Kargulewicz 52, Skałecki 68, Przywara 90+3 - Bąkowicz 15
Arbiter: Karol Wójcik ( Mińsk Mazowiecki)

13. Mielcarz- 17. Pavlas, 99. Noiszewski, 18. Wiech,66. Kaczorowski, 74. Skałecki, 31. Kargulewicz, 26. Kołtański91. Klichowicz, 7. Puton (kpt), 11. Retlewski

1. Kucharski- 2. Bąkowicz,3. Zając,5. Ślęzak,7. Lipień,8.Łabędzki,9. Nelson Balongo, 10. Goncavales Nacimento Ricardo,14. Okhronchuk,15. Koprowski, 23. Radziński

Już w piątek ekipa Wisły Grupa Azoty rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego. Początek naszej relacji od 17:45
 17:08 Piotrek wita z praktycznie pustego jeszcze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 20 stopni ciepła. Nie ma słońca ale nie pada już nad Puławami
 Mamy składy.
 Na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś.12. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 8. Kamil Kumoch, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 19. Mateusz Kaczmarek, 34. Maciej Bortniczuk, 37. Oskar Przywara, 94. Kacper Szymanek
 Dosyć mocny skład rezerw ŁKS-u.
 W zespole Dumy Powiśla witamy dwóch debiutantów bramkarza Pawła Łakotę pozyskanego z Resovi, oraz Radosława Sewerysia z Korony Kielce.
 Na ławce rezerw ŁKS-u zasiedli dziś
12. Jakub Pawlak, 4. Igor Lambrecht, 6. Wiktor Kościuk, 3. Paweł Ista Hugo, 17. Antoni Młynarczyk, 19. Yuya Kamon, 21. Łukasz Dniel, 22. Jakub Pawłowski
 Obie ekipy w szatniach. Za kilka minut zaczynamy tę ważną grę.
 Ekipa Wisły Grupa Azoty dziś w nowych kompletach strojów. Na biało z niebieskimi wstawkami.
 Delegatem meczowym jest Krzysztof Buba z Rzeszowa a obserwatorem Zbigniew Zych z Lublina
 Ostatnie nerwowe chwile oczekiwania. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale wierzymy, że dziś będziemy cieszyli się znów.
 Wychodzą!!!!
 Zawodnicy rezerw ŁKS-u na czarno, ekipa Wisły Grupa Azoty jak wspomnieliśmy białe koszulki
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
2' Wrzutka Kaczorowskiego pewnie wyłapana przez Kucharskiego
3' Głową Belongo, ale zbyt lekko i pewnie broni Mielcarz
4' Z dystansu uderza Klichowicz, ale nad bramką.!!!
 Kto wygra mecz pytają Fanatycy!!! WISŁA WISLA WISŁA krzyczy prosta
6' To powinno być 1:0 bardzo dobrze w pole karne gości wpadł Kargulewicz wystawił na 16 metr do Klichowicza, który uderzył jednak nad bramką Kucharskiego!!!!!
7' Wrzutka Bąkowica, ale wiślacy na aut.
11' Dużo walki w środku pola. Wzmocniona doświadczonymi graczami ekipa rezerw ŁKS-u dobrze się dziś broni
 Lewą stroną szarżuje Klichowicz, ale niestety jego centry nie przejął żaden z graczy Wisły Grupa Azoty
 Uraz gracza gości. Przerwa w grze. Wołają rezerwowi, że potrzebna będzie zmiana.
14'  22. Pawłowski za 14. Okronchuka
  Bąkowicz
 Zamieszanie pod bramką Wisły Grupy Azoty i niespodziewanie Lipień pakuje piłkę do siatki.
17' Kolejna szansa dla Wisły Grupa Azoty, ale Kargulewicz uderza nad bramką!!!
18' Celowniki Wisły rozregulowane. Tym razem Klichowicz przed pole karne do Kołtańskiego a ten przenosi piłkę nad bramka Kucharskiego
 Dziwny przebieg ma ten mecz. Ekipa Wisły Grupa Azoty ma przewagę a to goście prowadzą.
22' Zaczyna padać w Puławach.
23' Klichowicz kolejny raz nie trafia w bramkę gości
24' Goście wywalczyli pierwszy corner.
25' Po centrze z cornera niecelnie uderza Zając
28' Z dystansu uderza Kołtański. Piłka kolejny raz jak zaczarowana mija bramkę gości
33' Spora kontrowersja bowiem bramkarz ŁKS-u Kucharski wpadł w Klichowicza!!!! Bez rzutu karnego
34' Centra Klichowicza centruje Kucharski!!!!
35' Centra Kargulewicza głową Klichowicz i Kucharski na róg!!!!
 Zamieszanie pod bramką gości ostatecznie Wiech uderza głową, ale w środek i pewnie Kucharski łapie tę piłkę.
39' Faulowany Łabędzki. Od rzutu wolnego grę wznowią goście
42' Nic nie wyszło z akcji ŁKS-u i od bramki grę wznowi Mielcarz
43' Upadł Nelson Belongo, który wpadł na Wiecha. Kognijczyk nie podnosi się z boiska i sędzia Wójcik przerywa grę
44' Klichowicz podaje do nikogo i łapie piłkę Kucharski
