3:1

Paluchowski 37, Drozdowicz 68, Cyfert 77 - Imiela 15(k)
Arbiter: Rafał Szydełko ( Rzeszów)

Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Cheba, Kacprzycki, Bartosiak Skałecki, Drozdowicz, K.Puton, Paluchowski Michalski- Wilk, Imiela, Szałas, Styczyński, Krzeszowski, Ślefarski, Kolasa, Mydlarz, Gierczak, Amarildo Leirosa Junior

Już w niedzielę 2 maja ekipa Dumy Powiśla rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przy Hauke-Bosaka z ŁKS-em Łagów. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:17 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Kilka minut temu nad Puławami przeszła ulewa. Póki co na murawie widać wodę a wiatr kładzie reklamy
 Mamy składy. Są zmiany
 Służby techniczne ustawiają od nowa reklamy, które strącił wiatr. 15 stopni ciepła, ale mocny wiatr. Przypominamy, że nad Puławami kilka minut temu przeszło ulewa.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Łukasz Wiech, Ednilson De Jesus Tavares Furtado, Kacper Kondracki, Karol Czelny
 Na ławce ŁKS-u zasiedli Hubert Banach, Jakub Borowiak, Filip Rogoziński, Daniel Biesiada, Patryk Baran, Piotr Rogala, Mikołaj Szymański
 Wybiegli na rozgrzewkę wiślacy.
 Chwilę później to samo uczynili gracze gości. Służby techniczne składają reklamy. Niestety nie ma dziś możliwości, żeby oparły się mocnemu wiatrowi.
 Zwiewa także składy obu ekip z pulpitów... Oj chmurzy się czy aby nie będzie znowu padało?
 Na razie nie pada, ale nadal mocno wieje.
 Trwa rozgrzewka. Oby nie padało dzisiaj w Puławach i oby Duma Powiśla dziś wygrała bo przed naszą ekipą bardzo trudne spotkanie z Wisłoką Dębica, Podhalem Nowy Targ, Siarką Tarnobrzeg oraz Sokołem Sieniawa. Jeśli je wygramy to cel będzie blisko. Ale póki tamte spotkania to najpierw starcie z ekipą z Łagowa, które na pewno nie będzie łatwe a trzeba je wygrać.
 Jest jakaś ekipa z Łagowa robiąca sobie zdjęcia na trybunie prasowej.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Schodzą wiślacy do szatni.
 W szatni są już także gracze gości.
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i zaraz gramy. Oby 3 oczka zostały w Puławach. Tego chcemy tego pragniemy.
 Są na murawie gracze gości
 Ekipa ŁKS-u na czarno
 Wybiegają wiślacy, którzy dziś zagrają w pasiakach
 Mateusz Pielach wybiegł na boisku z flagą bo dziś świętujemy dzień naszej biało- czerwonej
2' Krzeszowski faulem zatrzymuje Bartosiaka. Od wolnego wiślacy
 Za mocne podanie Drozdowicza i pewnie łapie to Michalski
4' Chwila przerwy bo leży jeden z graczy gości.
9' Gramy dalej. Bardzo dużo walki dziś w Puławach
11'  Kacprzycki za ostre wejście w nogi Krzeszowskiego
13' Mateusz Pielach fauluje w polu karnym Dawida Szałasa i arbiter wskazuje na jedenasty metr
 Jeszcze jakieś rozmowy arbitrów...
15'  Imiela
 Niestety sędziowie nie zmienili swojej decyzji a Imiela pewnie pokonał Owczarzaka. No nic musimy walczyć
17'  Krzeszowski
Za faul na Kubaniu
 Uderzył Kacprzycki, ale za wysoko i od bramki Michalski
21' Faulowany Kacprzycki. Kolejny rzut wolny dla Wisły
 Wrzutka K.Putona ale w międzyczasie gwizdek zdaniem sędziego faulował chyba Adrian Paluchowski
22' Brzydko zachował się Imiela, który kopnął Kubana. Bez kartki....
26'  Kolasa za brutalny faul na Bartosiaku
 Moim zdaniem to powinna być czerwona kartka, ale cóż...
27' Na spalonym Bartosiak
29' Drozdowicz do Paluchowskiego ale ten nie sięga piłki....
31' Z dystansu Cyfert ale niestety piłka mija bramkę Michalskiego
32' Na spalonym Paluchowski
36' Z dystansu Skałecki ale zbyt lekko i pewnie Michalski
 Ekipa gości skupiona w całości na obronie.
 Przed swoim polem karnym praktycznie 10 zawodników z Łagowa
37' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO ADRIAN!!!!!!
 W końcu!!!!! Spore zamieszanie w polu karnym gości po centrze Łukasza Kacprzyckiego uderzali i Mateusz Pielach i jeszcze jeden z wiślaków ostateczne futbolówka trafiła do Adriana Paluchowskiego, który wpakował ją do siatki!!!! WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ!!!!
40' Cheba wywalcza aut dla Wisły
42' Skałecki podaje do Paluchowskiego ten sięga piłkę głową ale zbyt lekki strzał i pewnie Michalski
44' Za mocne podanie Cyferta do Kacprzyckiego
45' +4
45+1' Jeszcze aut dla gości. Jedna z nielicznych akcji pod bramką Wisły
45+2' Nie sięgnął piłki Amarlido. Od bramki Owczarzak
