Wisła Puławy : Pogoń Grodzisk Mazowiecki-

Paluchowski 5, Banach 12, Carslos Daniel 34,84 - Cyfert 42 (s), Sarmiento 89
Arbiter: Damian Gawęcki ( Kielce)

Socha- Flak, Bracik, Cyfert, Cheba, Bartosiak,Kona, Puton, Banach, Carlos Daniel,Paluchowski

Haluch- Sławek, Kołaczek, M.Lisowski, Wrzesiński, Bortniczuk, Owczarek, Apolinarski, Gładysz, Theus, Choroś

Już w niedzielę 27 lutego puławska Wisła zagra pierwsze wiosenne spotkanie w eWinner 2 ligi. Rywalem Dumy Powiśla będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.Początek relacji od 16:45
 Pierwszy raz w 2022 roku dzień dobry ze stadionu MOSIR-u mówi Piotrek
 Przed nami arcyważne spotkanie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki
 Rozpalają się jupitery na stadionie przy Hauke-Bosaka.
 Pusty stadion przy Huake-Bosaka. Na rozgrzewce jedynie bramkarze obu ekip
 Około 5 stopni na plusie. Słońce powoli chowa się za horyzontem aby zajść i jutro pięknie oświetlać naszą planetę.
 Nie mamy jeszcze składów ale zaraz mamy nadzieję, że je dostaniemy. Dłużyła się przerwa zimowa, ale już jesteśmy. Dzisiaj w Stężycy miejsca Radunia przegrała z Chojniczanką 3:0 a w trwającym od 16 spotkaniu w Rzeszowie sensacja po KKS 1925 Kalisz prowadzi ze z faworyzowaną Stalą Rzeszów 1:0
 Wybiegają wiślacy. Brawa nielicznych kibiców.
 Mamy już składy. W ekipie Wisły bez zaskoczeń.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Bartłomiej Gradecki, Lukasz Kuban, Kacper Kondracki, Stefan Ilic, Łukasz Wiech, Ednilson Furtado, Emil Drozdowicz
 Na ławce Pogoni zasiedli dziś Eryk Mirus, Jean Franco Sarmiento, Bartłomiej Urbański, Kacper Łoś, Filip Sobieckim Michał Zimmer, Daniel Łukaszczyk, Wojciech Kalinowski, Damian Pawłowski
 Trwa rozgrzewka.Za 15 minut zaczynamy.
 Michał Świderski już za mikrofonem.
 Na trybuny dotarli obserwator i delegat PZPN-u
 Delegatem meczowym PZPN-u jest Przemysław Tomczak
 Obie ekipy już w szatni. Za kilka chwil gramy!!!!
 Jupitery już na pełnej mocy.
 Wszystko wraca do normy. Do przerwy w Rzeszowie Stal prowadzi z KKS-em Kalisz 3:1
 Czekamy z niecierpliwością!!!!
 Jeszcze moment jeszcze chwila i zaraz pojawią się bohaterzy dzisiejszego popołudnia
 Wychodzą!!!!!
 Wisła w pasikach, Pogoń na czarno
 Wiślacy z transparentem poparcia dla Ukrainy.
 Są Fanatycy, którzy krzyczą tylko zwycięstwo Wisełko.
2' Uderzenie Kołaczka z 17 metrów nad bramka Sochy
4' Dużo walki w Puławach. Tego można było się spodziewać
5' GOOOOOOOOOOOOOLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO PALUCH!!!!!
 Kapitalne otwarcie spotkania przez wiślaków!!. Z lewej strony piłkę w pole karne wrzucił Dominik Cheba a tam najlepiej odnalazł się Adrian Paluchowski, który otwiera ligowe konto w 2022. Brawo WISŁA
10' Próba Cheby z dystansu, ale pewnie Haluch łapie piłkę
11' Próba Sławka, ale pewnie przecina to Socha
11' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL Dominik Banach!!! Brawo WISŁA!!! BRAWO DOMINIK!!!!!
 Kapitalna wrzutka z lewej strony piłka trafia do Dominika Banacha, który trafia na 2:0. Brawo WISŁA
14' Dialog kibiców kto wygra mecz!!! KTO WYGRA MECZ?? WISŁA WISŁA krzyczy prosta po pytaniu do Fanatyków
15' Za mocna piłka od Putona do Bartosiaka i szybszy Haluch
18' Kona faulem zatrzymuje Kołeczka. Od wolnego Pogoń
20' Uderzał z rzutu wolnego Owczarek Socha na róg..
 Jakieś pretensje graczy Pogoni do sędziego. Przerwa w grze
23' Groźna kontra Pogoni wpadł w pole karne Mateusz Lisowski uderzył po krótkim rogu, ale Paweł Socha czujny wybija piłkę na rzut rożny!!!
 Goście naprawdę tutaj są ekipą groźną. Trzeba zachować czujność do końca.
25' Kolejny raz uderzenie gości tym razem Jakub Apolinarski, ale piłka po nogach wiślaków wychodzi na róg
 Kotłowało się pod bramką Sochy, ale ostatecznie to bramkarz Wisły wznowi grę z piątego metra
26' To powinna być trzecia bramka dla Wisły. Wpadł w pole karne gości Banach uderzył ale nad bramką!!!! W tej samej chwili pretensje do arbitra miał Paluchowski, który był faulowany w polu karnym.
