Pl±skowski 1,45 -
Arbiter: Albert Bińskowski( Skarżysko-Kamienna)

Szukała- Baran, Barbus, Tonia, Mizia, Mianowany, Palonek, Bedronka,Dynerek, Pl±skowski, Potoniec

Kurek- Barański, Poznański,Pielach, Litwniuk, Skałecki, Popiołek, Zuber,Zmorzyński, Kacprzycki, Stanisławski

Już w ¶rodę 1 maja puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie. Tym razem w Nowym Targu z Podhalem. Pocz±tek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Kolejowej 161 od 16:45.
 16:14 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu
 Mamy już składy. Zaraz je podamy
 Pojawili się bramkarze Wisły na rozgrzewce
 Pogoda w Nowym Targu sprzyja grze. Jest słonecznie i ciepło około 15 stopni ciepła. Wieje mocno.
 Na miejscowym obiekcie pusto.
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Paweł Socha, Michał Kobiałka, Krystian Kusal, Konrad Szczotka, Mateusz Supryn, Dawid Chudyba, Krystian Żelisko
 Na ławce gospodarzy zasiedli dzi¶ Krzysztof Pieszek, Marcin M±czka, Damian Mrówka,Marcin Przybylski,Wojciech Kobylarczyk,Lukas Hruska, Peter Drobank
 Wi¶lacy już na rozgrzewce
 W gło¶nikach RMF FM.
 Trwa rozgrzewka. Pusto na trybunach. Może z 20 kibiców. Wiemy jest majówka
 Naprawdę dzisiejsza podróż do Nowego Targu zakorkowan± Zakopiank± to wyczyn. Na szczę¶cie udało się dotrzeć na czas.
 19 minut do pierwszego gwizdka arbitra pustki na trybunach
 Taka ciekawostka dzisiaj asystentami sędziego Bińskowskiego s± Pani Katarzyna Chrzanowski i Pan Jakub Chrzanowski
 Troszkę współczujemy dzi¶ zawodnikom gry na sztucznej murawie w Nowym Targu. Taka jest na takiej gramy
 Miejscowy spiker rozpoczyna prezentacje składu od nazwisk. Ciekawie
 Najlepszym strzelcem Wisły jest Pan Szymon Stanisławski mówi spiker. Miło.
 Ekipa gospodarzy już w szatni. Wi¶lacy jeszcze na rozgrzewce
 Schodz± wi¶lacy do szatni.
 Obie ekipy w szatniach. Słuchaj± ostatnich uwag trenerów
 Wychodz±!!!!!!!!!
 Z 50 widzów na stadionie.
 Niby słychać było już zawodników, że s± gotowi i wychodz±, ale ich nie ma. Długo to trwa.
 Wychodz±!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Podhale na czerwono
1'  Zaczyna Wisła
1'  Pl±skowski
 Ależ fatalne rozpoczęcie spotkania przez Wisłę. Bł±d Mateusza Pielacha, który po¶lizgn±ł się przy próbie przecięcia podania piłka trafia do Pl±skowskiego a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Krzysztofa Kurka
4' Wi¶lacy bardzo nerwowo. Widać, że sztuczna murawa robi swoje
5' Centra Popiołek uderzenie Zubera i róg dla Wisły...
6' Złe wykonanie rzutu rożnego kontra gospodarzy Pl±skowski zza pola karnego ale pewnie Kurek
7' Faulowany Kacprzycki przez Dynarka. Dziwne, że bez kartki
 I kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
 Zablokowane uderzenie Zubera
 Na dużo pozwala dzi¶ Albert Bińkowski.
10' Wi¶lacy od bramki. Widać, że nasi gracze nerwowo dzi¶
12' Z dystansu uderzał Stanisławski pewnie broni Szukała
13'  Drobnak za Tonię
 Szybka bramka, szybka zmiana w tym spotkaniu.
15' Faulował Potoniec Litwniuka.
16' Niewiele się dzieje przy Kolejowej 161
 Za długo czekał z podaniem do Zubera Stanisławski i pewnie obrona gospodarzy.
18' Głow± Stanisławski, ale do nikogo i łapie Szukała
20' Pielach głow± i gospodarze wznowi± grę od rzutu rożnego
 Nie sięgn±ł piłki Kurek, nie sięgn±ł Pł±skowski. Od bramki Wisła
22' Baran poza stadion.
23' Centra Kacprzyckiego i pewnie Szukała.
24' Gospodarze od rzutu wolnego. Zacznie grę Dynerek
25' Uderzenie z woleja Zubera piłka leci nad bramk± gospodarzy
 Powoli to wi¶lacy przejmuj± inicjatywę. Ale nie ma bramek a to jest sól futbolu
27' Ależ okazja dla gospodarzy. Kolejny bł±d obrony tym razem Jakuba Poznańskiego Palonek sam na sam z Kurkiem i strzela w boczn± siatkę
