- Pielach 64, Maksymiuk 82, Wiejak 90
Arbiter: Marek Mikołajewski ( ¦wiebodzin )

Wi¶niewski, Trznadel, Mróz, Malec, Setlak,Kutraba, Lika, Zalewski, Cempa, P±czko, Idrissa Cise

Penkovets, Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Głaz, Pożak, Tetych, Szczotka, Nowak

Już w sobotę 28 listopada puławska Wisła rozegra ostatnie w 2015 roku spotkanie. Rywalem ekipy Dumy Powi¶la będzie ekipa Polonii Bytom. Pocz±tek naszej relacji od 17:45.
 17:03 Piotrek wita z ulicy Olimpijskiej 2 w Bytomiu gdzie znajduje się stadion Polonii
 Witam Was w ten sobotni mroĽny wieczór sobotni, gdzie wielu z Was wybiera się na Andrzejkowe zabawy
 Może 1 stopień na plusie. Ale dosyć odczuwalnie chłodno
 Jestem już po przywitaniu z zawowdnikami
 Pusto na stadionie Polonii.
 17:16 Wychodz± bramkarze Wisły na rozgrzewkę. Faktycznie rozgrzewka potrzebna bo dzi¶ chłodno.
 Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Mateusz Baranowski, Rafał Lisiecki, Jarosław Niezgoda, Mateusz Olszak, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński i Szymon Wiejak
 Na ławce Polonii zasiedli Marcin Michalak, Norbert Radkiewicz, Dawid Skrzypiński, Michał Zieliński, Patryk Stefański, Krzysztof Michalak i Łukasz Rylukowski
 Trwa rozgrzewka
 Pusto na stadionie w Bytomiu. S± prezesi Wisły Grzegorz Nowosadzki i Wiesław Olszak a także Paweł Nowosadzki i Leszek Reguła
 Nie ma to jak ciepła herbatka przed meczem. W tych warunkach jest to wskazane.
 Jeszcze 15 minut do rozpoczęcia meczu.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Schodz± wi¶lacy do szatni, a spiker prezentuje sylwetkę Wisły
 Obie ekipy już w szatniach. Za kilka minut zaczynamy. Gospodarze chc± wygrać to samo chc± uczynić wi¶lacy. Oby 3 punkty pojechały do Puław. To była by miła droga. Jak będzie? Zobaczymy ale dopingujmy dzi¶ Wisłę!!!!
 Ochłodziło się w Bytomiu. Spotkanie zaczniemy przy temperaturze minus 1
 Wychodz±!!!!!!
 Wisła białe koszulki, czerwone spodenki, Polonia Bytom swoje tradycyjne stroje niebiesko-czerwone stroje
 Za chwilę jeszcze kółeczko wi¶laków i gło¶ne WISŁA na pytanie kto wygra mecz!!!!!!
 Jest kółeczko wi¶laków i gło¶ne WISŁA WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Tak było zaraz gramy
1'  Zaczyna Polonia
1'  Setla za brzydki faul na Szczotce
3' Rzut rożny dla Polonii
 Żle gospodarze i od bramki Penkovets od bramki
4' Pożak praw± stron± i róg dla Wisły
 Pi±stkowanie Wi¶niewskiego i kontra gospodarzy
5' Tym razem Lika fauluje Tetycha. Od wolnego Wisła
 Za krótka centra Litwniuka trafia w obrońców
7' Z dystansu Cempa ale obok bramki Penkovetsa
10' Za mocne podanie do Pożaka
11' Bł±d obrony Polonii Szczotks sam na sam i broni Wi¶niewski. Róg
 ¬le wi¶lacy z rzutu rożnego. Ale sytuacja Szczotki idealna. Szkoda, że nie mamy bramki dla Wisły
13' Tym razem za mocne podanie do Nowaka. Od bramki Wi¶niewski
15' Pebkovets uprzedza Cempę poza polem karnym. Ryzykowanie ale szczę¶liwie
16' Uderza po zgraniu Nowaka Szczotka nad bramk± Wi¶niewskiego
18' Głaz zatrzymuje rywala. Domagaj± się kibice kartki dla Głazika.
21' Maskymiuk z 10 metra i broni Wi¶niewski. Bardzo dobra postawa bramkarza Polonii
22' Polonia Polonia na trybunach ale na pozycji spalonej Cisse. Od bramki Penkovets
24' Szczotka pięknie do Nowaka szybszy jednak Wi¶niewski
26' Turzyniecki centruje i aut dla Wisły
27' Szczotka uderza ale obok bramki Wi¶niewskiego. Przewaga Wisły, bytomianie już na czas
29'  Skrzypiński za Likę
30' Centruje Tetych uderza Głaz prosto w obrońcę Polonii.
32' Cise zablokowany.
33' Uderza Pożak obok bramki.
36'  Maksymiuk
37' Skrzypiński centruje prosto w ręce Penkovetsa
