2:1

Chyła 38, Wresiński 52 - Patejuk 57 (k)
Arbiter: Artur Aluszyk ( Szczecin)

R.Misztal- Lewandowski, Jędrych, Żytko, Chyła, Wrzesiński, Burkhradt, Makowski, Bajdur, Tomasiewicz, Gołębiewski Penkovets- Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Popiołek,Szczotka, Patejuk, Pożak, Darmochwał

Już w sobotę 29 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Siedlcach z Pogonią. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:23 Piotrek wita ze stadionu w Siedlach
 Trwa rozgrzewka. Około 9 stopni ciepła
 W Siedlcach jest już grupa Fanatyków Wisły.
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Andrzej Witan, Konrad Nowak, Mateusz Olszak, Łukasz Płonowski, Patryk Słotwiński,Tomasz Sedlewski, Jakub Smektała
 Na ławce Pogoni zasiedli dziś Przemysław Frąckowiak, Michał Panufnik, Marcin Paczkowski, Daniel Dybiec, Cezary Demianiuk, Alban Sulejmani, Piotr Kurbiel
 Wyszło słońce zza chmur w Siedlcach. Trybuny powoli zapełniają się kibicami. Fanatycy Wisły dziś w sile około 50 osób. Mają flagi.
 Rozpalają się jupitery nad siedleckim stadionem.
 Miło się przyjeżdża do Siedlec. Oby tak samo miło się wracało.
 Piotrek wypił ciepłą kawę i wracamy do pracy.
 W Siedlcach dziś bardzo duże zainteresowanie meczem. Trybuna prasowa pęka w szwach
 Mateusz Ciulak rozpoczyna prezentację składów
 Obie ekipy już w szatni.
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła dziś na czerwono, Pogoń białe koszulki niebieskie spodenki
 Zaraz będzie głośne WISŁA.
 WISŁA!!!!!!!!!!
 Wisła Puławy i Pogoń Siedlce doping. Kibice na jednym sektorze!!!!
 Pogoń Wisła, Pogoń Wisła eaa eaa Pogoń Wisła niesie się po stadionie.
2' Siedlce i Puławy Siedlce i Puławy trwa zabawa kibiców. Na boisku rzut wolny dla Pogoni.
 Bardzo groźnie pod bramką Wisły, ale Lewandowski nie trafia w piłkę
4' Zatrzymany rajd Bajdura. W odpowiedzi zatrzymany Patejuk.
5' Na przemian hej Wisła i hej Pogoń gol na trybunach.
7' Budzyński zatrzymuje Bajdura. I róg dla Pogoni
 Faul jednego z graczy Pogoni. Od bramki Wisła
9' Tym razem faul Popiołka na Bajdurze. Aktywny dziś były legionista
 Centra z rzutu wolnego i corner dla gospodarzy.
10' Uff!!!. Piłka w siatce Wisły po uderzeniu Bajdura, ale chorągiewka sędziego bocznego w górze. Spalony
12' Ależ aktywny dziś Bajdur. Tym razem faulował Hiszpańskiego, ale ambicja tego gracza jest naprawdę wielka.
13' Maksymiuk do nikogo. Łapie piłkę Rafał Misztal
15' Darmochwał ambitnie i Misztal w aut
16' Opanowali nerwy wiślacy. Częściej goszczą pod bramką Pogoni. Oby przełożyło się to na gole dla puławian
 Na trybunach walczyk kibiców Pogoni i Wisły.
18' Nad bramką uderza Burkhardt
20' Centra Szczotki wyłapana przez bramkarza Pogoni.
21' Maksymiuk faulem zatrzymuje Tomasiewicza. Od wolnego Pogoń
 Wrzutka Burkhardta piąstkuje Penkovets
 I kolejny raz piłka w siatce Wisły, ale tym razem faulowany jeden z wiślaków.
23' Ej obudźmy się krzyczy trener Złotnik!!!!!
25' Wiślacy w dalszym ciągu bardzo nerwowo. Dużo niedokładności.
26' Ekipa Pogoni także bardzo nerwowo. Złe podanie Chyły, który przy okazji faulował Budzyńskiego.
29' Na trybunie prasowej rozmowa o Jakubie Rzeźniczaku.
30' Oprawa kibiców. Flagi na sektorze!!!!!! Oczywiście flagi obu klubów.
