Drozdowicz 42 - Klupś 14, Borowski 47
Arbiter: Mateusz Jenda ( Warszawa)

Owczarzak - Kuban- Wiech, Cyfert, Cheba, Puton, Kondracki, Bartosiak,Ruiz-Diaz, Carlos Daniel, Drozdowicz

Mleczko- Pingot- Skrzypczak, Klupś, Norkowski, Kryg, Borowski, Krivets, Pacławski, Antaczak, Zagórski

Już w niedzielę ekipa Dumy Powiśla rozegra kolejne ligowe spotkanie. Na pożegnanie ze swoimi kibicami w 2021 roku zespół Wisły zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań. Początek naszej relacji od 15:45
 15:11 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Pustego póki co stadionu w Puławach ale wierzymy, że kibice będę chcieli podziękować wiślakom za rundę pełną wrażeń i emocji. Jupitery lekko zapalone
 Robi się zmierzch w Puławach. Około 5 stopni ciepła.
 Mamy już skład Wisły. Ekipa gości póki co nie zdradza swojego zestawienia
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Ariel Wawszczyk, Piotr Lisowski, Leonard Brykowski, Borys Piotrowski, Jakub Konc, Ednilson Furtado
 Mamy składy rywala. Praktycznie zero wsparcia z pierwszej drużyny
 To cieszy bo na pewno nie powtórzy się sytuacja z sierpnia, kiedy poznaniacy wypaczyli wynik spotkania wystawiając aż 6 graczy
 Na ławce rezerw Lecha zasiedli dziś Łukasz Radliński, Artur Marciniak, Łukasz Spławski, Filip Wilak, Jakub Malec, Jakub Karbownik, Arkadiusz Kaczmarek, Adrian Laskowski, Maksym Czekała
 Obie ekipy na rozgrzewce. Jupitery rozpalone na maxa
 Robi się chłodno, ale pogoda jak na koniec listopada nie jest zła. Mamy nadzieję, że do tej niezłej niedzieli dostosują się piłkarze Wisły, którzy mamy nadzieję wygrają z rezerwami Lecha.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Delegatem PZPN-u jest Jacek Chądzyński a obserwatorem Cezary Wójcik z Lublina
 Obie ekipy już w szatniach.
 Czekamy na obie ekipy. Tylko chwile i gramy przedostatni w 2021 roku mecz. Do boju Wisło!!!
 Wybiega zespół Lecha II, który zagra dziś na biało
 Złote numery na koszulkach ekipy Lecha
 Wybiegają wiślacy!!! Ekipa Dumy Powiśla w szarym komplecie strojów!!!
 Nie wiemy, kto pozwala ekipie z Poznania na te złote mało widoczne numery
1'  Zaczynają rezerwy Lecha
2' Mleczko poza polem karnym uprzedza Drozdowicza. Od autu Wisła
3' Próba Borowskiego zablokowana i róg dla gości
4' Sporo walki w Puławach. Jest też doping Fanatyków.
5' Wycofanie Bartosiaka do nadbiegającego Krystiana Putona, ale uderzenie tego drugiego mija bramkę Mleczki
7' Klupś wycofuje do Krivetsa ten uderza minimalnie obok bramki Owczarzaka
9' Nieudane dośrodkowanie Klupsia
10' Starcie Bartosiaka z Borowskim ale bez faulu zdaniem sędziego
12' Kuban wywalczył pierwszy rzut rożny dla Wisły
 Mały kociołek w polu karnym gości, ale radzi sobie obrona z Poznania
13' Wpadł w pole karne gości Drozdowicz zbił piłkę na rzut rożny Mleczko, ale niestety sędzia pokazuje spalonego
14'  Klupś
 Ależ uderzenie Klupsia. Piłka po uderzeniu pomocnika Lecha wpada w okienko bramki Piotra Owczarzaka. Stadiony świata
20' Pacławski z kilku metrów, ale bronią się wiślacy z bramki któryś z obrońców Dumy Powiśla
21' Puton do Ruiza-Diaza ten nie zdołał oddać strzału
 Póki co nie jest to udane spotkanie dla sędziego Jendy, który co chwila myli się co zapisuje Pan Cezary Wójcik
22' To powinno być 1:1 wpadł w pole karne Drozdowicz, który był lekko popychany przez obrońcę gości, ale piłka po uderzeniu Drozdowicza leci nad bramką
 Nad stadionem dron, z którego korzystają trenerzy Wisły
25' Mleczko szybszy od Putona i Drozdowicza pewnie wychodzi i łapie piłkę po crosie Wiecha
28' Bartosiak wywalcza wrzut z autu
28'  Cheba za taktyczny faul na rywalu
30' Leży jeden z graczy gości. Przerwa w grze.
 Chyba potrzebna będzie zmiana w ekipie rywali.
33'  Laskowski za Pingota
 Nie chcemy cytować co powiedział młody gracz Lecha po zejściu z boiska. Kultury Panowie
