Giza 14', 47' 78', Kępka 31', - Grzegorzewski 4',
Arbiter: Mikulski (Lublin)

Wisła: Dąbała, Dryk, Mróz, Gawrysiak, Pszczoła, Abramczyk (M.Kamola 79), Mokiejewski (Burek.K 74), Stecyszyn, Matyjaszek (Wiśniosz 45), Giza (Sikora 86), Kępka

Górnik: Żukowski, Bodziak, Wywrocki, Chapuła (Klimczewski 45 , Kuśmirek, Rogowski (Roczon 79), Raczkiewicz (Wasil 45), Bugała, Klimkiewicz, Gozdek, Grzegorzewski

Witamy na kolejnej relacji w STUDIO WISŁA. Kolejnym przeciwnikiem na drodze do upragnionego awansu do nowej 3 ligi jesd druga drużyna Górnika Łęczna.

Relację ze spotkania przeprowadzi dla Was Kopia
 Wisła po rogrzewce zeszła już do szatni. Rezerwy Górnika jeszcze się "grzeją"
 Przestało padac zaledwie godzinę temu, lecz sędzia Mikulski zdecydował, że boisko główne w Puławach nadaje się do gry.
 Juz za chwilę mecz, za chwile tez podam składy...
1'  Zaczęli!
3' Giza dostaje prostopadłą piłke od Kępki, uderza obok prawego słupka....niecelnie
4' Bramkę dla Górnika strzela Grzegorzewski. Niestety złe wybicie obrońcy Wisły, rajd prawą stroną napastnika GKS i przegrywamy 0:1
5' Powinno być 1:1 Kępka uderza po nodze jednego z Górników. Rzut rożny dla Wisły.
10' Gra w środku pola, uspokoiło się po wczesnych emocjach. Na trybunach sporo kibiców. Dumę Powisla żywo dopinguje około 50 fanów - w sumie na stadionie może 500 widzów co nie jest złym rezultatem, za godzine mecz na hali rozgrywają szczypiornisci Azotów
14' Goleador nie zawodzi!!! Łukasz Giza wyrównuje rachunki!!! Otrzymał piłkę, pociagał do boku i firmowym uderzeniem w długi róg zdobywa swoją 18 bramkę!!
15' Jednak nie wszystko stracone. ... Nasi chłopcy graja dziś na niebiesko. Górnicy w zielono-czarnch strojach.
19' Kępka podaje do Mokiejewskiego...........co za sytuacja!!! Mokiejewski powinien to strzelić, uderza jednako obok lewego słupka!!!
23' Piotr Mokiejewski próbuje z dystansu.....niecelnie. Kibiców już około 600 osób. Z gry zdecydowanie wiecej ma Wisła, której brakuje podania otwierającego drogę do bramki. Górnik próbuje jedynie "urywać się" od czasu do czasu.....
26' Znakomita sytuacja Gizy!!! Akcje rozpoczyna Kępka, odgrywa do Abramczyka- ten podaje do srodka do Łukasza Gizy - uderzenie......łapie Żukowski. Brawo dla bramkarza
31' Kępka wali bramę! Kempes był za szybki dla obrońcy który zachował się jak junior próbujac podawać do własnego bramkarza......Jedziemy Wisełko, jedziemy!!!! Tej lokomotywy nic juz nie zatrzyma!
38' Kępka nie sięga piłki zagranej mu przez łukasza Gizę..... Mecz naprawdę dobrze się ogląda. Wisła gra bardzo sprawnie w obronie... no cóż byłoby lepiej gdyby był Karol Zięba (którego pozdrawiamy) Ziębe byc może zobaczymy w meczu z Huraganem.
43' Mokiejewski faulowany.....Powinna być żółta kartka, zawodnik Górnika przerwał kontrę Wisły. Sędzia Mikulski jednak nie wyciągał do tej pory żadnch kartoników.
45'  Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi 2:1. Widzimy się po przerwie!
46'  Rozpoczęła się II połowa Za Matyjaszka wchodzi Wisniosz (Wisła) W Górniku 2 zmiany Za Chapułę wchodzi Klimczewski a za Raczkiewicza - Wasil
47'  Kępka dośrodkowuje .........Giza wyciąga się jak struna i szczupakiem strzela 3 bramke dla Wisły!!! Piękna akcja
51' Górnik wyraźnie wybity z rytmu....Wisła pewnie rozgrywa piłkę.
55'  Abramczyk faulowany, kartkę koloru żółtego otrzymuje Kuśmirek (Górnik) Wisła rozgrywa świetne spotkanie, Górnik jest bezradny- umiejetnie rozgrywamy piłkę na połowie rywala nie dopuszczjęc do niczeo z tyłu.
57'  Kartkę koloru żółtego otrzymuje Wywrocki. Górnik chyba zatracił nadzieję na lepszy wynik i ucieka się do nieczystej gry.
65' Wisła próbuje a Górnik zrezygnowany.
68' Gramy swoje. Losy meczu wydaja się rozstrzygnięte. W lidze Poniatowa gromi na wyjeździe Start Krasnystaw 0:8. Mazurek i Giza maja juz po 19 bramek strzelonych.
74'  Krystian Burek wchodzi za Mokiejewskiego. Wynik i gra bez zmian. Jeśli ktos tutaj ma wątpliwości kto zasługuje na 3 ligę to polecamy mecze Wisły!
78'  Giza strzela bramkę! Giza jest królem! Dostaje podanie z prawej strony i z 5 metrów karci bramkarza.
79'  Abramczyk opuszcza plac za niego wchodzi Mateusz kamola. W Górniku boisko opuszcza Rogowski a wchodzi Roczon
86' Giza dostaje owację na stojąco!!! Zdobywce hattricka zmienia Tomek Sikora
89' Mecz ma się ku końcowi. Wygrywamy z Górnikiem. Bugała nie pomógł.........a sędzia- oby takich więcej w lidze....nie przeszkadzał.
90'  Koniec spotkania. Wisła wygrywa a deszcz leje, gratulujemy naszym zawodnikom okazałego zwycięstwa. Relację prowadził Kopia- z techniczno mentalnym wsparciem Schaba.