Krukowski,Bojarczuk, Bożyk,Woroniecki, Jędrzejuk,Magier,Borysiuk, Litwiniuk, Guzek, Wilawer,Sobiczewski Beszczyński, Dryk, Gawrysiak, Pietroń, Budzyński, Krakiewicz, Chmielnicki, Mokiejewski, Chwiszczuk, Litun, Nowak

Kartki:
żółta: Chmielnicki, Litun

16.26. Witamy wszystkich kibiców z zachmurzonej Białej Podlaskiej.
 Obie ekipy już na rozgrzewce. Około 20 stopni. Na trybunach bardzo niewielu ludzi.
 W zakończonych dziś spotkaniach III ligi Górnik II Łęczna wygrał ze Stalą Kraśnik 2:0 a Stal Mielec zremisowała 0:0 z Siarką Tarnobrzeg. Toczą się mecze w Boguchwale gdzie Izolator prowadzi 2:0 ze Stalą Sanok i Świdniku gdzie Avia remisuje z Tomasovią 0:0
 Na boisku obok trening mają piłkarski miejscowego AZS-u, a na płycie głównej rozgrzewają się ekipy Wisły i Podlasia. Największym pytaniem jest czy będzie padało dziś, bowiem niebo nad Białą Podlaską coraz bardziej zachmurzone.
 Znamy już składy. W Podlasiu brak Ekimowa a Piotrowicz na ławce. W Wiśle brakuje Gizy i Prostyka, których zastępują Gawrysiak i Litun
 Na szczęście niebo nad Białą Podlaską przejaśnia się. Wychodzi słoneczko idealne warunki do gry w piłkę. Za kilka minut prezentacja obu zespołów.
 Obie ekipy już zeszły do szatni.
 Trójka sędziowska wyprowadza obie ekipy już na boisko. Bialczanie dziś na biało wiślacy na granatowo.
1'  Rozpoczynają zawodnicy Podlasia
2' Lewą stroną szarżuje Chwiszczuk i obrońcy Podlasia na aut
5' Rzut wolny dla Podlasia strzela Bożyk ale piłka mija bramkę Wisły.
6' Akcja Wilawera nie ma spalonego, ale pewnie w bramce Beszczyński
7' Na trybunach doping dla gospodarzy a na boisku akcja Wisły i pewnie Krukowski łapie piłkę.
8' Na spalony Litun i od bramki Krukowski.
9' Za mocne podanie Pietronia i od autu Podlasie.
10' Centra w pole karne Chwiszczuka i Krukowski uprzedza Lituna.
11' Faul Dryka około 20 metrów od bramki Beszczyńskiego. Kibice domagają się kartki dla Dryka.
12' Jędrzejuk z wolnego w słupek a dobitka Guza głową z 5 metrów leci wysoko nad bramką. Uff
15' Faulowany przy linii bocznej Litun i mamy rzut wolny
16' Chwiszczuk w pole karne, ale pewnie po strzale Dryka głową Krukowski.
19' Groźnie pod bramką Wisły. Beszczyński uprzedza Wilawera, a dobitka trafia w nogi obrońców Wisły.
21' Lewą stroną Litun, ale wypuszcza sobie zbyt mocno piłkę i przejmują ją obrońcy Podlasia.
22' I znowu aktywny Litun w pole karne, ale zbyt lekki strzał i pewnie broni bramkarz Podlasia.
23' Dobre podanie Pietronia do Nowaka, ale znowu pewnie bramkarz gospodarzy.
25' Magier w pole karne, ale podanie do nikogo i kończy się na strachu obrońców Wisły.
26' Przerwa w grze, bowiem leży na placu gry jeden z graczy Podlasia.
28' Już wszystko w porządku z graczem Podlasia i uderzenie z daleka jednego z gospodarzy. Piłka daleko od bramki Beszczyńskiego.
29' Na spalonym Sobiczewski. Na trybunach okrzyki pozdrawiające sędziów z Zamościa.
  Chmielnicki za gadanie .
30' Lekka centra w pole karne, Beszczyński z kłopotami przerzuca piłkę nad poprzeczką.Uff.
33' Przerwa w grze. Do ławki idzie Beszczyński, który wyraźnie źle się czuje.
33'  Kontuzjowanego Beszczyńskiego zmienia Łukasz Kuśmierz. Powodzenia Łukasz.
36'  Ostre wejście Lituna i żółtko zmierza do naszego zawodnika.
36' Chwiszczuk w pole karne, Krukowski niepewnie interweniuje, ale żaden z wiślaków nie potrafi skierować piłki do siatki.
37' Dryk w pole karne prosto w nogi obrońców i szybka kontra gospodarzy, którą przerywa Gawrysiak
39' Uderzał Sobiczewski, ale pewnie bramce Kuśmierz, dla którego była to pierwsza interwencja w meczu.
40' Z rogu Guzek i Nowak na aut.