28' Przewinił w ataku Kołaczek, który faulował Cyferta
30' Złe podanie Sławka i od bramki zacznie Socha
32' Uspokoiło się spotkanie w Puławach. Wisła mądrze czeka na rywala a Pogoń atakuje, ale nie może znaleźć sposobu na dobrze grającą obronę Wisły
34' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!! 3:0 BRAWO CARLOS!!! BRAWO WISŁA!!!
 No i mamy trzecią bramkę dla Wisły. Prawą stronę na bramkę gości pomknął Dominik Banach, który wycofał piłkę na 20 metr do Carlosa Daniela, a Portugalczyk ładnym strzałem w długi róg pokonał Halucha!!! Brawo WISŁA!!!
40' Carlos Daniel do Paluchowskiego ale chorągiewka Pani Wójs w górze
42'  Cyfert
 Samobójcze trafienie wiślaków. Piłę w pole karne wrzucił mocno Apolinarski nieszczęśliwie uderzył ją Cyfert i mimo ofiarnej interwencji Sochy futbolówka wpadła do siatki
45'  Koniec pierwszej połowy
 Do 41 minuty wiślacy mogli mieć super miny Puławianie prowadzili 3:0 i grali bardzo dobrze. W końcówce błąd Błażeja Cyferta daje rywalom gola i nadzieje na walkę w drugiej połowie spotkania.
 Mamy nadzieję, że to ostatnie błędy wiślaków w tym meczu. Do Puław wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Są też gracze gości. W Pogoni będzie zmiana
46'  Pawłowski za Owczarka
Zimmer za Theusa
46'  Zaczyna Pogoń
47'  Gładysz
47'  Cyfert
49' Wrzutka Paluchowskiego i tylko róg...
50' Pewnie obrona gości po tym rożnym
51' Mateusz Lisowski ale uderza na bramką. Groźnie pod bramką Wisły
52'  Kona za taktyczne przerwanie kontry gości
54' Banach do Bartosiaka ale ten zablokowany przez ofiarnie interweniującego Gładysza, który z bliska dostał piłką w twarz
 Szybko wstał jednak gracz gości
57' Dużo nerwów w wykonaniu wiślaków. Jednak głupio stracona bramka siedzi w głowie ekipy Wisły
60' Flak w pole karne ale pewnie obrona Pogoni
60'  Sarimento za Apolinarskiego
Sobiecki za M.Lisowskiego
62' Z dystansu Bartosiak, ale minimalnie obok bramki Halucha!!
64' Cheba blokuje Wrzesińskiego. Od autu Pogoń
65' Kołaczek ale bardzo złe wykonanie rzutu wolnego
67'  Wrzesiński za faul na Chebie
 Uderzenie Banacha ale pewnie Haluch w bramce łapie piłkę
68'  Ednilson za Banacha
Ilić za Barrosiaka
70' Sporo walki w Puławach. Pogoń chce, ale póki co nie potrafi strzelić bramki na 3:2, a Wisła czeka na kontry
 Na trybunach o moja Wisełko nie zdradzę Cię
 Gubi się arbiter z Kielc.
74' Uprzedzony Ilić i Wisła od rzutu rożnego
 W boczną siatkę głową uderza Ednilson!!!
77' Ależ mocno uderzył Sławek, ale pewnie w bramce Wisły Paweł Socha
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce oraz Legii Warszawa
 Jakiś uraz Ednilsona. Chwila przerwy. Na boisku służby medyczne Wisły
 Będzie potrzebna zmiana...
 Wraca jednak Ednilson na plac gry!!!
81' Uderzenie Ilicia mija bramkę Halucha
82'  Flak
83'  Pawłowski za faul na Ednilsonie
84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO CARLOS!!!!!!!
85'  Drozdowicz za Paluchowskiego
Kondracki za Putona
87' Haluch lepszy od Ednilsona!!!!
 Wpadł w pole karne Wisły Bortniczuk ale nad bramką Sochy
88'  Kalinowski za Wrzesińskiego
 A jak padła bramka dla Wisły?? Uderzył w mur Puton piłka wróciła do Carlosa Daniela a Portugalczyk posłał ją do siatki!!! BRAWO WISŁA
89'  Sarmiento
 Ależ uderzenie Kolumbijczyka. Piłka po jego strzale trafia w okienko bramki Pawła Sochy
90' +4
90+1'  Kuban za Ednilsona
90+3' Od autu Wisła
90+3' Od rzutu rożnego Duma Powiśla
 Kondracki ale pewnie Haluch
90+5'  Koniec spotkania!!!!
 Bardzo dobre spotkanie w Puławach. Wiślacy pewnie pokonali zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki 4:2. Ich wygrana mogła i powinna być wyższa, ale i tak 3 punkty na start dla Wisły!!!
 Cieszą się w kółeczku wiślacy!!!!
 A teraz idą piłkarze podziękować za doping kibicom!!! Trwa dialog kto wygrał mecz??? WISŁA WISŁA WISŁA
 Czas powoli żegnać się z Wami. Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek.