0:1

- Radulj 67
Arbiter: Piotr Urban (Warszawa)

Madejski- Litwniuk, Murawski, Poznański, Sedlewski, Smektała, Szymankiewicz, Głaz, Maksumiuk, Ploj, Hirsz Dybowski- Zaradny, Janeczko, Stępień, Broź,Grzesik, Czyżcki, Płatek, Dawidowicz, Kubowicz, Witasik

Już w sobotę 29 lipca puławska Wisła rozpocznie II-ligowy sezon. Na inaugurację do Puław przyjedzie zespół Siarki Tarnobrzeg. Początek naszej relacji live od 17:45.
 17:39 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne i trudne spotkanie z Siarką Tarnobrzeg. Pogoda w Puławach sprzyja około 25 stopni ciepła, słońce
 Zaraz składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Dawid Pożak, Piotr Darmochwał, Bartosz Sulkowski, Konrad Szczotka, Krystian Kusal, Adrian Popiołek
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Kamil Beszczyński, Krzysztof Ropski, Mateusz Wawrylak, Kamil Radulj, Jakub Księżniakiewicz, Jakub Barteczki, Dawid Witkowski
 Kilka minut do rozpoczęcia spotkania a murawa zostaje zroszona wodą.
 Niestety póki co na trybunach niewielu widzów. Smuci nas to bo pogoda sprzyja wyjściu na mecz.
 Piotrek wita raz jeszcze. Pierwszy raz w tym sezonie ligowym. Rozpoczynamy II-ligowy sezon mamy nadzieję, że zakończymy go awansem do Nice I ligi. Tego się trzymajmy. Aby awansować musimy rozpocząć od wygranej.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Każde nazwisko wiślaka nagradzane brawami.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła białe koszulki niebieskie spodenki, Siarka żółte koszulki czarne spodenki
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami Siarki
 Kółeczko wiślaków i na pytanie kto wygra mecz głośna odpowiedz WISŁA!!!!!!!
1'  Zaczyna Siarka
2' Za mocne podanie do Ploja. Od bramki Dybowski
3' Mimo braku Fanatyków WISŁA WISŁA na trybunach. Krzyczy prosta
4' Wchodzą fani Siarki na swój sektor. Centra Sedlewskiego niecelna. Od bramki zacznie grę Dybowski.
7' Hirsz nabity przez rywala.
9' Maksymiuk faulem zatrzymuje Płatka. Od wolnego Siarka
 Stępień w mur i róg dla gości
 Głową uderza Kubowicz ale pewnie w bramce Madejski
12' Siarka Tarnobrzeg z klatki. Około 40 fanów gości ogląda ten.
 Przyjezdni rozpoczęli doping i obudzili kibiców Wisły z prostej, którzy krzyczą Wisła Puławy!!!!
 Jesteśmy u siebie krzyczą fani Siarki. Niestety Fanatyków Wisły na sektorze brak
14' Z dystansu oznaczony dziś nr 20 Grzegorz Płatek, ale obok bramki Wisły
 Pozdrowienia dla swoich zgód Wisłoki Dębica i Wisły Sandomierz.
17' Głową Zaradny, ale Madejski pewnie łapie piłkę.
18' Ploj nakładką i od wolnego goście. Pierwszy kwadrans dla Siarki
19' Sedlewski do Smektały, ale asystent Pana Urbana pokazuje, że pomocnik Wisły na spalonym
20' Obudzili się wiślacy, centra Smektały ale niecelna.
22' Uderzał Czyżycki bilard w polu karnym Wisły i w końcu piłka wybita na róg
23' Zatrzymany faulem Smektała. Od wolnego Wisła
23'  Czyżycki
25' Stępień fauluje wiślaka. Bardzo trudny mecz dla Wisły
26' Na spalonym Szymankiewicz.
27' Źle wybija Madejski piłkę u aut dla Siarki
28' Ploj zablokowany w ostatniej chwili. To powinna być bramka dla Wisły
30' Litwniuk walczy z Zaradnym i zawodnik Siarki wywalczył róg dla swojego zespołu
31' Ploj do Szymankiewicza, ale młodzieżowiec na spalonym
35' Smektała centruje ale wybija pewnie piłkę Witasik
36' Głaz do Hirsza za mocne podanie. Od bramki Dybowski
