Olejnik 12 - Skałecki 41
Arbiter: Filip Kaliszewski ( Gdańsk)

B±kowski - Zagórski, Olejnik, Wali¶, Palacz, Żoł±dĽ, Kuzbal, Cywka, Pacławski, Spławski, Antaczak
Posiadała- Cheba, Wiech, Przywara, Skałecki, Ryszka, Kona, Puton, Banach, Klichowicz, Paluchowski

Już w niedzielę ekipa puławskiej Wisły zmierzy się we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań. Pocz±tek naszej relacji o 12:45
 12.08 Piotrek wita ze stadionu Akademii Lecha Poznań we Wronkach
 Mamy składy na to spotkanie. Nie fizycznie, ale mamy :). W składzie rezerw Lecha tylko Krzysztof B±kowski z szerokiej kadry pierwszego zespołu
 Dotarły składy
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Piotr Zieliński, Robert Majewski, Dawid Retlewski, Agwan Papkyan, Ednilson Furtado, Bojan Gvozdenović, Damian Kołtański, Mateusz Kaczmarek, Piotr Azikiewicz
 Na ławce rezerw Lecha zasiedli dzi¶ Miłosz Mleczko, Ksawery Kukułka, Krystian Sanocki, Eryk Kryg, Bartosz Tomaszewski, Maksymilian Dziuba, Filip Wolski, Patryk Wełniak, Patryk Gogół
 Wybiegli wi¶lacy i powitali mnie brawami. Dzięki Panowie
 Trwa rozgrzewka. Mam nadzieję, że mimo napiętego planu nie spóĽnię się na poci±g bo utknę w Wielkopolsce do jutra :)
 Wi¶lacy udaj± się do szatni
 Do szatni udali się także gracze gospodarzy.
 Czekamy na wyj¶cie obu ekip. Mamy nadzieję, że wi¶lacy dzisiejszym spotkaniem wróc± na zwycięski szlak. Oby
 Piękna pogoda we Wronkach, słonecznie około 20 stopni ciepła.
 Wychodz±!!!
 Wisła szary komplet strojów, gospodarze niebieskie koszulki białe spodenki
1'  Zaczynaj± rezerwy Lecha
2' Dużo walki w pierwszych minutach spotkania
3' Co ciekawe trener Mariusz Pawlak dzisiejszy mecz ogl±da z trybun.
4' Mocno ale i niecelnie z dystansu uderza Palacz. Od bramki grę wznowi Posiadała
5' Wpadł w pole karne Wisły Cywka, ale bardzo dobry w¶lizg Wiecha, który nabija rywala wyja¶niania sytuację.
6' W odpowiedzi Paluchowski wydawało się, że będzie rzut rożny, ale pokazuje sędzia, że od bramki grę wznowi B±kowski
7' Kolejny raz dobrze w obronie Wiech, który uprzedza Spławskiego.
8' Z dystansu uderza Antczak, ale na szczę¶cie nad bramk± Posiadały
 Kontra Wisły Klichowicz do Kony ten zza pola karnego ale piłka mija bramkę B±kowskiego
11' Ależ okazja dla gospodarzy. Z powietrza uderza Pacławski piłka po drodze ociera się o Skałeckiego i wychodzi na rzut rożny!!!
12'  Olejnik
 Niestety teraz nie mieli¶my już tyle szczę¶cia i tracimy gola. Dobra centra z rzutu rożnego i Olejnik głow± kieruje piłkę do siatki
 Co ciekawe Olejnika miało nie być dzi¶ w składzie, ale trener Węska wymienił go w ostatniej chwili przed pocz±tkiem spotkania
15' Od rzutu z autu grę wznowi Wisła
17'  Skałecki za starcie ze Spławskim, który wykorzystał kontakt i złapał się za twarz
 Nie klei się gra wi¶lakom. Dużo nerwów i strat.
19' Pacławski nie sięga dogranej wzdłuż bramki piłki przez Antaczaka i kończy się na strachu
 Paluchowski głow± po centrze Putona piłka trafia w rękę rywala ale sędzia każe grać dalej!!!!!
23' Zablokowany Banach i będzie kolejny rzut rożny dla Wisły
 Dużo zapisków na temat pracy arbitra ma obserwator ale co z tego?? Pan Kaliszewski póki co nie radzi sobie zbyt dobrze
25' Klichowicz uprzedzony przez Olejnika. Od bramki grę wznowi B±kowski
26' Bardzo mocne uderzenie Zagórskiego, które mija bramkę Posiadały
27'  Żoł±dĽ za przerwanie kontry Wisły
 Ależ brutalnie zaatakowany Krystian Puton!!!! Bez kartki ale zwija się z bólu wi¶lak!!!!