34' Kto wygra mecz??? WISŁA WISŁA WISŁA odpowiada cały stadion Fanatykom
36' Kolejna próba Klupsia, ale tym razem piłka po strzale napastnika z Poznania mija bramkę Owczarzaka
38' Zatrzymany w kontrze Kondracki.
39' Tylko zwycięstwo śpiewają Fanatycy a na boisku kolejna próba Wisły
 Uderzał z ostrego kąta Drozdowicz, ale niestety obok bramki Mleczki
41' Strzał Dylana Ruiza-Diaza i rzut rożny...
42' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!! 1:1 BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO EMIL!!!!!
 W końcu mamy chwilę radości w Puławach. Zasłużone wyrównanie Wisły. Dobra centra Krystiana Putona z rzutu rożnego a w polu karnym najlepiej odnalazł się Emil Drozdowicz, który głową pokonał Mleczkę. BRAWO WISŁA!!!!
45' +2
45+1' Tym razem ucierpiał Cheba.
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa spotkania z rezerwami Lecha Poznań. Bardzo trudne spotkanie dla Wisły, której młodzież z Poznania postawiła ciężkie warunki. Ekipa gości prowadzenie objęła po fantastycznym golu Klupsia, wiślacy wyrównali pod koniec tej części gry za sprawą Emila Drozdowicza
 Oby drugie 45 minut było jeszcze lepsze. Mamy taką nadzieję. Do Puław wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy na plac gry!!!!
 Są też gracze rezerw Lecha
 Są też sędziowie, którzy chyba długo musieli słuchać uwag obserwatora
46'  Zaczyna Wisła
 Zaczyna się lekka mżawka w Puławach
47' Borowski
 Złe rozpoczęcie tej części gry przed wiślaków. Podanie z prawej strony do będącego na piątym metrze Borowskiego, który z bliska pakuje piłkę do siatki
49' Krivets przewrotką, ale niecelnie
 Trzeba przyznać, że jest to pechowy mecz dla Wisły. Dwa strzały gości i dwie bramki. Walczyć WISŁA WALCZYĆ!!!
52' Klupś piłka po nogach obrońców wychodzi na róg ....
54' Słabo spisuje się dziś arbiter z Warszawy.
55' Ruiz-Diaz wywalcza rzut rożny....
 Niezła centra Putona, ale niestety strzał Ruiza-Diaza mija bramkę Mleczki
58' Dużo walki w Puławach, ale póki co zmiany wyniku nie mamy
 Antaczak byle dalej w aut
 Nie opanował za mocnej piłki Cheba. Od bramki Mleczko
60'  Wilak za Antczaka
 Nie wiemy co napisać, bo każde starcie wiślaków to ich faul... Dramatyczna postawa arbitra Jendy
64'  Ednilson Furtado za Ruiza-Diaza
Lisowski za Kondrackiego
Wawszczyk za Bartosiaka
67' Wilak uderza nad bramką Owczarzaka
 Kolejny raz leży Cheba i nie ma faulu. Przy tylu błędach nie starczy notesu obserwatorowi
68' Uderzenie Ednilsona ale za lekkie i pewnie łapie piłkę Mleczko
 Kradną czas gry jak mogą poznaniacy
71' Niepotrzebna zabawa Owczarzaka z Wiechem o mały włos nie skończyłaby się stratą gola po nabiciu Klupsia
72'  Mariusz Pawlak za protesty po chwilę wcześniej ręką w polu karnym zagrał jeden z graczy Lecha!!!!!
74'  Wiech....
 Zabierzcie stąd sędziego Jende bo to co robi to kompromitacja!!!!
76' Klupś zablokowany i aut dla gości
78' W boczną siatkę centruje Cheba...
 Kradną czas gry goście.
79' Czekała za Klupsia
Spławski za Pacławskiego
Marciniak za Kryga
80'  Zagórski za wychodzącego sam na sam z bramkarzem Carlosa Daniela
81' Drozdowicz uderza broni to Mleczko!!!!!
82' Lisowski i znowu Mleczko!!!!
83'  Puton
84'  Wilak
86' Zablokowany Cheba
 Upadł Cheba ale nie ma karnego!!!!
 Goście aby dalej
88' Do nikogo Lisowski!!!!
89' Za mocna centra wiślaków....
90' +4
90+1' Kolejny raz ręką jeden z graczy gości i nic!!!!
90+2' Fatalna postawa arbitra z Warszawy
90+3' Wiech i róg...
 Piłka w bramce Kolejorza ale Ednilson na spalonym!!!!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać tego spotkania ekipie Wisły. Puławianie mieli kilka okazji ale w bramce Kolejorza dobrze spisywał się Miłosz Mleczko oraz nie pomagał ekipie Dumy Powiśla sędzia Jedna z Warszawy
 Arbiter mylił się bardzo w tym spotkaniu ale cóż... Taka jest piłka. Niezasłużona wygrana ekipy z Poznania ale taka jest piłka