Leszczak 57 - Nowak 39, 88
Arbiter: Jacek Lis ( Katowice)

Żylski, Stokłosa, Piszczek, Pluta, Byrski, Leszczak, Iwan, Siedlarz, Rado, Fedoruk, Kozieł

Penkowec,Misztal, Budzyński, Jagła, Kursa, Gawrysiak, Pożak, Orzędowski, Kycko, Wójtowicz, Nowak

W środę 2 maja Wisła rozegra w Krakowie kolejne II ligowe spotkanie. Planujemy przeprowadzić z tego spotkania relację live. Początek o 16:45. Zapraszamy
 Pogoda w Krakowie upalana. Około 30 stopni. Jak będzie jutro??? Oby chłodniej.
 16.30 Piotrek wita wszystkich ze stadionu Wawelu w Krakowie
 Cieszymy się, że relacja dojdzie do skutku bo warunki są jakie są. Podstawa pod laptopa chybocze się przy każdym ruchu, ale może nic się nie stanie
 Na boisku trwa rozgrzewka.
 Na ławce Wisły, Chojak, Skórnicki, Mateusz Kozieł, Wójtowicz, Giziński, Jabkowski, Szczotka
 Pogoda do gry prawie idealna. Nie ma słońca, mogło by być ciutkę chłodniej ale nie narzekajmy.
 Pustki na trybunach. No cóż środa środek majowego weekendu nie sprzyja wizycie na meczach. Są pojedyncze osoby z Puław. Brawo Panowie. Nie jestem sam:)
 Stadion sprawia wrażenie zaniedbanego. Ja siedzę, na zadaszonej trybunie z drewna.
 Trwa prezentacja historii Wisły. Ten tekst przypomina nam historię z naszej strony internetowej.
 Taka ciekawostka Wisła i Garbarnia są w pierwszej trójce zespołów, które najczęściej remisują swoje mecze.
 To będzie 4 oficjalne spotkanie Wisły z Garbarnią. 2 wygraliśmy 1 przegraliśmy. Czekamy na 3 wygraną
 Wiślacy dziś na czerwono. Gospodarze na biało. Przynajmniej tak wynika z rozgrzewki. Czy się sprawdzi zobaczymy zaraz.
 Witamy wszystkich kibiców, którzy zdecydowali się śledzić naszą relację. Oby piękny majowy weekend był udany dla Wisły.
 W głośnikach piosenka z filmu Desperado. Aj aj aj.
 Obie ekipy już w szatni. Czekamy na ich wyjście.
 W składzie Wisły dziwi brak Piotra Mokiejewskiego, który nie pauzuje za kartki a nie ma go nawet w meczowej 18.
 Wychodzą obie jedenastki i sędziowie. Za chwilę bój o 3 oczka. Do boju Wisła!!!!!!!!
 Kapitanem Wisły dziś Konrad Nowak.
 Hej hej Garbarnia nieśmiało krzyczy kilku kibiców z Krakowa.
1'  Zaczęli gospodarze
 Stukot bębna przeszkadza w śledzeniu meczu. Ale cóż nie jesteśmy u siebie.
3' I zmiana co do podanego składu. W środku pola Maciej Wójtowicz
3' Na boisku na razie gra w środku pola. Uderzenie Fedoruka ale pewnie Penkowec
 Wójtowicz na boisku za Misztala.
4' A nie i Misztal też jest i Gawrysiak. Zamieszał sztab szkoleniowy Wisły. Kogo nie mamy na boisku??
5' Misztal głową uprzedza Fedoruka
5' Nowak uderza z 11 metrów i Żylski na róg.
6' Złe wykonanie rzutu różnego. Szkoda.
7' Wójtowicz wypuszcza Nowaka w uliczkę, ale Konrad uderza nad bramką Żylskiego.
8' Centra z wolnego Siedlarza wyłapana przez Penkowca.
10' Iwan uderza z pola karnego Penkowec na róg.