31' Gołębiewski w ataku fauluje Pielacha
34' Centra Litwniuka zatrzymana
 W odpowiedzi kontra Pogoni uderza Tomasiewicz ale Penkovets broni
35' Pielach zatrzymuje rywala. Aut dla Pogoni
37' Faulowany Darmochwał.
38' O mały włos Michał Budzyński nie wpisałby się na listę strzelców. Szkoda że mogła być to bramka samobójcza
38'  Chyła
 Niestety wisiała ta bramka w powietrzu. Dobre podanie do Chyły, który z kilku metrów pakuje piłkę do siatki.
41' Nic się nie stało z trybun. Wsparcie się przyda!!!!
43' Tomasiewicz z dystansu broni Penkovets
44' Darmochwał i mamy róg.!!!
44' Krótkie rozegranie Szczotka do Budzyńskiego ten uderza ale pewnie Misztal
45' Tym razem Patejuk uderza w obrońcę Pogoni
45'  Koniec pierwszej połowy
 Wisła dziś bardzo przestraszona w Siedlcach. Oby druga część była lepsza dla wiślaków.
 Wracamy za kilka minut.
 Wybiegli piłkarze Pogoni
 Są i wiślacy
46'  Nowak za Pożaka
46'  Zaczyna Pogoń
47' Lewandowski ale wysoko nad bramką Penkovetsa
 Mocniej rozpalają się jupitery w Siedlcach
50' Wybita centra Darmochwała
52'  Wrzesiński
 Bardzo szybka akcja Pogoni Bajdur lewą stroną podał na prawą stronę do Wrzesińskiego a ten wślizgiem wpakował piłkę do siatki.
 Wszyscy wstają i śpiewają. Kapitalna atmosfera w Siedlcach szkoda ze nas to juz nie cieszy
54' Darmochwał wywalcza rzut rożny
 Wierzymy w Wisłę. Wczoraj Legia przegrywała w Kielcach z Koroną 2:0 i wygrała 4:2.
56' Kibice zbierają na oprawy.
 Karny dla Wisły!!!!!!
 Faulowany Piotr Darmochwał!!!!!
57'  Gołębiewski
58'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL SYLWESTER PATEJUK!!!!!! 2:1. WRACAMY DO GRY!!!!!!
58'  Olszak za Szczotkę
 Pewne uderzenie Patejuka i mamy bramkę kontaktową. Gramy WISŁA gramy!!!!!!
 Bo Pogoń i Wisła to jedna rodzina kibic na trybunach!!!!
61' Mecz ogląda 2034 widzów
63' Wiślacy stawiają wszystko na jedną kartę. Nie ma innego wyjścia.
64'  Dybiec za Burkhardta
66' Nowak za mocno do Patejuka. Dzisiejsza bramka Wisły to pierwsza bramka stracona przez Pogoń od ponad 400 minut
67' Tomasiewicz centruje o mało nie ma bramki samobójczej. Róg dla Pogoni
69' Patejuk niecelnie. Od bramki Pogoń
71' Faulowany Darmochwał. Rzut wolny dla Wisły!!!
 Darmochwał w mur
73'  Smektała za Darmochwała
74' Litwniuk zablokowany. Aut
75' Patejuk do nikogo!!! Gramy jeszcze!!!!
77' Smektała ale za lekko. Broni Misztal!!!
79'  Kurbiel za Gołębiewskiego
81' A melanż trwa na trybunach.
82' Siedlce za Legią Siedlce są tylko za Legią na trybunach!!!!
83' Kurbiel prosto w ręce Penkovetsa
84' Kradną czas gracze Pogoni
85' Z dystansu Smektała. Dlaczego to nie wpadło?? Minimalnie niecelnie!!!!
87' Wiślacy od autu
 Faulowany Nowak!!! Gramy jeszcze!!!!!!!
 Patejuk centruje pewnie Misztal!!!
 Jeszcze jeden faul
88'  Demianiuk za Bajdura
89 ' Nerwowo wiślacy!!!.
 Za mocne podanie do Demianiuka. Od autu Wisła
90' +3
 Faulował Budzyński ale na boisku aż dwóch graczy Pogoni. Oj kradną czas siedlczanie
90+1' Demianiuk wywalcza aut
90+2' Byle dalej gospodarze!!!!
90+3' Ostatnia akcja!!!!
 Mamy róg!!!!!
 Pod bramką Penkovets!!!!!!
90+4' Łapie centrę Misztal!!!!!
90+4'  Koniec spotkania!!!!!
 Niestety nie udało się wiślakom zremisować spotkania w Siedlcach. Po bardzo nerwowej końcówce puławianie przegrali w meczu przyjaźni z Pogonią