38' Kto nie skacze ten jest z Puław młodzi fani Polonii
39' Trznadel po nogach Litwniuka i róg dla Wisły
40' Kolejny strzał Szczotki i kolejna obrona Wi¶niewskiego
41' Doping dla Polonii
43' Centra Maksymiuka wybita przez Trzandla
45' +1
45+1' Cise uderza obok bramki Penkovetsa
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Pierwsza połowa pod dyktando puławskiej Wisły. Mogło być dwie trzy bramki dla wi¶laków ale póki co dobrze w bytomskiej bramce spisuje się Andrzej Wi¶niewski
 Zapraszamy na kilka minut przerwy i ciepł± herbatkę. My wracamy za chwilę
 Wychodz± wi¶lacy!!!!
46'  Zaczyna Wisła
47' Festiwal błędów. Najpierw poloni¶ci Ľle wyrzucili aut, piłka przyznana Wi¶le i ten sam bł±d wi¶laków
48' Nowak i mamy róg
 Turzyniecki centruje z rogu prosto w ręce Wi¶niewskiego
49' Tym razem róg dla gospodarzy centra trafia do Trzandla ten uderza pewnie Penkovets
51' Dobra akcja Wisły uderza Pożak pewnie Wi¶niewski
52' Zawsze i wszędzie policja j.... będzie na sektorach Polonii. A na boisku centra Turzynieckiego do Nowaka ale ten obok bramki Pplonii
52' Oprawa kibiców na swoim sektorze. Cały sektor Polonii przykryty duż± sektorówk±
55' Litwniuk nad bramk±
56' Szybka kontra wi¶laków wpada w pole karne Nowak, ale nasz napastnik po¶lizgn±ł się i uderzył obok bramki
57' Znakomita okazja dla Polonii. Z 12 metrów niecelnie uderza P±czko
58' Do gry gotowy Tomasz Sedlewski
59' Ależ okazja dla bytomian. Najpierw P±czko uderza broni Penkovets piłka trafia do Cise a strzał tego drugiego wybija z pustej bramki Pielach
60'  Sedlewski za Pożaka
61'  Zieliński za Cise
62' Tym razem uderza Cempa ale obok bramki.
63' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL MATEUSZ PIELACH!!!!!! 0:1 BRAWO BENY!!!!!!
64'  Michalak za Kutarbę
 Kapitalna centra z rzutu rożnego wi¶laków piłka trafia do Pielacha a ten głow± pakuje j± do siatki!!!!. Brawo!!!!
66' Do gry gotowy Mateusz Olszak
67'  Olszak za Nowaka
68' Pierwszy kontakt z piłk± Olszaka uderzenie i broni Wi¶niewski!!!
70' Jeszcze 20 minut. Gramy do końca!!!!!!
71' Kto nie skacze ten z Puławy dokładnie na trybunach z ust młodych kibiców
 Więc my nie skaczemy!!!!!
71' Spokojnie wi¶lacy.!!!!
73' M±drze Turzyk blokuje rywala. Od bramki Penlovets.
 Jest chłodno, ale czy to ważne teraz?? Nam jest gor±co niech ten wynik się utrzyma!!!!!!!
74' Skrzypiński nie opanował tej piłki. Od autu Wisła
77'  Niezgoda za Tetycha
78' Na spalonym Sedlewski.
79' Z dystansu Niezgoda ale obok bramki Wi¶niewskiego
80' Biegać walczyć zapier... lać krzycz± fani Polonii
81'  Rylukowski za P±czkę
82'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK!!!!!! BRAWO MAKSIO!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Ależ uderzenie Maksymiuka. Z 20 metrów strzela Maksio a piłka od poprzeczki wpada do siatki!!!. Brawo WISŁA!!!!!
84'  Wiejak za Szczotkę
86' Dzisiejszy mecz ogl±da 736 widzów
87' Zero ambicji Polonia zero ambicji krzycz± fani miejscowych
88'  Wiejak
Nie chce się grać nie chce się grać to spie.... lać krzycz± fani. Na boisku centruje Sedlewski prosto w ręce bramkarza
89' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL SZYMON WIEJAK!!!! BRAWO SZYMEK, BRAWO WISŁA!!!!
90' +4
90+1' Uderzenie Olszaka broni Wi¶niewski piłka trafia do Wiejaka a ten do pustej bramki 0:3
90+2'  Wiejak
90+3'  Wiejak To druga żółta kartka tego zawodnika. Wi¶lacy kończ± w 10
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!
 Kapitalnie wi¶lacy.!!!! Druga połowa to w końcu skuteczna gra wi¶laków i trzy gole!!!
 Na ¶rodku boiska kółeczko wi¶laków i tak się bawi tak się bawi Wisełka!!!!!!!!