Wólczanka Wólka Pełkińska : Wisła Puławy-

0:1

- Paluchowski 37
Arbiter: Jakub Moskal ( Kielce)

Konefał- Myszogląd,Lorek, Bała, Gul, Podstolak, Łazarz, Wrona, Galara, Wach, Pietluch Kołotyło- Kuban, Pielach, Cyfert,Cheba, Skałecki, Ednilson, K.Puton, Kondracki, Kacprzycki, Paluchowski

Już w sobotę ekipa Wisły rozpocznie ligowe zmagania w rundzie jesiennej III ligi. W pierwszym spotkaniu zmierzymy się na bocznym boisku Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli z Wólczanką Wólka Pełkińska. Początek naszej relacji od 13:45
 13:34 Piotrek wita ze Stalowej Woli
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Bartłomiej Bartosiak, Dariusz Brągiel, Łukasz Wiech, Emil Drozdowicz, Karol Czelny, Tomasz Zając
 Na ławce Wólczanki zasiedli Kacper Halczak, Adrian Skrzyniak, Arkadiusz Baran, Mateusz Olejarka, Kamil Motofij, Jan Peda Kacper Masny
 Około 5 stopni ciepła lekkie słońce w Stalowej Woli. Warunki trudne, ale damy radę.
 Mamy prąd mamy krzesełko cóż więcej potrzeba?? Wygranej ale o to już postarać się muszą wiślacy
 Jest spiker i sporo osób poza obiektem.
 W meczu w Kielcach rezerwy Korony remisują 0:0 ze Stalą Kraśnik a w Ostrowcu KSZO 1929 prowadzi z Sokołem Sieniawa 1:0
 Zmiana połów i zaraz gramy
1'  Zaczyna Wólczanka
2' Faulowany na środku pola Pietluch.
3' W poprzeczkę Paluchowski!!!!!!!!!
 Faulowany Kuban w polu karnym??? I co??? Nie ma karnego!!!!!!
 Słyszymy co mówił arbiter ale to ewidentny faul
5' Niecelnie z dystansu Kacprzycki.
7' Na spalonym Kondracki
10' Dużo walki w tym spotkaniu
12' Centra Kacprzyckiego wyłapana pewnie przez Konefała
13' Zatrzymany w polu karnym Pietluch
14' Z dystansu Podstolak ale pewnie Kołotyło
 Nie będzie to łatwy mecz dla Wisły, ale mamy nadzieję,że wygramy.
 Bronią się gospodarze uprzedzony Paluchowski
16' Za mocne podanie do Ediego i szybszy bramkarz Konefał
17' Tym razem centra Ediego ale znowu Konefał
18' Rzut rożny dla Wisły
 Wycofanie przed pole karne do Krystiana Putona ten uderza w głowę obrońcy i kolejny róg...
 Tym razem głową Pielach, ale obok bramki.
20' Faulowany Kondracki. Od wolnego Wisła
22' Kolejny rzut wolny
 Kacprzycki ale pewnie broni Konfefał
23' Trafiony w rękę Cheba gospodarze domagają się karnego, ale nie ma mowy mówi sędzia
27' Ależ okazja dla gospodarzy!!!!Cyfert z linii bramkowej
 Dużo nerwów w Stalowej Woli. Gospodarze domagali się kolejnego karnego po odbiciu piłki od Pielacha. Moim zdaniem bez podstaw
28' Na spalonym Paluchowski
29' Mieli wiślacy sporo szczęścia. Wpadł w pole karne Dumy Powiśla Bała uderzył, ale nie trafił..!!! UFF
30' Kuban do K.Putona, ale ten przenosi piłkę nad bramką
31' Nie opanował piłki Kondracki i tylko aut dla Wisły
32' Bała uderza i Kołotyło pewnie broni
33' Poślizgnął się w dobrej sytuacji Edi...
34' Faulował rywala Skałecki. Od wolnego gospodarze
 Ależ wiele walki dzisiaj.
35' Rzut rożny dla Wisły. Może teraz???
 Uprzedzony Pielach i kolejny corner...
37' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!! BRAWO PALUCH!!!!!!!!
 Kocioł w polu karnym po tym rzucie rożnym. Najpierw ładnie Edi do Skałeckiego ten centruje w pole karne a tam głową najlepiej odnalazł się Adrian Paluchowski i mamy prowadzenie Wisły. BRAWO WISŁA!!!!!!
