Wacławek 24 - Stanisławski 9
Arbiter: Paweł Sitkowski(Kąkolewnica)

Sobieszczyk-Kursa, Słotwinski, Kanarek, Oziemczuk, Myśliwiecki, Wacławek, Skiba, Dudek, Buczek, Skoczylas.
Socha-Barański,Kiczuk,Rogala, Wolanin,Skalecki, Kobiałka, Zmorzyński Zuber, Stanisławski, Wojczuk.

Już w sobotę 21 września ekipa puławskiej Wisły zagra w Zamościu z miejscowym Hetmanem. Postaramy się przeprowadzić relacje live prosto ze stadionu OSIR-u. Póki co są pewne problemy z prądem na miejscowym obiekcie, ale wierzymy, ze uda nam się nadawać dla Was. Początek relacji od 12:45.
 12:27 Piotrek wita że stadionu OSIR-u w Zamościu
 Wiślacy już na rozgrzewce
 Mamy już składy obu ekip
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Puton, Konrad Szczotka, Łukasz Kacprzycki, Dominik Szymanek, Dawid Chudyba, Damian Bernat
 Na ławce Hetmana zasiedli dziś Michał Amermajster, Rafał Kycko, Damian Pupeć,Przemyslaw Koszel, Mateusz Olszak, Kacper Kopyciński
 Ciężko nam pisać bo miejscowy obiekt nie posiada prądu. Ale postaramy się być z Wami do końca.
 Trwa rozgrzewka. W Zamościu około 15 stopni ciepła. Lekko za chmur wychodzi słoneczko.
 Sporo ludzi mimo mało korzystnej pory. Jest prezes Wisły Piotr Owczarzak. Jest też Andrzej Iwan
 12 minut do pierwszego gwiazdka. W głośnikach skoczna muzyka.
 Do przerwy w Zabierzowie Jutrzenka Giebułtów prowadzi z Motorem Lublin 1:0.
 Obie ekipy w szatniach.
 Nadal czekamy na obie ekipy.
 Wychodzą!!!!
 Wisła zagra na czerwono, Hetman na biało.
2' Za mocne podanie do Stanisławski ego. Od autu Hetman
3' Groźne uderzenie Myśliwieckiego ale pewnie w bramce Paweł Socha
4' Zmorzynski do Wojczuka ale za mocno.
6' Wolanin wybija piłkę na róg.
 Kocioł w polu karnym ale piłka wybita z pola karnego.
7' Sobieszczyk naciskany przez Wojczuka w aut
9'  Goooooooooolllll Szymon Stanisławski. Brawo Stasiek. Brawo Wisła
 Brawo Wisła. Kapitalna centra Wolanin w pole karne i głową do bramki rywali trafia Szymon Stanisławski. Brawo Stasiek
12' Mecz w zupełnej ciszy.
13' Głową uderza Buczek pewnie Socha
14' Wojczuk do Stanisławskiego ale niestety tym razem piłka mija bramkę Hetmana.
18' Na trybunach dziś Mateusz Pielach, Arkadiusz Maksymiuk.
20' Siedzimy na trybunie VIP. Ale komentarze są słabe
24' Wacławek
 Niestety dobre podanie do Wacławka, który wpadł w pole karne i pokonał Pawła Sochę
25' Kobiałka do Stanisławskiego ale niestety niecelnie
28' Dużo walki w Zamościu
30' Od rzutu wolnego gospodarze
32' Rogala fauluje Myśliwieckiiego.
 Centra Słotwinskiego pewnie Socha
35' Zatrzymany w kontrę Zuber
38' Centra Wolanina i obrońcy na rog
 Uderzenie Zubera jakimś cudem wybite przez Sobieszczyka
42' Faulował Zuber w ataku
44' Zatrzymany Stanisławski
45'  Koniec pierwszej połowy
 Wyrównane spotkanie w Zamościu wiślacy po bramce Szymona Stanisławskiego ale gospodarze wyrównał. Oby druga odsłona była lepsza dla pulawian. Wracamy za chwilę.