 I jeszcze jeden róg po wybiciu piłki przez Misztala
11' Ostro Leszczak w nogi wiślaka i sędzia odgwizduje ku zaskoczeniu rzut wolny dla Garbarni. Dziwne
12' Kycko ale pomocnik Wisły nie opanowuje piłki. Od bramki Żylski
14' I kolejny raz Kycko tym razem piłka wychodzi zza linię. Od bramki Żylski.
15' Uderzał z 20 metrów Fedoruk. Wysoko nad bramką Wisły.
16' Nowak sam na sam z Żylskim. Broni bramkarz Gabranii.
17' Tym razem uderza Wójtowicz. Boczna siatka. Szkoda
18' Przerwa w grze Łukasz Misztal pije wodę. Parno na stadionie
19' Faulowany Jagła i od wolnego Wisła
20' Tym razem akcja Garbarnii faulowany we własnym polu karnym Kycko
21' Błąd obrony gospodarzy Żylski uprzedza w ostatniej chwili nogami Nowaka
22' Kolejny faul na Kycce i wiślacy od wolnego. Bulwersują się miejscowi
24' I kolejny wolny dla Wisły. Daleko od bramki Żylskiego
25' Misztal mocno ale w mur. Szkoda
26' Wiślacy tym razem od autu. Gra głównie na połowie gospodarzy.
27' Centra Pożaka w rękach Żylskiego.
28' My chcemy gola Garbarnio na trybunach. A my zmodyfikjujemy. My chcemy gola Wisełko my chcemy gola!!!!!!!!!
28' Rado podaje do Penkowca. Narzekają miejscowi na swój zespół.
29' Orzędowski do Nowaka ale znowu lepszy Żylski. To bohater Garbarnii
31' Leszczak sam na sam z Penkowcem. Broni nasz bramkarz!!!!! brawo!!!!!!!
32' Uderza Rado, ale bardzo bardzo niecelnie. Miejscowi jeszcze przeżywają sytuację Leszczaka. Było groźnie
33' Uprzedzony Fedoruk i gospodarze od rzutu rożnego
35' Leszczak fauluje jednego z wiślaków. Przerwa w grze.
 To Sebastian Orzędowski, któremu udzielana jest pomoc lekarska. Pozostali wiślacy przy linii piją wodę.
36' Wiślacy na razie w 10. Ale kontuzjowany gracz wraca na boisko.
37' Centra z lewej strony w pole karne Wisły głową uderza Rado nad bramką Wisły. Uff
38' Wygramy wygramy wygramy na trybunach. My mamy inne zdanie :)
39'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL 0:1 KONRAD NOWAK!!!!!!!!!!!!
 Dobre prostopadłe podanie do Nowaka ten mija Żylskiego i z bliska pakuje piłkę do siatki. Brawo Wisła. Brawo Konrad.!!!!!!
42' Przerwa w grze. Leży jeden z zawodników gosodarzy przypadkowo trafiony piłką przez Penkowca.
43' Kozieł zniesiony na noszach z boiska. Gramy dalej
  Praciak za Kozieła
45'  +3
45+1' Wójtowicz uprzedza zawodnika gospodarzy.
45+2' Orzędowski z dystansu broni Żylski. Szkoda.
45+3'  Koniec I połowy
 Wiślacy w przekroju całej pierwszej połowy są lepszą drużyną. Ekipa z Puław stworzyła sobie 3-4 dobre sytuacje do strzelenia bramki. Jedną z nich wiślacy wykorzystali.
 My wracamy za 15 minut. Zapraszamy na chwilę relaksu i coś zimnego do picia.
 Miejscowi mają ciekawe względy bezpieczeństwa. Na trybunę prasową nie można wnosić swoich napojów w butelkach. Można tylko zakupione na miejscu w sklepiku. Dziwne......
 Wychodzą powoli gracze obu ekip. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.
45'  Zaczyna Wisła.
46' Faulowany przed polem karnym Kycko. Wolny dla Wisły. Może teraz???