 Zaczyna padać w Stalowej Woli
40' Edi prawą stroną uprzedzony jednak Kacprzycki i tylko róg...
 Kacprzycki uderza i kolejny róg...
41' Cyfert głową, ale obrońcy z Wólki wybijają piłkę z linii bramkowej
42' Faulowany Pielach. Oj wieje mocno przy Hutniczej
44' Ostro Pielach zatrzymuje rywala. Dobrze, że bez kartki
45' Oby to utrzymać. Sporo walki nadal.
45'  Kuban
45' +1
45+1' Przerwa w grze. Leży rywal
45+2' Kacprzycki centruje, ale pewnie Konefał
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze bardzo trudne 45 minut z Wólczanką Wólka Pełkińska. Wiślacy po bramce Adriana Paluchowskiego w 37 minucie prowadzą 1:0. Gospodarze mieli kilka szans, ale póki co wiślacy mogą cieszyć się z prowadzenia. Oby tak dalej
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Do Stalowej Woli wracamy za kilka chwil
 Wychodzą wiślacy
 Będzie zmiana w Wiśle
46'  Bartosiak za Kacprzyckiego
46'  Matofij za Myszogląda
47' Ucierpiał Cheba. Przerwa w grze
48' Bartosiak do Ediego ten uderza obok bramki Konefała
49' Zatrzymany Kondracki. Od bramki gospodarze
50' Skałecki do nikogo i łapie pewnie bramkarz
51' Cyfert minimalnie niecelnie obok bramki Wólczanki
56' Nikt nie opanował dobrej piłki od K.Putona
59' Brągiel za Ednilsona
Drozdowicz za Kondrackiego
61' Dwie piłki na boisku przerwa w grze
62'  Łazarz za odkopnięcie piłki
63'  Gul za faul na Krystianie Putonie
64' Uderzenie K.Putona mija minimalnie bramkę Konefała
65'  Pielach
68'  Olejarka za Lorka
69' Uderza Olejarka ale pewnie Kołotyło w bramce Wisły
70' Aut dla gospodarzy
71'  Podstolak za faul na Drozdowiczu
 Wściekły sztab szkoleniowy rywali oraz sam Podstolak, który kopnął piłkę
72' Centra Brągiela do Drozdowicza ale szybszy Konefał
 W odpowiedzi gospodarze i rzut rożny...
76' Wiślacy grają teraz pod wiatr
77' Wiślacy zamknęli rywali na swojej połowie ale nie potrafili oddać strzału
79'  Gul
  Gul bo to druga kartka tego gracza. Brzydki faul na Paluchowskim
80'  Brągiel za taktyczny faul
 Zaostrzyło się spotkanie w Stalowej Woli
82'  Wiech za K.Putona
Skrzyniak za Pietlucha
 Utyka Krystian. Oby to nic groźnego
84'  Drozdowicza za stracie z Podstolakiem
85' Ile to jeszcze potrwa???
 Zakotłowało się pod ławką Wisły!!!!
86'  Bała
Cyfert
Ednilson na ławce
 Bardzo dużo nerwów.
87'  Wołowiec za krytykę
90' +6
90+1' Skrzyniak nad bramką. Oj to będą nerwy
90+2' Wiślacy aby dalej!!!!!
90+3' Wach obok bramki!!!!
90+4' Jeszcze gramy!!!!!
90+5' Wach faulował Brągiela
 Kolejny wolny dla Wisły!!!! Kradnijmy ten czas!!!!!
90+6' Kuban na spalonym
 Panie sędzio!!!!
90+7'  Drozdowicz
  Drozdowicz za drugą żółtą..
 Cała Wólczanka w polu karnym Wisły
90+8' Ile to potrwa??? Kolejny faul!!!!!
 Olejarka nad bramką!!!!!!!!!
90+10' KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Ależ nerwy ależ emocje w Stalowej Woli. Cenna wygrana jednak ląduje na koncie Wisły i to ekipa Dumy Powiśla!!!!!
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto dziś wygrał!!!!!WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie!!!
 Dziękują zawodnicy za mój udział!!!!! Ależ miło wracać dziś do domu!!!!