41' Uff. Groźnie pod bramką Wisły.Worniecki z 5 metrów wprost w Kuśmierza. Uff
43' Tym razem, blisko bramki samobójczej Mokiejewskiego. Uff.
44' Faulowany szarżujący Litun i kolejny rzut wolny dla Wisły
44' Chwiszczuk w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza.
45' Nowak w polu karnym, ale zbyt mocno wypuszcza sobie piłkę i łapie ją Krukowski
  Koniec. Sędzia Burak kończy pierwszą połowę spotkania.
 Pierwsza połowa w nie zbyt najlepsza w wykonaniu Wisły. To Podlasie miało dwie groźniejsze sytuacje. Mimo wszystko wynik brzmi 0:0 i to niezły wynik dla Dumy Powiśla.
 Do Białej Podlaskiej wracamy za 15 minut.
 Na boisku pojawia się już trójka sędziowska. Nie ma piłkarzy obu drużyn. W Białej lekko wieje, ale na szczęście nie pada.
 Obok sędziów pojawiają się gracze obu ekip.
  Zaczyna Wisła. Druga połowa rozpoczyna się bez zmian kadrowych.
46' Od początku do ataku ruszają gospodarze. Na aut jeden z graczy Wisły
47'  Ostre wejście Bożyka w nogi Mokiejewskiego
50' Szarża Chwiszczuka na lewej stronie i nasz zawodnik traci piłkę.
51' Leży kontuzjowany Budzyński.
52' Tym razem Guzek prawą stroną i Dryk na rzut rożny
53' Kontra wiślaków uderzenie z 10 metrów Lituna i mamy rzut rożny.
54' Kontra Wilawera, który trafia w nogi obrońców Wisły. A na trybunach pieśń sławiacą PZPN..
56' Na boisku leży Gawrysiak. Udzielana mu jest pomoc a z trybun lecą epitety pod adresem wiślaka.
57'  Z boiska schodzi Wilawer a na placu gry pojawią się Piotrowicz.
59' W pole karne Chwiszczuk, ale piłka trafia w górną siatkę.
60' Piotrowicz pierwsza akcja i wywalczył rzut rożny
61' Obiega się kierwonik Rybicki bowiem kolejny raz Gawrysiak kontuzjowany
62'  Piotrowicz. Akcja lewą stroną Piotrowicza i były zawodnik Hetmana strzela z ostrego kąta na bramkę Kuśmierza. Piłka od słupka wpada do siatki
64'  Schodzi Chmielnicki a wchodzi Kępka
65' Na boisku leży Sobiczewski. Przerwa w grze.
 Zawodnik Podlasia opuszcza kulejąc boisko.
67'  Jednak Sobiczewski dziś już nie zagra. Na jego miejsce Jesionek Adrian
69' Głową po centrze Lituna uderza Chwiszczuk, ale piłka mija o kilka metrów bramkę Podlasia.
71' Coraz mniej czasu pozostaje wiślakom. Kolejna akcja Wisły, ale Litun traci piłkę i gospodarze od autu.
73'  Bojarczuk miał za dużo do powiedzenia sędziemu meczu.
74' Faulowany Kępka tuż przed polem karnym i Wisła od rzutu wolnego.
75' Zbyt lekkie dośrodkowanie i radzą sobie obrońcy Podlasia.
76' Faulowany Budzyński, jednak gwizdek sędziego milczy.
77' [Zmiana] Schodzi Chwiszczuk na placu gry pojawia się Krupa
78' Uff. Kuśmierz faulowany przy okazji Guzek faluje Dryka i dostaje żółtą kartkę.
79' Nerwowo nie wytrzymuje trener Podlasia, który został ostzeżony przez sędziego.
81' Fatalne uderzenie Mokiejewskiego.
83' Uderzenie Piotrowicza, ale piłka mija daleko i wysoko bramkę Wisły.
84'  Boisko opuszcza Magier a pojawia się na nim Więckowski.
85' Fatalnie Nowak. Miał czas mógł przymierzyć a strzelił wysoko nad bramką Krukowskiego.
87' Piłka po centrze z prawej strony trafia w ręce Krukowskiego.
88' I coraz mniej czasu na wyrównanie. Zamiast atakować Wisła robi to Podlasie
90' Nie wiemy ile doliczył minut sędzia Burak. Wiemy, że 90 minut się już kończy
90+1'  + 3
90+2' O Matko Boska. Na spalonym Litun mogło być 1:1
90+3' To już 3 minuta doliczonego czasu. Rzut wolny dla Wisły
90+3' Głową Nowak i Krukowski pewnie broni. Szkoda.....
90+4' Na trybunach sędzia czas a Wisła prawą stroną ale niestety Dryk traci piłkę
  Koniec. Podlasie wygrywa z Wisła 1:0
 Na boisku tańczą gracze Podlasia a wiślacy smutni obok ławki. Smutna dla nas Biała Podlaska kolejny raz.
 Ze smutnej Białej Podlaskiej za uwagę dziękuje smutny Piotrek. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.