38' Faulowany Stępień. Od wolnego Siarka
 W mur uderza Stępień
41' Od kilku minut mecz toczy się w ciszy.
42' Śpieszą się wiślacy czas umyka a tu nadal remis
44' Jeszcze wiślacy, ale czy uda się pokonać Karola Dybowskiego?
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Początek należał do gości, ale później mecz się wyrównał. Widać, że Siarka skupiona na grze z kontry, Wisła póki co nie potrafi skutecznie sforsować zasieków, które ustawił trener Włodzimierz Gąsior
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za moment
 Są już gracze obu ekip
 Nie widzimy żadnych zmian w składach.
47' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. W pole karne wpadł Mateusz Broź uderzył po długim rogu na szczęście niecelnie. To ostrzeżenie dla Wisły!!!!
48' Centra w pole karne Dybowski na raty ale łapie w końcu piłkę. Centrował Smektała
51' Dobra centra Smektały piłka do Szymankiewicza ale obrońcy Siarki na róg
 Dobra centra wiślaków z rzutu rożnego, ale piąstkowanie Dybowskiego.
53' Leżał Broź, ale już wszystko dobrze z zawodnikiem Siarki
55' Będzie podwójna zmiana w zespole Siarki.
 Do gry szykują się Kamil Radujl i Krzysztof Ropski. Siarka będzie atakować, może będzie łatwiej grać Wiśle
58'  Radulj za Zaradnego
Ropski za Janeczkę
60' Sedlewski faulem zatrzymuje Radujla
 Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Stępnia pewnie w bramce Wisły Madejski
61'  Szczotka za Ploja
62' Faulowany Szczotka. Śpieszą się wiślacy
63'  Broź za brzydki faul na Sedlewskim
65' Pięknie zniża się słońce nad Puławami.
67'  Radujl
 Kat Wisły znowu aktywny. Błąd puławskiej obrony piłka trafia do Ropskiego ten wycofuje do Ropskiego a ten strzałem zza pola karnego strzela bramkę. Niestety
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do gry gotowi Adrian Popiołek i Dawid Pożak
70'  Popiołek za Szymankiewicza
Pożak za Głaza
71' Smektała zablokowany. Niepewnie ale łapie piłkę Dybowski
74' Faulowany Popiołek
 Bardzo złe dośrodkowanie Smektały...
76' Bardzo dużo nerwowości w grze Wisły.
77' Smektała wpadł w pole karne, ale piłkę złapał Dybowski!!!. Gramy!!!!!!!!!
78' Ależ okazja dla Siarki!!!. Najpierw uderzał Radujl piłkę odbił przed siebie Madejski, dopadł do niej Broź i kolejny raz bramkarz Wisły broni. Róg dla Siarki
 Po rzucie rożny głową Stępień nad bramką
 Kradną czas gracze Siarki. A ten ucieka niczym piasek w klepsydrze niczym nasze marzenia o wygranej.... Cieszą się fani Siarki.
82' Wymusił faul Broź. Tak to będzie wyglądać.....
83' Tym razem Ropski krzyczy a sędzia pokazuje faul....
84' Na spalonym Popiołek po bardzo ładnej akcji z Sedlewskim
85' I znowu krzyczy Broź i kolejny faul. Panie sędzio!!!!!!!
86' Dybowski szybszy od Smektały...
87' Broź niecelnie
88'  Witkowski za Brozia
89' Tym razem głośno krzyknął Płatek i Piotr Urban odgwizduje faul.
90' +4
90+1' Zaszło słońce nad las. W ataku Siarka
90+2' W ataku Wisły Jakub Poznański
90+3' Zgranie piłki do Poznańskiego ale łapie Dybowski!!!!
  Pożak.
Dwóch graczy Siarki leży
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety od porażki nowy II ligowy sezon rozpoczęła dziś puławska Wisła. Niestety była to porażka zasłużona porażka wiślaków, którzy zagrali dziś słabo.
 Oby to pierwszy i jedyny taki mecz w wykonaniu wiślaków. Dziś za uwagę smutny Piotrek.