45+3' Faulowany Drozdowicz. Jeszcze rzut wolny dla Wisły
 Uderzenie Bartosiaka odbija je Michalski, ale poprawił się bramkarz ŁKS-u i nie ma dobitki Paluchowskiego.
45+5' Imiela centruje głową Krzeszowski ale niecelnie
45+6'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z ŁKS-em Łagów. Póki co bardzo trudne spotkanie. Zaczęło się od kontrowersyjnego rzutu karnego dla gości potem przyszło wyrównanie ale wiślacy mieli swoje szanse na gole. Póki co mamy remis.
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Po krótkiej analizie potwierdzamy,że faul Mateusza Pielacha był, ale przed polem karnym. Błąd arbitra z Rzeszowa
 Pierwsi na placu gry goście
 Chwilę później na boisku witamy wiślaków
46'  Zaczyna ŁKS
47'  Kolasa za faul na Kacprzyckim.
47'  Kolasa za drugą żółtą kartkę
 Brutalnie zagrał Kolasa. Już wcześniej powinien opuścić plac gry.
50' Próba Bartosiaka mija cel czyli bramkę Michalskiego.
 Wiślacy mają 40 minut gry w przewadze. Trzeba to wykorzystać
51' Centra Drozdowicza i rzut rożny....
 Próba K.Putona mija bramkę Michalskiego.
52' Paluchowski zablokowany skacze do piłki Drozdowicz ale od bramki Michalski
 Goście już wcześniej skupieni tylko na obronie. Teraz jeszcze bardziej
 Próba Imieli, ale pewnie Owczarzak
56' Kontra Wisły Drozdowicz z lewej strony do Paluchowskiego, ale szybszy bramkarz ŁKS-u, który jeszcze ucierpiał przy interwencji
57' Znowu leży Przemysław Michalski w swoim polu karnym... Przerwa w grze
 Nie wiemy czy nie będzie potrzebna zmiana w ekipie gości.
 Zmiana pokazuje masażysta zespołu gości
 Opuszcza plac gry na rękach kolegów Michalski. Zdrowia dla bramkarza ŁKS-u
 Mówią goście, że potrzebna będzie karetka.
 Czekamy aż rozgrzeje się rezerwowy bramkarz a Michalskiemu życzymy zdrowia raz jeszcze. Oby to nic groźnego
 Co ciekawe póki co zmiany szykuje się Piotr Rogala
 Jak znamy Piotra to nie jest on bramkarzem
 Jest i Hubert Banach
64'  Banach za Michalskiego
Rogala za Gierczaka
65' W polu karnym Cheba, ale nie zdołał oddać strzału Paluchowski i łapie ją Banach
66' Cheba wywalcza rzut rożny....
68' GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!!!!!! BRAWO EMIL!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 W końcu wpadła ta piłka do siatki. Sporo zamieszania w polu karnym gości, ale ostatecznie pakuje do siatki futbolówkę do siatki Drozdowicz i Duma Powiśla na prowadzeniu
70' Ależ psuje nam krwi zespół z Łagowa. Dwa spotkania z tym rywalem i sporo problemów.
72' Za mocno Skałecki i pewnie Banach to łapie
73' Paluchowski do Drozdowicza ale ten drugi nie sięga piłki....
 Teraz Kacprzycki do Krystiana Putona ale szybszy Banach
74' Mocno piłką w twarz oberwał od Kacprzyckiego jeden z graczy gości. Potrzebna pomoc medyczna.
77' Cheba wywalcza kolejny corner..
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!! BŁAŻEJ CYFERT!!!! BRAWO BŁAŻEJ!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Kapitalnie w pole karne dograł piłkę Bartłomiej Bartosiak w polu karnym najlepiej ustawiony był Błażej Cyfert i mamy 3:1. BRAWO WISŁA!!!!!!!!
77'  Imiela za protesty po bramce dla Wisły
 Wieje tak mocno, że chorągiewka boczna pozbawiona jest tego materiału....
80'  Szymański za Ślefarskiego
Rogoziński za Krzeszowskiego
Baran za Amarildo
80'  Wiech za Bartosiaka
Ednilson za Drozdowicza
86' Upadł Cheba ale faulu nie ma
 Przyjechała karetka
87' Zła centra Ednilsona
89' Skałecki ale w środek i pewnie bramkarz
90'  Kondracki za K.Putona
Czelny za Kacprzyckiego
90' +7
90+1'  Paluchowski
 Faulowali goście w ataku. Sporo gry przed nami to efekt kontuzji bramkarza ŁKS-u.
90+3' Znowu chmury nad Puławami. Oby nie lało
 Centra Rogali ale wysoko wysoko nad bramką Owczarzaka
90+4'  W.Puton za Skałeckiego
90+5' Faulował Kondracki. Od wolnego Rogoziński
90+6'  Owczarzak za opóźnianie wznowienia ....
90+7' Wrzutka Cheby na spalonym Czelny
90+8' Cheba centruje ale nikt nie doszedł do rej piłki
90+9'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Ależ ważna i trudna wygrana. Ale to nie ważne!!! Liczą się 3 oczka !!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!
 Trudny mecz, ale bramki Adriana Paluchowskiego, Emila Drozdowicza oraz Błażeja Cyferta dają nam wygraną!!!! BRAWO TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI WISEŁKA!!!!