaszek w pole karne wybijają to obrońcy, kolejny raz centruje Giza i znowu obrońcy Siarki
51' Na boisku leży jednen z piłkarzy Siarki ale już wszystko w porzadku z graczem gospodarzy
 W Krośnie mamy remis 1:1. Tam tez już koniec meczu
52' Kępka walczy w polu karnym i wywalcza rzut rożny
53'  Kozłowski za gadanie.
54' Cięty w polu karnym Giza, ale gwizdek sędziego milczy.
  Rożek się pojawia na boisku za Bobaka
55' Uff mieliśmy dużo szczęścia Z 16 metrów Łuaczkowski obok bramki
56' Kolejna strata w środku pola, i znowu groźnie Siarka ale piłka mija bramkę Sochy
57' Gra szybko przenosi się z bramki pod bramkę. Giza na spalonym po dograniu Chwiszczuka
58' Siarkowcy prawą stroną i na rzut rożny Rafał Dryk
61' Brawo Paweł Socha. Dwie fantatystyczne interewencje Sochy
62'  schodzi z boiska Mazurkiewicz a na plac gry wchodzi Lipiec
63' Kolejny raz Socha a na róg wybija Pietroń. Socha rozgrywa dziś znakomite spotkanie.
64' Zaznacza się przewaga Siarki. Jak narazie drżymy o tej remis.
65'  Chwiszczuk schodzi Rzędzicki na boisku sie pojawia
66' Faulowany Gawrysiak przez Jacka Rożka. Do zawodnika Siarki wędruje żółtko
67' Kępka do Gizy i mamy rzut rożny
69' Prostopoadła piłka zawodników Siarki Socha wybija poza polem karnym
70' Jezus Maria. Łukasz Giza metr od bramki Siarki. Dlaczego to nie wpada?
71' Giza po dograniu Gawrysiaka i mamy rzut rożny
72' Mokiejewski go Gizy, ale za mocno by Łukasz opanował to podanie.
73' Kontra Siarki. Za długie podanie napastnika gospodarzy i od bramki Socha
74'  Stąporski.
 Niestety błąd naszej obrony, która próbowała złapać na spalonego niestety nie udało się to i mamy gola w plecy
77' Ogromna radośc ekipie Siarki. Do wejscia gotoey Gigs, czyli Dziosa
77'  Dziosa za Matyjaszka
78'  Stąporski opuszcza boisko Szymański wchodzi na plac gry.
79' Zle to wygląda. Giza i Kepka pilnowani a Siarka spokojnie i wolniutko wznawia grę z autu.
80'  Sałek za faul na Rzędzickim
81' Po centrze Pietronia obrońcy Siarki na róg.
82' Zle rozegrany ten rzut rożny, Kontra Siarki i Rzędzik na aut.
83' Gospodarze grożnie z 16 metrów ie trafia Kabata.
83' Faul Dryka, powinna być kartka, ale sędzia Małodziński postanowił inaczej.
84'  Walat opuszcza plac gry pojawia się na nim Pluta
 Czas pędzi nieubłaganie. tylko 6 minut do końca
85' Lezy na boisku uderzony w twrz Rzędzicki.
86' Kontra gospodarzy, 4-3 i na aut wybija Gawrysiak
87' Siarka dobrze sie broni. Napastnicy Wisły pilnowani mocno
88' Gospodarze bardzo wolno wznawiają grę. Niestety to jest prawo gospodarzy, gdy prowadza
90' Nasz sztab szkoleniowy stoi i nie wie co robić
90' Wiślacy jakby nie mieli pomyslu na grę. To ostatnie sekundy meczu
  + 4 minuty
90+1 ' Zwija się z bólu na boisku Gawrysiak.Zle to wyglada
 Na szczęscie Gawrysiak podnosi się z murawy
92' Jeszcze 2 minuty. Cala Wisla idzie do przodu
90+3' Wiślacy głową mur. Mokiejewski traci piłkę
90+4' Chyba trzymany za koszulkę w polu karnym Kępka.

Niestety sędzia kończy to spotkanie i wislacy przegrywają to spotkanie. Moim zdaniem remis był by zasłużony,m wynikiem ale cóz.
 Zespół Siarki fetuje wygrana a nasi piłkarz smutni stoją przy lawce rezerwowych. Niestety, tracimy punkty.
 Siarka wraz z kibicami cieszy się z wygranej.
No cóż. Dziekujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. Z Tarnbrzega dziękuje za uwagę Piotrek