Kacprzycki 31(k),44,56(K) - Nowak 40, Zbiciak 72
Arbiter: Anna Adamska ( Skarżysko-Kamienna)

Kołotyło- Kuban- Pielach, Cyfert, Cheba, Skałecki,Bartosiak, Kacprzycki, K.Puton, Drozdowicz, Paluchowski
Długosz- Zbiciak, Ponurek Michałów, Najda, Fularski, Nowak, Pożak, Budzyński, Maksymiuk, Szczotka

Już w niedzielę 30 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na stadion przy Hauke-Bosaka przyjedzie zespół Lewartu Lubartów. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:11 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Upalnie nad Puławami.
 Mamy już składy. Zaraz je podamy
 W Wiśle najmocniejszy skład, który dał nam wygraną w Dębicy. W zespole Lewartu aż 5 zawodników Wisły
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Dariusz Brągiel, Rafał Kiczuk, Wiktor Łuczkowski, Tomasz Zając, Borys Piotrowski
 Na ławce Lewartu zasiedli Adrian Wójcicki Stanisław Niewiński, Jakub Buczek, Jakub Niewęgłowski, Aleks Aftyka, Wojciech Majewski, Bartosz Fiedeń
 Witamy wiślaków na rozgrzewce
 W spotkaniu w Kraśniku granym od 16:00 ekipa miejscowej Stali przegrywa z Wisłą Sandomierz 3:0
 Powoli zbierają się fani na trybunach.
 Zmienia się pogoda w Puławach. Nie ma już takiego słońca jak kilka minut temu.
 Jest nadal parno i duszno. Oby nie było tutaj burzy podczas spotkania.
 Dzisiejszy mecz obserwują z trybun zarówno delegat meczowy jak i obserwator z ramienia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej
 W Kraśniku bardzo ciekawe spotkanie. Stal przegrywała już 3:0 z Wisłą Sandomierz a już mamy tylko 2:3 dla SKS-u
 Delegatem meczowym jest dziś Pan Zbigniew Grombka z Ostrowca Świętokrzyskiego
 Obie ekipy już w szatniach.
 Jeszcze nie widzimy piłkarzy obu ekip. Chwilę to trwa
 Pojawiają się zawodnicy Lewartu
 Lewart błękitne koszulki białe spodenki
 Są i wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla na czerwono
 Przywitanie kapitanów Michała Budzyńskiego i Mateusza Pielacha. Obaj panowie znają się bardzo dobrze
1'  Zaczyna Wisła
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz MKS gra z prostej. Około 10 fanów Lewartu na trybunach
2' Trzeci rzut rożny dla Wisły. Może teraz??
3' Złe wykonanie stałego fragmentu gry, ale piłka nadal w posiadaniu Wisły
 Centra Drozdowicza wyłapana przez Długosza.
4' Faulował Pielacha Nowak.
5' Solowa akcja Kacprzyckiego, ale jego uderzenie jest zbyt lekkie i pewnie broni to Długosz.
6' Kacprzycki do Drozdowicza ten uderza ale Długosz to broni. Dobra postawa bramkarza MKS-u
8' Wisła Puławy na prostej. Może 20 Fanatyków na prostej. Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
 Mamy pojedynek na doping. Wisełka K, Wisełka KS. W odpowiedzi ze strony gości Lewart Lubartów.
10' Kapitalne podanie Skałeckiego do wychodzącego sam na sam z Długoszem Drozdowicza, ale uderzenie Emila mija bramką.
16' Solowa akcja Najdy i pierwszy corner dla Lewartu
 Pewnie piąstkowanie Kołotyły wyjaśnia sytuację po tym rzucie rożnym.
18' Po co ta zabawa?? Drozdowicz wychodzi sam na sam z bramkarzem mija go, ale nie oddał strzału i złapał piłkę Długosz
19' Dobre uderzenie z dystansu Cyferta, ale piłka szybuje nad bramką Długosza.
 W Kraśniku mamy remis 3:3.
21' Szarża Najdy zakończona lekkim strzałem i pewnie łapie piłkę Kołotyło
24' Kolejna kapitalna okazja dla Wisły. Prawą stroną pomknął Paluchowski wystawił piłkę do Kacprzyckiego, ale strzał popularnego Małego mija bramkę Długosza
 Ucierpiał w jednym ze starć Krystian Puton, który dostał z łokcia
 A więc meldunek z innych boisk
Stal Kraśnik : Wisła Sandomierz 3:3
ŁKS Łagów : Siarka Tarnobrzeg 0:1.
Sokół Sieniawa : Wisłoka Dębica 0:1
Stal Stalowa Wola : Korona II Kielce 2:0
27' Przerwa na uzupełnienie płynów. Chwila przerwy
28' Starcie Cheby z Ponurkiem i tylko róg dla Wisły..
30' Rzut karny dla Wisły!!! Faulowany Emil Drozdowicz!!!!!!
31' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!! BRAWO MAŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Pewne wykonanie jedenastki przez Małego piłka w jednym rogu, Długosz w drugim. Brawo Mały!!! Walczyć WISŁA
33' Brzydkie zachowanie Maksymiuka, który uderza w twarz K.Putona. Bez kartki
35' Centra Cheby i kolejny rzut rożny dla Wisły
 Wyjaśnili sytuację obrońcy z Lubartowa. Wisła ma aut
37' Nowak łokciem traktuje Chebę...