28' Faulowany Zuber, ale sędzia każe grać dalej
29' Gospodarze nie szukaj± skomplikowanych rozwi±zań. Wybijaj± piłkę w auty i tyle
30' Kolejny raz w pole karne Wisły wpadł Pl±skowski, ale drugi raz piłka w bocznej siatce
32' Pozwolił sędzia Bińskowski na ostr± walkę i ta ostra walka w Nowym Targu jest.
33' Akcja Adriana Popiołka wystawienie piłki do Piotra Zmorzyńskiego ten uderza, ale nad bramk± gospodarzy
36' Strata Zmorzyńskiego w ataku
37' Nie zdołał uderzyć Stanisławski. Od bramki Szukała
40' Dużo gry w ¶rodku pola.
 Centra Zubera i kolejny róg...
41' Niezła centra Kacprzyckiego wybita przez obrońców
42' Pielach głow± na aut
43' Ładne uderzenie Potońca ale piłka mija bramkę Wisły
44' Faulowany był Szymon Stanisławski sędzia Bińkowski pokazał faul Stanisławskiego. Ciekawe
45'  Pl±skowski
45' +1
 Co my mamy napisać? Znów bł±d puławskiej obrony i Pl±skowski z 12 metra pakuje piłkę do siatki
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż mamy napisać? Po dwóch fatalnych błędach w obronie przegrywamy w Nowym Targu z Podhalem 2:0. Eh... ¬le zaczyna się ta majówka dla Wisły
 Oby druga odsłona była dla wi¶laków lepsza. Wracamy za kilka minut
 S± zawodnicy obu ekip
46'  Zaczyna Podhale
47' Uderzał Drobnak i rzut rożny piłka otarła się o którego¶ z wi¶laków
47'  Palonek za faul na Zmorzyńskim
48' Barański wywalcza rzut rożny
 Zakotłowało się pod bramk± gospodarzy, ale bez efektu bramkowego
50' I kolejna centra Barańskiego i kolejny róg...
 I powtórka cornera
51' Ręk± zagrał obrońca Podhala po strzele Zubera ale nie ma karnego!!!!!
 I kolejny raz rzut rożny dla Wisły
 Ależ kocioł w polu karnym Podhala. Kończy się to wszystko rzutem roznym
54'  Barbus
54' Wrzutka Kacprzyckiego wyłapana przez Szukałę
56'  Kobylarczyk za Palonka
Hruska za Mizię
57' Kolejny raz Pielach głow± i tylko róg dla gospodarzy
59' Gospodarze od rzutu wolnego
60' Centra Zmorzyńskiego uderzenie Kacprzyckiego prosto w nogi obrońcy Podhala
61' Zablokowana centra Kacprzyckiego. Dziwnie odbija się ta piłka na tym boisku
62'  Hruska za brzydki faul na Pielachu
63' Nie zd±żył do za mocno dogranej piłki Stanisławski. Szybszy Szukała, który przy okazji doznał urazu
 Przerwa w grze
64'  Baran za faul na Zmorzyńskim
 Wi¶lacy wywalczyli rzut rożny
66' Uderzał Litwniuk ale wysoko nad bramk±
 Do gry przygotowany Michał Kobiałka
68'  Kobiałka za Popiołka
70' Komunikant spikera do chłopców podaj±cych piłki, żeby nie grali w piłkę....
71'  Zmorzyński za krytykę orzeczeń sędziowskich
 Nie będziemy cytować co powiedział Piotrek o pracy arbitra
72' Co z tego, że Wisła przeważa. Jak przegrywamy
 Centra Barańskiego i znowu Szukała.
74' Szczota woła trener Popławski. Będzie zmiana.
75' Skałecki niczym Skała zatrzymał Hruskę
76'  Szczotka za Zubera
78' Z dystansu uderza Litwniuk. Ale wysoko nad bramk±.
79' Fantastyczne uderzenie Kacprzyckeigo ale jeszcze lepsza parada Szukały. Rzut rożny
80'  Zmorzyński za faul
  Zmorzyński za drug± żółt±
81' Na strzelony Szczotka i piłka po górnej siatce
83'  Mianowany za faul na Stanisławskim
85' Będzie ciężko strzelić nawet bramkę honorow±. Ale wierzymy, ze się uda
87' Coraz mniej czasu. Gospodarze zadowoleni. To będzie ich 26 mecz bez porażki w lidze..
88' Hruska upadł ale nie ma mowy o faulu
89' Kobylarczyk wpada w pole karne ale broni Kurek
90' Do gry gotowy M±czka
90' +3
90+1'  M±czka za Potońca
90+3'  Koniec spotkania
 No cóż mamy powiedzieć. Katastrofalna gra w pierwszej połowie ustawiła mecz. Dwa fatalne błędy naszej defensywy, które bezlito¶nie wykorzystał Pl±skowski
 Cóż Ľle to się dla nas rozpoczęło i smutno będziemy wracać do domu. Szkoda, ale dzi¶ przegrali¶my sami ten mecz nie wygrało go Podhale