5:2

Hirsz 43,60, Zulciak 50, 61, Maksymiuk 83 - Janasik 28, Flaszka 34
Arbiter: Marcin Szczerbowicz ( Olsztyn)

Madejski- Sedlewski, Żemło, Murawski, Sulkowski, Maksymiuk, Szymankiewicz, Smektała, Pożaka, Zulciak, Hirsz Lenarcik- Kendzia, Giel, Flaszka, Ciarkowski, Janasik, Ryszka, Rachwał, Garuch, Wojowski, Bierzało

W sobotę 28 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach zespół Dumy Powiśla zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Początek naszej relacji ze stadionu przy Hauke-Bosaka od 15:45. Zapraszamy
 15:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka przed meczem z GKS-em Bełchatów
 Najpierw raport pogodowy. Jest słabo około 8 stopni ciepła, lekko mży deszcz. Zaraz podamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Ivan Litwniuk, Piotr Darmochwał, Krystian Żelisko, Krystian Kusal, Łukasz Skrzypek i Adrian Popiołek
 Na ławce GKS-u zasiedli dziś Arkadiusz Moczało, Emile Diokel Thikane, Bartłomiej Bartosiak, Daniel Chwałowski,Bartłomiej Zieliński, Łukasz Pietroń i Kamil Szubertowski
 Dodatkowo wieje w Puławach to zwiększa odczucie chłodu.
 W drodze są kibice GKS-u.
 Obie ekipy już w szatniach
 Nazwisko Bohdana Bławackiego nagrodzone brawami.
 Wisła zagra dziś w tradycyjnych pasiakach, GKS zielone koszulki czarne spodenki.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!1
 Za chwilę zaczynamy.
 Jeszcze kółeczko wiślaków. I zaraz gramy!!!!!
 KTO WYGRA MECZ??? WISŁA !!!!!
2' Wpadł w pole karne Giel ale uderzenie zablokowane i bez problemów złapał je Madejski
3' Sedlewski centruje z prawej strony Zulciak uprzedzony i róg dla Wisły
4' I kolejna okazja Wisły ale uprzedzony Zulciak. I tylko aut
5' Po centrze Sedlewskiego głową uderzał Hirsz. Nad bramką Lenarcika
6' Murawski faulem zatrzymuje Flaszkę. Goście od rzutu wolnego
 Nieudana centra Janasika. Od bramki zaczyna Madejski
7' Za mocne podanie do Pożaka. Od bramki Lenarcik
 Do klatki wchodzą fani gości. Około 50 fanów GKS-u
11' Piłka w siatce Wisły po uderzeniu Giela, ale napastnik GKS-u na spalonym
12' I kolejny raz na spalonym Giel
13' Zarysowała się przewaga GKS-u. Tym razem w pole karne Wisły kolejny raz wpadł Giel, ale Madejski broni
14' Tym razem Ciarkowski za mocno wypuścił sobie piłkę. Od bramki Madejski
17' Ależ okazja dla Wisły. Wykłada piłkę przed pole karne Zulciak doszedł do niej Smektała, ale nie trafił do siatki.
19' Jesteśmy zawsze tam z klatki. Na boisku już wyrównana walka
22' Wieje mocno w Puławach
23' Zulciak fauluje rywala.
25' Uderzał Zulciak Lenarcik na dwa razy ale łapie. Śliska piłka w Puławach
26' Ryszka wywalcza róg dla GKS-u
28'  Janasik
 Ależ uderzenie Janasika. Uderzył z 25 metrów Janasik i piłka wpada w okienko bramki Wisły
29' Centra Sulkowskiego, ale nikt jej nie sięga. Od bramki Lenarcik
30' Pożak z lewej strony, ale nie ma nawet rzutu rożnego
31' Na spalonym Garuch.
32'  Maksymiuk
34' Rzut wolny dla GKS-u. Faulowany Rachwał
34'  Flaszka
 Niestety ale źle to zaczyna wyglądać. Centra w pole karne na piątym metrze piłkę do bramki wpycha Flaszka
36' Rzut rożny dla Wisły. Może teraz??
37' Za mocna centra z rzutu rożnego.
41' Faulowany w środku pola Hirsz
42' Goście zadowoleni. Zwalniają grę
43' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ROBERT HIRSZ!!!!! BRAWO HIRU!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Solowa akcja Hirsza, który wpadł w pole karne GKS-u i pewnym strzałem po ziemi pokonał Lenarcika. Walczymy!!!!!