45' +3
45+1'  Marcin Matysiak za protesty na ławce
45+2' Zablokowany strzał Klichowicza!!!!
45+3'  66.Kaczorowski za faul taktyczny na Lipeniu
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut z rezerwami ŁKS-u. Niestety fani Wisły nie mogą być zadowoleni. Ekipa gości po jednym strzale w światło bramki prowadzi 0:1. Wiślacy mieli więcej okazji, ale ich akcjom brakuje wykończenia
 Do Puław wracamy za kilka minut.
 Przestaje padać nad Puławami mamy nadzieję, że to zwiastun lepszej gry Wisły Grupy Azoty
 Wychodzą gracze Wisły Grupa Azoty
 Nie widzimy żadnej zmiany w zespole Dumy Powiśla
46'  Zaczynają rezerwy ŁKS-u
47' Od auta ekipa Wisły Grupa Azoty
48' Znów pada. Oj ten deszcz dziś nas prześladuje
49' Koprowski faulem zatrzymuje Retlewskiego. Rzut wolny 22 metry od bramki gości
51' Ależ parada Kucharskiego po strzale Klichowicza z rzutu wolnego!!! Tylko rzut rożny!!!!
 Małe oberwanie chmury nad Puławami
52' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KAMIL KARGULEWICZ!!!!! BRAWO KARGUL!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Zamieszanie po centrze Kaczorowskiego z prawej strony bardzo niepewnie Kucharski wypluwa piłkę a dopada do niej Kargulewicz i pakuje do siatki!!!!
54' Koprowski z dystansu ale broni to Mielcarz
55' W ataku wiślacy. Bardzo trudne warunki gry
 Nasiąknięte boisko, śliska piłka
56'  74 Skałecki
57' Klichowicz do Kołtańskiego, ale ten nie sięga piłki!!!!
59' Centra Kargulewicza głową Retlewski niecelnie
60'  19. Kamon za 8. Łabędzkiego
61' Piłka w siatce ŁKS-u ale Retlewski na spalonym. Nadal 1:1
63' Kamon wysoko nad bramką Mielcarza
64' Tym razem chorągiewka asystenta w górze a na spalonym Kargulewicz
64'  15. Koprowski za krytykowanie sędziego
 Przestało padać, ale warunki są trudne. Nadal mokre i śliskie boisko
66' Błąd Noiszewskiego, który nabił Belongo ten uderza wysoko nad bramką Mielcarza
67' Widać, że mamy dziś debiut sędziego Wójcika. Mało pewny dziś arbiter z Mińska Mazowieckiego!!!
68' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!!! BRAWO SKAŁA!!! BRAWO WISŁA!!!
 Centra z rzutu rożnego w wykonaniu Klichowicza w polu karnym najlepiej odnalazł się Skałecki, który głową pokonał Kucharskiego1!!!
 Wszyscy wstają i śpiewają. Głośne WISŁA WISŁA na trybunach
71' To mogło być 3:1, błąd Zająca, który zgrywał piłkę do bramkarza, ale Kucharski szybszy od Retlewskiego i kończy się na strachu dla łodzian
73' Będą zmiany w obu ekipach.
74'  21.Dyniel za 9. Belongo
17. Młynarczyk za 3. Zająca
6. Kościuk za 10. Ricardo
77' Od autu goście.
 Jeszcze rzut rożny dla ŁKS-u. Groźnie pod bramką Wisły Grupa Azoty
 Wyjaśnia do Kaczorowski
78'  8. Kumoch za 74.Skałeckiego
34.Bortniczuk za 31. Kargulewicza
80' Mocne uderzenie Kaczorowskiego, ale nad bramką Kucharskiego
82' Kołtański do wbiegającego w pole karne Klichowicza ten mocno, ale nad bramką gości!!!
83'  16. Nojszewski za 91. Klichowicza
10. Janicki za 11. Retlewskiego
86' Młynarczyk zablokowany ale piłka dla gości
 Na szczęście Lipień wypuścił ją sobie za mocno i od bramki grę wznowi Mielcarz
88' Kołtański wywalcza aut
89' Faulował w ataku Janicki. Piłka dla gości
90' +4
90+1' Za długo zwlekał ze strzałem Kołtański i od bramki grę wznowi Kucharski
90+2' Dyniel ale prosto w ręce Mielcarza
 Do gry gotowy Oskar Przywara
90+3'  37. Przywara za 26. Kołtańskiego
90+3' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL OSKAR PRZYWARA!!!!! BRAWO OSKAR!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Kapitalna asysta Nojszewskiego, który idealnie podał do Przywary, który przypieczętował wygraną Wisły Grupy Azoty!!!!
90+4'  Trener Marcin Matysiak
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 Było to bardzo trudne spotkanie Wisły Grupy Azoty, ale ostatecznie po horrorze 3 punkty zostają w Puławach. BRAWO WISŁA!!!!
 Kółeczko wiślaków i kto wygrał mecz!!!! WISŁA WISŁA!!!!
 Teraz dialog z kibicami. I głośne dziękujemy. Brawo Panowie!!!!