 W Zabierzowie sensacja. Motor przegrał z Jutrzenką Giebułtów 1:0.
 Pojawili się miejscowi gracze. Oni na pewno mogą być zadowoleni
 Zdecydowanie więcej uwag ma do swoich graczy trener Jacek Magnuszewski. To zrozumiałe
 Są i wiślacy.
46'  Zaczyna Hetman
47' Dużo walki od samego początku.
 W Zamościu brak chłopców do podawania piłek
48' Oziemczuk wpadł w pole karne Wisły jego strzał zablokowany przez Barańskiego i róg dla gospodarzy
50' Krzyczą miejscowi ręka, ale nie ma mowy o tym gramy dalej
50' Kursa faulem zatrzymał Wojczuka. Od wolnego Wisła
 Centra Barańskiego wyłapane przez Sobieszczyka
52' Za mocne podanie do Zmorzyńskiego
53' Uraz Stanisławskiego, nasz napastnik kuśtyka
55' Dużo walki i dużo nerwów
56' Skoczylas brzydko zatrzymuje Barańskiego ale sędzia każe grać dalej
58' Do gry gotowy Łukasz Kacprzycki
59'  Kacprzycki za Zmorzyńskiego
K.Puton za Wojczuka
60'  Kopcyiński za Wacławka
 Wiślacy wywalczyli rzut rożny
 Co ciekawe spiker zignorował zmiany w Wiśle
62' Oziemczuk na spalonym
63' Faulowany Krystian Puton. Od wolnego Wisła
64'  Koszel za Słotwińskiego
 Kacprzycki z rzutu wolnego piłka po glowie obrońcy Hetmana ale sędzia pokazuje gramy od bramki
67' Krystian Puton wywalczył aut
68'  Skoczylas za brzydki faul na Kobiałce
 Nie podnosi się zawodnik Wisły.
 Wstał zawodnik Wisły. Ekipa Dumy od wolnego
 Złe rozegranie rzutu wolnego zablokowanu Kiczuk
70' Krzyczą miejscowi faul przerywa grę sędzia Sitkowski a chwilę później mówią po co przerywasz,.....
 Uderzenie Kanarka ale wysoko nad bramką
71'  Wolanin
72' Faulowany Paweł Socha... bez kartki.
73'  Pupeć za Buczka
75' Koszel zablokowany.Od autu Hetman
76' Centra Myśliwieckiego piłka trafia w Rogalę i rzut rożny. Gospodarze domagają się rzutu karnego bo piłka trafiła w rękę Rogali
78' Sobieszczyk uprzedza Krystiana Putona
80' Uderzenie Skałeckiego, ale broni Sobieszczyk
82' Dużo walki w środku pola. Widać, że obu ekipom zależy na wygranej
83'  Olszak za Skoczylasa
84' Na spalonym Zuber
85' Ależ okazja Olszaka. Sam na sam z Sochą nie trafił w bramkę
86'  Dudek za przerwanie dobrej wiślaków
 Kontuzjowany Przemysław Skałecki
 Wisła w 10 Skałecki poza linią boczną
 Z wolnego nad bramką Kobiałka.
88'  Chudyba za Skałeckiego
89' Coraz mniej czasu. Czy któraś z ekip przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę??
90' +5
90+1' Na spalonym Oziemczuk
 Uraz stawu skokowego Skałeckiego
90+2' Wolanin wywalcza rzut rożny....
 Złe uderzenie Kiczuka...
90+4' Jeszcze Wisła w ataku
 Jeszcze aut
 Oby dalej gospodarze
90+5' Barański ale pewnie łapie Sobieszczyk
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać spotkania w Zamościu z Hetmanem. Po 90 minutach twardej męskiej walki do domu ekipa Dumy Powiśla wraca z jednym oczkiem
 Trudne spotkanie ale remis nie krzywdzi żadnej z ekip.