1:1

Stachyra 47 - K.Nowak 57
Arbiter: Piotr Gajewski ( Kraków)

Witecha, Baran, Duda, Jędyras, Kapuściński, Koczon, Krzysztoń, Nakruosius, Persona, Prokić. Penkowec, Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Budzyński, M.Nowak, Maksymiuk, Orzędowski, Charzewski, Martuś, K.Nowak

W sobotę 3 listopada puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie w lidze. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Stali Rzeszów. Relacja live od 12:45.
 12.38 Piotrek wita ze stadionu Stali w Rzeszowie. Za 22 minuty początek spotkania Stali z Wisłą
 Pogoda w Rzeszowie sprzyja grze. Około 10 stopni słońce, może zbyt mocny wiatr ale cóż. Takie są uroki jesieni
 Pusto pusto na stadionie. Trwa rozgrzewka
 Obok nas nadaje Michał Świderski. Kto chce niech słucha!!!
 Na wiślackiej ławce, Przybylski, Misztal, Jabkowski, Kozieł, Kwiatkowski i Pożak.
 Obie ekipy już w szatni. Przed nami piękna nowa trybuna na stadionie w Rzeszowie. Ale pusto. Około 100-150 kibiców.
 Ciekawostka jest taka, że Gawrysiak gra dziś z nr 26, a nie jak zawsze nr 4.
 Obie drużyny wychodzą na boisko. Prowadzeni przez trójkę sędziowską.
 Wiślacy zagrają dziś na czerwono , Stal na biało-niebiesko
 W pierwszej części spotkania Wiślacy będą grali pod wiatr. No cóż.
 Na trybunach dwie flagi mówisz Rzeszów,
Kryczysz Stal
3' Póki co bardzo spokojnie na meczu. Wiślacy przyczajeni dużo niedokładności
4' Prokić z rzutu wolnego z około 30 metrów, pewnie Penkowec
5' Póki co typowa kopanina II ligowa.
6' I mógł K.Nowak sprawić, że mecz stanie się ciekawszy. Niezła akcja napastnika Wisły, ale w polu karnym sam i jego akcja zatrzymana przez Wietechę. No cóż.
6' Tym razem akcja Stali Budzyński na róg.
 W Niepołomicach Puszcza prowadzi z Radomiakiem 1:0
7' Mocne uderzenie Orzędowskiego z 30 metrów, daleko obok bramki Wietechy.
9' Ależ sytuacja dla Stali. Sam na sam z Penkowcem Koczon mija bramkarza Wisły ale były napastnik Motoru zablokowany przez Kursę. Uff
12' Charzewski lewą stroną i rzut rożny
14' Szybka kontra Stali, Maksymiuk na róg.
16' Na szczęście trochę spokoju w Rzeszowie. Gra w środku pola
17' Powiedziałem to w złą stronę, bo na uderzenie zdecydował się Persona, na szczęście obok bramki Wisły
17' Trener Kuźma dziś na trybunach. Chyba jakaś kara szkoleniowca Stali.
18' K.Nowak wychodzi sam na sam i co??? I sędzia gwiżdże faul napastnik Wisły
20' Szarpana gra z obu stron. Dzieje się mało. Pogoda jak by stwierdził Piotr Ćwieląg nie sprzyja grze.
21' Gawrysiak miał problemy z Prokiciem. Dobrze, że napastnik Stali na spalonym
 Organizatorzy serwują wino z prądem :).
24' M.Nowak wywalcza rzut z autu.
25' Kontra Stali uderza Stachyra wysoko wysoko nad bramką
 W Lublinie Motor prowadzi ze Zniczem 1:0, w Siedlcach Garbarnia z Pogonią także 1:0
27' Charzewski w polu karnym. Uderza szpicem ale prosto w Wietechę.
30' Wyrównany mecz. Póki co wiślacy czekają na kontrę, gospodarze bez pomysłu na grę
