Nalepka 19, Brocki 32 -
Arbiter: Jakub Pieron ( Kielce)

Korzieiwcz- Padiasek, Kardyś. Kądziółka, Ochal, Brocki,Drelich, Kapuściński,Lis, Surmiak, Nalepka

Socha- Barański, Pielach, Poznański Król, Skałecki, Kobiałka, Zuber, Zmorzyński, Kacprzycki, Stanisławski

Już w niedzielę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Sieniawie z miejscowym Sokołem. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:00 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Sieniawie
 Pustego go praktycznie żywej duszy oprócz kilku osób z Puław i oczywiście naszych zawodników
 Pogoda w Sieniawie bardzo dobra. 20 stopni ciepła. Słonecznie
 Mamy prąd to najważniejsze. Mamy też ciekawy stolik.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Kusal, Krystian Żelisko, Mateusz Supryn, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 Na ławce Sokoła zasiedli dziś Krystian Buła, Damian Skała, Patryk Broda, Oskar Majda, Tomasz Wilusz, Andrzej Wąsik, Mateusz Jędryas
 Wiślacy już na rozgrzewce. Powitani brawami kibiców z Puław
 Miejscowi pojawiają się w zupełnej ciszy na boisku
 Kolejna fala kibiców z Puław. Gramy u siebie
 W głośnikach Jula
 Miejscowy prezes zajmuje się kibicami Wisły.
 W głośnikach Eiffel 65 Blue
 Obserwator dzisiejszego spotkania z Tarnowa sędziowie z Kielc
 Czekamy na początek tego ważnego spotkania. Przed nami Pałac w Sieniawie
 Zbudowany przez hetmana wielkiego koronnego Adama Mikołaja Sieniawskiego na początku XVIII w. Dzisiejszy wygląd uzyskał podczas przebudowy z lat 1881–1883 dokonanej przez Czartoryskich.
 To tyle z kącika historycznego. Zainteresowanych zapraszamy do Sieniawy. Urokliwe miasteczko
 Przed nami ważne spotkanie. Kończy się powoli rozgrzewka. Spikera jeszcze nie ma. Na szczęście składy mamy już od dłuższego czasu.
 Można powiedzieć, że gramy u siebie z obiadu wróciła kolejna grupa kibiców z Puław
 Wiślacy schodzą do szatni
 I mała zmiana bo w Sieniawie spikerem jest kobieta.
 Obie ekipy zeszły do szatni
 Dla Pani Wioli to debiut za mikrofonem
 Za mną burmistrz Sieniawy, który jest prezesem honorowym Sokoła
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła na czerwono, Sokół na niebiesko
1'  Zaczyna Sokół
 Przewinił w ataku jeden z graczy Sokoła. Od wolnego Wisła
3' Brzydki faul na Stanisławskim. Od wolnego Wisła
 Na razie dużo walki i dużo nerwów. Widać, że Sokół bardzo twardo i po męsku dziś
5' Tym razem przewinił Zmorzyński.
 Wrzutka z autu Poznański w aut. Niebezpieczne będą auty bo boisko w Sieniawie bardzo wąskie
 Kobiałka do Stanisławskiego, ale za mocne podanie i szybszy bramkarz Sokola
7' Niecelne podanie Barańskiego. Od autu gospodarze
9' Pierwszy strzał Zmorzyńskiego, ale zbyt lekko i pewnie Korzewicz w bramce Sokoła
9' Profesorsko Król wybił rywalowi piłkę
11' Pielach przerywa akcję gospodarzy
 Uff z piątego metra uderza Ochał zbyt lekko i pewnie Paweł Socha
13' Brocki zza pola karnego ale daleko od bramki w której stoi Paweł Socha
15' Faulowany Zmorzyński. Od wolnego Wisła
 Wrzutka Kacprzyckiego obrona Sokoła na róg
 Uderzenie jednego z wiślaków trafia w głowę rywala. Szkoda
17' Kolejna próba Ochała. Obok bramki Wisły.
19'  Nalepka
 Wpadł w pole karne Wisły Nalepka uderzył bardzo lekko ale piłka ku rozpaczy kibiców wturlała się do siatki
20' Wrzutka Kacprzyckiego z rzutu wolnego głową wybija obrona Sokoła
 Słusznie baliśmy się tego spotkania. Jeden błąd i przegrywamy
21' Powalony Stanisławski. Kolejny rzut wolny
 Wrzutka Kacprzyckiego obrońcy Sokoła na róg
 Wrzutka Kacprzyckiego głową uderza Pielach i poprzeczka ratuje gospodarzy!!!!!
24' Zuber do Króla, ale szybszy bramkarz Sokola
25'  Drelich
26' Zuber do Kobiałki ten sprzed pola karnego i piłka o metr mija bramkę gospodarzy
 Mówią miejscowi, że mało osób na sumie w kościele w Sieniawie.
 O 16 kolejna msza bo słyszymy dzwony.
28' Wykłada piłkę Kacprzycki uderza Zuber zbyt lekko pewnie łapie bramkarz Sokoła
30' Król faulowany sędzia Pieron pokazuje faul w drugą stronę. Ciekawie
32'  Brocki
