Dryk 71, 74 - Magier 7
Arbiter: Główny: Zych Asystenci: Głowacki,Mirosław

Dąbała-Skrzypczak,Makarewicz,Mróz,Pszczoła-Abramczyk,Skrzypczyński,Dziosa,Mirosław-Dryk,Kozdrój
?

1'  goście rozpoczynają spotkanie
3' oba zespołu badaja się w środku pola
 pierwszy groźny atak gości, z lewej strony dośrodkowanie ale piłka za długa
5' dosrodkowanie z prawej strony Abramczyka ale Dziosa nie dochodzi do do piłki
 rzut wolny dla Wisły z prawej strony ale Dryk na spalonym
7'  kontratak prawą stroną gości i po dośrodkowaniu 1:0 dla Podlasia
10' kolejny fragment gry w środku pola
 rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony i goście wybijają piłkę
12' fragment przewagi gospodarzy, ale brak dokładnego ostatniego podania
 rzut rożny z lewj storny i ponownie dobra interwencja obrońców gości
 piękna akcja gospodarzy, dośrodkowanie Dziosy, Abramczyk głową do Dryka, a ten minimalnie szczupakiem koło lewego słupka bramki gosci
15' zespół Podlasia zamknięty na własnej połowie
16' znowu prawą strona gospodarzy i tym razem pewnie bramkarz gości
17' długie wybicie piłki przez bramkarza gości i szybki atak, rzut rozny z prawej strony i pewnie Dąbała
19' kolejna akcja gości, prostopadłe podanie ale za długie i od bramki Wisełka
21' kolejny atak gospodarzy i obrońcy na róg
 rzut rożny dla gospodrazy i pewnie ponownie obrońcy gości
23' Abramczyk z prawej strony, ale zagłębokie dośrodkowanie i pewnie bramkarz gości
24' kolejny atak wisły, Dziosa z lewej strony i obrońcy na róg
 niestety niedokładne dośrodkowanie i goście wyprowadzają kontrę
 pewnie w bramce Dąbała
26' kolejna próba Wisełki, ale tym razem Dziosa na spalonym
28' cały czas przewaga optyczna gospodarzy
29' szybka akcja Wisełki ale za długi podanie Dziosy do Dryka
30' fragment spotaknie, gdzie ponownie oba zespoły w środku pola
32' kolejna dobra akcja gospodarzy i tym razem w dogodnej sytuacji Mirosław ale zdecydowanie za lekki strzał i pewnie bramkarz gości
34' kontra Wisły, ponownie z lewej strony Dziosy, Kozdrój głową ale zdecydowanie za lekko
 z około 25 metra uderza Mirosław ale bramkarz gości na raty łapie piłkę
36' tym razem z prawej strony Skrzypczak, ale po raz kolejny nie dokładnie i wybijaja obrońcy gości
37' rzut wolny z około 18 metrów
 uderza Dryk ale mnimalnie na bramka
38' w dalszym ciągu atakują godpodarze ale brak dokładności w ich grze
41' kontra gości lewą strona i uderzenie wzdłuz bramki minimalnie mija słupek
42' kolejna akcja Wisły Dziosa wzdłuz bramki i obrońcy wybijają na róg
 Dziosa z rzutu rożnego, Abramczyk głową i piłka na bramką
 tym razem Dziosa na spalonym przy próbie kontry
43' rzut rozny dla Wisły z prawej strony, Skrzypczak dośrodkowuje, ale ponownie obrońcy gości
44' rzut wolny z prawej strony, Dziosa i ponownie obrońcy
 obrońcy przed pole karne i uderza kozdrój ale niecelnie
45'  koniec pierwszej połowy
  wchodzą: Wiśniorz,Sikora,Niedziałek,Owczarzak,Burek,Suszek
46'  początek drugiej połowy
48' oba zespoły spokojnie zaczynaja druga połowę
49' próba prostopadłej piłki do Dryka, ale ten złapany na spalonym
49' do kolejnej prostopadłej piłki nie dochodzi Sikora i pewnie obrońcy gości
50' kolejny fragment gry w środku pola
52' w końcu fragment dla gospodarzy, ale tylko jeśli chodzi o posiadanie piłki
54' kolejną szybka akcję przerwywaja gości faulujac Suszka
56' tym razem kontra gości, napastnik gości sam na sam i pewnie Owczarzak
57' uderza Skrzypczyński z 20 metrów ale niecelnie
59' kontra gości i nasi obrońcy na róg
 rzut rożny i nasi obrońcy pewnie wybijaja piłke
61' kolejna przewaga Wisły ale brak w dalszym ciagu ostatniego dokładnego podania
62' tym razem goście, rzut wolny przy lini bocznej boiska z lewje strony, ale po raz kolejny nasi obrońcy
63' fragment kolejnej grzy w środku pola
64' tym razem szybka akcja Wisły z lewej strony i obrońcy gości na róg
 rzut rożny, ale za długa piłka i od bramki gości
68' koljna akcja gospodarzy, dośrodkowanie z lewj strony Sikory i po raz kolejny nikt nie dochodzi do piłki
70' rzut rożny Suszek, w polu karnym faul obrońców i rzut karny
71'  Dryk pewnie i 1:1
74'  szybka akcja gospodarzy, Walendziak z prawej strony do Dryka i 2:1 dla Wisełki
75' cały czas przewaga gospodarzy co odzwierciedlaja dwie zdobyte bramki
76' w dalszym ciągu gospodarze w natarciu, po raz kolejny Walendziak z prawej strony ale tym razem obrońcy
78' kolejna wysmienita sytuacja, ale Niedziałek nie zdąrza do piłki kiedy bramka gości jest pusta i piłka przechodzi spokojnie wzdłuz linii
79' w dalszym ciagu gospodarze ale narazie wszystko kończy się na obrońcach gości
82' kolejna składna akcja gospodarzy i Dryk głową ale tym razem pewnie bramkarz gości
83' strata piłki w środku pola, goście sam na sam ale śedzia podnosi chorągiewke i kończy się na spalonym
84'  tym razem goście wzdłuz lini bramkowej, niebezpiecznie, w ostatniej chwili nasi obrońcy
85' kolejna akcja gości, idealne prostopadłe podanie sam na sam ale uderzenie wysoko nad bramką
 od bramki Owczarzak, goście przejmuja piłkę i atak ale znowu nasi obrońcy
87' kolejna próba gości i po raz kolejny udana pułapka ofsajdowa naszych obrońców
88' strata w środku pola przez Bancerza ale kolejne przejecie piłki przez gości i próba prostopadłego podania kończy sie spalonym
89' spokojnie gospodarze od tyłu próbuja dotrzymać do końca spotkania
 strata piłki w środku pola, sam na sam goście ale pewnie i bardzo dobrze Owczarzak
90'  koniec spotkania
 Dziękuje za uwagę i pozdrawiam do następnego meczu SCHABO i wóz transmisyjny DZIADKA