45'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Wiślacy w końcówce strzeli bramkę kontaktową co zwiastuje emocje w drugich 45 minutach. Wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Bez zmian po przerwie
46'  Zaczyna GKS
47' Jak na razie gra głównie w środku pola
 Dużo nerwów na boisku.
48' Maksymiuk ale za mocno łapie Lenarcik
49' Z dystansu Ryszka ale pewnie broni Madejski
50' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!! 2:2 BRAWO WISŁA BRAWO WISŁA!!!!!!1
 Smektała przytomnie wycofuje piłkę przed pole karne do Zulciaka ten wpada w pole karne GKS-u i kieruje piłkę do siatki. Brawo WISŁA!!!!
53' Na spalonym Hirsz. Wiślacy odważnie.
54'  Pożak
56' Jakiś uraz Giela. Wybijają wiślacy na aut
57' Będzie zmiana w Wiśle
 Bardzo groźne uderzenie Smektały, ale minimalnie niecelne. Wisła WISŁA
60' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ROBERT HIRSZ!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO HIRU!!!!!!!!!
61' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!!!!!
 Ależ minuty w Puławach!!!!!!!
 Zaczynamy od pierwszej bramki dla Wisły. Centruje z prawej strony Sedlewski głową Hirsz!!!!
 Kilka sekund później sam na sam z Lenarcikiem wychodzi Niklas Zulciak i kieruje piłkę do siatki!!! 4:2 BRAWO!!!
63'  Darmochwał za Smektałę
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!!
 Cisza w klatce
64' Zulciak z wolnego ale pewnie obrona GKS-u
65'  Thiankane za Garucha
 WISŁA WISŁA WISŁA cały stadion. Ożywili się kibice
68' Do gry szykuje się Ivan Litwniuk
69' Giel kieruje piłkę do siatki, ale trzeci raz były zawodnik Kotwicy na spalonym
69'  Litwniuk za Hirsza
70' Rzut rożny dla GKS-u
 Złe uderzenie Ciarkowskiego. Od bramki Madejski
71' Brzydki faul Ciarkowskiego na Zulciaku. Od wolnego Wisła
73' GKS w ataku, ale Wisła pewnie w obronie
74' Thianke głową,ale niecelnie
 Zmiana u rywali.
 Do gry gotowy Bartosiak
75'  Bartosiak za Flaszkę
76' Będzie jeszcze jedna roszada w Wiśle
 Do gry gotowy Adrian Popiołek
78'  Popiołek za Szymankiewicza
 Opuszcza boisko Szymankiewicz żegnany brawami tak samo jak Hirsz.
 I wcześniej Jakub Smektała.
79'  Żemło
 Walka walka krzyczy trener Bławacki. Tak jest!!!!
82'  Sedlewski.
 Rozdaje te kartki sędzia Szczerbowicz jak baloniki na odpuście
83' Sedlewski wywalcza róg
83' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK!!!!!!!! 5:2. BRAWO WISŁA BRAWO MAKSIU!!!!!!!!!!!!!
 Bardzo dobra centra z rzutu rożnego i Arkadiusz Maksymiuk głową kieruje piłkę do siatki!!!! Brawo WISŁA!!!!
86'  Żelisko za Zulciaka
86'  Szubertowski za Wojowskiego
88'  Thiakane
88' Leży na boisku Sulkowski. Oby to nic groźnego.
 Z Sulkiem wszystko OK. Gramy dalej
89' Giel na spalonym
90' +3
90+1' Od autu Wisła
90+2' Jeszcze w ataku GKS, ale nie przegramy tego!!!!!
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Ależ kapitalna druga połowa w wykonaniu wiślaków. Ekipa Dumy Powiśla odwróciła losy spotkania i zasłużenie wygrała z GKS-em 5:2.
 Wiślacy w kółeczku tańczą i świętują wynik!!!!!
 Tak się bawi Wisełka w kółeczku!!!!!!!!
 Kibice żegnają naszych zawodników gromkim WISŁA WISŁA
 Idą nasi zawodnicy podziękować kibicom!!!!!
 I teraz dialog kto dziś wygrał!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!! DZIĘKUJEMY Z TRYBUN!!!!!