 Wstał Krystian, ale sędzia Kaliszewski nie panuje nad wydarzeniami na boisku. Notatnik obserwatora pęcznieje
32'  Majewski za Przywarę
Retlewski za Paluchowskiego
 Odważne decyzje sztabu szkoleniowego Wisły. Oby przyniosły one wymierne efekty
36' Nie jest to ładne spotkanie. Dominuje tutaj walka aż trzeszcz± ko¶ci
37' Zatrzymany Cheba i tylko aut dla Wisły
39' Olejnik trzyma za koszulkę Retlewskiego. Jest rzut wolny ale nie ma kartki
 Wybita centra Putona, ale wi¶lacy wznowi± grę z rzutu rożnego
41' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO SKAŁA!!!!!
 Brawo WISŁA!!!. Pi±stkowanie B±kowskiego po centrze Putona piłka trafia do Przemysława Skałeckiego, który strzałem z woleja pakuje piłkę do siatki!!! BRAWO WISŁA
43' Centra Cheby Retlewski głow± ale B±kowski na róg!!!!
 Tym razem pewnie gospodarze broni± się po centrze Putona
45' +2
 Klichowicz uderza ale kolejny corner dla Wisły
45+1' Wiech głow±, ale obok bramki B±kowskiego
45+3'  Koniec pierwszej czę¶ci gry
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z rezerwami Lecha Poznań. Po pierwszej połowie mamy remis, który chyba jest wynikiem sprawiedliwym. Na boisku dominuje spora walka nad któr± momentami nie panuje sędzia Kaliszewski z Gdańska.
 Do Wronek wracamy za kilka minut
 Wracaj± powoli piłkarze obu ekip na plac gry
 Pierwsi pojawili się na placu gry wi¶lacy.
 Nie widzimy żadnych zmian w obu zespołach
47' Mogło być 1:2 zza pola karnego uderza Puton, ale B±kowski zbija piłkę na rzut rożny
  Zagórski za brutalny faul na Konie.
 Wszystko działo się minimalnie przed polem karnym gospodarzy. Zwija się z bólu wi¶lak.
48' Ależ pech wi¶laków!!! Pierwsza próba Putona trafia w mur dobitka odbija się od słupka bramki gospodarzy!!!!
49' Centrostrzał Klichowicza, ale piłka przelatuje nad bramk± B±kowskiego
51' Paranoja co robi sędzia Kaliszewski. Trzymany przez rywala Retlewski w pół sędzia puszcza grę!!!
54' Klichowicz do Retlewskiego ten uprzedzony przez rywala!!!
55' Tym razem wrzutka Cheby uderza Retlewski ale zbyt lekko i pewnie łapie futbolówkę Retlewski
57'  Kryg za Kozbuala
Gogół za Antaczaka
Sanocki za Żoł±dzia
59' Uderzał Skałecki, ale zbyt w ¶rodek i pewnie łapie piłkę B±kowski
60' Centruje Cywka i głow± Majewski wybija piłkę na rzut rożny
 Pewnie wi¶lacy broni± się przed rzutem rożnym
62' Kolejny raz dobrze Majewski wybija piłkę spod nóg Cywki
63'  Cywka za kopnięcie z bliska piłk± Ryszki.
 Nie wiemy po co zrobił do kapitan rezerw Lecha
66' Niecelnie uderzenie Palacza po którym piłka mija bramkę Posiadły.
 W Wi¶le do gry szykuje się Agwan Papikyan
67'  Papikyan za Ryszkę
68' Centra Putona piłka trafia do Papikyana ale ten zablokowany przez rywala
69' Majewski głow± po wrzutce Putona z rzutu wolnego, ale niecelnie
71' Zagórski wrzuca, ale czujnie Skałecki przecina i tylko aut dla rywali
74'  Wełniak za Spławskiego
76' Zablokowany Papikyan i od bramki grę wznowi B±kowski
 Mocno przeżywa na trybunach ten mecz Mariusz Pawlak
77'  Sanocki za brutalny faul na Chebie
 Nie przebieraj± w ¶rodkach gracze rezerw Lecha
78' Zablokowany Cheba i niestety kolejny raz od bramki grę wznowi B±kowski
81' Wrzutka Putona uprzedzony przez Walisia Retlewski, ale jednak sędzia pokazuje gramy od bramki
84'  Gogół za faul na Skałeckim
87' Centra Banacha, ale pewnie łapie piłkę B±kowski
88'  Wolski za Pacławskiego
 Chwilę wcze¶niej zablokowany Sanocki i corner dla gospodarzy!!!
 Olejnik głow±, ale kapitalnie Posiadała na róg!!!!!
89' Tym razem uderza Gogół piłka po nodze Cheby wychodzi na róg!!!
 Broni± się wi¶lacy, ale niestety chwilę póĽniej rzut wolny dla gospoodarzy
90' +4
90+1' Gogół z rzutu wolnego, ale piłka mija bramkę Posiadały!!!!
90+2' Olejnik oby dalej!!!
90+3' Jeszcze aut dla gospodarzy!!!
90+4'  Kołtański za Putona
90+5' Jeszcze gramy mimo, że to 95 minuta gry
 Wali¶ w aut
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się ekipie Wisły wygrać dzisiejszego spotkania we Wronkach. Puławianie mimo zdecydowanie lepszej gry w drugich 45 minutach tylko remisuj±.