 Uderza po krótkim rozegraniu piłki Gawrysiak. W boczną siatkę. Szkoda
47' Gawrysiak uprzedza Fedoruka
49' Gospodarze w ataku ale wszystko przerywa Penkowec.
49' Szarża Siedlarza Penkowec broni
50' Nowak zablokowany i róg.
 Ludzie ludzie niedowiary kupmy sędziom okulary :) Takie to przyśpiewki lecą z trybun
51' Dwa rogi, ale radzi sobie Zylski
52' Misztal sam na sam i co??? i broni Żylski.
  Nowak ale za co??? Nie wiemy
53' Gospodarze w ataku Rado wpada na Misztala i wiślacy od rzutu wolnego. Ufff. W pierwszej chwili wydawało się, że może być karny. Na szczęście nie
56' Wiślak leży na boisku.
Rado za faul
57'  Leszczak
  Chodźko za Rado
  Praciak
 Mocne uderzenie z prawej strony Laszczaka piłka trafia w okienko bramki Wisły. Szkoda
60'  Kozieł za Gawrysiaka
61' Groźnie pod bramką Wisły. Kursa blokuje strzał i gospodarze od rogu. Uff
62' Tym razem uderza Praciak broni Penkowec.
63' Wójtowicz za mocno wypuszcza sobie piłkę. Ech.
66' Do wejścia gotowy Rafał Giziński
  Za Wójtowicza Giziński
68' Orzędowski do Kycki. Za mocno
69'  Iwan za brzydki faul na Orzędowskim.
71'  Haxihaj za Piszczka
72' Leszczak z lewej strony centruje i Kursa na róg.
73' Nowak faulowany. Może teraz???
 Kycko przy piłce.
 Ależ bilard w polu karnym krakowian. Ani Jagła ani Nowak nie trafiają w piłkę. Szkoda
75'  Szczotka za Kursę
77' Faulowany Kozieł. Wisła od wolnego
78' Kozieł zatrzymuje Siedlarza. Niedowiary kupmy kupmy sędziom okulary
79' Nowak uprzedzony przez Żylskiego. Szkoda.
80' Ratuje nas Penkowec. Centra Fedoruka z prawej strony uderza Siedlarz broni Penkowec. Uffffffff
81' Nowak do Pożaka za mocno. Szkoda
82' Wiślacy myślą już o remisie. Wybicie na uwolnienie. Tak nie można!!!!!
83' Kozieł fauluje Leszczaka i gospodarze od rzutu wolnego. Może być źle
 Centra Leszczaka głową jeden z garbarzy i piłka ląduje na poprzeczce. UFFFFF!!!!!! Ależ szczęście!!!!
84' Leży na placu gry jeden z graczy gospodarzy. Przerwa w grze
85' Już gramy to mogą być ciężkie minuty dla Nas.
 Nowak ale do kogo?? Do Żylskiego
86' Kycko uderza i róg. Jeszcze gramy!!!!
87' My chcemy gola Wisełko my chcemy gola. !!!!!!
 Szczotka nie opanowuje piłki. Szkoda
88'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL NOWAK!!!!!!!!! 1:2
 Orzędowski centruje w pole karne z prawej strony piłka trafia do Nowaka a ten głową w długi róg bramki Żylskiego. Brawo Wisła brawo Nowak!!!!!
 [zeagr] +4
90+1' Jagła zatrzymuje napastnika z Krakowa. Kończyć!!!!!!!
 Penkowec na róg broni uderzenie Leszczaka
 Bronić WISŁO!!!!!!!!!!!!1
90+2'  Iwan
Iwan. Za gadanie
90+3' Czas czas Panie sędzio!!!!!!!!!
 Ile jeszcze???????? Panie sędzio!!!!!!!1
  Leszczak za brzydki faul
90+4' Co zrobuił Penkowec????? Wypuszcza piłkę z rąk i co????
Według sędziego zagrał piłkę poza polem karnym. Będzie czerwona kartka i rzut wolny
 Rzut wolny pośredni dla Garbarnii. Ależ emocje. Obronić to!!!!!!!!!!!!!!!