32' Na spalonym jeden z graczy Stali.
34' Z dystansu uderza Baran. Ale uderzenie wysoko wysoko wysoko nad bramką Wisły
35' K.Nowak szarżuje w polu karnym upada i co???? I gramy dalej. No chyba błąd sędziego.
 W Lublinie Motor prowadzi już 2:0.
39' Kursa pewnie w aut.
40' Z 40 metrów uderza Stachyra. Pewnie Penkowec.
42' M.Nowak do Martusia i mamy aut dla Wisły
 My nadajemy bez przerw. Michał ma jakieś problemy techniczne.
45' Jeszcze róg dla Wisły
 Uderza głową K.Nowak.
 Niestety niecelnie.
  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Rzeszowie. Po dwóch dobrych sytuacjach dla obu ekip
 Zapraszamy za kilka chwil
 Kończy się powoli przerwa w Rzeszowie.
 Wiślacy już na placu gry.
 Są i sędziowie a także gospodarze.
46'  Zaczyna Stal
47'  Stachyra 1:0
 Fatalny początek drugiej połowy. Prostopadłe podanie do Stachyry błąd Budzyńskiego i Stachyra z bliska z ostrego kąta strzela bramkę.
48' Prokić na spalonym. Źle to wygląda
49' Faulowany K.Nowak na 17 metrze od bramki Wietechy. Może teraz??
 Gawrysiak uderza w mur, dobitka Charzewskiego i aut dla Wisły
51' Orzędowski przerywa kontrę Stali
52' Gawrysiak do K.Nowaka ale zdecydowanie zbyt mocno. Ech. Nie klei się gra puławianom
56' Rzut kany dla Wisły!!!!! Faulowany K.Nowak
  Nakrocius za faul
 Do piłki podchodzi K.Nowak!!!!!!
 I co???? Czekamy!!!!!!!!!!
57'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 1:1 K.NOWAK !!!!!!!!!
58' Uderza z dystansu Maksymiuk. Obok bramki.
  Jędryas za faul na Maksymiuku
59'  Charzewski za faul
63' Charzewski do K.Nowaka a ten uderza obok bramki. Szkoda.
64' Z dystansu uderza M.Nowak. Ale pewnie piłkę łapie Wietecha.
65' M.Nowak prosi o zmianę. Chyba jakaś kontuzja pomocnika Wisły
66' Orzędowski do K.Nowaka ten w polu karnym uderza ale niestety obok bramki Stali.
67'  Pożak za M.Nowaka
69' Koczon wrzuca z prawej strony niecelnie.
71' Maksymiuk wywalcza rzut rożny. Może teraz??
 Kursa głową nad bramką Wietechy
 Faulowany Koczon przez Budzyńskiego. Niepotrzebny faul wiślaka
 Persona prosto w obrońców Wisły. Uff
75' Orzędowski z dystnasu wysoko nad bramką
76'  Kozieł za Charzewskiego
77'  Lisańczuk za Jędryasa
78' Kozieł uprzedza Koczona. Aut dla Stali
79'  Krzysztoń za faul na Martusiu
80' Zamieszanie pod bramka Wisły. Gawrysiak zagrywa w głową napastnika Stali. Ufff
81'  Kozieł za faul
84'  Hus za Krzysztonia
85' Centra Koczona ląduje na aucie
88' Żadna z ekip nie chce tutaj przegrać. Spokojna gra w środku pola
89'  Baran za faul na Konradzie Nowaku. Na trybunach PZPN PZPN
90'  Maksymiuk za faul
90' +3
90+1' Budzyński Wiślacy od autu
90+2' Ufff. Koczon sam na sam w boczną siatkę.
90+3'  Koniec spotkania
 No cóż nie udało się wygrać kolejnego spotkania puławskiej Wiśle. Dziś ekipa z Puław zdobyła jeden cenny punkt w Rzeszowie.
 Co ciekawe w poprzednim sezonie wiślacy wyrównali także z karnego i tamto spotkanie zakończyło się także 1:1.