 Uraz Dominika niestety wygląda na poważniejszy. Kuleje zawodnik Wisły
39' Bardzo ładne mocne uderzenie Bartosiaka, ale broni to jakimś cudem Długosz
 Chwilę później sam na sam z bramkarzem wychodzi Kacprzycki ale na spalonym wiślak
40'  Nowak
 Błąd puławskiej obrony piłka trafia do Nowaka ten głową pakuje ją do siatki.
44' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO MAŁU!!!!!!!!!
 Tym razem błąd obrony Lewartu piłka trafia do Najdy, który fatalnie ją traci przejmuje ją Kacprzycki, który mimo, że był faulowany pobiegł pod bramkę gości i strzałem w długi róg pokonał Długosza!!! Brawo WISŁA
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Szczęśliwie zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania. Wiślacy przez pierwsze 45 minut sprawiali lepsze wrażenie od ekipy Lewartu. Za sprawą dwóch bramek Łukasza Kacprzyckiego zasłużenie prowadzą do przerwy.
 Obie drugie 45 minut nie było gorsze dla puławian. Do Puław wracamy za kilka minut.
 Lewart już na placu gry
 Są też wiślacy
46'  Niewiński za Michałowa
46' Zaczyna Lewart
47' Uderzenie Cheby niestety nad bramką Długosza
48' Pożak fauluje Bartosiaka.
 Nikt nie przeciął podania Paluchowskiego
50' Pielach ostro potraktował Nowaka.
52' Mało ciekawy moment gry. Sporo walki z obu stron
53' Drozdowicz do Bartosiaka, ale temu drugiemu odskoczyła piłka i kończy się na strachu dla gości
54' Centra Szczotki uderza Nowak ale na spalonym były napastnik Wisły
55' Rzut karny dla Wisły!!!!!!! Faulowany Łukasz Kacprzycki przez Długosza!!!!!!!
56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!!!!! BRAWO MAŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Pewne uderzenie Kacprzyckiego z rzutu karnego. Ponownie zmylony Długosz. To drugi hatrick Kacprzyckiego w tym sezonie. BRAWO WISŁA, BRAWO MALUTKI
58'  Zając za Bartosiaka
Kiczuk za Cyferta
W.Puton za Drozdowicza
61' Za mocne podanie do Paluchowskiego. Od bramki Długosz
62'  Aftyka za Najdę
63' Bardzo dobre podanie Kacprzyckiego do Paluchowskiego ale Paluch nie spodziewał się i nie zdołał oddać strzału
64' Kolejny raz Kacprzycki, ale nie zdążył Krystian Puton dostawić nogi
67' Uspokoiło się w Puławach
 Widać, że Lewart chyba pogodzony z porażką. Wiślacy spokojniej bo już w sobotę czeka ich wyjazdowe starcie w Tarnobrzegu, gdzie o punkty będzie bardzo trudno
69' Zablokowane uderzenie Włodka Putona po dograniu Cheby
 Uderzenie Najdy ale broni Kołotyło.
 Dzisiejszy mecz ogląda 628 ogłosił Paweł Nowosadzki
72' Zbiciak
 Dobre wykonanie rzutu rożnego przez Lewart i Zbiciak głową pakuje piłkę do siatki
 Kolejny uraz Cheby.
74' Faulowany Zając przez Ponurka!!!. Bez faulu
75'  Brągiel za Chebę
76' Samolot nad stadionem MOSIR-u w Puławach
77' Przerwa na uzupełnienie płynów
78' Od autu Kacprzycki
79' Protestują piłkarze Wisły, ze była ręka gracza Lewartu ale Pani Anna pokazuje tylko róg rożny....
 Zderzenie Ponurka z Pielachem i przerwa w grze
81' Centra Kubania uderzenie głową Paluchowskiego, ale nad bramką Długosza
 Denerwuje się trener Pawlak
83' Centra Pożaka ale Aftyka nie spodziewał się jej i nie uderzył...
84' Za mocne podanie do Paluchowskiego
85' Uderzenie Szczotki mija bramkę Kołotyły
86' Kolejny raz Maksymiuk brzydko zatrzymuje Kacprzyckiego bez kartki
86' Ależ walka wiślaków o piłkę!! Brawo
87' Stracił w ataku piłkę K.Puton.
88'  Maksymiuk za pyskówki z panią arbiter
89' Kolejna próba Szczotki ale kolejny raz piłka leci w trybuny
90' Gramy do końca śpiewają Fanatycy
90' +3
90+1' Kacprzycki wywalcza aut
90+2'  Kubań za grę na czas
 Ależ blisko był Tomek Zając piłka o centymetry mija bramkę Długosza
90+3' To już koniec!!!!!!
 Pani Annno!!!!!!!!
90+4 ' Ile jeszcze???
90+5' To już 5 minuta!!!!!
90+6' KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
90+6'  Budzyński za protesty
  Budzyński bo to druga żółta kartka Budzyńskiego.
 Do 72 minuty spotkania wydawało się, że to będzie spokojne spotkanie dla Wisły ale po bramce kontaktowej dla Lewartu na boisku zrobiło się nerwowo
 Kółeczko wiślaków tak się bawi Wisełka. Piękne chwile
 Idą podziękować zawodnicy obu ekip za doping.
 KTO WYGRAŁ MECZ niesie się po stadionie!!!!! WISLA WISŁA WISLA trwa dialog kibiców z zawodnikami.
 Dzięki za walkę niesie się po stadionie. Trudne spotkanie, ale 3 oczka zostają w Puławach.