 Wrzutka z autu piłka trafia do Brockiego i niestety przegrywamy 2:0
 Szczęśliwa bramka gospodarzy piłka po słupku wpada do siatki
35' Gospodarze wybijają w niegroźnej okazji na róg
 Kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
 Za krótka centra i aut
 Ręką Padiasek i co?? I nie ma karnego!!!!! Obserwator zapisuje w zeszycie
38' Kądziołka faulował w ataku
 Dużo uwag do pracy sędziego ma obserwator z Tarnowa. Co chwila notuje w zeszycie. Faktycznie nie za dobra postawa arbitra Pierona dziś
39' Na spalonym Nalepka.
41' Wiślacy wywalczają aut
 Przerwa w grze bo kontuzja gracza Sokoła
43' Lis krzyczał bardzo mocno ale bez kartki. Dziwne
 Brzydki faul Nalepki na Królu
 Bardzo ostro gospodarze. Nie panuje sędzia Piorun nad wydarzeniami
45' +2
45+1' Surmiak na spalonym
 Jeszcze rzut wolny dla Wisły
45+2' Przepychanki w polu karnym i jeszcze raz powtórka rzutu wolnego
45+2' Zablokowane uderzenie wiślaków
 Chwilę później uderza nad bramką Poznański
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Nie tak wyobrażaliśmy sobie to niedzielne popołudnie w Sieniawie. Wiślacy po 45 minutach przegrywają z miejscowym Sokołem 2:0. Wygląda to źle bo wiślacy mają więcej gry, ale brakuje szczęścia skuteczności i spokoju po bramką Korzieiwcza
 Oby druga połowa była dla ekipy Wisły zdecydowanie lepsza.
 Z jednym punktem ze Świdnika Dużego wracają rezerwy Wisły. Ekipa Roberta Złotnika zremisowała ze Świdniczanką 1:1
 Pojawiają się piłkarze Sokoła. Wiślacy w szatni sporo uwag ma do nich Jacek Magnuszewski
 Słyszymy, że wiślacy już gotowi do walki. Okrzyki dla walki są
 Są wiślacy!!!!
 Zuber zatrzymany i aut
 Kacprzycki w rywala i wydaje się, że ręka, ale sędzia Pieron każe grać dalej
48' Faulowany Barański.Przewinił Ochał
 Od wolnego wiślacy. Widać ogromną mobilizację
 Uderzenie Kacprzyckiego za lekkie. Broni bramkarz Sokoła
50' Wiślacy od autu
51' Kontra gospodarzy Brocki wywalcza rzut rożny
52'  Kapuściński za prostesty
 Zderzenie Zubera i bramkarza Sokoła. Leżą obaj zawodnicy
  Zuber za to ostre wejście
54' Kolejny faul gracza z Sieniawy. Nie panuje nad wydarzeniami sędzia z Kielc
55'  Brocki
57' Zła centra Barańskiego. To nie ten stadion
 Ależ okazja dla Wisły Kacprzycki wypuszcza Kobiałkę ale szybszy bramkarz Sokoła
 Biegnie do ławki Krystian Żelisko
61' Z boiska zejdzie Michał Zuber
62'  Żelisko za Zubera
63' Błąd Pawła Sochy, który wypuszcza piłkę z rąk Kapuściński z metra nad poprzeczką
64'  Kądziołka za faul na Kobiałce. Ależ brutalne wejście
  Kobiałka za protesty
66' Rzut wolny dla Wisły
 Barański i kapitalnie bramkarz na róg...
68'  Majda za Kądziołkę
69' Szybko leci czas w Sieniawie
 Trafiony w twarz Stanisławski!!!!! Faul ale gdzie kartka???
 Jakieś przepychanki w murze...
 Sporo emocji w Sieniawie. Widać, że sędzia pogubił się tutaj
 Kobiałka obok bramki
  Poznański
74'  Król. Sędzia Pieron wykonuje swoją normę kartek
 Faulowany Stanisławski. Ale tylko aut
77'  Chudyba za Zmorzyńskiego
78' Kardyś faulował i odkopał piłkę. Brzydkie zachowanie
80'  Jędyras za Nalepkę
 Kacprzycki centruje pewnie bramkarz Sokoła
82' Żelisko nie zdołał opanować piłki. Od bramki gospodarze
 Faulowany Skałecki. Od wolnego Wisła
83' Kopią jak mogą gracze Sokoła
 Chudyba wywalcza rzut rożny
 Gospodarze aby dalej
87'  Broda za Kardysia
 W ataku Wisły Jakub Poznański
89'  Skała za Ochała
89'  Wilusz za Brockiego
90' +7
90+1' Wisła od autu
90+2' Gospodarze oby dalej
 Nikt nie sięga zagranej wzdłuż bramki piłki przez Barańskiego
90+3' W aut Sokół
90+4' Barański zatrzymuje Majdę.
90+5' Źle wiślacy. Tu nic dobrego się nie wydarzy
90+6' Socha uprzedza Jędryasa poza polem karnym
 Broda z dystansu.Nad bramką
90+7' Niestety nic dobrego nie ma
90+8'  Koniec spotkania
 No cóż nie udało się wiślakom podtrzymać dobrej passy. Dziś po słabym spotkaniu ekipa Wisły przegrała z Sokołem 2:0. Wiślacy mieli swoje okazje, ale brakowało spokoju i chłodnej głowy pod bramką rywali.
 Szkoda tego spotkania, ale cóż niestety tak czasem bywa. Za uwagę dziękuje smutny Piotrek